arts (m/v) se zeister i^ziekenhuis J/hnstelnoj verpleegkundige I WAARNEMEND HOOFD Andreas Ziekenhuis hoofd radio- diagnostisch laborant(e) hoofd nachtdienst ervaren zlekenverzorgster (extern) STICHTING "BEILER00RH1 een waarnemend Ie verpleegkundige ADVERTEERT YÜ@UW PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS "GROOT BRONSWIJK" ft Coördinerend Hoofd m/v gediplomeerd beiaarden verzorgster IlLp 4?- praktijkbegeleiding ZATERDAG 6 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET Groen van Prinstererweg 38 3317 SP DORDRECHT In het najaar ontstaat door pensionering van één van onze afdelingshoofden een vakature voor een Voor deze funktte komen wij graag in kontakt met verpleegkundigen (m/v). die in het bezit zijn van het A-diploma ziekenverpleging en dte. zo mogelijk, enige ervaring in een leidinggevende funktie hebben opge daan. De aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige Het verpleeghuis Crabbehoff is een tehuis voor 174 somatisch zieken. Onze patiënten zijn verdeeld over drie afdelingen. De afdeling waar de vakature ontstaat telt 46 patiënten, verdeeld over twee units. B DORDRECHT tel 078-172222 toestel 113 Onze verpleegkundig direkteur. mevrouw E M. Brasker. is graag bereid u telefonisch nadere inlichtingen te verstrekken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan het hoofd personeelszaken op bovengenoemd adres een algemeen ziekenhuis te Amsterdam-West vraagt voor de afdeling Gynaecologie/orthopedie, met een opnamecapaciteit van 34 patiënten, een Hij/zij dient te beschikken over het diploma A-ver- pleging. Ook MBO-V of HBO-V verpleegkundigen met ten minste 1 jaar ervaring in een algemeen ziekenhuis kunnen solliciteren. Een 8/10 part-time dienstverband of een dienstver band met 7 nachtdiensten per 14 dagen is mogelijk. Voor informatie en/of sollicitatie kunt u zich wen den tot de afdeling Personeelszaken, Th. de Bock- straat 8, 1058 NR Amsterdam, tel. 020 - 17 52 11. EVOOR TIJDELIJK WERK AANOISLOTIT* SrlRDAM1 Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 252 bedden en ongeveer 450 medewerkers. Binnenkort ontstaat op onze levendige, maar moderne en goed geoutilleerde röntgenafdeling. waar 20 medewerkers werkzaam zijn. een vacature voor een tot de taken behoren het leidinggeven aan de radio- diagnostisch laboranten. het begeleiden van de laboranten in opleiding. de dagelijkse werkzaamheden zo effectief mogelijk te organiseren de organisatie van de röntgen afdeling op kortere- en langere termijn actief ter hand te nemen, inclusief de administratieve werkzaamheden. contact onderhouden met de diverse afdelingen in het ziekenhuis. actief betrokken zijn bij het gehele radiodiagnostisch gebeuren een goed contact onderhouden met de aanwezige radiologen. Voor deze functie wordt gevraagd diploma radiodiagnostisch laborant minimum leeftijd 25 jaar enige ervaring in een leiding gevende functie een psychotechnisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren De heer M. B. Rost van Tonningen, radioloog of de heer A. Krouwel. hoofdlaborant, zijn gaarne bereid nadere inlichtingen telefonisch te verstrekken (03404-28422) Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. van het Zeister Ziekenhuis. Postbus 1002. 3700 BA Zeist. Voor ons verpleeghuis, waarin, ver deeld over drie afdelingen, ca. 100 somatisch zieken worden verpleegd, vragen wij op korte termijn een Het betreft een z.g.n. drielingfunctie, waarbij tezamen met 2 collega's bij toerbeurt in een periode van 3 weken, gedurende 7 aaneengesloten nachten dienst moet worden gedaan. Tevens zal invaldienst moeten worden ver richt bij afwezigheid wegens kort durende ziekte van een der beide col lega's. Belangstellenden, in het bezit van het diploma A B of A Ziekenver pleging. liefst met enige verpleeghuis ervaring. kunnen worden aangesteld in de rang van eerste verpleegkundige Telefonische verzoeken om nadere in lichtingen. alsmede schriftelijke sollici taties te richten tot de adjunct-direc trice. Telefonisch bereikbaar onder nr 030-953250. Het adres luidt: van Heuven Goedhartlaan 3. 3527 CE Utrecht. «iM'S Sgt! Het bestuur van hetvChr Geref Bejaardencentrum „De Koningshof" te Rotterdam vraagt voor haar. in een nieuwbouwwijk van Rotterdam-Zuid gelegen, tehuis een Wij zoeken een enthousiaste medewerkster met een Prot. Chr. levenshouding en die liefde en respect kan opbrengen voor de ouder wordende mens. Voor de functie is van belang dat zij in voorkomende gevallen het hoofd en plv. hoofd van de afd. kan vervangen: mede verantwoordelijkheid wil dragen voor de afdeling bijzondere verzoring met 36 bedden; over ervaring beschikt en de vereiste diploma(s) bezit. Sollicitaties te richten aan de Directie van de „De Koningshof". Imm. Kantstraat 90. 3076 DJ Rotterdam. Nadere informaties eventueel over de mogelijkheden van een part-time functie worden verstrekt door het hoofd van de afdeling, br. Meijer, tef. 010-196655 Een medisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O.-Bejaardentehuizen; pensi oenregeling volgens P.G.G.M. PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET GE2INSVERPLEGll I BEILEN, TELEFOON (05930) 2541 m In het psycho-geriatrisch paviljoen „Altingerhof" is plaats voor do op een afdeling van 32 verzorgingsbehoeftige bewoners. Vereist. diploma's ziekenverpleging A. en B., zo mogelijk aangevuld met Stafopleiding. Gewenst: ervaring in het leiding geven een duidelijke belangstelling voor de psychogeriatrische patiënt. Nadere inlichtingen worden desgewenst gaarne verstrekt door de heer G. Beikes. hoofdverpleegkundige van het paviljoen „Altingerhof". Salariëring overeenkomstig Rijksregeling. Toepassing van de Rijkspensioenregeling. Sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Stichting „Beileroord", Postbus 30000, 9410 RA Beilen. NI de he be te Vf t! ei P< n wi "Groot Bronswijk" te Wagenborgen is een psychiatrisch ziekenhuis met het nog overzichtelijke aantal van 400 patiënten. In samenwerking met algemene ziekenhuizen en sociaal psychiatrische instellingen zijn wij bezig vorm te geven aan de funktie van psychiatrisch centrum voor N.O.- en O.Groningen. In verband met het toekomstige vertrek van de thans aanwezige arts van de OPNAME- EN VERVOLGAFDELINGEN GERONTOPSYCHIATRIE zoeken wij een Taakomschrijving: het koördineren en deels uitvoeren van de psychiatrische behandeling in samenwerking met verpleeg kundigen, aktiverende therapeuten, een klinisch psycholoog en een sociaal psychiatrisch verpleegkun dige, in een roulatiesysteem zelfstandig verrichten van avond- en nacht diensten t.a.v. het gehele ziekenhuis Persoonsomschrijving verwacht wordt dat de betrokkene een levendige belangstelling voor de psychiatrie/geriatrie heeft, kritisch is, open staat voor nieuwe ontwik kelingen en in staat is in team verband te werken. Overige informatie: de somatische behandeling wordt verricht door de twee aanwezige huisartsen, naast een ruime inwerkperiode is de mogelijkheid aanwezig van supervisie door een psychiater. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot J. Rijpkema, psychiater, telefoon (05964) 22 05. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Hoofd Dienst Personeelszaken, Postbus 1 9945 ZG Wagenborgen. Anno 1681 Verpleeghuis en Reaktiveringscentrum ==E Amstelhof is een modern verpleeghuis in een 17e-eeuws gebouw aan de Amstel. goed bereikbaar per tram. bus en binnenkort de metro. Verdeeld over 11 af delingen worden in Amstelhof 200 somatische en 150 psychogeriatrische patiënten verpleegd en gereactiveerd. Wij zoeken op korte termijn een Wij denken aan iemand boven 25 jaar met ervaring in het leidinggeven in de gezondheidszorg. Een diploma zieken verpleging A (of A B) is vereist. Gezien het niveau van de functie wordt een aanvullende opleiding (b.v. de Kaderopleiding) zeer op prijs gesteld. Omdat de organisatievorm van Amstelhof momenteel in beweging is. wordt van de aan te stellen kandidaat een flexibele opstelling ten opzichte van dit veranderingsproces verwacht De nieuwe functionaris heeft in samenspraak met de andere coördinatoren, invloed op zowel de totale verpleeg- dienst als op het gebeuren binnen de verpleegafdelingen afzonderlijk voor een deel van de afdelingen. De verschillende afdelingen staan elk onder leiding van een Afdelingshoofd. Aanstelling vindt plaats in de rang van le Verpleeg kundige A. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Ziekenhuiswezen. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne onder nummer 0329B tegemoet aan de afdeling Personeelzaken van Verpleeghuis Amstelhof. Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer H. Stroeks (Hoofd Verplegings dienst) of de heer P. Vijn (Personeelzaken). Gevraagd: Leeftijd boven de 25 jaar. Prot. Chr. Bejaardencentrum „De Krommerijnhof" Ds Herm Pollaan 3, 3985 RM Werkhoven (gem. Bunnik). Het opleidingsteam vraagt voor spoedige indiensttreding een kollega ten behoeve van de Zij/hij gaat zorgdragen voor de bege leiding van leerling B-verpleegkundig en tijdens hun praktijkleerperiode op die afdeling waar het langdung verblijfs- en resocialisatieaspekt op de voorgrond staat De funktie-eisen zijn: - diploma B-verpleegkundige even tueel aangevuld met een A- en/of Z-diploma. voltooide opleiding tot praktijkbege- leid(st)er of docent(e) verpleeg kunde. hiervoor studerend of bereidheid deze te volgen. - een positieve instelling t.a.v, een christelijke levensvisie Het salaris varieert -afhankelijk van ervaring- van 2 091.08 tot 2 900.15 bruto per maand. exd. de tijdelijke toeslag. Voorts is de CAO -Ziekenhuiswezen van toepassing. Verdere informatie over deze funktie kunt U verkrijgen bij de heer K L Stoter, toestel 480. of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220 Schriftelijke sollicitaties kunt U binnen 2 weken na verschijning van dit blad en onder vermelding van het kode- nummer richten aan de direktie. t a v de heer H Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze". Wolfheze 2. 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308-1121

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18