juristen en economen WIJ GEVEN U MEER DAN U BETAALT hoofd personeelszaken (m/v) direkteur Mvt \ferzorgingsflal Tuindorp Oost. psycholo(o)g(e) of pedago(o)g<e) voor 36 uur per week. psycholo(o)g(e) of pedago(o)g(e) werkgemeenschap associatie noord-nederland STICHTING KABU hoofd civiele dienst psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" hoofd administratieve dienst ZATERDAG 6 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET ftTE Austin I Morris Verzorgingsflat Tuindorp-Oost, één van de vijf huizen van de Stichting KABU (Katholieke Bejaardenhuisvesting Utrecht), is een komplex van 124 appartementen waar de bewoners in grote mate zelfstandig wonen. Eind dit jaar komt wegens pensionering de funktie vakant van Deze funktie willen wij graag toevertrouwen aan een manager op HBO-niveau die enerzijds opti male aandacht.schenkt aan het woon- en leefklimaat van de bewoners en het werkklimaat van de (ca. 40) medewerkers en anderzijds zorgt voor een goed financieel-economisch beheer. Hierbij vormen inspraak, kommunikatie en informatie een wezenlijk onderdeel. De direkteur van "Tuindorp-Oost" is tevens lid van de direktorium van de Stichting KABU. In deze hoedanigheid heeft hij/zij een belangrijke inbreng in het totale beleid van de Stichting. Tot zijn/haar taakgebied zullen dan ook nog nader te bepalen werkzaamheden t.b.v. het direk torium behoren. Naast HBO-niveau verwachten wij van de gegadigden ruime leidinggevende ervaring, belangstel ling voor de bejaarde mens, positief christelijke levensovertuiging (bij voorkeur RK) en een leeftijd tussen 35 en 50 jaar. De arbeidsvoorwaarden en de salariëring zijn overeenkomstig de CAO voor Bejaardentehuizen waaronder opname in het pensioenfonds PGGM. 8ij de selektieprocedure zijn het bestuur, het direktorium, de bewonerskommissie, staf en mede- werkers/OR betrokken. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de huidige direkteur, de heer E.H. Galama, telefoon (030) 71 15 34. Uw uitvoerige schriftelijke sollicitatie te richten aan de sekrctans van het bestuur van de Stichting KABU, de heer mr. NJ. v.d. Graaf, Maliesingel 25, 3581 BJ Utrecht. STICHTING ONDERWIJSADVIESDIENST AMERSFOORT DE STICHTING ONDERWIJSADVIESDIENST TE AMERSFOORT werkzaam te Amersfoort en Omstreken, vraagt zo spoedig mogelijk een De mogelijkheid is niet uitgesloten, dat deze funktie binnen korte tijd wordt uitgebreid tot een vol ledige betrekking. Deze funktionaris zal belast worden met de begeleiding van ouders en leerkrachten in het basison derwijs (lager- en kleuteronderwijs), m.b.t. leerlingen met leer- en gedragsmoeilijkheden en het ver richten van psychodiagnöstisch onderzoek bij deze leerlingen. Deze aktiviteiten vinden plaats in nauwe samenwerking met andere disciplines binnen de dienst, waaronder ortho-didaktisch medewerkers en systeembegeleiders. Verder wordt van hem of haar deelname verwacht aan taak - en werkgroepen binnen de onderwijs- adviesdienst. Vereisten voor deze funktie zijn: voltooide academische opleiding psychologie of pedagogiek met een psychodiagnostische be voegdheid, belangstelling voor onderwijskundige vraagstellingen, m.n. het funktioneren van het kind in het schoolsysteem, ervaring met kinderen met leer- en gedragsproblemen en het opstellen van handelingsplannen. De salariëring is overeenkomstig de door de gemeente en rijk goedgekeurde regelingen en afhankelijk van leeftijd en ervaring. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de voor het perso neel van de gemeente Amersfoort geldende regelingen. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de direkteur van de onderwijsadviesdienst, de heer Hagens, of bij mevrouw Van Kampen, klinisch pedagoge, telefoon (033I) 3 64 81. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan het bestuur der Stichting, p/a Eemstraat-Oost 58, 3812 PB Amersfoort. In verband met afwezigheid van één der psychologen wordt tevens gevraagd voor de volle werktijd, op arbeidsovereenkomst voor een periode v3n ruim vijf maanden. Voor het overige zijn dezelfde voorwaarden voor deze vakature van toepassing als boven vermeld. die rechtstreeks onder de direktie ressorteert. De civiele dienst omvat o.a. voe- dingsdienst, transportdienst, per- soneelscentrum, linnenvoorzie ning en schoonmaakdienst. Voor deze funktie stellen wij de volgende eisen: een opleiding op HBO-nivo: minimum leeftijd 35 jaar: goede leidinggevende en kon- taktuele eigenschappen Ervaring in de intramurale ge zondheidszorg strekt tot aanbeve ling. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring min. f 3.346,- tot max. f 4.342,- bruto per maand eks- klusief 8% vakantietoeslag. Verdere arbeidsvoorwaarden vol gens de CAO voor het Zieken huiswezen. Nadere informaties worden gaar ne verstrekt door het hoofd civiele dienst de heer H Lew tel. 02502- 2230, b.g.g. 02502-2911. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. Rijksstraatweg 113. 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. - DR. J.N.VOORHOE VE HUIS UTRECHT Voor het Dr. J.N. Voorhoevehuis, ver pleeghuis voor ca. 100 somatisch zieken, annex reaktiveringscentrum, wordt voor spoedige indiensttreding gevraagd een Tot de taak van deze funktionaris behoort naast de verantwoordelijkheid voor het administratief gebeuren, o.a. het adviseren van de direktie ten aan zien van het financieel ekonomisch beheer en een vakkundige inbreng in gemeenschappelijk met het zieken huis Oudenrijn uit te voeren dienst verleningen. Gedacht wordt aan administratief-eko- nomisch geschoolde kandidaten met H.E.A.O. of S.P.D. opleiding, c.q. stu derend voor S.P.D., die gewend zijn leiding te geven. Ervaring in werk zaamheden bij de intra murale ge zondheidszorg is gewenst, doch niet vereist. De salarieering is afgestemd opdefunktie-inhoud. Voor de overige arbeidsvoorwaarden is de CAO. voor het ziekenhuiswezen van toepassing. Telefonische informatie wordt ver strekt door de heer B W de Goede. 030953250 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer-direkteur H. Weidema. van Heuven Goedhart laan 3.3527 CE Utrecht (mnl./vr1.) Juristen en economen kunnen bij de Rijksbelasting dienst in dienst worden genomen om te worden opgeleid tot inspecteur van 's Rijks belastingen bij de Dienst der Invoerrechten en Accijnzen/Omzet belasting. De tweejarige post-doctocale opleiding vangt aan in januari 1981 on heeft plaats aan het Rijksinstituut Belastingen te Leiden; het salaris tijdens de opleiding bedraagt f 2868,-. De aanmelding staat open voor juristen, voor economen en voor degenen die een van deze studies voor 1 februari 1981 denken af te ronden; bij voor keur zijn zij op 1 januari 1981 niet ouder dan 40 jaar. Na voltooiing van de opleiding volgt benoeming tot adjunct-inspecteur met een aanvangssalaris van f3013,-; plaatsing geschiedt op een der inspecties der Invoerrechten en Accijnzen/Omzétbelasting of op het Ministerie van Financiën. Gewoonlijk drie jaar later wordt de ambtenaar bevorderd tot inspecteur (maximumsalaris f 6098,-). Het normale carrièreverloop leidt tot een functie met een maximumsalaris van f 7286,-. Verdere promotie is mogelijk. Een brochure over de Rijksbelastingdienst, de Dien; der Invoerrechten en Accijnzen/Omzetbelasting en de inspecteur, de opleiding en aanstellings- voorwaarden is verkrijgbaar bij het Rijksinstituut Belastingen, Breestraat 18, 2311 CR Leiden U (telefoon 071 -12 56 41). A, In de brochure bevindt zich een aanmeldings- vl formulier. In verband met het selectie-onderzoek op [II 10 oktober 1980 wordt men verzocht de brochure uiterlijk op 2 oktober 1980 aan te vragen en zich 1 j voor 6 oktober 1980 aan te melden. Voorlichtingsbijeenkomsten zullen worden gehouden op: 29 september 1980 te Tilburg, centraal belastinggebouw, Stationsstraat 24: 29 september 1980 te Utrecht, directie der rijksbelastingen. Maliebaan 34: 30 september 1980 te Amsterdam, centraal belastinggebouw, Wlbautstraat 2-4, 30 september 1980 te Rotterdam, centraal belastinggebouw, Puntegaalstraat 5: 1 oktober 1980 te Leiden, rijksinstituut belastingen. Breestraat 18: 1 oktober 1980 te Groningen, centraal belastinggebouw. Dr, C. Hofstede de Grootkade 11; 2 oktober 1980 te Nijmegen, centraal belastinggébouw, Stieltjesstraat 2. De bijeenkomsten vangen om 20.00 uur aan. De genoemde salarisbedragen gelden per 1 juli 1980 en zijn exclusief een toeslag van f 26,- en 8% vakantie-uitkering. Salarisaanpassingen voor jonge academici bij de rijksoverheid worden voorbehouden. WerkvoorzienirKpschap Noord-Groningen vestigingen Uithuizen en Wehe-den Hoorn Het werkvoorzieningsschap biedt werk aan personen die door beperkingen weinig of geen kans maken voor passende arbeid in het bedrijfsleven. Noord-Groningen bestaat uit twee industriële bedrijven waar komplete produkten gemaakt worden. Daarnaast draagt een werkverband buitenobjekten zorg voor onderhoud van plantsoenen, sportterreinen en het uitvoeren van diverse bouwwerken. Momenteel werken er ongeveer 400 wertmemers en leidinggevend personeel. In verband met het vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij op korte termijn een die direkt verantwoording verschuldigd is aan de algemeen direkteur en zal als gevolg van een recente schaalvergroting zorg dragen voor een goed personeelbeleid. Funktie-informatie: adviseren aan direktie betreffende personeels- en organisatie-vraagstukken het bevorderen en begeleiden van verschillende overlegstrukturen. het behandelen van individuele personeelsproblemen en het begeleiden van verande ringsprocessen. behandelen en toepassen van het ambtenarenreglement, personeelsadministraite, werving, selektie, introduktie, vorming, opleiding. belast met het sekretariaat van diverse kommissies. onderhouden van externe kontakten met o.a. gemeenten, tehuizen, bedrijfsverenigin gen, maatschappelijke instellingen. Funktis-slssn: voltooide opleiding HBO AP/PB. goede sociale en redaktionele vaardigheid ruime ervaring in het personeelwerk. Salaris: afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring De rechtspositieregeling van de gemeente Hefshuizen is van overeenkomstige toepas sing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van e - proces w -> Belangstellenden worden verzocht schriftelijk hun sv verschijnen ven dJt blad te richten aan de algemeen r. schap Noord-Groningen. /-> rus 18. 9980 AA Utr-n van WerKvcorziehin

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 30