ALGEMEEN BEDRIJFSLEIDER de rjjksoveilieid vraagt MOES (adjunct) DIRECTEUREN SAME) OP DE GOED) WEG CNV. cr::" Volden co GOEIE FILM VANAVOND? KIJK INDE KRANT. waarnemend hoofd van de opleiding diakonessenhuis utrecht Bouwbedrijf projektverwerver Stichting Accountantskantoor C.b.t.b. ^Phuizeini m VOORLICHTER (M/V) I I I I I ZATERDAG 13 SEPTEMBER 1980 TROUWKWARTET Eén onzer relaties is een in het noorden van het land gevestigd bedrijf Het houdt zich onder andere bezig met de produktie van industrie- en ophoogzand. grind en steenslag Daarnaast heeft het op landelijk mvo een groothandel en regionaal een detailhandel in betonbouw- en wegenbouwmaterialen. Tevens houdt het bedrijf zich bezig W met zowel overslag en tranSportovername als met scheeps- bevrachting. De onderneming beschikt over eigen binnen schepen. overslagkranen en vrachtauto's. Ten behoeve van haar aktiviteiten in de provincies Groningen en Drente wordt kontakt gezocht met een Defunktie: Rechtstreeks onder de direktie opereert de funktionaris vanuit de standplaats Groningen Hij is in het bijzonder verantwoordelijk voor: de verkoop van betonbouw- en wegenbouwmaterialen, het aannemen van overslagwerkzaamheden, grond werken en autotransporten; het toezicht op de lopende werken. de kontrole op de voorraden en de fakturering De persoon: Voor deze zelfstandige en qua inzet veeleisende funktie denken wij aan een krachtige, dynamische persoonlijk heid van 30-40 jaar, met bij voorkeur ervaring in een soortgelijke funktie. De vele kontakten - zowel intern als extern vergen van hem een flexibele instelling, gepaard aan een hoge mate van overtuigingskracht. Vanzelfsprekend worden hoge eisen gesteld aan het organisatie- en leidinggevend vermogen. organisatie-adviseurs lid raad van organisatie-adviesbureaus Rijswijk - Zwolle Geïnteresseerden wordt verzocht middels een kort schrijven waarin uitsluitend een beschrijving van de laatst beklede lunktie. te reageren. Een informatie formulier zal daarna worden toegezonden Brieven te richten aan Volder Co.. Organisatie Adviseurs, t a v de heer J A Schut SC 51. Rijnlaan 25. 8032 JZ Zwolle. De sollicitaties zullen strikivertrouweli/k worden behandeld. Een medisch en psychologisch onderzoek kunnen deel uitmaken van de procedure Chef (mnl./vrl.) financiële zaken vac. nr. 0-718010156 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Directoraat-Generaal voor het Hoger Onderwijs en Wetenschappelijk Onderzoek, Hoofddirectie Instellingen en Opleidingsziekenhuizen, Directie Opleidingsziekenhuizen (HW/OP) De Directie HW/OP is belast met het formuleren van doelstellingen en prioriteiten t.a.v. acade mische ziekenhuizen (\en 1 in oprichting) en affiliatie; bevorderen van de coördinatie t.a.v. wetenschappelijk onderwijs en onderzoek tussen de medische faculteiten en opleidingszieken huizen en v.w.b. de gezondheidszorg tussen het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne en het Ministerie van Onderwijs en Weten schappen. Voorts wordt zorg gedragen voor verdeling van middelen, voor de bevordering van een zo groot mogelijke efficiency en voor een effectief per soneelsbeleid binnen de academische zieken huizen. De Afdeling Financiële Zaken is i.h.b belast met analyseren en beoordelen van begrotingen en jaarrekeningen van de academische zieken huizen. opstellen van een totaal begroting en van een meerjarenraming voor deze ziekenhuizen binnen de daarvoor bestemde kaders. Zij telt 5 medewerkers en bestaat uit de onder afdelingen Financiële- en Beleidscontrole en Begrotingszaken. Functie-informatie: leiding geven aan de Afdeling en het mee richting geven aan het beleids- voorbereidende werk van de Directie, alsmede deelnemen in werkgroepen, commissies, projec ten en overlegorganen zowel in- als extern. Vereist: universitaire opleiding bedrijfseconomie of bedrijfskunde of een combinatie van op eiding en ervaring die aansluit op genoemd werkterrein; leidinggevende ervaring; kennis van ontwikke lingen op het terrein van de gezondheidszorg. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f6687,- per maand Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 4 oktober 1980. juridisch medewerker (mnl./vrl.) vac nr 0-508710156 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Hoofdafdeling Voedingsaangelegenheden De Hoofdafdeling houdt zich bezig met de juridische beleidsfacetten van de voeding, veterinaire aangelegenheden en veiligheid in de privésfeer. Functie-informatie: behandelen van juridische en bestuurlijke aangelegenheden op het terrein van de dierproeven, de hygiëne van vlees en daarmee samenhangende vraagstukken; meewerken aan beleidsvoorbereiding en wetgeving op dit gebied; leiding geven aan enige juridische medewerkers. Vereist: voltooide universitaire opleiding Neder lands recht, b v k publiekrechtelijke richting; enige jaren juridische ervaring. Standplaats: Leidschendam Salaris: max f6098,- per maand Sollicitaties inzenden vóór 4 oktober 1980. inspectrice inspecteur van het voortgezet onderwijs t.b.v. het hoger beroepsonderwijs vac. nr. 0x804410156 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Inspectie van het Onderwijs Functie-informatie: hij/zij zal worden belast met het toezicht op instellingen voor Hoger Sociaal- Pedagogisch Onderwijs. Vereist: universitaire opleiding, ervaring op het gebied van het sociaal-pedagogisch onderwijs. Leeftijd: ca. 35-50 jaar Standplaats: nader te bepalen Salaris: max f7286,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 4 oktober 1980. jurist (mnl./vrl.) vac. nr. 0-534610156 Ministerie van Financiën Directie Binnenlands Geldwezen, Afdeling Verzekeringswezen, Bureau Juridische Aan gelegenheden Het Bureau Juridische Aangelegenheden is belast met de voorbereiding en uitvoering van het algemene beleid m.b.t. het verzekeringswezen, in nationaal en internationaal verband. In het bijzonder valt hierbij te denken aan de wetgeving m.b.t. het verzekerings- en assurantiebemidde- lingsbedrijf, alsmede aan de wetgeving op het gebied van het aansprakelijkheidsrecht en het verzekeringsrecht. Tevens adviseert het Bureau ministeries en overheidsdiensten omtrent de wenselijkheid bepaalde risico's die de Staat draagt, al dan niet te verzekeren. Functie-informatie: bijdragen leveren aan het realiseren van bovengenoemde taken door mee te werken aan de beleidsvoorbereiding, behan delen van vraagstukken van juridische aard, deel- nemen aan internationale werkgroepen i.h.b. ter voorbereiding van EEG-richtlijnen en aan overleg op ambtelijk niveau en met het georganiseerde verzekerings- en assurantiebemiddelingsbedrijf. Vereist: voltooide universitaire opleiding rechten. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f5277,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 4 oktober 1980. Bovengenoemde max. salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven hage. De afdeling Opleiding van het Diakonessenhuis te Utrecht heeft de taak: 200 leerlingen op te leiden voor het diploma A-verpleegkundige, 120 leerlingen op te leiden voor het diploma Ziekenverzorgende; deze opleiding wordt afgebouwd en zal in november 1981 worden gestaakt. de koördinatie van diverse specialistische opleidingen in de verpleegkunde, zorg te dragen voor her- en bijscholing van verpleegkundigen binnen het Diakonessenhuis. Het opleidingsteam bestaat uit een hoofd Opleiding, waarnemend hoofd, docenten voor de A-verpleegkunde en Ziekenverzorging en medewerkers voor het sekretariaat. Verder is er nog een groot aantal vakdocenten aan de Opleiding verbonden. Door het vertrek van de huidige funktionaris is een vakature ontstaan van In verband met afbouw van de Opleiding tot ziekenverzorgende zal het hoofd van de Opleiding de koördinatie van deze opleiding en de afbouw ervan behartigen. Het waarnemend hoofd zal tot het moment dat de opleiding tot ziekenverzorgende wordt beëindigd (eind 1981) de verantwoordelijkheid dragen voor de koördinatie van de opleiding tot A-verpleegkundige. De overige taken van het waarnemend hoofd zijn: de begeleiding van docenten, leerlingen en stagiaires, participatie in de selektie van leerlingen voor de opleiding A-verpleegkundige, medewerking verlenen aan opleidings- aktiviteiten die niet rechtstreeks verband houden met de koördinatie van de opleiding A-verpleegkundige, zelf ook de nodige lessen verzorgen. De gedachten gaan uit naar kandidaten die: in het bezit zijn van het Diploma A-verpleeg kundige en ervaring ajs zodanig, een docentenopleiding hebben genoten en ervaring hebben als docent(e) in een "inser- vice" opleiding. beschikken over leidinggevende kwaliteiten en goede kontaktuele vaardigheden, vaardigheid hebben in samenwerking, ook met medewerkers van andere afdelingen. Zodra de Opleiding tot Ziekenverzorgende zal zijn beëindigd, zal er een herverdeling van taken en verantwoordelijkheden plaatsvinden. Om deze reden zal het dienstverband van het waarnemend hoofd met de hiervoorgenoemde taakinhoud voor bepaalde tijd zijn tot 1 januari 1982. Hierna volgt een aanstelling voor onbe paalde tijd als waarnemend hoofd met een alsdan opnieuw vast te stellen taakinhoud. Het waarnemend hoofd zal worden gehono reerd overeenkomstig opleiding en ervaring. Informaties kunnen vyorden ingewonnen bij de heer G.W. van Osch, hoofd Opleiding, telefoon (030) 528 111, toestel 1139; na 19.00 uur (03450) 4204. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan het Hoofd Personeelszaken van het Diakonessenhuis, Bosboomstraat 1, 3582 KE Utrecht. Coöperatief Bouwbedrijf Moes ua is het eigendom van een vereniging van medewerkers Iedere medewerker kan na een dienstverband van 1 jaar lid van deze vereniging worden. Een van de belangrijkste doelstellingen is het behoud van werkgelegenheid voor alle medewerkers. Almere Kampen Lelystad Zwolle Bouwbedrijf Moes voert projekten uit op het gebied van woning-, utiliteits- en restauratie- Het werkgebied omvat midden-, oost- en noord-Nederland, waaronder de IJsselmeer- polders Ter uitbreiding van onze afdeling verwerving voor het werkgebied noord-Nederland, vragen wij een De man/vrouw die wij zoeken dient kontakten te onderhouden en uit te breiden met opdrachtgevers, gemeenten, architekten en makelaars, met de nadruk op de verwerving van utiliteitsbouwprojekten Hij/zij zal rechtstreeks rapporteren aan het hoofd kommerciële zaken. Wij verzoeken hen die ervaring hebben met de onroerend goed markt, de makelaardij en de bouwmarkt, de ruimtelijke ordeningsprocedures kennen, een technische opleiding hebben genoten op H B.O -nivo. kommerciele feeling hebben en kontaktueel zijn ingesteld, te solliciteren. Wij bieden een jaarinkomen - afhankelijk van opleiding en ervaring - van ongeveer ƒ50 000.- bruto Eventueel nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer P. W van Veen. telefoon 05200-19321, telefoon privé 05720-1259 Schriftelijke sollicitaties kunnen tot uiterlijk 4 oktober a.s. worden gericht aan de personeelsdienst van Coöperatief Bouwbedrijf Moes ua. Postbus 535, 8000 AM Zwolle. Acacialaan 2 6721 CP BENNEKOM De Stichting Accountantskantoor Christelijke Boeren- en Tuinders- bond is een accountantskantoor dat zich bezighoudt met de verwer king en controle van administraties van ondernemers in de agrari sche en midden- en kleinbedrijfsector alsmede met de fiscale advise ring. Onze Stichting bestaat uit een hoofdkantoor te Bennekom en 16 regionale kantoren, verspreid over het land. Voor onze kantoren te Groningen en Ermelo zoeken wij Deze functionarissen zullen worden belast met de leiding van één van de genoemde kantoren. Naast de behartiging van de administratieve en fiscale belangen van de cliënten zal tot hun taak gerekend worden het geven van adviezen, in de ruimste zin. De voorkeur gaat uit naar veelzijdige personen, van protestantschristelijke huize, die moeten beschikken over goede contactuele eigenschappen, leiding kunnen geven aan hun medewerkers en hen zullen weten te inspireren. Gedacht wordt aan personen met diploma Accountant-Administratieconsulent of Federa tie-diploma Belasting consulent, dan wel met één van deze studies in een ver gevorderd stadium zijn. Kandidaten die naast de vereiste theoretische opleiding tevens praktisch ervaren zijn, genieten de voorkeur. Onze Stichting kent aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden waartoe o.a. zijn te rekenen een goede pensioenvoorziening, reiskosten- en studiekostenregeling. Uw uitvoerige sollicitaties worden met belangstelling tegemoet gezien door de Alge meen Directeur van voormelde Stichting, Postbus 73, 6720 AB Bennekom, tel. 08389- 7112. ,V: jon Huizen, gelegen enerzijds aan de rand van het i en anderzijds aan het Gooimeer, is als groeikern zich snel uitbreidende gemeente. In de periode 1 1985 zal het inwonertal stijgen van 30 000 tot 40.000 Dit grote aantal nieuwe inwoners moet den geïnformeerd. Uiteraard geldt dat ook voo reeds langer in de gemeente wonende mv o Openheid en openbaarheid zijn in Huizen beke 1 beanppen. Inspraak komt regelmatig voor en ver* volgens vaste regels als de gemeenteraad over et Ie maanden een inspraaknota en -verordening l| vastgesteld. Veel van deze activiteiten worden opgezet, bege en gecoördineerd door het uit twee personen besta de bureau voorlichting dat ook het gemeentelijk matiecentrum bemant. Dit centrum is iedere m,of« voor de inwoners geopend. Wegens een benoeming elders komt binnenkort i plaats vrij van Zij of hij krijgt In principe de volgende taken: hel geven van informatie aan (nieuwe) inwoners, voo SI het voorlichtingscentrum; het meewerken aan de samenstelling van het maandi L voorlichtingsblad De Omrooper; het samenstellen van ander voorlichtingsmateriaal; het onderhouden van contacten met de pers; het opzetten v.an exposities en informatie-avonden, het organiseren en bewaken van inspraakactiviteiteit het samenstellen van een knipselkrant; het bijwonen van vergaderingen nes Ins* jar ird ïtli n ins «e lar ell i, Wo st< ud n< Dlpi E zin be Ijai n Wij vragen: middelbare opleiding; ervaring bij een (gemeentelijk) overheidsorgaan en* de journalistiek. organisatorische en contactuele eigenschappen. zelfslandtg kunnen werken, bereidheid om in voorkomende gevallen ook op dan de gebruikelijke kantooruren Ie werken Wij bieden: een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 3.228.— bruto per maand, exclusief del slag van 26.— per maand; vakantietoeslag van 8%; variabele werktijden, huisvestingsmogelijkheid binnen t'A iaar Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen I voorlichtingsambtenaar Niek C J. A. Han (02152-59222, toestel 449 of privé 02152-5804 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dai ef na verschijning van dit blad zenden naar directeur van de dienst organisatie en persona zaken, postbus 5,-1270 AA Huizen. Vermeldt u de enveloppe het vacaturenummer 26/350.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14