FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 9 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur. Goede morgen pappa en mama Zwart van harte gefeliciteerd met jullie huwelijksdag, van Ruurd, Willeke, Anita, Bert, Bas Jan, Marijke en de hondjes. Openb. 14.13 Hiermede geven wij kennis van het overlij den van onze geliefde broer, zwager en oom Leginus de Kam Echtgenoot van W. Lems in de ouderdom van 88 jaar. Utrecht, Socrateslaan 24 W. de Kam M. M. W de Kam- van Lindonk Neven en nichten De Heer riep bij Zich thuis onze lieve Bella Kroeskamp echtgenote van C. F. J. Antonides predikant te Terborg In dankbare herinne ring: Martina J. Kroeskamp Albert Antonides Heden is in alle vrede in zijn Heer ontslapen onze geliefde broer, zwager en oom Jan Caljouw echtgenoot van J. J. Suurland, op de leeftijd van 73 jaar. Veere: N. Caljouw-v. d. Bosse Middelburg: L. Suurmond-Caljouw Bergen op Zoom: A. Caljouw M. W. Caljouw-Eikenhout neven en nichten 8 september 1980 Heden overleed onze lieve man, vader en opa, oud 73 jaar Jan Caljouw Hij richtte zijn leven naar psalm 37 3A „Vertrouw op den Heere en doe het goede." Bergen op Zoom: J. J. Caljouw-Suurland Tholen: J. Th. de Bruin-Caljouw A. de Bruin Anneke en Gerard Jan Chris Almelo: Th. Stuurwold-Caljouw R. J. Stuurwold Gert Jan To SU en verdere familie 8 september 1980 Burg. Stulemeijerlaan 185 4611 EJ Bergen op Zoom. De overledene is opgebaard in de aula van „Vrederust" te Halsteren. De rouwdienst, waarin Ds. Van Dalen ons zal voorgaan, zal plaatshebben op donderdag 11 september om 14.00 uur in „De Ark", Vrederust te Halsteren, waarna de begrafenis zal geschieden op de Prot. Begraafplaats „Vrederust". Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis Geheel onverwacht ging van ons heen onze oudste zwager Maarten Koster weduwnaar van Geertrui Wouterina Hagendijk oud 75 jaar. Barendrecht: E.'van der Linden-Hagendijk J. van der Linden Ridderkerk: M. Roodenburg-Hagendijk D. R. Roodenburg Barendrecht: A. H. van der Wel-Hagendijk J. van der Wel Klaaswaal: G. Hagendijk W. Hagendijk-van Loon Barendrecht, 7 september 1980. Veilig in Jezus armen Haar Hemelse Vader heeft op 91-jarige leeftijd in vol vertrouwen op Zijn liefde, uit ons mid den tot Zich genomen onze lieve moeder en oma Margaretha Johanna Bolwijn weduwe van Ds. H. van de Elskamp Bennekom: E. J. van de Elskamp 's Gravenhage: J. G. Maaskant- van de Elskamp W. Maaskant Harry Marjolein Edmée Bennekom, 7 september 1980 Edeseweg 22 Geen bezoek aan huis geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 11 september a.s. om 14.00 uur in gebouw ,,'t Kerkheem", achter de Dorpskerk te Benne kom waarna om plm 14.30 uur de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de Oude Algemene Begraafplaats aldaar. Na de teraardebestelling is er gelegenheid de familie te condoleren in gebouw ,,'t Kerk heem". Op de dag des Heren heeft de God van het Verbond in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze lieve en zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Geerdina Antina van Dijken-Wolda sedert 21 maart 1958 weduwe van Geert van Dijken in de gezegende leeftijd van bijna 90 jaar. Psalm 43 berijmd. Assen, 7 september 1980 Verpleeghuis „Anholt" Paul Krugerstraat 1 Assen: P. van Dijken W. van Dijken-de Poel R. H. van Dijken H. R. van Dijken Rijswijk (Z.H.): F. G. Draaisma-van Dijken F. Draaisma Zwolle: A. van Dijken Assen: E. H. van Dijken D. A. van Dijken-de Jong H. van Dijken B. van Dijken-Rozema Overveen: B. T. van Dijken Klein- en achterkleinkinderen. De begrafenis zal D.V. plaats vinden op don derdag 11 september a.s. op de begraafplaats „De Boskamp" om 14.30 uur. Vooraf zal een samenkomst gehouden worden in de Gerefor meerde Kerk „De Kandelaar", Oude Molen straat 20 waar u om 13.30 uur wordt verwacht Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in „De Kandelaar". Corr.-adres: P. van Dijken, Westerlaan 4, 9405 BH Assen. Geen bloemen Heden overleed in het Diaconessenhuis te Arn hem in haar Heer en Heiland onze lieve vrouw, moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Wopje de Boer op de leeftijd van 92 jaar. Hollum, Ameland: W. de Boer Oostendorp-Elburg: R. Docter-de Boer G. Docter Moordrecht: Margriet en Gert Mulder Christien en Jaak Terneuzen: Wopje en Gert van de Kamp Geert en Margriet Drachten: Corrie en Reinnier van Eijk Willem, Risje en Margje Turijn (Italië): Willemijn en Sergio Artico Claudio en Paola Arnhem: G. van den Berg-de Boer M. van den Berg Utrecht: Rienk en Petra van den Berg Jan Willem en Jacqueline Arnhem: Bert van den Berg Leiden: Wopje van den Berg en Ronald Smeets. 9161 AZ Hollum-Ameland, 6 september 1980 H.D. Katstraat 4, Huize „De Stelp", Kamer 62. Woensdag 10 september wordt om 14.00 uur een rouwdienst gehouden in de Geref. Kerk te Hollum, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren in de kerk een half uur vóór de aanvang van de rouwdienst. Vertrek boot van Holwerd te 8.45 en 9.45 uur. Zondagavond is overleden de heer Arie de Gast weduwnaar van Wilhelmina Peters op de leeftijd van 84 jaar. Mede namens de familie A. G. S. Roos Nieu w-Bei jerland 7 september 1980 Corr. adres: Postbus 1161, 3260 AD Oud-Beijerland Gelegenheid tot condoleren vrijdag 12 septem ber 1980 van 13.00-13.30 uur in de consistorie der Ned. Herv. Kerk te Nieuw-Beijerland. Daarna zal in de kerk de dienst van Woord en Gebed gehouden worden aanvang 13.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden om 15.00 uur op de begraafplaats „Oud Kralingen" Kra- lingseweg 334 Rotterdam. Vertrek Nieuw-Beij erland ca. 14.10 uur. Na een vaak rusteloos leven is heden vredig van ons heengegaan onze lieve pappa, zoon, broer, zwager, oom en neef Johannes van der Meijde (Han) Hij werd 45 jaar. Hij heeft nu de rust gevonden. Uit aller naam: J. van der Meijde sr. Rotterdam, 7 september 1980. 's Landswerf 229. Corresp.adres: Gerretsenpad 3, 3067 EL Rotterdam. Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren woensdag van 20.00 tot 20.45 uur in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51 en in de kapel op de be graafplaats, na afloop van de begrafenis. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 11 september op de begraafplaats „Oud-Kralin gen", Kralingseweg 334, na aankomst in de kapel om 15.00 uur. Enige en algemene kennisgeving Op woensdagmorgen 3 september 1980 is door haar Heiland thuisgehaald mijn lieve dochter, onze lieve zuster en schoonzuster Sietske Buffinga op de leeftijd van 60 jaar. Rotterdam: G. W. J. Buffinga-Götzen Noord wijk: A. J. Sikkel-Buffinga A. Sikkel 's-Hertogenbosch H. M. Mees ten Oever-Buffinga Heino: L. Liem-Buffinga H. H. Liem Rosas (Spanje): G. Krijger-Buffinga A. Krijger Voorburg: M. Buffinga-van Gent 3 september 1980 „Mariënhaven", Warmond Correspondentie-adres: G. W. J. Buffinga-Götzen Lisplein 27, 3037 AS Rotterdam De begrafenis heeft in besloten kring plaatsge vonden. Joh. 511, 12 Dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat in volle vrede ontslapen is, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Anna Bakker weduwe van Michiel Parlevliet in de ouderdom van 90 jaar Canada: G. Kamphuis-Parlevliet G. Kamphuis Katwijk: C. Parlevliet-Parlevliet D. Parlevliet Veenendaal: A. Parlevliet Den Haag: L. van Luyt-Parlevliet Katwijk: N. P. Parlevliet Canada: C. Parlevliet I. Parlevliet-Brouwer Katwijk: J. M. van der Plas- Parlevliet C. van der Plas Ten Hoorn: W. J. Deijs-Parleviiet A. Deijs Katwijk: N. P. Parlevliet T. Parlevliet-Martini klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 8 september 1980 Boulevard 25 Liever geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. donder dag 11 september a.s. des nam. 2 uur op de oude begraafplaats aan de Zuidstraat te Kat wijk aan Zee. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Triumfatorkerk, Piet Heijnlaan 7 te Katwijk aan Zee. d' Eenvoudigen toil God steeds gade slaan. Psalm 116 4 (oude berijming) Onverwacht heeft de Heer tot Zich genomen onze geliefde broeder, zwager en oom Maarten Koster in de leeftijd van 75 jaar. Wij zullen hem zeer missen. Namens de familie: J. P. Koster Barendrecht, 7 september 1980. Tjalk 138. Die hoop moet al ons leed verzachten. Komt, reisgenoten, 't hoofd omhoog! Voor hen, die 't heil des Heren wachten, zijn bergen vlak en zeeën droog. O zaligheid niet af te meten, o vreugd, die alle smart verbant! Daar is de vreemdlingschap vergeten en wij, wij zijn in 't vaderland! In deze hoop is rustig ingeslapen mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Aagje Haalboom-van Velze Op 82-jarige leeftijd. Driebergen: W. Haalboom J. H. Haalboom T. Haalboom-Hazewindus H. Haalboom S. G. Haalboom-Chardon IJsselstein; W. Haalboom J. Haalboom-van Oene Driebergen: Chr. Haalboom J. Haalboom-Gunter Zeist: A. Hoogerdijk-Haalboom Th. Hoogerdijk Klein- en achterkleinkinderen Driebergen, 5 september 1980. Hogesteeg 10 „Huize Rehoboth" Gelegenheid tot condoleren in „Huize Reho both" dinsdag 9 september a.s. van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden woensdag 10 september 1980 in „Huize Rehoboth" om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvin den om 14.45 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Driebergen. Wij gaan ten hemel in en erven Koninkrijken! Heden is mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Aza Ooms op de leeftijd van 75 jaar in zijn Heer en Heiland ontslapen. Uk aller naam P. Ooms-Commijs Rotterdam, 7 september 1980 2e Carnissestraat 32b Geen bezoek geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden donder dag 11 september op de begraafplaats Charlois van de Hervormde Gemeente Rotterdam-Zuid, Charloisse Lagedijk 680, Rotterdam-Zuid om ongeveer 14.30 uur. Vooraf wordt een dienst gehouden in de glazen zaal van de Bethelkerk, ingang Portlandstraat, welke begint om 13.45 uur. Na een jaar van hoop en vrees, door een moedig gedragen ziekte, nam God tot Zich, mijn geliefde en zorgzame man, onze dierbare vader en lieve opa Pieter Gerrit Jacobus Roodenburg op de leeftijd van bijna 68 jaar. Wij moeten hem nu loslaten, maar wij weten dat God ons vasthoudt. M. Roodenburg-van Tol Jaap en Ineke Pieter en Freddy 2132 NA Hoofddorp, 7 september 1980 Kruisweg 563. De overledene is overgebracht naar het Uit vaartcentrum Dunweg, Achterweg 40 te Hoofddorp; geen bezoek aldaar. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden Op donderdag 11 september om 11.00 uur in de aula op de nieuwe algemene begraafplaats te Hoofddorp, aan de Hoofdweg hoek Vijfhuizer- weg, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in een der ontvangkamers op de begraafplaats. Geen toespraken. In het huis mijns Vaders zijn vele wo ningen. Johannes 14:2 De Heere heeft na een moedig gedragen lijden nog vrij onverwacht tot Zich genomen onze lieve zwager en oom Piet Roodenburg Echtgenoot van Ma van Tol, op de leeftijd van bijna 68 jaar. Zwammerdam, N. Goebel-van Tol H. Goebel Ter Aar, PI. van Vliet-Van Tol Th. van Vliet Haarlem, A. Ouwerkerk-van Tol P. Ouwerkerk Californië, J. de Jong-van Tol T. de Jong Wieringerwerf, M. van Tol C. van Tol-Splinter Vollenhove, L. van Arkel-van Tol D. van Arkel Californië, J. van Tol T. van der Stoel-van Tol Zevenhoven, J. van Tol N. van Tol-Nagel Zevenhoven, J. A. van Tol L. van Tol-Clazing neven en nichten 7 september 1980. „De Here bewaart de eenvoudigen Ik was verzwakt, maar Hij heeft mij verlost." Voor ons nog onverwacht, maar op Zijn tijd, nam God tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Piet Roodenburg op de leeftijd van bijna 68 jaar. Hoofddorp: G. Roodenburg-van de Vlugt Woubrugge: A. B. van de Bijl-Roodenburg A. van de Bijl Hoofddorp: K. Roodenburg N. Roodenburg-Maat Veen (NB): W. Roodenburg J. Roodenburg-van de Vlugt Nieuwveen: Chr. Buys-Roodenburg J. W. Buys Rijsenhout: J. C. Roodenburg G. Roodenburg-van de Vlugt Rijsenhout: J. Roodenburg A. Roodenburg-Visser neven en nichten Hoofddorp, 7 september 1980 Met grote droefheid geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze zeer gewaardeerde bedrijfsleider P. G. J. Roodenburg Zijn menselijkheid en vakmanschap zullen bij ons lang in gedachten blijven. Medewerkers Roodenburg van der Vlugt B.V. Haarlemmermeer, Flevopolder 7 september 1980 Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van onze mede-oprichter en aandeel houder P. G. J. Roodenburg In plichtsbetrachting en rechtvaardigheid wa hij een voorbeeld voor anderen Directie, commissarissen en aandeel houders Roodenburg Van der Vlugt B.V Hoofddorp, 7 september 1980. „Maar mij aangaande, het is mij goed nabij God te zijn." Psalm 73 Vandaag, op de Dag des Heren, heeft God, di altijd haar steun was en haar kracht gaf, veili thuisgehaald Zijn kind, mijn lieve zorgzam schoonmoeder en onze onvergetelijke oma Wilhelmina Diekema-van Doorn sinds 24 februari 1962 weduwe van Jan Diekema op de leeftijd van ruim 80 jaar. Wolfheze: M. M. Diekema-Wolhoff Wilma Harry-Jan Andrea Arnold Remko 7 september 1980 Huize „Patrimonium" Jan Tooropstraat 4, 1062 BL Amsterdam Correspondentie-adres: M. M. Diekema-Wolhoff Lawijckerhof 5 6874 AS Wolfheze Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 1 september om 12 uur op de begraafplaat Westgaarde, Ookmeerweg 275, einde Osdor perban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23 Vertrek van het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.E u.a., Vondelstraat 101 om 11.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren i» de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden nam de Here tot Zich onze lieve tante en oud-tante Petronella Maria Boon op de leeftijd van 89 jaar. Namens de familie: J. W. Boon curator Katwijk, 8 september 1980 „Huize Overduin" Correspondentie-adres 4841 AR Prinsenbeek, Haverdijk 32. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179, Leiden. Bezoek aldaar donderdagavond van 7.-7.45 uur. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 12 sep tember a.s. om 2 uur in de aula van de begraaf plaats „Rhijnhof" te Leiden, waarna de begra fenis zal plaatsvinden. Vertrek van het rouw-! centrum om ca. 1.30 uur. I - „In vertrouwen heb ik mij aan U overgegeven" Met droefheid geven wij kennis dat op zonda| 7 september, na een langdurige maar moedi| gedragen ziekte op 74-jarige leeftijd is overle den, onze dierbare en zorgzame vrouw, moe der en grootmoeder Jantje Haagsma echtgenote van H. Bouman Hilversum: H. Bouman Hilversum: P. Bouman J. A. Bouman-Boet Henk en Monique Wim, Marga Hilversum: H. Bouman jr. B. J. Bouman-van der Wal Belinda, Anita Nieuw-Vennep: A. Boet-Bouman K. F. Boet Rik, Jeroen Hoorn: O. Bouman W. G. Bouman-Bouman Okko, Vincent 9 september 1980 Simon Stevinweg 71, 1222 SM Hilversum. De overledene is overgebracht naar de rouw kamer „Van Vuure" aan het Melkpad 21a te Hilversum. Gelegenheid tot bezoek aldaar of woensdag a.s. van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 11] september a.s. tegen 14.30 uur op de Noorder-! begraafplaats te Hilversum. Vertrek vanaf Si mon Stevinweg 71 om 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden ten gevolge van een droevig ongeval van het nog zo jonge lid van onze scholengemeenschap J. G. (Hans) Marseille docent Nederlands Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. „God heeft het eerste woord. Voor wij ter wereld kwamen, riep Hij ons reeds bij name. Zijn roep wordt nog gehoord. God heeft het laatste woord." Namens bestuur, medewerkers en leerlingen van het Christelijk Streeklyceum te Ede, J. Helms, rector. Ede, 8 september 1980.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8