j jurist(e) systeemontwerper/ informatie-analist M algemeen secretaris m/v De Vereniging van Nederlandse Gemeentf /n U \i\ Nationale Raad voor Maatschappelijk Welzijn adviseurs voor personeelbeleiden organisatie kroondocent Onderwijskunde, in het bijzonder Instruktie- technologie (m/v) DIRECTEUR (M/V) academisch ziekenhuis dejS vrije universiteit amsterdar plaatsvervangend hoofd personeelszaken m/\U (VNG) V J Vereniging van Nederlandse Gemeenï ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET N.V. Electriciteits-Maatschappij IJsselcentrale verzorgt de opwekking, het trans port en de distributie van elektriciteit in Overijssel en Zuid-Drenthe. Bij de IJsselcentrale werken circa 1500 mensen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zwolle. De afdeling Automatisering verzorgt de ontwikkeling en verwerking van zowel administratieve als meer technisch georiënteerde toepassingen; de laatste toepas singen zijn sterk in opkomst. Gewerkt wordt met een IBM 370/125-2 systeem met 512 K; medio 1981 wordt naast deze machine een IBM 4341-systeem ge ïnstalleerd. Wegens toename van de activiteiten zoeken wij contact met kandidaten voor de functie: De systeemontwerper/informatie-analist heeft tot taak: in overleg met gebruikers vaststellen en analyseren van de informatie-behoefte; ontwerpen van (delen van) systemen en het opzetten van het logisch ontwerp; begeleiden van de bouw van de systemen; testen en invoeren van nieuwe of gewijzigde systemen, het begeleiden van de gebruikers en het samenstellen van de daartoe benodigde instructies en proce dures. Van kandidaten voor deze functie verwachten wij: een opleiding op HBO-niveau aangevuld met AMBI; belangstelling voor technisch georiënteerde informatiesystemen; ruime ervaring met het analyseren en ontwerpen van informatiesystemen; ervaring met Data-Base/Data-Communicatie-systemen; ervaring in het leiden van een projectteam; leeftijd tot 35 jaar. Een medisch en psychologisch onderzoek maken deel uit van de sollicitatie procedure. Het aan deze functie verbonden maximumsalaris bedraagt f 4.885,- bruto per maand. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen bij de heer G. Kluvers van de afdeling Personeelszaken, telefoon (05200) 7 14 44, toestel 2119 en bij de heer J.A. Maijers, hoofd van de afdeling Automatisering, toestel 2375. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad rich ten aan de afdeling Personeelszaken van onze maatschappij onder vermelding van nummer TR/7228/095. N.V. Electriciteits-Maatschappij postbus eo, IJsselcentrale Telefoon (05200)7 14 44. (NRMW) is een vereniging van ruim vijftig landelijke organisaties, in het kader van het "particulier initiatief" werkzaam op de terreinen van maatschappelijke dienstverlening en samenlevingsopbouw. In overleg en samenwerking leveren deze organisaties gezamenlijk een bijdrage aan de ontwikkelingen op genoemde gebieden door middel van standpuntbepaling, advisering, studie en service. Taak en structuur van deze organisaties en hun samenwerkingsverband zijn als gevolg van veranderende externe en interne omstandigheden reeds enige tijd in discussie. De resultaten van een op de toekomstige ontwikkelingen gericht onderzoek zijn onlangs beschikbaar gekomen. Bij zijn werkzaamheden wordt de NRMW terzijde gestaan door een bureau te 's-Gravenhage, met 50 medewerkers. In verband met de pensionering van de huidige functionaris, per 1 april 1981wil het bestuur tijdig in contact treden met belang stellenden in de functie van Hij is statutair ambtelijk secretaris van de organen van de NRMW, vertegen woordigt met de voorzitter van de ver eniging de NRMW naar buiten en heeft de leiding van het bureau van de vereniging. De reeds vermelde veranderingen in de externe en interne omstandighedën zullen, naar wordt verwacht, leiden tot ingrijpende wijzigingen in de positie, taak en werkwijze van het verenigings verband van de NRMW. Dit zal zijn repercussies hebben op de organen van de vereniging en op taak en structuur van het bureau. Van de nieuwe functio naris wordt verwacht, dat hij een centrale rol vervult in de komende ver anderingsprocessen mede het bureau betreffende. Zijn opdracht vraagt een open overleg en een stimulerend samenspel met de organen van de vereniging en met ondernemingsraad en medewerkers van het bureau. Gedacht wordt aan kandidaten met een opleiding op universitair of gelijkwaardig niveau, een brede maatschappelijke ont wikkeling en ruime ervaring in een leidinggevende functie, dan wel ervaring in het leidinggeven aan veranderings processen. Salaris, overeenkomstig regeling rijks overheid en afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, tussen 7.647,95 en 10.349,61 per maand (inclusief tegemoetkoming in AOW/AWW premie en premie sociale verzekeringen). Pensioenvoorziening krachtens PGGM- regeling. De sollicitaties worden strikt ver trouwelijk behandeld door een uit bestuurs- en OR-leden samengestelde selectiekommissie die, alleen na per soonlijk overleg, kandidaten in nader contact brengt met de organisatie. Een psychologisch onderzoek kan tot de procedure behoren. Voor informatie vooraf of voor het noemen van kandi daten kan men zich wenden tot de heer G.Z. de Vos, voorzitter, tel. privé 010-225262. Procedure: Sollicitaties, onder vermelding van referentienummer 808.01worden ingewacht door drs. CJ.S. Klerken van GITP/Bedrijfspsychologie, Berg en Dalseweg 1 27. 6522 BE Nijmegen, die als extern adviseur de procedure begeleidt en bij wie men desgewenst ook inlichtingen vooraf kan inwinnen (080-226468). Technische Hogeschool Twente 1 2e plaating Onderstaande advertentie werd voor de eerste maal gepubliceerd op 11 juli 1980. Omdat plaatsing in de vakantie periode niet bedoeld was, is tot her plaatsing besloten. Aan de Technische Hogeschool Twen te is ingesteld de experimentele, multi disciplinaire studierichting TOEGE PASTE ONDERWIJSKUNDE, gericht op technologie en praktische toepas sing De opleiding van studenten begint per 1 september 1981. De studierichting omvat vier deelge bieden: Instrumentatietechnologie, Kurrikulumtechnologie, Instruktie- technologie en Inrichtingstechnologie (beleid en beheer van onderwijs). Het bestuur van de onderafdeling Toe gepaste Onderwijskunde zoekt kon- takt met gegadigden voor de funktie van Instruktietechnologie is het deelgebied van de toe gepaste onderwijskunde waarin gewerkt wordt aan het systematisch behandelen en oplossen van pro blemen die zich bij de instruktie (het inrichten, in standhouden en evalueren van onderwijsleersitua- ties) voordoen. Het onderwijs en het onderzoek in de Instruktie technologie is toegewezen aan twee kroondocen ten, van wie er één reeds aanwezig is. Naast de hoofdtaak, die ligt in de Instruktietechno logie, dient ook een bijdrage te worden geleverd aan de opleiding tot eerstegraads leraar in de wiskunde, natuurkunde en scheikunde. Eisen: wetenschappelijke kwalificatie blijkend uit een proefschrift en publikaties of werkstukken grondige kennis van instruktietheorieen ervaring en bekwaamheid in het ontwikkelen van onderwijsleersituaties bekendheid met de problematiek van de didak- tiek van het voortgezet onderwijs en bereidheid tot samenwerking met de didaktici voor de wis kunde en de natuurwetenschappen didaktische en bestuurlijke bekwaamheid. Voorwaarden: Schaal 152 B.B.B.R.A. Opneming in het pensioenfonds geschiedt op datum van indiensttreding. Inlichtingen: Belangstellenden kunnen nadere informatie inwin nen bij: Prof.dr E. Warries, tel. 053-892700, kantoor, of 053- 359907, privé, aanwezig vanaf 25 juli; Dr. W.J. van der Linden, tel. 053-894246, kantoor, of 359907, privé, lid van de benoemingsadvieskommis- sie. Het bestuur van de onderafdeling Toegepaste Onderwijskunde nodigt hen die voor deze funktie in aanmerking menen te komen, dan wel aandacht wil len vestigen op mogelijke kandidaten, uit vóór 15 september 1980 te schrijven aan de sekretaris van de benoemingsadvieskommissie, Mr. W. Nieuw- moijer, Postbus 217, 7500 AE Enschede. De Nederlandsche Blindenbibliotheek is een instelling die de literatuur- en Informatievoorziening behartigt van visueel en anders zins gehandicapten. Zij doet dit door middel van het produceren, vermenigvuldigen en uitlenen van braille- en gesproken boeken en tijdschriften. Zij Is gervestigd In een onlangs tot stand gekomen ruim en doelmatig gebouw in Den Haag-Zuid en heeft circa 200 personeelsleden in dienst In verband met het overlijden van de betreffende functionaris roept het bestuur sollicitanten op voor de functie van Algemene functiebeschrijving De directeur heeft de leiding van het gehele bedrijf, zowel van de bibliotheektechnische en organisatorische als van de personeels- en financiële aspecten. Hij initieert activiteiten t.b.v. de verdere uitbouw en ontwikkeling van de blindenlec- tuurvoorziening waarbij ook met andere bibliotheken en organisaties voor visueel gehandicapten samengewerkt wordt en vertegenwoordigt de bibliotheek in allerlei contacten, met name met de subsidiërende overheid. Hij wordt bijgestaan door twee adjunct-directeuren en een team van afdelingshoofden. Een functiebestrijving is op aanvraag verkrijgbaar. Het bestuur denkt aan een man/vrouw die zich in wil zetten voor deze doelgroep; beschikt over management-capaciteiten en deze kan toepassen in een non-profit organisatie; kan inspireren tot werken in teamverband; een academische of HBO-opleiding voltooid heeft en ervaring heeft opgedaan in leidinggevende functies. Visueel gehandicapten, die uit hoofde van hun belemmering de problematiek van blinden en slechtzienden uit eigen ervaring kennen en die aan de gestelde eisen voldoen, worden met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Het geboden salaris bedraagt per maand minimaal 5.276,-, maximaal 6.423.-; overigens is de CAO-Openbare Biblio theken van toepassing inclusief opneming in het Pensioen fonds Bibliotheekpersoneel. Bij de sollicitatieprocedure zijn het bestuur, adjunct-directie en een commissie uit de medewerkers betrokken. Inlichtin gen worden graag gegeven door de heer J. A. Nuiver (bestuurslid) tel. 050-182444 ('s avonds 05907-2828). Een psychologisch onderzoek kan tot de sollicitatieprocedure behoren. Sollicitatiebrieven (uiteraard graag met uitvoerige gegevens) binnen veer tien dagen te richten aan de voorzitter van het bestuur de heer IV. Pluygers, Strandweg 43, 4328 KL Haamstede. Sollicitaties zullen strikt vertrouwelijk worden behandeld. Het Academisch Ziekenhuis van de Vrije Universiteit heeft een f neelsbestand van ca. 2400 medewerkers. De Dienst Personeelszaken, met een personele bezetting van ca. 4 medewerkers, verkeert thans volop in ontwikkeling. De interne orga satie vereist zeer veel aandacht en tegelijkertijd groeit de vraag naa werkzaamheden in het kader van de ontwikkeling van het sociaal e personeelsbeleid in onze ziekenhuisorganisatie. De kern van deze dienst wordt gevormd door vier personeelsconsultj ten, die worden ondersteund door gespecialiseerde stafmedewerkers en een afdeling Personeelsadministratie. Als gevolg van bovengenoemde ontwikkelingen is behoefte ontstaat aan de functie van la: Deze nieuwe functionaris heeft als voornaamste taken: de coördinatie van de dagelijkse werkzaamheden binnen de diensénU teneinde de continuïteit en de kwaliteit van het werk te bewaken jt de operationele leiding van uiteenlopende projecten op beheers matig en beleidsvoorbereidend gebied (te denken valt aan: de ver dere ontwikkeling van het personeelsinformatiesysteem, het verde invoeren van functiewaardering, personeelsbeoordeling, sociaal j; verslag) vervanging van het Hoofd Personeelszaken bij diens afwezigheid. Gegadigden voor deze functie dienen te beschikken over een brede ervaring in het personeelswerk, ondersteund door tenminste een HB( opleiding richting Personeelswerk of gelijkwaardige opleiding. Onze voorkeur gaat verder uit naar kandidaten die, na een aantal jare werkzaam te zijn geweest als zelfstandig personeelsfunctionaris, in deze functie mogelijkheden zien zich verder te bekwamen voor een leidinggevende positie in het personeelswerk. rtl Wij zoeken iemand, die wil helpen de christelijke levensvisie, waarvan rl£ ons ziekenhuis uitgaat, gestalte te geven. Het salaris, volgens rijksregeling, bedraagt maximaal f 5.277,— plus 26, toeslag bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring, Bij de selectieprocedure is een commissie betrokken bestaande uit medewerkers van de dienst. Het is mogelijk, dat u zal worden verzod deel te nemen aan een psycho-technisch onderzoek. Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met Drs. L.J.P.C. van der Staak, Hoofd Personeelszaken, tel. 020-548 2588. Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te zenden aan het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit, t.a.v. Hoofd Personeelszaken, De Boele laan 1117, 1081 HV Amsterdam, onder ver melding van vacaturenummer TA 61.0. iar staat de individuele en collectieve belangen van alle gemeenten voor. Voor haai AFDELING OVERHEIDSPERSONEELSZAKEN vraagt de V.N.G een Vacaturenummer 3.504 Afdelingsinformatie: De afdeling Overheidspersoneelsza ken heeft tot taak beleidsadviserend voor de gemeenten op te treden. Tot de werkzaamheden van de afde ling behoren o.m.: Het voeren van het secretariaat van het Centraal Orgaan van de Gemeenschappelijke regeling be treffende behandeling van ge meentelijke personeelsaangele genheden. Het voeren van het secretariaat van de Adviescommissie voor Gemeentelijk Personeelsbeleid. Het voeren van overleg met het Ministerie van Binnenlandse Zaken en vertegenwoordigers van Provincies :-n de centrales van Overheidspersoneel over het overheidspersoneelsbeleid. Het adviseren van individuele- of groepen van gemeenten. Functie-informatie: De aan te stellen medewerk(st)er zal in eerste instantie worden belast met advieswerk over de rechtspositie van gemeente-ambtenaren. Daarna zal hij/zij worden ingeschakeld bij de beleidsvoorbereiding en het "verta len" van de op bestuurlijk niveau genomen beslissingen in rechtsposi- tieregels. Ook externe vertegenwoordigingen behoren tot de mogelijkheden Functie eisen: Voor de vervulling van deze functie is een voltooide universitaire oplei ding vereist (bij voorkeur staats-/ adm. rechtelijke richting, met keuze vak arbeidsrechi). De medewerk(st)er dient verder te beschikken over redactionele vaar digheid en inzicht in bestuurlijke verhoudingen. De voorkeur gaat uit naar een (e ren) jurist(e) met belangstelling^ arbeidsrechtelijke vraagstukken. Salariëring; secundaire arbeidsvoorwaarden: Aanstelling zal geschieden in der van hoofdcommies of referenda (salarisgrenzen resp. f. 3.123,f. 4.039.-- resp. f. 4.039,---f. 5.283, -) afhankelijk van opleiding en ervar De secundaire arbeidsvoorwaarde zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid (o.a. deelname aap het Algemeen burgerlijk pensioenfor ziektekostenvoorziening (IZA),i plaatsingskostenregeling enz.) Psychologisch onderzoek: Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychd gisch onderzoek verwacht. Het res. taat hiervan wordt door de psych loog met de solhcitant(e) besproki welke laatste dan kan beslissen 0* hij/zij de sollicitatie wenst te han haven. Zo dit niet het geval is, wol geen rapport uitgebracht. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties (met ver kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. Postbus 30435, 2500 GK 's-Gravenhage. Men gelieve een volledige opgave van personalia,opleidmgen en wer kringen bij te sluiten. Toezending van een pasfoto won op prijs gesteld. De inzendtermijn sluit 14 dageni verschijnen van de oproep in dit blad. Telefonische informatie kan, zon dig, worden ingewonnen bij de afö ling Personeelszaken (tst. 560/56 N.issduMdii 1? s G'dviMinage Teiehi.m 0/0 624 721 ZIE OOK PAGI

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16