METDIXAN0P60" WORDT VWGROTE W4S GEWOON WEER LEKKER SCHOON. DAT BESPAARTBOMê DIEN HEEL WAT ENERGIE. wör: LIB, 03< 94IG4Ï CNV, Dixan.Een beter wasmiddel bestaat er niet. Ookop60° FAMILIEBERICHTEN al Trouw d DONDERDAG 28 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET nonnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Getrouwd H. Renkema weduwnaar van E. S. Dijkstra en M M. van.Altena 27 augustus 1980 Ede. Óbrechtlaan 56 Groningen. Goeman Bor- gesiuslaan 67. Vandaag zijn onze ouders en grootouders Th. Lursen en A. F. Lursen-Mulder 50 jaar getrouwd'. Moge God hen nog lang sparen Psalm 127. vers 1 Riek en Gerrit Veenstra-Lursen. Theo en Jenny Lursen-Vader. en kleinkinderen. Zaandam. 28-8-1980, Mauvestraat 150. Heden is plotseling van ons heengegaan-onze dierbare vader en grootvader Jan Wit Op de leefijd van 66 jaar Apeldoorn. Mare Wit Trui Wit-Dercksen Joris Utrecht Mirjam Wit en familie Apeldoorn. 26 augustus 1980 Mariastraat 89 De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 29 augustus om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats Selwerderhof te Groningen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Slapen is niet tot de dood. slapen is wachten op U. want als Uw stem tot ons spreekt, zien wij en kennen wij U. Een bijzonder mens is van ons heengegaan, onze lieve Jan Wit Oud 66 jaar Joke Wit-Ribbers en familie Groningen. 26 augustus 1980 Zonnelaan 311 De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 29 augustus om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats Selwerderhof te Groningen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. ..Eens als de bazuinen klinken" Gezang 300:1 Na een lange tijd van lijden en strijd.nam God tot Zich onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Dirk Simon Voskamp echtgtnoot van Nel Torn. op de leeftijd van 50 jaar De Lier, F. A Voskamp N. Voskamp-van Wijk - Santpoort, Koos en Wil Voskamp Oostvoorne. Miek en Chris Koster De Lier. Frans en Wil Voskamp neven en nichten De Lier, 27 augustus 1980 Gelegenheid tot condoleren: alleen in de zaal van de „Johanneskerk". Jan Vermeerplein 27 te De Lier 29 augustus a.s. van 19.00-21.00 uur en na de begrafenis De dienst van woord en gebed wordt gehouden zaterdag 30 augustus a.s. in de .Johannes kerk" te De Lier om 11.30 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te De Lier om ca. 12.30 uur. Heer. waar dan heen? Tot U alleen' Na oen geduldig en moedig gedragen lijden heeft de Heere tot Zich genomen, mijn lieve moeder en zuster, onze schoonzuster en tante Aartje Adrians van den Berg- van 't Hof weduwe van Floris van den Berg op de leeftijd van 79 jaar Uit aller naam: H. A. van den Berg 1171 BK Badhoevedorp. 26 augustus 1980. Huize ..Uitzicht", kamer 13. Franklinstraa? 1 Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag avond van 19.00-19.30 uur in het Uitvaartcen trum Dunweg, Achterweg 40 te Hoofddorp (achter de oude algemene begraafplaats). De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 29 augustus om 13.30 uur in de aula op de Ned herv begraafplaats aan de Kerkhof laan te Zwanenburg, waarna de begrafenis in het familiegraf aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraaf plaats Geen bloemen. "Toch houd ik vol: God wil de dood niet.' Hij wil het leven!" (uit zijn preek van afgelopen zondag) Tot ons groot verdriet is plotseling overleden mijn zeer geliefde man. onze onvergetelijke vader en opa Marten Hielkema emeritus-predikant van de hervormde gemeente van Monnickendam. Hij is 66 jaar geworden. Wij vertrouwen hem toe aan de God. die hij mocht verkondigen Huizen. A. Hielkema-de Ridder Haarlem Djoek Leiderdorp Haro. Marjenke en Jelmer Amsterdam Margriet en Jon Amsterdam- Corien en Douwe Amsterdam: Ruud 26 augustus 1980 Biggekruid 49 1273 XB Huizen De overledene is overgebracht naar Uitvaart centrum Bouwens. Startbaan 7 te Amstelveen, alwaar geen bezoek. De dienst van Woord en gebed zal worden gehouden zaterdag 30 augustus om half twee in de Grote Kerk te Monnickendam en zal worden geleid door ds. E. F Verbaas uit Alme re. Daarna vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Monnickendam. Er is gelegenheid tot condoleren vrijdagavond om half acht in de Goede Herderkerk. Pierson- laan 2 te Huizen en zaterdagmiddag na de dienst in de Grote Kerk te Monnickendam. Liever geen bezoek aan huis Liever geen toespraken 'k zal dan gedurig bij u zijn in al mijn noden, angst en pijn Dinsdag 26 augustus heeft God thuisgehaald onze mede-diaken Arie Zandbergen In leven diaken van de Geref. kerk te Rijhs- burg Met dankbaarheid denken wij terug aan de tijd dat wij met hem mochten samenwerken en hem hebben leren kennen als iemand die trachtte in dit leven iets te betekenen voor anderen. Moge God zijn vrouw en kinderen troost, na bijheid en kracht geven om dit verlies te dragen. Namens de diakonie der Geref kerk te Rijnsburg. voorz. C. v. Starkenburg sekr. J. Bleichrodt De Heer heeft mij gezien en onverwacht ben ik opnieuw geboren en getogen. Hij heeft mijn licht ontstoken in de nacht. gaf mij een levend hart en nieuwe ogen Zo komt Hij steeds mei stille overmacht en zo neemt Hij voor lief mijn onver mogen Lièb 487 uit het ..Liedboek der Kerken" In deze overtuiging ging van ons heen onze lieve en zorgzame broer, zwager en oom Cornells Verschoor op de leeftijd van 63 jaar Namens de familie. M. Verschoor Rotterdam. 26 augustus 1980 Pendrechtstraat 19a Gelegenheid voor condoleance- en rouwbe zoek aan de Abeelweg 238 te Rotterdam-Schie broek (fam. W v d. Giessen) vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur n.m. De teraardebestelling zal plaatsvinden zater dag 30 augustus om ongeveer 11.45 uur v.m. op de begraafplaats Charlois van de Hervormde Gemeente Rotterdam-Zuid. Charloisse Lage- dijk 680, Rotterdam-Zuid Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de kerkzaal van de Bethelkerk Boergoensevliet 24. Rotterdan-uCharlois. wel ke om 11.00 uur v.m. begint Zij, die de familie voor de aanvang van de dienst wensen te ontmoeten, worden verzocht om 10 30 uur v.m. in de glazenzaal van boven genoemde kerk aanwezig te zijn Tot onze grote droefheid is. toch nog onver wacht. rustig van ons heengegaan op de leef tijd van 85 jaar. onze zeer geliefde man. vader grootvader en overgrootvader Dr. Hendrik Balthazar Goettsch in leven arts-radioloog eerder gehuwd geweest met T A Brinkman begiftigd met het Kruis van Verdienste in goud van het Ned. Rode Kruis De Bilt M. Goettsch-Heer erna Goes: H. B Goettsch J. J. Goettsch-Bouman Zwolle: F J. B. Goettsch T M. Goettsch-Havelaar Brunssum: E. A. Jochems-Goéttsch D. B. Jochems Bilthoven: H. de Zeeuw-van der Laan J. G de Zeeuw- kleinkinderen en achterkleinkind 3732 GX De Bilt. 27 augustus 1980 Biltsteyn 154 De begrafenis vindt plaats op zaterdag 30 augustus a.s. om 13.00 uur op de begraafplaats „Ouwerkerk". aan de Ouwerkerklaan te Vught (N.Br). Samenkomst in de Aula van het Prins Willem Alexander Ziekenhuis te 's Hertogenbosch om 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Kasteel Maurick te Vught L*^y,dr.'difi^n bt/.p«k-A •dele de miii Naar het huis des Vaders met de vele wonin gen is heengegaan onze onvergetelijke man en vader Krijn de Koek Geboren 22 november 1921. overleden 26 au gustus 1980 Ondanks zijn erge pijn en lijden was hij verze kerd dat niets hem kon scheiden van de liefde Gods welke is in Christus Jezus zijn Heer. G. W. de Kock-Fuijkschot Greet. Corien. Adse. F rancien Zuilichem. 26 augustus 1980 Maaswaalweg 9 5305 TC Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zater dag 30 augustus a.s. op de algemene begraaf plaats te Zuilichem. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden om 13.u0 uur in de Gereformeerde kerk Molen straat te Zuilichem. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemde kerk. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Gameren-Zuilichem deelt met leedwezen mee dat is overleden Krijn de Koek geboren 22-11-1921 in leven ouderling van onze kerk Met dankbaarheid gedenken wij het vele werk dat hij voor onze kerk en Gods Koninkrijk tot het laatst heeft willen doen Zijn vrouw en kinderen Gods hulp toewen send. Namens de kerkeraad: P M. Brouwer, praeses C. Koren, scriba j Zuilichem, 26 augustus 1980 Na een leven vol strijd en tegenslagen, welke steeds moedig zijn overwonnen, is de rust gekomen, die hij zo nodig verdiende, voor mijn innig geliefde man. onze zorgzame va der. grootvader, broer en zwager Jacobus Johannes Marinus Marijnissen op de leeftijd van 65 jaar Amsterdam. B. Marijnissen-Tolhuijsen Jdny Hali-Marijnissen Henk Hali Eric Ans Menge-Marijnissen Jan Menge Johnny Bianca Purmerend. Rien Marijnissen Nel Marijnissen-van Rijn Tom Geertje IJsselstein. Co Marijnissen Ineke Marijnissen -van der Molen Jeroen Marlie AMsterdam. Rob Marijnissen Anneke Marijnissen-Muller Brigitte Amsterdam. 26 augustus 1980 Wingerdweg 107 hs Thuis geen bezoek - geen bloemen Gelegenheid tot afscheid nemen in het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC Ook meerweg 273. Amsterdam-Osdorp donder dag van 19.00-20 00 uur. De crematie zal plaatshebben vrijdag 29 augustus a.s. tegen L3.00 uur in het gemeen telijk crematorium Westgaarde. Ookmeer- weg 275. Amsterdam (bereikbaar met bus 23) Dankbetuiging' Voor het medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw M. Passchier-Vink betuig ik mijn oprechte dank In het bijzonder Dr Mulder en Ds Keuning A. Passchier Nbordwijk. augustus 1980 Groot Hoogwaak. Flat 16 Elke zaterdag in liet «iHlcrwi|s vraagt vacature* ia 4e ncxuiidkeMsiiarg bcgcrpcrswncel welzijiis cli vormingswerk Zorg er voor dat uw advertentiemateriaal donderdag met de eerste post in ons bezit is \foor alle inlichtingen Telefoon 020-913456 tst 794 783 en 750 SAMEN OP DE GOEDE1 Christelijk Nationaal Vakverbon

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22