Voor duizend kinderen een pleeggezin gezocht Uit brieven van lezei Goudprijs na grote stijging iets omlaag ACV start goed met winst op WHC: 0-1 ïsxsts plantaardig fuca excellent SCHOEVERS GS Friesland niet bereid te betalen voor veerdiensten imaktie )jaarWKNV. uw bijdrage voorvakbonds- Jongerenwerk in de derde wereld Rondetafelgesprek over toestand in vleeswarenindustrie Minder doden in verkeer door bar winterweer FAMILIEBERICHTEN OPWEKKINGS SAMENKOMSTEN WOENSDAG 10 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET P 10 - RK Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Twee van de drie kinderen in Nederland voor wie een pleeggezin of opvangadres wordt gezocht, komen niet aan bod. Er zijn op het ogenblik zo'n vijftienhonderd kinderen onder de 21 jaar, die eigenlijk naar zo'n gezin zouden moeten, maar er is plaats voor slechts vijfhonderd kinderen. De overige duizend moeten noodgedwongen zolang in tehuizen verblijven. ADVERTENTIE Dit heeft Henk van Reenen van de centrale voor pleeggezinnen in Am sterdam (die bemiddelt tussen pleeg gezinnen en hulpverleningsinstan ties) gisteren meegedeeld bij de aan kondiging van de actie „Een beetje inschikken kón dat?". Alle vijf centrales voor pleeggezinnen nemen er aan deel. Volgens Van Reenen is het tekort aan pleeggezinnen geen probleem van gisteren of vandaag. Er is al jarenlang een tekort. De oorzaak daarvan ligt vooral in het woonruimtegebrek, waarmee de helft van de Nederlan ders te kampen heeft. Het probleem concentreert zich voor namelijk rondom kinderen boven de twaalf jaar. Voor deze jongeren zijn diverse soorten pleeggezinnen en op- vangadressen nodig. Gezinnen bij voorbeeld, die voor therapeutische gezinsverpleging kunnen zorgen. Hier zouden kinderen met problemen te recht moeten kunnen om een nieuwe start te maken. Speciaal De opvangadressen waar jongeren, die in de problemen zitten (wegloop- gevallen of problemen met ouders) voor enkele dagen of weken onder dak. voeding en aandacht krijgen, vormen een speciaal geval. Voor deze kinderen geldt de regel, dat niet al leen het „normale" gezin met een vader en moeder hiervoor in aanmer king komt. Ook alleenstaanden of twee vrienden of vriendinnen zouden hier kunnen helpen. Van onze redactie economie AMSTERDAM De goudprijs maandag met een sprong van 20 dollar gestegen tot bijna 672 dollar per ounce (31,1 gram) deed het dinsdag wat rustiger aan. Weliswaar trad aanvankelijk nog een stijging op, vooral in Londen was dat in de ochtenduren het geval, doch deze was klein vergeleken met die van maandag. Een stijging, waarvoor overigens geen bijzonder wereldnieuws viel aan te voeren. Reden, waarom de sprong van maandag in kringen van de goud handel dan ook in verband werd ge bracht met de komende bijeenkomst van de OPEC-landen, begin volgende week in Wenen. Een bijeenkomst waarvan wordt verwacht, dat die zal uitdraaien op een produktievermin- dering door Saoedi-Arabië, alsmede op een prijsverhoging door dit land van 28 tot mogelijk 32 dollar per vat ruwe olie. Zover is het echter nog niet en daar om draaide de geruchtenmolen ook gisteren weer volop. Zo werd gewezen op een mogelijke toeneming van de inflatie in de VS en daardoor een verzwakte dollar, wat de olieprijzen weer zou opschroeven. Voorts op de ongerustheid over een eventuele con frontatie tussen de Arabische oliepro ducenten en de industrielanden voor het geval het Internationale Monetai re Fonds en de Wereldbank zouden blijven weigeren de Arabische bevrij dingsorganisatie PLO als waarnemer toe te laten tot hun jaarvergadering eind deze maand in Washington. In Londen opende de markt dinsdag op 677 dollar per ounce, doch als gevolg van winstnemingen viel de prijs later terug tot 674 dollar. Het slot was 670,50 dollar. In Amsterdam zakte de goudprijs in van ƒ41.450- 42.150 tot 41.000-41.700 per kilo on bewerkt goud. LEEUWARDEN (ANP) Gedepu teerde Staten van Friesland hebben minister Tuijnman (verkeer en water staat) laten weten, dat zij niet bereidi zijn geld uit te trekken om de veer diensten van en naar Terschelling en Vlieland de komende winter op peil te houden. In een telegram stellen de Gedeputeerde Staten, dat de veer diensten tot het openbaar vervoer gerekend moeten worden, en dat er daarom voor het provinciaal bestuur geen financiële taak is weggelegd. Hulp bij het zoeken naar een oplos sing voor de langere termijn is wel toegezegd. Minister Tuijnman schreef de Twee de Kamer maandag bereid te zijn bij te dragen in de half miljoen gulden, die nodig zijn om te voorkomen dat de rederij Doeksen haar dienstrege ling voor het komend winterseizoen inkrimpt. Hij zei er wel van uit te gaan, dat ook de provincie Friesland en de gemeenten Terschelling en Vlieland een deel van dit bedrag voor hun rekening zouden nemen. UTRECHT De voedingsbonden van FNV en CNV en de Unie BLHP gaan begin volgende maand met de vijf grootste bedrijven in de vleeswa renindustrie praten over de gang van zaken in deze bedrijfstak. Het ronde tafelgesprek is een initiatief van de voedingsbond FNV, die vindt dat het hoog tijd is dat in de vleesverwerken de industrie de koppen bij elkaar worden gestoken om verder verlies van werkgelegenheid in deze bedrijf stak te voorkomen. In de vleesindus trie staan volgens de voedingsbond de komende twee jaar zo'n tweedui zend arbeidsplaatsen op de tocht. Er werken in deze bedrijfstak momen teel veertienduizend mensen. Zes jaar geleden waren dat er nog 16.500. Fbstbus247 3500 GL Utrecht, ARNHEM (ANP) De krijgsraad in Arnhem heeft gisteren een 20-jarige dienstplichtige soldaat uit het Gel derse Putten wegens het veroorzaken van een verkeersongeval met dodelij ke afloop veroordeeld tot zes weken gevangenisstraf en twee Jaar ontzeg ging van de rijbevoegdheid. Er was drie maanden geëist. Het openbaar ministerie in Arnhem heeft inmiddels besloten beroep aan te tekenen tegen het vonnis van de rechtbank. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG De aantallen verkeersongevallen en ver keersdoden zijn vorig jaar sterk gedaald, maar dat kwam voornamelijk door het barre winterweer in de eerste drie maanden van het jaar toen er veel minder snel auto werd ge reden. Volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek zijn 1977 mensen in het verkeer omgeko men, wat 317 minder was dan in 1978. Bijna de gehele daling werd geregistreerd in de eerste helft van het Jaar: er waren toen 278 minder verkeersdoden dan in de eerste helft van het jaar daarvoor. Het totaal aantal verkeerson gevallen, al dan niet met dode lijk letsel, daalde van 53.547 in 1978 met 8,8 procent naar 48.832 in het afgelopen jaar. Ook het aantal gewonden nam' af: met 8,9 procent naar 56.621. De daling deed zich voor in alle categorieën verkeersdeelne mers met uitzondering van de motorrijders: vorig Jaar veron gelukten er 117, het jaar daar voor 100. Van onze sportredactie WEZEP Zaterdag-eersteklasser ACV uit Assen mag na twee competi tie-wedstrijden concluderen, dat het ook dit seizoen goed uit de startblok ken is gekomen. De tweede uitwed strijd leverde een 0-1 winst op tegen WHC, dat na de zwakke ouverture tegen Blauw Wit '34 gebrand was op een goed resultaat. De in verband met jubileumactivitei ten aan Veluwse zijde vervroegde wedstrijd heeft de 1200 toeschouwers het nodige spektakel gebracht. Het zie fel velzettende WHC, dat in Jaap Wolff zijn absolute uitblinker kende, was lange tijd geenszins de mindere van het voornamelijk op de counter loerende ACV. De Wezepers hadden dan ook pech, toen Jaco Velthuis al in de beginfase een fraai schot via de binnenkant van de paal in het veld zag terugstuiteren. Nog voor de pauze werd de wedstrijd beslist. Wim Goo- zen liet na een half uur spelen met een bekeken actie WHC-doelman Sanders kansloos, 0-1. Het krachtsverschil was ook na de pauze nihil. De inzet van WHC tegen over het technisch beter verzorgde spel van ACV zorgde er voor dat de strijd tot de laatste minuut spannend bleef. Dat de wedstrijd daarbij nogal veel overtredingen kende was lo gisch, maar de uitstekend leidende- arbiter Krul noteerde alleen Henk aan het Rot (WHC) wegens het wat al te ruw met zijn tegenstander om springen. In de slotfase kregen Jaap Wolff en Jaco Velthuis nog uitsteken de kansen op de gelijkmaker, maar het was keeper Doede ter Veld die dat wist te voorkomen. WHC-ACV M (0.1) 30. Wim Gooien 0-1. Scheids rechter: Krul. Toeschouwers: 1200 WHC: Sanders; Van 't Ende, Van Hooren, Van Bruggen, Van DIJK; Volkers (Mulder). Jaap Wolf!, Aan het Rot; Jan Wolf, Van der Hoek (Tichelen), Velthuis. ACV: Ter Veld; De Borst, Vlsacher, Deenen. Hol- ting; Hulsman, Smid, Goozen. Hoojet. Krohne (Kuntz), Kenter. Deze rubriek is uitsluitend bestemd voor korte reacties op in deze krant gele berichten, artikelen en commentaren, en niet voor open brieven, gedich oproepen of reacties op advertenties (deze laatste dienen tot de directie gend worden). De redactie behoudt zich het recht van bekorting voor. Hierover ol< het roet plaatsen (meestal door ruimtegebrek) kunnen wij helaas niet correspor ren. Brieven adresseren aan Secretaris hoofdredactie Trouw. Postbus 859,1 AW Amsterdam. Bij publikatie worden naam en woonplaats van de scht vermeld Politiek alternatief Jan Renes, voorzitter van de EPV, geeft (Trouw 5-9-80) een bijzonder duidelijk en interessant antwoord aan dr. A. A. Spijkerboer: „Waarom niet Den Uyl?" Maar kapitalisme, li beralisme, socialisme enzovoorts la ten geen keuze voor de „derde" weg. Op grond van de ene weg van het Evangelie van Jezus de Christus is er geen ander alternatief voor hen, die hongeren en dorsten naar gerechtig heid dan te kiezen voor Hem, die het leven is in overvloed. Inderdaad zal elke mogelijkheid aanwezig binnen politieke machtsontplooiing aange grepen moeten worden op grond van gerechtigheid als vrucht, die in vrede wordt gezaaid, voor hen, die vrede stichten. Kracht, die in zwakheid wordt volbracht, naar de menselijke maat in een steeds falende samenle ving. Het gaat altijd met vallen en opstaan. Het gaat ten diepste om de opstanding tot leven, dat willen zeg gen in en om het koninkrijk Gods. Uiteindelijk blijft ene weg, geen twee de of derde enzovoorts. Voorburg J. Ke ijzer Tijdbom Het artikel van Hans Smit: „Een tijd bom in de bodem" in Trouw van 6 september j.l. komt bij mij nogal on genuanceerd over. Het is goed, dat er aan het onderwerp „bodemverontrei niging" aandacht wordt besteed: dat dit binnen de landbouw zelf ook wel en in toenemene mate gebeurt had Hans Smit best mogen vermelden. Ik acht mij niet deskundig om het arti kel in zijn geheel te becommenta riëren. Wel maak ik ernstig bezwaar tegen de stelling, dat de toevoeging van koper in de varkensvoeder mede gebeurt vanuit het idee: baat het niet, dan schaadt het niet Daarvoor is het toegevoegde kopersulfaat veel te duur. De resultaten van voederproe- ven gedurende reeds twintig jaar wij zen ondubbelzinnig uit, dat toevoe ging van koper in varkensvoeder een groeibevorderend en vooral voeder- conversieverbeterend effect heeft. Dit effect is geheel aanwezig geble ven toen ook antibiotica en groeistof fen ter verbetering van groei en voer- benutting aan de voeders toegevoegd werden. Het effect •an kopertoevoe ging is zelfs lineair, dat wil zeggen, dat het effect recht evenredig toe neemt met de toegevoegde hoeveel heid. Het baat dus wel, maar het schaadt ook, zoals Hans Smit terecht vermeldt, hoewel ik bang ben dat hij daarin ook overdrijft. H oogblokland L. J. H. Peltjes Jazz-Wereld Leuk hoor, dat die Frits Lagen Trouw af en toe wat over js geïmproviseerde muziek mag ven. en dat terwijl de krant; prima jazzverslaggever had. wel oppassen met die man, wa zaterdag 6 juli z'n badinerend onder de kop „De jazzwereld ij tioneel vaarwater" heeft gelei daaruit de conclusie heeft getr dat Lagerwerf als „buitenstas een soort relativerend overzich van de laatste subsidierel kon bedrogen uit. Het tegendeel isi Lagerwerff heeft zitting in de i commissie van de Raad vo Kunst die het gewraakte advie ke subsidieverdeling heeft g« en waar terecht de hele Nedet jazz beweging z'n afschuw ovei uitgesproken. Het zal iedereei wel duidelijk zijn dat iemand d tij is in een rel niet de juiste p is om voor een krant op semi- tieve toon verslag te doen vai onsmakelijke affaire. Broek in Waterland H. I Gezangen (2) Graag zou ik in het kort willen ren op het stukje van H. van I uit Rotterdam. Het dikste r gaat inderdaad over de zaak gen-kwestie op de generale j van de Christelijke Gerefon kerekn. Ik ben het met H. v. verder wel eens. Maar één dl grijp ik niet, daar ik toch aa dat men toch de bijbel kent en bijbel daarover zegt; Zing ps gezangen en geestelijke liedere zeg ik maar met Gods woord. A daar van uitging had men niet dikke rapporten nodig, was m hoorzaam aan Gods woord, wa mand iets tegen in kan brengen men maakt het elkaar moeilijk een soort wet. Maar als je we vrijgemaakt bent door Jezus, vanzelf ook andere liederen (ooi kerk) en dan stap je wel oi drempel heen. En na Jezus zijn veel mensen, die de gave vai hebben gekregen door de 1 Geest, die prachtige liederen li geschreven van zijn zoon Jezus tus, de redder en verlosser. Er maar weinig meer gezongen th bijvoorbeeld de bundel van Jol de Heer. Ik geloof dat er een opwekking in vele kerken juist is. En de Bijbel zegt het. zinf men, gezangen en geestelijl deren. Schalkhaar J. Men kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Blij berichten wij u dat op 9 september is geboren Aliejanne Elisabeth Wij noemen haar Aliejan „Want uit Hem en door Hem en tot Hem zijn alle dingen: Hem zij de heerlijkheid tot in eeuwigheid!" Amen. Leo en Bettie Kaptein-Vlieg Laura en Gerdien Landsteinerhof 46 7908 BC Hoogeveen. Getrouwd: ir. H. de Zeeuw weduwnaar van G. F. van Tilburg en M. C. Looijen Delft, 9 september 1980 Insulindeweg 14 10 september 1980 Hoera vandaag gaan wij trouwen Dik van der Zeijden en Harma van Houten U bent van harte welkom tijdens de kerkdienst om 19.00 uur in de Mattheuskerk te Utrecht (bij mil. hosp.). Getrouwd: E. van der Veen en D. de Fokkert 8 september Barneveld. Kortelaan 1. Lieve opa en oma Van der Hart- Kok Hartelijk gefeliciteerd met uw 50-jarig huwe lijksfeest. Uw kleinkinderen: Petra en Reinier Jeanet en Arno Bert Jolande Pieter Alice William Met grote droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van George Möllers hoofd van de afdeling vervoer van de RET Wij hebben hem als een bijzonder fijne en integere collega leren kennen, die zich bijzon der inzette voor het bedrijf en steeds een warme belangstelling voor eenieder aan de dag legde. Ons medeleven gaat vooral uit naar zijn vrouw en zoon, die wij bij het dragen van dit verlies veel sterkte wensen. Directie, staf en medewerkers van de RET Rotterdam, 6 september 1980. Aan de vooravond van zijn 73ste verjaardag overleed heden mijn lieve man, onze geliefde vader Yme Tiedes Vellenga „Hij is verlost, God heeft hem welgedaan". Voorburg: A. Vellenga-Vos Utrecht: S. Y. A. Vellenga R. M. H. L. Vellenga-Schuurbiers Voorburg, 8 september 1980 Tulpen tuin 117 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de P.C.U. Schoolstraat 12 te Utrecht, die geopend is donderdag van 19.00 tot 20.00 uur. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 12 september om 13.00 uur op de begraafplaats „Daelwijck" Floridadreef te Utrecht Gelegen heid tot condoleren na de begrafenis op de begraafplaats. „In vertrouwen heb ik mij aan U overgegeven" Met droefheid geven wij kennis dat op zondag 7 september, na een langdurige maar moedig gedragen ziekte op 74-jarige leeftijd is overle den, onze dierbare en zorgzame vrouw, moe- dèr en grootmoeder Jantje Haagsma echtgenote van H. Bouman Hilversum: H. Bouman Hilversum: P. Bouman J. A. Bouman-Bolt Henk en Monique Wim, Marga Hilversum: H. Bouman jr. B. J. Bouman-van der Wal Belinda, Anita Nieuw-Vennep: A. Bolt-Bouman K. F. Bolt Rik, Jeroen Hoorn: O. Bouman W. G. Bouman-Bouman Okko, Vincent 9 september 1980 Simon Stevinweg 71, 1222 SM Hilversum. De overledene is overgebracht naar de rouw kamer „Van Vuure" aan het Melkpad 21a te Hilversum. Ge'egenheid tot bezoek aldaar op woensdag a s. an 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 11 september a.s. tegen 14 30 uur op de Noorder begraafplaats te Hilversum. Vertrek vanaf Si mon Stevinweg 71 om 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. In het geloof dat Christus Jezus ten volle zijn Verlosser en Zaligmaker is en alle dingen nieuw zal maken, ging na een ernstig ziekbed van ons heen, onze geliefde schoonzoon en zwager. Karei Johan Rosendaal oud 64 jaar, echtgenoot van C. E. de Jager. Hilversum: J. de Jager Purmerend: A. v.d. Molen-de Jager J. M. v.d. Molen Hilversum: E. Kortland-de Jager Hilversum: A. de Jager Leiderdorp: A. J. E. Schouten-de Jager C. Schouten Zeist, 9 september 1980 „De Heer is mijn Herder". Psalm 23. Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn innig geliefde man Dingeman Leendert Groeneveld op de leeftijd van 79 jaar. J. Groeneveld-Bezemer 9 september 1980. C P. Tielestraat 31 b, 3023 TB Rotterdam. Geen bloemen Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer aan de Mathe- nesserlaan 470 en in de kapel op de begraaf plaats, na afloop van de begrafenis. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 13 september op de algemene begraafplaats „Crooswijk", na aankomst in de kapel om 11.20 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer omstreeks 11.00 uur. Heden is in volle vrede van ons heengegaan onze lieve tante en oud-tante, mijn huisgenote Janna Elisabeth Visser in de leeftijd van 94 jaar. Zondag 1. Der Heidelb. Cath. Namens de familie: A. W. Visser exec. test. T. de Ruiter Liever geen bezoek aan huis. Papendrecht, 9 september 1980 3354 XM Kerkbuurt 116 De begrafenis vindt plaats op vrijdag 12 sep tember a.s. na de rouwdienst, welke om 1.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Admiraal de Ruyterweg zal aanvangen. Degenen die hierbij aanwezig willen zijn, wor den verzocht om 1.00 uur aldaar te komen. Na de begrafenis is in de aula gelegenheid tot condoleren. Heden is in Jezus ont slapen mijn lieve pleegvader, onze lie ve, zorgzame broer, zwager, oom en vriend Cornel is Willem Christen weduwnaar van Apollonia Kroon, in de leeftijd van 71 jaar. Uit aller naam: P. N. Christen. 3314 LC Dordrecht 8 september 1980. Mauritsweg 220 Correspondentie adres: Mauritsweg 220. Geen bloemen, geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden donder dag 11 september om 13.00 uur op de Alge mene Begraafplaats, Nassau weg te Dor drecht. Na de begra fenis is er gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula op de be graafplaats. Vertrek vanuit het woonhuis om 12.30 uur. Iipill T 7t VL'L'UIB Wie'savonds2a3dra- XXJ-l A I I fl lil iXxX» gées Fuca Excellent neemt zorgt onopvallend voor een betere spijsvertering. Vooi een zachte, verantwoorde stimulans. Slechte stoelgangers vin den Fuca Excellent een hele opluchting. Uitsluitend bij uw apo- Lees eerst de ge bruiksvoorschriften. VAN BAERLESTRAAT 9-13. 1071 AM AMSTERDAM, TEL 72 71 56 -72 31 28 INSCHRIJVING VOOR DIVERSE DAG- EN AVONDCURSUSSEN AANVANG SEPTEMBER TYPEN(speciale spoedcursus 5. TALENPRACTICUM (Fr»»s.Engei,.s« overdag, duur 2 a 3 mnd.) 6. MODERNE TALEN (bddnjfscorr en STENOGRAFIE (Nederlands, conversi e Nederland». Fran». Duit»en Engels) Frans, Duits en Engels) 7. "CAMBRIDGE EXAMINATIONS" MIDDENSTANDSEXAMEN 1981 F"« Cert.ficate en BOEKHOUDEN Certificate of Prof.ciency Inlichtingen maandag t/m donderdag van 10.00 tot 20.30 uur en op vrijdag van 10.00 tot 16 00 uur. Prospectus op aanvraag. Ook gevestigd te Arnhem, Den Haag. Hilversum. Nijmegen. Rotterdam, Rijtwijk, Tilburg. Utrecht en Vlaardingen. u bent donderdagavond d.v. 11 sept Hartelijk welkom in „De Haard" Daguerrestraat 16. Den Haag. Aanv 19.45 u. Spreker: Ev. Frans Schadee Na de dienst koffiedrinken lm.: 070-230772 Het Comité „Hij is verlost, God heeft hem welgedaan". Heden heeft God, na een zeer moedig gedragen lijden, tot Zich genomen mijn geliefde man, onze vader en grootvader Pieter Roelof Vermeulen op de leeftijd van 73 jaar. Arnhem: J. H, Vermeulen-Garssen Apeldoorn: A. F. Eygenraam-Vermeulen J. A. Eygenraam Velp: J. Vermeulen E. Vermeulen-van Meines Oosterbeek: J. E. E. De Rijk-Vermeulen C. J. De Rijk en kleinkinderen 9 september 1980 Utrechtse weg 227-3 6812 AD Arnhem. Liever geen bezoek en bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Rietgrachtstraat 2 te Arnhem, alwaar gelegen heid tot afscheid nemen en condoléance don derdag 11 september van 19.00-19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 12 september om 10.30 uur in de aula op de algemene begraafplaats „Moscowa" te Arnhem, waarna de begrafenis volgt Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer. ANTIEK GEZOCHT'» KIJK IN DE MINI-ADVERTENTIES Rectificatie Openb. Hiermede geven kennis van het ov den van onze gel broer, zwager en Levinus de K Echtgenoot van W. Lems in de ouderdom vi jaar. Utrecht, Socrates 24 W. de Kam M. M. W. de K van Lin< Neven en nic Langs deze weg willen wij de velen, die ons geruime tijd met hun gebeden hebben begele hen, die blijk hebben gegeven van hun mede tijdens het smartelijk ziekbed en het daarop vol heengaan van Florence Phebe Sussenbach echtgenote van Peter Koelewijn hartelijk dankzeggen. Tevens zijn wij erken voor de goede zorg, die zij heeft ondervonden w medische staf en het verplegend personeel vai Diaconessenhuis te Heemstede. Uit aller naam, L. G. Sussenbad Leeuwendalersstraat 28, Haarlem. Voor uw betoonde belangstelling en uw medd welke wij van U mochten ontvangen tijdens del en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Antje van Diggele-van Vliet willen wij u ALLEN die zo naast ons gestaan W in deze moeilijke tijd hartelijk dank /eggen. Uit aller naam; J. van Diggele Rijnsburg, september 1980 Oude Vliet weg 12

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12