zeister ziekenhuis Hoofdcentrale sterilisatie A-verjfeegkundige RODE KRUIS ZIEKENHUIS Gemeente Rotterdam verpleegkundige zeister ziekenhuis het ziekenhuis vraagt- a bejaarden- of ziekenverzorgende (gedipl.) m/v 3 theorie/ praktijk- docenten (m/v) DIAKONESSENHUIS GRONINGEN t psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" Gemeentelijke Verpleeginrichtingen verpleegkundig avondhoofd (m/v) waarnemend hoofd van de observatie-afdeling B-verpleegkundige (m/v) verpleegkundige A (m/v) medisch-technisch medewerkster 'r verpleegkundigen part-time verpleegkundige verpleegkundige- operatie- verpleegkundige operatie- ok-verpleegktmdige assistent(e) ok-assistente solliciteren verpleegkundige (m/v) ZIEKENHUI? 0RONOKO 2 NE0O ZIEKENHUI? PDA ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis en heeft een opname capaciteit van 252 bedden. Onder andere door hu wel ijk en verhuizing zoeken wij ter aanvulling van ons docententeam met ervaring in en belangstelling voor het verplegen van patiënten op de afdel ingen chirurgie, kraam en op de kinderafdeling. Het werkterrein van onze docenten ligt zowel bij de opleiding als op de verpleeg- afdeling. Wij zoeken collega's die het eens kunnen zijn met onze visie op.de integratie van theorie en praktijk en die het belangrijk vinden om in goed team verband te werken Wij hebben gemiddeld 90 leerling verpleegkundigen in opleiding. Het onderwijs wordt in themavorm gegeven aan de hand van een schriftelijk vastgesteld leerplan. Voor deze funkties achten wij een (bijna) voltooide docentenopleiding nood zakelijk. terwijl voor de funktie ten behoeve van de kinderafdeling, de kinderaantekening vereist is. N.B. De aanstelling ten behoeve van de kinderafdeling is op part-time basis, namelijk 80%. Het hoofd van de afdeling Opleiding, mw. E. Schoemaker, telefoon 03404-28422. is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, van het Zeister Ziekenhuis, Postbus 1002, 3700 BA Zeist. Het Diakonessenhuis is een algemeen ziekenhuis met 422 bedden. De afdeling Centrale Sterilisatie ressorteert onder de ziekenhuis-apotheker. Binnenkort ontstaat op deze afdeling de vakature van Funktie-informatie: De afdeling centrale sterilisatie verricht zijn taken ten behoeve van de verpleeg-afdelingen, de (para-)medische afdelingen, de poliklinieken en de operatie-afdeling (deze laatste afdeling na voltooiing van een inmiddels in uitvoering zijnde nieuwbouw van de afdeling centrale sterilisatie.) Het Hoofd geeft aan de aktiviteiten van de afdeling centrale sterilisatie leiding en heeft bovendien bemoeienis met de inkoop. Op de afdeling zijn 7 personen werkzaam, waarvan één waarnemend hoofd. De funktie brengt veel kontakten met de ..gebruikers" met zich mee. Funktie-eisen - Diploma A-Verpleegkundige en/of OK-Assistent - Aantekening Ethyleen-oxide of de bereidheid deze aantekening te behalen - Belangstelling op organisatorisch terrein en op het gebied van leidinggeven - Kennis van Operatie-instrumentarium strekt tot aanbeveling. Salariëring Aanstelling in de rang van le verpleegkundige (salarisgrenzen 2.533,08 - 2.909,93). Verdere uitloop is niet uitgesloten. Informaties Omtrent deze funktie kunt u verkrijgen bij drs. O.G. Groenewold, ziekenhuisapotheker, telefoon 050-258654, na 19.00 uur 05928-2540. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties richten aan de afdeling personeelzaken. Postbus 30034, 9700 RM Groningen. 'HET UITERJOOIM' Vissershavenstraat 277 2583 DG SCHEVENINGEN tel. 070-572151 'Het Uiterjoon' is een Prot. Chr. Bejaarden centrum dat 190 verzorgingsplaatsen en 37 zelfstandige flatwoningen bevat. Het complex ligt aan de Boulevard en is begin '79 in gebruik genomen. Gevraagd: fulltime wisselende diensten éénmaal per 14 dagen weekenddienst b. bejaardenhelpenden (gedipl.) hele en halve dagen met onregelmatige diensten éénmaal per 14 dagen weekenddienst c. verzorgingsassistent(e) zij die ervaring hebben genieten de voorkeur wisselende diensten volgens rooster De C.A.O. voor bejaardentehuizen is voor alle functies van toepassing. Er wordt gewerkt in teamverband. Indiensttre ding in overleg. Uw schriftelijke reaktie wordt binnen 14 dagen met be langstelling door de adj. directeur tegemoet gezien. Voor één der units, bestaande uit 24 bedden, van ons verblijfspavil- joen voor dubbel gehandicapte bejaarden zoeken wij op korte termijn een unit-koördinator Vereisten: diploma ziekenverpleging A en/of B, zo mogelijk ook kader- of managementopleiding of de bereidheid deze te volgen; leidinggevende ervaring; ervaring in resp. belangstelling voor de omgang met bejaarden. Aanstelling kan, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal plaatsvinden in de rang van le verpleegkundige. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer Leen Idsinga, pauiljoenskoördinator, tel. 02502- 2911 tst. 290 Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Het Rode Kruis Ziekenhuis is een middel groot algemeen ziekenhuis met 370 bedden. Óp ons geheel vernieuwde en van de modernste apparatuur voorziende gecombineerde afdeling ICU/CCU, met negen bedden, kunnen wij op korte termijn plaatsen een met ICU en/of CCU aantekening. Ook zij, die belangstelling hebben om de opleiding CCU te gaan volgen, kunnen solliciteren. Van de kandidaat verwachten wij dat hij/zij kordaat handelend kan optreden en zowel zelfstandig als in teamverband kan werken. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Overige arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nummer VD/120 kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken. In de geriatrische kliniek aan de Asserweg worden circa 250 licha melijk zieke bejaarden verpleegd. Tevens is aan deze kliniek een screeningsafdeling (Observatie-afdeling) voor psychisch gestoorde bejaarden verbonden. Op de verpleegkundige afdelingen worden ongeveer 50 pan enten verpleegd en er werken 30 medewerkers, waaronder verpleegkundigen, ziekenverzorgenden, leerling-zie kenverzorgenden en een praknjkbegdeider. De kliniek ligt in de wijk Schiebroek en heeft goede verbindingen via het openbaar ver voer. Rotterdam vraagt voor deze kliniek: (m/v) In deze functie zal het waarnemend hoofd (mede)leidinggeven aan de werkzaamheden van dc afdeling. Het realiseren van een goed werkklimaat is hierbij een belangrijk facet. Het huidige verpleegkundig hoofd van deze afdeling gaat per 1 oktober 1981 met functioneel leeftijdsontslag, zodat in pnndpe de mogelijkheid bestaat voor vervulling van deze vacature lz.l Voor de vervulling van deze functie zijn vereist de diploma's Zie kenverpleging A en B, alsmede ervaring in een leidinggevende functie. Vacaturenummer 80.564 16299-049 voor de verpleging van patiënten op de hierboven genoemde Ob servatie-af deling. Leeftijd tot 35 jaar. Vacaturenummer 80.761 16299-049 De werktijden zijn van 16.30 tot 22.30 uur volgens rooster. Er wordt een toeslag voor onregelmatige diensten gegeven. Voor deze functie is het diploma Ziekenverpleging A of A B vereist. De aan deze functie verbonden rang is die van eerste verpleegkun dige. Vacaturenummer 80.542 16299-049 In deze functie wordt mede leiding gegeven op één der somatische afdelingen. Vereist is het diploma Ziekenverpleging A alsmede ervaring in een leidinggevende functie. Vacaturenummer 80.675/16299-049 Voor alle functies geldt dat het salaris - op basis van een 40-urige werkweek - loopt tot f 2.800,— per maand (exd. toeslag van f 26,—), afhankelijk van leeftijd en ervaring. Nadere inlichtingen over deze functies worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig directrice, zr. G.J. Stougie, telefoon 010 - 228022. Werk bij de Gemeente Rotterdam betekent alle voordelen van een overheidsfunctie. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacatu renummer, gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: hoofd Bureau Personeelvoorziening, Postbus 70015,3000 KT Rotterdam. De Amsterdamse Vereniging tot bestrijding der Tuberculose vraagt voor de afd hartonderzoek van haar districts consultatiebureau aan de Jan Tooropstraat een met tenminste een MAVO-diploma. De C.A.O. voor Kruiswerk en TBC-bestrijding is van toepassing. Vijfdaagse werkweek. Inlichtingen betreffende de werkzaamheden kunnen worden ingewonnen bij de DCB-arts of de afdeling hartonderzoek. (Tel. 020-156262). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Amsterdam se Vereniging tot bestrijding der Tuberculose, Jan Tooropstraat 3, 1062 BK Amsterdam. Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis waarin alle basis specialismen aanwezig zijn. Het beschikt over 252 bedden en 450 medewerkers. Ter versterking van de groep verpleeg kundigen op de afdeling ICU/CCU zoeken wij kontakt met een full-time in bezit van de ICU/CCU-aantekening. De afdeling beschikt over 10 bedden, waarvan 3 medium-care-bedden en 16 medewerkers. In onze modern opgezette en goed ge outilleerde afdeling hecht men grote waarde aan een zo groot mogelijke zelfstandigheid van werken van ieder groepslid Aanstelling geschiedt in de rang van verpleegkundige A. Voor deze funktie wordt gevraagd: - ervaring op een ICU/CCU-afdeling - bezit van de ICU/CCU-aantekening. Arbeidsvoorwaarden - salariëring overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen - voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar Het hoofd van de afdeling ICU/CCU, de heer J. Schaap, is graag bereid telefonisch nadere inlichtingen te verstrekken (telefoon 03404-28422). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van het Zeister Ziekenhuis, postbus 1002, 3700 BA Zeist. k£ De Stichting Bronovo-Nebo beheert twee ziekenhuizen: de Diakonesseninrichting Bronovo met 405 bedden en het Nebo- ziekenhuis met 135 bedden. Ziekenhuis Bronovo Voor onze VERPLEGINGSDIENST vragen wij voor diverse afdelingen vakaturenummer 000705 Degenen die in het bezit zijn van een MBO-V of een HBO-V-diploma kunnen ook sollici teren. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en bedraagt minimaal f 2091,08 en maximaal f 2751,37 per maand, exclusief de toeslag ingevolge de loonmaat regel per 1 juli 1980. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij het hoofd Verplegings dienst, telefoon 070 - 264141, toestel 118. Ziekenhuis Bronovo Voor ons KINDERPAVILJOEN vragen wij een vakaturenummer 091205 voor de nachtdienst. Er wordt 7 nachten dienst gedaan, waarna 7 nachten vrij volgen. Een ander dienstverband is mogelijk. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij het hoofd van de Verplegingsdienst, telefoon 070 - 264141, toestel 118. Ziekenhuis Bronovo Voor onze POLIKLINIEK UROLOGIE vragen wij een vakaturenummer 100705 Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en bedraagt minimaal f 2091,08 en maximaal f 2751,37 per maand, exclusief de toeslag ingevolge de loonmaat regel per 1 juli 1980. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij de adjunkt-direktrice, telefoon 070 -512171, toestel 119 Nebo Ziekenhuis Voor de INTERNE AFDELING die bestaat uit 39 bedden, vragen wij een vakaturenummer 100103 die samen met de overige leden van de ver pleegkundige staf de leiding van de afdeling op zich wil nemen. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en bedraagt minimaal f 2375,61 en maximaal f 2900,15 per maand exclusief de toeslag ingevolge de loonmaat regel per 1 juli 1980. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij de adjunkt-direktrice telefoon 070 - 512171, toestel 119. Ziekenhuis Bronovo Voor ons OPERATIEKAMERKOMPLEX vragen wij voor spoedige indiensttreding een of een vaJca turen ummer 000803 Zijn of haar taak zal zijn het assisteren bij alle voorkomende poliklinische verrichtingen. Doktersassistenten die ervaring hebben met het assisteren bij urologische verrichtingen, kunnen ook solliciteren. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en bedraagt minimaal f2091,08 en maximaal f 2751,37 per maand, exclusief de toeslag ingevolge de loonmaat regel per 1 juli 1980. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij Dr. Smeekes of Dr. Kauer, telefoon 070 - 264141, toestel 425. vakaturenummer 000304 Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en bedraagt minimaal f 2091,08 en maximaal f 2751,37 per maand, exclusief de toeslag ingevolge de loonmaat regel per 1 juli 1980. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij het hoofd van de Verplegingsdienst, telefoon 070 - 264141, toestel 118. Nebo Ziekenhuis Voor de afdeüng DIVERSE SPECIALISMEN vragen wij een Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van Ziekenhuis Bronovo, Postbus 96900, 2509 JH Den Haag. Vermeld in uw brief s.v.p. duidelijk het vakaturenummer dat bij de funktie is aange geven en de naam van het ziekenhuis. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Bronovolaan 5 Den Haag Scheveningseweg 106 Den Haag.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22