DE KRANT. OMDAT U NIET IEDERE DAG OP HET BINNENHOF KUN ZIJN. FAMILIEBERICHTEN VRIJDAG 12 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Pa en Ma van harte gefeliciteerd Karst en Fenny Sander, Ilja en Ruben Harrie en Anneke Mirjam en Miranda Dineke en Hans Arnoud en Jessica Rudy en Eef Gerrie en Johan Alfred en Coby Wilma Met blijdschap herdenken wij dat 40 jaar geleden onze ouders in het huwelijk traden. N. Nierop N. Nierop-Slings Wij vieren uit feest in besloten kring Namens dankbare kinderen en kleinkinderen. Haagsche Bos 102 Zoetermeer. 1940 19 september 1980 Geloofd zij de Heere; dag bij dag overlaadt Hij ons. Die God is onze zaligheid. Psalm 68 20. Zo de Heere wil en wij leven hopen wij op vrijdag 19 september met onze kinderen en kleinkinderen, fa milie, vrienden en bekenden te herdenken dat wij 40 jaar getrouwd zijn. J. Stam J. Stam-Vermeulen Noorderkroon 47 3902 VB Veenendaal. Onze kinderen en kleinkinderen: Emmeloord: Riet en Jan Carmen, Jeroen en Ricardo - Assen: Arie en Nel Annemieke, Susan en Thijs Jan De Bilt: Jan en Nel Monique, Jan Willem en Hetty Nunspeet: Joke en Henk Gerjan Moita (Portugal): Leni en Jan Eva Hoogezand: Henk en Jentske Hanneke en Jan Andries Bennekom: Nico Wij geven gelegenheid ons hiermee te feliciteren op vrijdagavond 19 september in gebouw „Eltheto", Fluitersstraat 2, Veenendaal (bij de Oude Kerk op De Markt) van kwart voor acht tot tien uur. Wie in de schuilplaats des Allerhoog- sten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almach- tigen". Psalm 91:1 Gbd riep tot Zich Zijn kind, mijn lieve en zorgzame man, onze fijne vader en opa, Arie Cornells Dronkert Drager van de eremedaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 76 jaar. o M. Dronkert-van der Blom Aad en Dien Ab en Leny Peter en Annette Kees Thea Ben en Janny Henk en Arie Rob Dick Guus Harry. 2564 VG 's-Gravenhage, 11 september 1980. Druivenstraat 97. Geen bezoek. Geen bloemen. De dankdienst zal gehouden worden dinsdag 16 september om 12.45 uur in de Petrakerk, Thorbeckelaan hoek Albardastraat. Gelegenheid tot condoleren na de dienst God riep tot Zich Zijn kind, onze lieve en zorgzame oom Arie Cornelis Dronkert Trooste onze Hemelse Vader tante Gretha en de kinderen. Leeuwarden: Aad en Corry Mheer: Bert en Trudy Borculo: Loes Den Haag, 11 september 1980 Veilig in Jezus armen Na een korte ziekte nam God tot zich onze schoonzoon en zwager W. Houtman echtgenoot van M. Houtman-Reitsma in de ouderdom van 67 jaar. Drachten: K. Reitsma T. Looyenga-Kuiper Leeuwarden: K. Reitsma S. Reitsma-Wymenga Elburg: H. Reitsma J. Reitsma-Hooghiemstra Neven en nichten Voorburg, 9 september 1980. ..En als de loopbaan is gelopen Het doel bereikt met laatste tracht Dan gaat de hemel voor haa open Zij is voor eeuwig thuisgebracht Zo is van ons heengegaan ons lief zusje, schoonzusje en tante Jannie Rietveld zij is 64 jaar geworden. Apeldoorn: F. Duym-Rietveld Apeldoorn: C. H. Rietveld Emmen: M. Wiersinga-Rietveld Eindhoven: A. M. Vonk-Rietveld J. Vonk neven en nichten. Hattem, 11 september 1980 Berkel 15. Correspondentie-adres: mevrouw M. Wiersinga-Rietveld Dopheide 24 7815 PP Emmen De Dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehou den worden maandag 15 september om 14.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Dorpsweg 27, waarna de teraardebestelling om 15.45 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hattem. Gelegenheid tot condoleren in de aula na af loop van de begrafenis. Geen toespraken. De Heer heeft mij gezien en onverwacht ben ik opnieuw geboren en getogen Hij heeft mijn licht ontstoken in de nacht, gaf mij een levend hart en nieuwe ogen. Lied 487 Wij hebben afscheid moeten nemen van Janny Rietveld Jarenlang is zij met onze familie verbonden geweest en wij denken met dankbaarheid terug aan alles wat zij voor ons betekend heeft Ruurlo: L. W. Nawijn-Drewes Rijssen: Arjan en Lida Bunschoten/Spakenburg. Jan en Janny Borger: Gabe en Tine Bloemendaal: Diny en Herman Hardenberg: Evert en Wietske St Catharines: Willy en Siebolt Hoogland: Marius en Agnes Katwijk a. Zee: Gonny Canada: Juul Scheveningen: Bert en Anja en kinderen 11 september 1 Met ontroering vernamen wij het overlijden van mevrouw J. Rietveld Wij gedenken met dankbaarheid de arbeid, die zij bijna haar gehele leven verricht heeft voor de verspreiding van het evangelie, met name tijdens de periode, waarin zij als administratri ce verbonden was aan het Traktaatgenoot schap „Filippus". De Here trooste allen die om haar heengaan bedroefd zijn. Namens het bestuur van „Filippus" W. Kats, voorz. J. Wilschut, secr. H. Derksen, penn. „De Heer is mijn Herder". Heden nam de Here tot Zich onze lieve moeder en oma Aaltje van den Broek-Gort weduwe van L. van den Broek op de leeftijd van 76 jaar. Uit aller naam: Laurens van den Broek 's-Gravenhage, 10 september 1980. Van Stolkweg 17-19. Correspondentie-adres: Schoutendreef 139 1 De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 15 september om 11.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Sir Winston Churchill-laan te Rijswijk. Vertrek van de rouwkamer Statenlaan 78 om 10.30 uur. Liever geen bloemen. Want Gij o Here, zijt mijn toevlucht Psalm 91:9 In rustig geloofsvertrouwen is door de Here thuis gehaald mijn lieve-vrouw en onze zorgza me moeder Johanna Frederika van der Vaart-Versluis op de leeftijd van 42 jaar. J. C. van der Vaart Jaco Henk Joep 10 september 1980 Van Rijnweg 14 2286 KC Rijswijk De rouwdienst zal worden gehouden in „Het Open Hof", Storklaan 1 te Delft, maandag 15 september a.s. om 14.00 uur, waarna de begra fenis in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats „Eikenlenburg", Eike- lenburglaan te Rijswijk om ca. 15.00 uur. Gele genheid tot condoleren aan huis. zaterdagmor gen van 7.30-9.00 uur en na afloop van de begrafenisplechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. Komt tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt en Ik zal urust pev.rt. Mattheus li -8 -n vrede van ons heengegaan na een korte ziek e, onze lieve man, vader en grootvader Willem van den Iel op de leeftijd van 61 jaar. Woudenberg: G van den Pol-Van de Mheen Ab en Marijke Ria en Jaap Zambia: All Woudenberg: Jan en Ria Peter Zweden: Gerdy en Peter Woudenberg: Willem En kleinkinderen 3931 JC Woudenberg, 11 september 1980 Geeresteinselaan 22a. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben maandag 15 september op de algemene begraafplaats te Woudenberg om 14.00 uur. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Geref. Kerk „De Voorhof", welke aanvangt om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in een der zalen van „De Voorhof" aan de Nico Bersteynweg. Dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Engeltje Kuik-Schuringa geb. 26-2-1881 overl.: 10-9-1980 weduwe van Hendrik Kuik. Wildervank, Poststraat 22 Etten Leur: W. G. H. Scheeres-Kuik H. Scheeres Wildervank: J. Tj. Kuik G. Kuik-Bentum Wildervank: G. H. Kuik Klein- en achterkleinkinderen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 12 september in de Geref. Kerk te Wildervank die aanvangt om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling in familiekring plaats zal hebben op de begraafplaats te Wil dervank. Vooraf is er in de kerk van 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid om de familie te condoleren. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Halleluja.' Lof zij het Lam, die onze zonden op zich nam, wiens blóed ons heeft geheiligd; die dood geweest is, en Hij leeft; die 't volk, dat Hij ontzondigd heeft, in eeuwigheid beveiligt! Heden nam de Here tot Zich in zijn Eeuwige Heerlijkheid mijn geliefde man, onze zorg zame vader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom Frans Vreugdenhil echtgenoot van Sophia Koene in de ouderdom van 86 jaar. Naaldwijk: S. Vreugdenhil-Koene Monster: M. A. Bruinsma-Vreugdenhil D. Bruinsma 's-Gravenzande: Adr. Vreugdenhil M. Vreugdenhil-Post Naaldwijk: J. Vreugdenhil W. A. Vreugdenhil-de Penning Terneuzen: F. Vreugdenhil F. W. H. Vreugdenhil-Molenaar Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie 2671 &H Naaldwijk, 10 september 1980. Anjerlaan 39. Aan het woonhuis geen bezoek. Vader is opgebaard in de rouwkamer van de „Ontmoetingskerk", Anjerlaan 47, Naaldwijk. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag 13 september van 16.30-17.30 uur en na de begra fenis. De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 15 september om 13.30 uur in voornoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Geestweg te Naaldwijk omstreeks 14.15 uur. Dankbaar voor alles wat zij voor ons is ge weest, geven wij kennis van het overlijden van onze innig geliefde moeder en oma Bartje Hagen-Hogeweg sinds 15 februari 1960 weduwe van Hendrik Hagen op de leeftijd van 86 jaar. Haar leven was Christus, haar sterven gewin. Steenwijk: M. Brandsma -Hagen Hengelo: D. Hagen S. W. Hagen-Cripps Belt-Schutsloot: J. Hagen Giethoorn: B. Brandsma-Hagen L. Brandsma oteenwijk: G. A. v. Goor-Hagen G. v. Goor kie n- en achterkleinkinderen. 0 september 1980. 23. utslool. Corr.aa J. Hagen Vaste Belt. 8066 PT Be De rouwdie .al gehouden worden maandag 15 septembe a.s. om 13.00 uur in de Gerefor meerde Kerk, Onnastraat te Steenwijk, waar na aansluitend de begrafenis zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren van 12.30 tot 13.00 uur in de consistorie van de kerk. Sinds ik het weet, is God mij meer nabij. En vaak, in d'ernst van t aatdschespel verloren. Zoo ernstig en zoo diep als ooit tevoren, Gevoel ik plots Gods glimlach over mij Van ons is heengegaan Johan de Jonge geboren 16 december 1923. v Capelle aan den IJssel J. de Jonge-Sm Oud-Beijerland: E. H. Buite O. Buiten Martijn Rombo' Femk. Muscat (Om Jac. d W. G. an Ess Joann JacobL Middelburg: A. Hersbach-de Jonge P. J. M. Hersbach Hoogvliet: Joh. de Jonge C. de Jonge-Helms Dorien Johan 10 september 1980 Tollensstraat 15, 2902 AP «Capelle aan den IJssel Geen bloemen Geen bezoèk aan huis Dé begrafenis zal plaatsvinden zaterdag a.s. op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingse- weg 334 te Rotterdam. Aankomst aan de begraafplaats circa 9.50 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de kapel op de begraafplaats. Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd; dan zal ik juichend stem en snaren ten roem van zijne goedheid paren, die na kortstondig ongeneugt mij eindeloos verheugt. Psalm 43:4 oudé ber. Na een blijmoedig gedragen ziek zijn nam de Here tot Zich onze geliefde broer, zwager, oom en vriend Willem Jan Capelle op de leeftijd van 67 jaar. G Namens de familie: C. J. Capelle 2992 SB Barendrecht 11 september 1980 Achterzeedijk 45. Aan huis liever geen bezoek Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 15 september om .15.10 uur, in de aula van de begraafplaats te Baren drecht, Scheldestraat. waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid. De kerkeraad van de gereformeerde k. Stad aan het Haringvliet heeft met onts. kennis genomen van het plotseling ov* van haar voormalig predikant Ds. H. de Valk Met dankbaarheid denken wij terug a ijver en plichtsgetrouwe arbeid in u, meente gedurende de jaren augustus 1 in oktober 1969. Stad aan het Haringvliet, 11 september 1980. T. Arensman, praeses. L. van Sprang, scriba. „Uw genade is mij 5 Heden is na een liefdevolle verpleging 1 verzorgingshuis „De Kimme" van ons h< gaan mijn moegestreden man, onze va< grootvader Berend Wieten geboren 2 maart 1903 Amsterdam: J. Wieten-Hartog Hoogeveen: J. E. van Winkel-Wieten G. A. van Winkel Amsterdam: B. Wieten R. Wieten-Feenstra Purmerend: L. Toorenburg-Wieten F. H. Toorenburg j erdam: P. Wieten W. G. Wieten-Gobel en kleinkinderen li september 1980 Huize „De Kimme-" Beemsterstraat 546, amev 6? 1024 BV Amsterdam Geen bloemen Geen bezoek aan hujs J Geen toespraken Gelegenheid tot condoleantie-bezoek zoi middag van 3-4 uur in het gebouw va Protestantse Coöperatieve Begrafenisvc ging P.C.B. y.a., Vondelstraat 101 te sterdam. De begrafenis zal plaatsvinden maands september om 11 uur op de Nieuwe 0 begraafplaats aan de Kruislaan 126 te An dam. Vertrek van huize De Kimme om Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Op de vooravond van haar 93e geboorte van ons heengegaan onze lieve moeder, moeder en overgrootmoeder Wilhelmina Johanna Mooima van Dam weduwe van Gerrit vlooiman Zij leefde en is gesto - Christus. M. J. Verk H. Verkam A. Wegeling- W. J. Mooiman klein- en achterkleinkindere ROTTERDAM, 10 september 1980 „De Burcht" Van Moorselplaats 85. Corr.-adres: H. Verkamman Rutger van Keulenstraat 87, 3067 HS Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond 7-7.30 uur in „De Burcht", le woonlaag. De dienst van Woord en Gebed zal gehoi worden maandag 15 september om 11 uuri conversatiezaal van „De Burcht", waarn bijzetting in het familiegraf op de begi plaats „Oud-Kralingen" om 12 uur zal pl vinden. Voor alle hulp en medeleven, betoond tj; ziekte en na het overlijden van mijn man vader en opa Jan Bakkenes betuigen wij onze hartelijke dank. Uw warme belangstelling is ons tot steun ff Barneveld, september 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10