iïïD medewerker m/v op spd-nlveau met ervaring in geautomatiseerde administratie Direkteur koördinator(m/v) algemene zaken paedologisch instituut TWEE JONGE TANDARTSEN koördinatorem/v) algemene zaken AMBTELIJK SEKRETARIS m/v de SEKRETARIS der KTHU (v/m) DIREKTEUR AFD. BEROEPSONDERWIJS (m/vi mm fiscaal-juristen en economen (mnl./vrl.) Trouw ZATERDAG 6 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET Het ziekenfonds „Ziekenzorg" te Utrecht is een ziekenfonds met eigen instellingen. Zo heeft zij o.a. eigen tandheelkundige centra, teneinde een goede tandheel kundige zorg van haar verzekerden te kunnen waarborgen. Door het tandheelkundig team is een preventie-programma voor de jeugd van 2-20 jaar opgezet en in twee proefpraktijken wordt gestart met een O-jarigen praktijk. Wegens een vakature in twee van haar tandartspraktijken zoekt zij die gevoelig zijn voor de werkelijke tandheelkundige nood van ziekenfonds verzekerden in deze stad; bereid zijn bij de opbouw van hun eigen patiëntenbestand uit te gaan van de nieuwe inzichten in de sociale en gemeenschaps-tandheelkunde; zijn de kuratieve werkzaamheden te kombineren met de daarbij behorende preventieve maatregelen; bereid zijn tot een persoonlijke benadering van de patiënten; bereid zijn in teamverband te werken Schriftelijke sollicitaties te richten aan L. P D Hol. tandartskoördinator bij het ziekenfonds ZiekenzorgCatharijnesingel 56 te Utrecht Het Paedologisch Instituut is een instelling voor hulpverlening, oplei ding en onderzoek op het terrein van de psychosociale jeugdzorg Momenteel zijn er drie afdelingen: een afdeling voor residentiële en semi-residentië/e hulpverlening (CRB), een afdeling voor ambulante hulpverlening en een onderzoeksafdeling. Het Instituut verzorgt, naast post-doktorale opleidingen, de praktijk opleiding van doktoraal studenten binnen de vakgroep Ontwikkelings psychologie, Pedologie en Speciale Pedagogiek van de Vrije Universi teit. Voorts wordt op de praktijk gericht onderzoeks- en ontwikke lingswerk verricht en wordt service geboden aan enkele scholen voor speciaal onderwijs. Het Instituufbescjjikt over circa 70 plaatsen voor residentiële en semi- residentiële hulpverTening aan kinderen in de leeftijd van circa 4 jaar tot en met 13 jaar. Aan circa 120 kirtderen en adolescenten (leeftijd van circa 4 tot en met circa 20 jaar) kan ambulant hulp worden gebo den. Thans zijn 180 medewerkers aan het Instituut verbonden. Er bestaan plannen voor vervangende nieuwbouw. Het direktorium bestaat uit de direkteur-hoogleraar en een direkteur. Binnen het kader van een reorganisatie ontstaat een plaats voor een Deze funktionaris zal onder de direkte verantwoordelijkheid van de direkteur de dagelijkse verantwoordelijkheid dragen voor het zgn. voor waardenscheppende apparaat en voor afstemming daarvan op de in houdelijke werkzaamheden van het Instituut. Het specifieke werkter rein zal liggen in de beleidsvoorbereiding en beleidsuitvoering van de sektoren financiën, personeel en huisvesting en in het beheer van de middelen van het Instituut, alsmede in de koordinatie van de afdelingen administratie, civiele dienst, personeelszaken en sekretariaat. Voor deze veelzijdige funktie zoeken wij bij voorkeur een kandidaat vanaf circa 35 jaar met een op deze funktie afgestemde opleiding, die beschikt over goede kontaktuele eigenschappen en over ervaring in een leidinggevende funktie, zo mogelijk in een instelling binnen de gezond heidszorg of het welzijnswerk. Gezien het karakter van het Instituut is een protestants-christelijke levensovertuiging gewenst. Het salaris zal, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f. 6.512,03 bruto per maand bedragen. (Salarispeil per 1 juli 1980). De rechtspositie is overeenkomstig de CAO-Welzijn. Een psycho-technisch onderzoek kan tot de selektie behoren. Bij de selektie zullen vertegenwoordigers van bestuur, direktorium en medewerkers betrokken zijn. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie bin nen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken van het Paedologisch Instituut, Vossiusstraat 56, 1071 AK AMSTERDAM, on der vermelding van de kode KAZ in de linkerbovenhoek. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de direkteur-hoogleraar, prof. dr. J. de Wit, tel. (020) 73 21 78, bij de direkteur Drs. J. Heiner, tel. (020) 73 70 33 en bij de direktie-sekretaris Drs. J. Penninga, tel. (020) 73 21 78. De NMB is een grote handelsbank in Nederland en maakt een krachtige groei door. Wij hebben op het ogenblik 472 kantoren met in totaal 10.000 medewerkers. De Concern administratie van het bureau van de Controller is gevestigd in ons hoofdkantoor aan de Eduard van Beinumstraat 2 te Amsterdam Nieuw-Zuid. Gemakkelijk te bereiken met eigen en met openbaar vervoer. De Concernadministratie is het consolida- tiecentrum van het NMB-concern en ver zorgt het jaarverslag en de financiële rap portage aan De Nederlandsche Bank. In deze functie werkt u mee aan het totstandkomen van de geconsolideerde balans en resultatenrekening van het NM B-concern. U gaat actief deelnemen aan het automatiseringsproces binnen deze afdeling. Tevens wordt van u ver wacht dat u goede contactuele eigen schappen heeft, omdat u regelmatig gege vens van andere afdelingen nodig heeft en deze dient op te vragen. De aard van de functie vereist verder creativiteit, inventi viteit en slagvaardigheid. wat wij vragen en bieden U heeft een afgeronde opleiding op SPD- niveau. U bent enthousiast en u hebt be langstelling voor administratieve verwer kingsprocessen. Wij bieden u een goed salaris, tenminste 5 weken vakantie, 8"Vo vakantietoeslag, 13e maand, winstdelingsuitkering, premie- vrij pensioen, gunstige financieringsrege ling, reiskostenvergoeding en een aantrek kelijke spaarregeling. Binnen de bank zijn reële doorgroeimogelijkheden vanuit deze functie aanwezig. Daarnaast kennen wij een systeem van variabele werktijden. U kunt uw sollicitatie richten aan de NMB, t.a.v. de heer R. Hetterscheid, af deling Personeelszaken, postbus 1441, 1000 BK Amsterdam. Wilt u eerst nadere informatie, belt u dan met de heer H. Dobber, telefoon: over dag 020-5432757, 's avonds 020-452103. 1301 NEDERLANDSE FEDERATIE VAN ONDERWIJSVAKORGANISATIES Sekretariaat: Herengracht 54-56, 1015 BN Amsterdam-C. De NFO is een federatie van zes zelfstandige vakbonden met in totaal 125.000 leden werkzaam in alle takken van onderwijs. De NFO behartigt zowel de belangen van het onderwijs in het algemeen als de arbeidsvoorwaarden voor het onderwijzend personeel. Voor de koördinatie, voorbereiding en uitvoering van het beleid beschikt de NFO over een sekretariaat. In verband met de uitbreiding van dit sekretariaat wordt een die naast het verrichten van algemene sekretariaatswerkzaamheden zoals: het voorbereiden van vergaderingen van het dagelijks bestuur en het federatiebestuur en het (doen) uitvoeren van besluiten het signaleren en bestuderen van ontwikkelingen die van belang zijn voor onderwijsvakorganisaties en het opstellen van adviezen daarover het koördineren, stimuleren en begeleiden van aktiviteiten in de verschillende instanties en werkgroepen binnen de NFO zich meer in het bijzonder bezig zal gaan houden met: het beoordelen van externe en interne ontwikkelingen die van publicitair kommentaar moeten worden voorzien in nauw kontakt met de voorzitter en de bestuurlijk sekretaris de pers begeleiden en informeren het opstellen van publikaties en persberichten alsmede het ontwerpen van voorlichtings- en aktiemateriaal. Redaktionele vaardigheid is een eerste vereiste, daarnaast wordt van kandidaten verwacht dat zij beschikken over. een aktieve werkhouding, inventiviteit, zelfstandigheid en vasthoudendheid gevoel voor bestuurlijke verhoudingen organisatie- en improvisatievermogen goede kontaktuele eigenschappen bereidheid en vermogen zich snel te oriënteren op het brede terrein van onderwijs en arbeidsvoorwaarden. akademische of hbo-opleiding met ervaring op organisatorisch terrein alsmede op dat van de voorlichting leeftijd rond 30 jaar De NFO biedt: een drukke, maar interessante baan inschaling in een salarisschaal die loopt van 3013,- tot 4497,- per maand, eventueel met uitloop tot f 5277.- sekundaire arbeidsvoorwaarden, die vrijwel gelijk zijn aan die voor ambtenaren. Indien u nadere inlichtingen wenst, dan bestaat de mogelijkheid te bellen met het NFO-sekretariaat 020-264633 toestel 123, Martin Odekerken of Harry van Zwet. Kandidaten die voor een eerste kennismakingsgesprek worden uitgenodigd ontvangen een informatie pakket over de NFO. Sollicitaties kunt u tot 14 dagen na publikatie richten aan de sekretaris van de NFO, de heer J D. van den Bosch, Herengracht 54-56, 1015 BN Amsterdam. Sollicitaties worden door een kleine selektiekommissie vertrouwelijk behandeld. Wilt u op de enveloppe vermelden: NFO-a.s.? DE KATHOUEKE THEOLOGISCHE HOGESCHOOL UTRECHT verzorgt een wetenschappelijke (ambts) opleiding in theologie en heeft twee sekties. De sektie Wetenschappelijk Onderwijs werkt samen met ijj Fakulteit der Godgeleerdheid te Utrecht en de sektie I gisch Theologische Opleiding bouwt voort op een Hot Beroeps Opleiding. Aan deze Hogeschool is vakant de funktie van TAAK: zij/hij: verricht studie en verzamelt informatie met betrekking de burgerlijke- en kerkelijke onderwijswetgeving, de wikkelingen binnen de Theologische Hogescholen Fakulteiten en de rechtspositionele bepalingen betref1__ de medewerkers van Theologische Hogescholen in li derland teneinde bestuursorganen binnen de KTHU de- kundig advies te kunnen geven. j geeft koördinatieve leiding aan het bureau van de KTMJt dat momenteel 9 medewerkers telt; n doet voorstellen met betrekking tot benoeming, bevordfj ring, ontslag en taakomschrijving van bureaumedewi Jj kers E behartigt het algemeen sekretariaat van de Hogeschoo representeert samen met de Voorzitter van het KolleJ van Kuratoren en/of de Rektor de Hogeschool naar buitertri VEREISTEN 4 een afgeronde akademische studie hetzij als jurist m*r bijvak ekonomie hetzij als ekonoom met bijvak rechter»01 tenminste goede passieve kennis van latijn, engels. duii£. frans. P rooms-katholiek. ?l ervaring op het gebied van en belangstelling voor beleidj voorbereidend werk. het vermogen en de bereidheid om leiding te geven q democratische wijze. Gedacht wordt aan iemand in de leeftijd tussen 35 en 45 jaar. De aanstelling geschiedt zo spoedig mogelijk. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt minima 4095,- en maximaal f 5303.- bruto per maand (schaal 130). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedi re. waarbij het resultaat van dit onderzoek met het bureau kan worde i besproken voordat het advies aan de sollicitatiekommissie wordt uitgebracht t Een kennismakingsgesprek met een delegatie van het niet wetenschappelij 1 personeel kan onderdeel zijn van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen bij de heer Drs. F den Bout (bestuurslid) 073-131833 (alleen 's avonds) of Dr. H. Wegmai1 (rektor) 03438-17340. Gegadigden worden uitgenodigd binnen 2 weken na het verschijnen van dif1 advertentie hun sollicitatie met toevoeging van een curriculum vitae lik richten aan het Kollege van Kuratoren van de KTHU. Amersfoortseweg 10r! 3705 GH Zeist, met in de linkerbovenhoek de vermelding ..sollicitatie christelijk pedagogisch studiecentrum Amersfoortsestraat 30, 3871 BT Hoevelaken, telefoon 03495-34214* HERHAALDE OPROEP Het CPS is een landelijk instituut dat zich bezighoudt met de ontwikke ling en vernieuwing van het onderwijs, vanuit een christelijke levensvisie. Wegens benoeming van de huidige funktionaris bij een andereorganisa tie roept het Bestuur van het CPS gegadigden op voor de funktie van tevens sekretaris v^in de bestuurskommissie Funktie-omschrijving: Tot de taak behoort o m in samenwerking met andere stafleden een bijdrage te leveren aan het bevorderen, ontwikkelen en koordineren van projekten op het terrein van het beroepsonderwijs De funktionaris heeft op het uitvoerende vlak de verantwoordelijkheid voor het werk van de afdeling beroepsonderwijs, onder direktè verant woordelijkheid van en in kollegiale samenwerking met de algemeen direkteur en de Centrale Stuurgroep, een intern beleidsorgaan De funktionaris onderhoudt kontakten met de rijksoverheid, de mspektie en de onderwijsorganisaties Funktie-eisen: Van kandidaten wordt verwacht dat zij kennis van en ervaring in het beroepsonderwijs hebben, een onderwijskundige danwel sociaal-weten schappelijke opleiding hebben genoten (bv M O -B pedagogiek, docto raal examen onderwijskunde of sociale wetenschappen) en vanuit een protestants-christelijke levensvisie instemmen met de doelstelling van het CPS de ontwikkeling van het nederlandse schoolwezen vanuit een christelijke levensvisie Rechtspositie: Het CPS wordt voor 100% door de rijksoverheid gesubsidieerd: alle medewerkers zijn ambtenaar in de zin der pensioenwet Salaris volgens de schalen 149/151 van het BBBRA Informatie en sollicitatie: Nadere inlichtingen worden verstrekt door de waarnemend direkteur be roepsonderwijs. Ir. J A. Vermaat. telefonisch bereikbaar via toestel 139. Voor serieuze reflektanten is een informatiepakket omtrent de funktie beschikbaar. Belangstellenden worden uitgenodigd hun uitvoerige sollicitatie met vermelding van een curriculum vitae en referenties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de waarnemend sekretaris van het bestuur van het CPS. Dr J H Meesters, postbus 30. 3870 CA Hoevelaken ML RECREATIECENTRA NEDERLAND B.V. (10 centra. 1.5 miljoen overnachtingen per jaar) een samenwerkingsvorm van twee niet-commerciële instellingen met een interkerkelijke achtergrond zoekt op korte termijn Eigenhandig geschreven reacties van 'gemotiveerde mensen' zijn binnen eén week zeer welkom bij de direktie. Postbus 38.3970 AA Driebergen. voor het nieuwe Recreatiecentrum Zeewolde in zuidelijk Flevoland, tussen bos en waterkant (35 ha.73 verhuurbungalows, 14 appartementen, 300 stacaravanplaatsen, 500 plaatsen voor tenten en toercaravans, jachthaven voor kleine boten). De funktie is bestemd voor een goed gastheer, met leidinggevende en organisatorische kwaliteiten, goed zakelijk en technisch inzicht, uitstekende gezondheid, brede algemene ontwikkeling op basis van V. W.O. en tenminste 4 jaar vervolgQnderwlJ Theologische vorming wordt verwacht en ervaring in sociaal-cultureel werk is gewenst. Leeftijd: 30-35 jaar. Redelijke arbeidsvoorwaarden, autokostenvergoeding en een goede bungalow worden aangeboden. Nadere informatie kan na de eerste fase van de selektieprocedure worden verstrekt. Bij de Rijksbelastingdienst bestaat voor gelegenheid om als adjunct inspecteur van 's Rijks belastingen bij de Dienst der Directe Belas tingen te worden aangesteld. Degenen die binnen een jaar hun studie denken af te ronden, kunnen zich thans ook reeds aanmelden. Voorkeur gaat uit naar personen die op datum van indiensttreding niet ouder zijn dan 40 jaar. Een brochure met informatie over de Rijksbelastingdienst, de Dienst der Directe Belastingen, de functie van inspecteur en de aanstellings- voorwaarden kan worden aan gevraagd bij het Rijksinstituut Belastingen, Breestraat 11, 2311 CR Leiden. Telefoon: 071 -12 5641. In de brochure bevindt zich een aanmeldingsformulier. In verband met het eerstvolgende selectie-onderzoek op 10 okto ber 1980 wordt u verzocht de brochure uiterlijk 2 oktober 1980 aan te vragen en zich vóór 6 oktober 1980 aan te melden. ELKE ZATERDAG IN i moet donderdags (1e poel) in ons bezit t» Inhcbbngen over deze specMe advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, rap. 783 «n 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 28