FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19.30- uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogeli|k- van 18 00-20 00 uur J. R. Baron de Vos van Steenwijk en A. A. J. van Engelen Apeldoorn, 5 september 1980. 40 jaar geleden traden Pé Sybrandi en Carry van der Laan in het huwelijk. Vandaag delen in hun dankbaarheid Jeannet en Arie, Jaap en Heieen Carta en Arjen Ede, 5 september 1980 Ik zal, ontwaakt. Uw lof ontvouwen. In het volle vertrouwen, dat hij is opgenomen in Gods heerlijkheid, ging van ons heen, mijn lieve man, onze trouwe vader en opa Cornells Boot op de leeftijd van 70 jaar. Nunspeet: H. A. Boot-Aldershoff Frederiksoord: Phlip en Nelleke Marije en Sander Heino: Willem en Gerry Martijn en Jeroen Motueka (N.Z.): Anne Fieke en Frank Aleck. Rodger en Edwin Huizen (N.H.): Cornelise en Pieter, Jan Amsterdam: Nanne en Nicolette Delft: Udo en Marga Amsterdam: Hans De begrafenis heeft in familiekring plaatsge vonden. 1 september 1980. Bosweg 34, 8071 AR Nunspeet. Op 1 september is in Jezus ontslapen onze lieve schoonzoon en zwager Cornells Boot in de leeftijd van 70 jaar. Leiden: W. G. Aldershoff G. S. Aldershoff-Heersink Maassluis: D. Fontein-Aldershoff Den Haag: J. Mulder G. F. Mulder-Aldershoff Oegstgeest: W. G. Aldershoff M. Aldershoff-Parmentier Zutphen: U. F. Aldershoff L. Aldershoff-de Zeeuw Wien God bewaart, is wel bewaard. Na een jarenlang, voorbeeldig gedragen lijden, werd in heerlijkheid opgenomen onze lieve broer en zwager Cornells Boot echtgenoot van H. A. Aldershoff op de leeftijd van 70 jaar. Amsterdam: J. Th. G. Boot-Sodderland. Haverford (USA): A. S. Veldhuyzen van Zanten- Boot Wageningen: M. Boo ij-Boot Voorhout: Ph. D. Frijlink-Boot Nunspeet, 1 september 1980 Mijn genade is u genoeg. Toch nog onverwacht is rustig van ons heenge gaan onze zorgzame zwager en oom Elbert Nagel Weduwnaar van Petronella ter Beek, op de leeftijd van 85 jaar. Familie Nagel Familie ter Beek Muiderberg. 3 september 1980 Tesselschadelaan 41 Correspóndentie-adres: J. Nagel Googweg 29 1399 EP Muiderberg. De overledene is thuis opgebaard, alwaar gele genheid tot condoleren zaterdagmiddag van 3.00-4.00 uur. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het „Rechthuis" te Muiderberg. De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 8 september a.s. 's middags om 2.00 uur in de Geref. Kerk aan de Populierenlaan te Mui derberg, waarna de begrafenis omstreeks 3.00 uur zal plaatsvinden op de alg. begraafplaats aan de Badlaan te Muiderberg Geen bloemen. Toch nog onverwacht nam de Here tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader, grootva der en overgrootvader Gerben Heslinga echtgenoot van Jitty Romkema weduwnaar van Hinke van der Ploeg op de leeftijd van 81 jaar. Landsmeer: J. Heslinga-Romkema Zaandam: A. van der Molen-Heslinga E. van der Molen Hans en Honny (Frank en Petra) Sylvia en Jur (Sander) Marcel en Aafke Ingeborg Rockwood (Canada): K. Heslinga M. Heslinga-Westerveld Gerben John en Debby Renita Franeker: P Visser Klaas Heidi Gerben Siety 3 september 1980 Ereprijshof 7, 1151 BC LANDSMEER. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcen trum van D. Leguit, Zuideinde 66 te Lands meer op zaterdag 6 september a.s. van 10.30 tot 11.00 uur. Hierop aansluitend zal er een rouwdienst wor den gehouden in de aula op de algemene begraafplaats te Landsmeer, welke omstreeks 11.15 uur aanvangt. De begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Landsmeer omstreeks 11.45 uur. „Op U, mijn Heiland, blijf ik hopen" Lied 118 Na een geduldig gedragen lijden, heeft de Here tot Zich genomen, mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Pieter Beukelman echtgenoot van G. Vos. Hij mocht 68 jaar worden. Zijn leven was „liefde". Rotterdam. G. Beukelman-Vos Sarie Los-Beukelman Barend Los Leon, Peter en Christine Arnhem: Gerda Vente-Beukelman Jacques Vente Hans-Peter en Nicoline 3083 EM Rotterdam, 2 september 1980 Pleinweg 124d Geen bezoek aan huis - Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Maasdamstraat 4 (bij het Mijnsherenplein) te Rotterdam-Zuid. Gelegenheid tot rouwbezoek en condoleren aldaar donderdagavond en vrij dagavond van 7.30 tot 8.00 uur. De dienst van woord en gebed zal D.V. gehou den worden zaterdag 6 september a.s. om 10.30 uur in de Bethelkerk, Boergoensevliet 24 te Rotterdam, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Slin- ge 50 te Rotterdam-Zuid om plm. 11.30 uur. Op 3 september 1980 ontsliep in zijn Heer en Heiland onze onvergetelijke, geliefde man en vader Kornelis de Jong geboren 1 april 1925. Vraagt naar de Heer en Zijne sterkte, Naar Hem, die al uw heil bewerkte Zoekt dagelijks Zijn aangezicht." Psalm 105 3 Deze regels waren de leidraad van zijn leven, die hij als boodschap voor ons achterliet. Tine de Jong-Petrie Onno Frits 2311 AT Leiden. Rijn- en Schiekade 121 A Geen bloemen De rouwdienst in de Bevrijdingskerk, A. Bruinstraat 3, Leiden zal worden gehouden op maandag 8 september a.s. om 2.30 uur waarna de begrafenis om ca. 3.30 uur op de begraaf plaats „Rhijnhof" zal plaatsvinden. Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch nachten, noch heden noch toekomst, nocH krach ten noch diepten, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods', welke is in Christus Jezus, onze Heer." Rom. 8 13 Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze collega en leraar Kees de Jong leraar godsdienst en maatschappijleer. Hij was een leraar, die met grote ijver en inzet zijn taak heeft vervuld. Moge God zijn vrouw en kinderen kracht geven dit verlies te dragen. Personeel en de leerlingen van de Chr. M.T.S. te Leiden Het bestuur van de Chr. Middelbare Techni sche School te Leiden, geeft met ontroering kennis van het plotseling overlijden van een van haar leraren de heer K. de Jong Met grote dankbaarbaarheid denken wij aan de overtuigende wijze waarop de heer de Jong o.a. het godsdienstonderwijs aan onze school heeft gegeven. Moge de God van alle genade, aan zijn vrouw en kinderen Zijn barmhartigheid bewijzen. Namens het bestuur van dr Chr. MTS P. van der Wildt, voorzitter C. Groen, secretaris. Na een geduldig gedragen lijden, heeft de Here van ons weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster, tante en vriendin Agatha Pletertje de Rijk in de ouderdom van 80 jaar. Leimuiden: M. de Rijk-de Raadt Hoofddorp: C. de Rljk-Biemond Voorburg. P. C. de Rijk-de Raadt Leimuiden: H. C. de Rijk T. de Rijk-Bijl Emmeloord: A. Meijer-Ravenstein Boscoop: D. Meijer-Treur Haarlem: A. Spilker-Bouwmeester Uithoorn: M. van Klaveren neven en nichten Uithoorn, 4 september 1980 „Het Hoge Heem De Merodelaan 2 Correspondentieadres: H. C. de Rijk Acacialaan 31 2451 XW Leimuiden De rouwdienst zal D.V. gehouden worden in „Het Hoge Heem", maandag 8 september a.s. om 13.30 uur waarnaar de teraardebestelling zal plaatsvinden op de nieuwe algemene be graafplaats aan de Noorddammerweg te Uit hoorn om 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Op 1 september 1980 is overleden mijn lieve man. onze lieve vader en opa. Martinus Jan Valentijn op de leeftijd van 63 jaar. N. Valentijn-Ambrosius Kinderen en kleinkinderen Victor Hugoplantsoen 6 3533 CD Utrecht De crematie heeft inmiddels in alle stilte plaatsgevonden. Heden is in alle rust van ons heengegaan, onze vader en grootvader Johannes Matthijs Corbet weduwnaar van Johanna Adriana Schuurman op de leeftijd van 82 jaar. J. M. Corbet G. J. P. Corbet-van As Irene en Kees Piëta en Schets Mathilde Saskia Rotterdam, 31 augustus 1980 Schieweg 47 a Corr.-adres: Heinsiuslaan 2 3051 HD Rotterdam Ingevolge de wens van vader heeft de bijzet ting in het familiegraf in familiekring plaatsge vonden. Na een kort en geduldig gedragen ziekte in Jezus ontslapen onze lieve vader, groot- en overgrootvader Albert Biel in de gezegende ouderdom van 86 jaar Sinds 1974 weduwnaar van Hillechien Stevens 4 september 1980 Wijsterseweg 5, 9436 PE Mantinge .Jezus, Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart" Mantinge: G. Willems-Biel W. Willems Meppen: R. Kamman-Biel J. Kamman Lacombe: A. Biel T. Biel-Dijkstra Leusden: M. Biel A. Biel-Groote Lieving: H. Lomulder-Biel J Lomulder Mantinge: R. Biel J. Biel-Hessels klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden maandag 8 september a.s. om 15.00 uur vanuit „de Voor hof" te Westerbork. Zij die de laatste eer wensen te bewijzen wor den om 14.15 uur aldaar verwacht. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in „de Voorhof". Ik ben verstomd; ik zal mijnen mond niet opendoen; want Gij hebt het gedaan. Psalm 39 1.0 Door een droevig ongeval is geheel onver wacht van ons heengegaan mijn geliefde vrouw, onze zuster, schoonzuster, tante en vriendin Aagje Knoester-den Heijer op de leeftijd van 75 jaar. A. Knoester en verderè familie. Scheveningen, 4 september 1980 Westduinweg 94 A. Geen blqemen. Geen hezpek aan huis. Gelegenheid tot condoléancebezoek vrijdag van 17.30 to 18.30 uur en zaterdag van 15.30 tot 16.30 uur in rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys" Statenlaan 78. Maandag 8 septem ber om 13.30 uur wordt de rouwdienst gehou den in de Thaborkerk (ingang van Hoornbeek- straat) waarna de begrafenis zal volgen om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan. 'k Zal eeuwig zingen van Gods goeder- tierenheén Moegestreden is door de Heere thuis gehaald, onze innig geliefde zorgzame móeder, oma, zuster en schoonzuster Gees je van Wessel weduwe van Lambert Westland op de leeftijd van bijna 67 jaar. Huizen: C. Westland C. Westland-Honing Kees, Sandra, Maarten- K. A. Westland-Westland J. Westland Dylan Bussum: A. K. van Draanen-Westland N. H. van Draanen Petra en verdere familie Huizen, 3 september 1980 Korte Langewijnseweg 3 Correspondentie-adres: C. Westland Wildweg 20, 1272 AK Huizen (NH). Onze moeder is thuis opgebaard. Gelegenheid om te condoleren vrijdag en za terdag 's middags van 2.00-4.00 uur en 's a- vonds van 7.00-9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 8 september om 13.00 uur in het Dienstgebouw ,,'t Visnet". De Ruyterstraat 7a, waarna aan sluitend de teraardebestelling zal plaatsheb ben op de algemene begraafplaats aan de Naarderstraat te Huizen. Met droefheid en verslagenheid geven wij u kennis dat de Here geheel onverwacht tot Zich heeft genomen mijn lieve man en mijn zorgza me vader Fok Bolderheij op de leeftijd van 54 jaar. T. Bolderheij-Borsboom Marco 3233 BX Oostvoorne 3 september 1980 Van der Meerweg 10B Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Op zaterdag 6 september 1980 om 10.30 uur zal in de Gereformeerde Kerk aan de Rialaan te Oostvoorne een rouwdienst worden gehouden waarna aansluitend de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Oost voorne. Na de plechtigheid is er in de aula op voornoemde begraafplaats gelegenheid <ie fa milie te condoleren. ,God nam plotseling tot Zich onze trouwe, onvergetelijke vriend en oom Fok Bolderheij echtgenoot van T. Borsboom Wij hielden veel van hem. Jaap en Conny Maat Willem, Eddy en Marga Henriëtte en Ralph, Irene Brielle, v. d. Fuyckstraat 156. Direktie en medewerkers Van onze onderne ming hebben met grote verslagenheid kennis genomen van het overlijden van hun collega, de heer F. Bolderheij Procu ratiehouder Met dankbaarheid en erkentelijkheid geden ken zij, hoe de heer Bolderheij gedurende 15 jaar met inzet en toewijding heeft medege werkt aan de opbouw van het bedrijf. Hij was een goed collega. Hij werd 54 jaar. Moge de God van zijn leven zijn vrouw én zoon in hun verdriet nabij4zijn en hen in de toekomst tot steun zijn. Vlaardingen, 3 september 1980. Meerman Vlaardingen B.V. Meerman Constructie B.V. Meerman Technisch Buro B.V. De God van leven nam weer tot Zich onze lieve neef Harro Hij was meer voor ons dan een neef en buur jongen. De Krim, 3 september 1 Oom Gradus Tante Bep Mieneke en Faouzi Annet en Jan Jeanet en Eddy Liesbeth, Alice, Jan. Op 31 augustus 1980 is op 61-jarige leeftijd in het volle vertrouwen in zijn Heer van ons heengegaan onze lieve broer en zwager Jakob Willem Pier Ten Boer: G. Havenga-Pier J. W. Hovenga Vriezen veen: W. J. Feddes-Pier R. Feddes Mijn genade is u genoeg. Geheel onverwacht werd van ons weggenomen onze lieve neef Harro van de Belt op de leeftijd van 21 jaar. Zijn lief opgewekt karakter zal in onze herin nering blijven. Ooms en tantes neven en nichten De Krim, 3 september 1980 Bij beschikking van de Kan tonrechter te Wageningen d.d 6 augustus 29B0 werd aan Jacob Hendriks van Warbij geboren 16 juni 1962 te Hete ren, wonende te Randwijk, gemeente Heteren, de Hel 2. handlichting verleend lot het uitoefenen van een loonwer- kersbedrijf. één en ander in de ruimste zin des woords doch met inachtneming van het bepaalde bij artikel 235, Boek I van het Burgerlijk Wetboek. Opheusden. 3 september 1980. N. P. Zijlstra, notaris Bevorderd tot Heerlijkheid. 2 Cor. 5 Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. Na een blijmoedig gedragen lijden, nam Go<j op Zijn tijd tot Zich. mijn innig geliefde man, onze vader en grootvader. Louwrens van Koningsveld op de leeftijd van 77 jaar. 8931 DC Leeuwarden, 3 september 1980 St. Eustatiusstraat 16 Leeuwarden: A. van Koningsveld-Iedema Zaandam: A. G. van Koningsveld Beilen: H. D. van Koningsveld S. van Koningsveld-Lodema Louwrens Bauwien Beetsterzwaag: W. M. C. van Koningsveld De overledene is opgebaard in de aula van de Port. Chr. Onderlinge Uitvaart Vereniging, Jelsumerstraat 45, Leeuwarden. Gelegenheid tot condoleren maandag 8 sep tember van 13.30-14.00 uur in voornoemde Au la. Aansluitend hierop de Uitvaartdienst, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats te Lekkum, omstreeks 15.15 uur. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee, dat de Here heden tot Zich heeft genomen, onze lieve vader en opa Johan Gerrit Berkhof weduwnaar van Gerritdina Hendrika Pot Hij is 77 jaar geworden. „Mijn genade is U genoeg". 2 Cor. 12 9A Surhuisterveen Fredriek en Bert Elburg: Henk en Janny Daarlerveen: Hanny en Geert Zwaagwesteinde: Hans en Greetje Wehe-Den Hoorn: Dineke en Jakob Steenwijk: Erna en Koene en kleinkinderen Steenwijk, 4 september 1980 Bejaardentehuis „Nijenstede" Corr.adres: Fam. K. Beugelink, Dieptol 105, Steenwijk. De teraardebestelling zal plaatsvinden op maandag 8 september om 13.30 uur vanuit de Kleine Kerk te Steenwijk. Zij die de overlede nen de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht om 13.00 uur aldaar aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de aula van gebouw De Laatste Eer, Kornputsingel 40 te Steenwijk. Geen bloemen. Heden werd uit onze familiekring weggeno men op de leeftijd van 77 jaar onze beste zwager Johan Gerrit Berkhof woonachtig te Steenwijk weduwnaar van Gerritdina Hendrika Pot Hij ging heen in volle vrede. Vriezenveen, G. Pot-Meijer Heino, D. Stegeman Vrooms hoop, G. Pot A. Pot-van den Born Huizen, J. Pot R. J. Pot-Dekker Vroomshoop, 4 september 1980 In plaats van kaarten. Uw vele blijken van medeleven zowel persoonlijk a schriftelijk na het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw onze lieve moeder en oma hebben ons goed gedaai Hiervoor onze hartelijke dank. E. Oldengarm kinderen en kleinkinderei Sleen, augustus 1980. Dankbetuiging De grote belangstelling en het medeleven tijdens ziekte, na het overlijden en bij de begrafenisplechtil heid van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder e oma Neeltje Lena van den Berg-Kuivenhove hebben ons diep getroffen en zijn voor ons een gro steun geweest. Daarvoor onze oprechte dank. Fam. W. van den Bef 2678 K. C. de Lier, augustus 1980 Burgemeester Elsenweg 10.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14