Trou\ FAMILIEBERICHTEN HILVERSUM 50 jaar reünie DINSDAG 19 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTFT kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Wij geven u er gaarne ken nis van dat wij op 13 aug. jl. zijn getrouwd. Mevrouw H. E. Oltvoort-Van den Hoek (gehuwd geweest met Ger- rit Sijpestein) H. E. Oltvoort (gehuwd geweest met Mij- nie van Leeuwen) Nijkerk, Bernhardstraat 42. Op een vakantiereis naar Indonesië is plotseling van ons heengegaan onze schoonzuster en tante mevr. J. van Bennink Bolt-Ulti weduwe van onze broer en oom R. Bennink Bolt S. E. Bennink Bolt E. Bennink Bolt C. F. Bennink Bolt en verdere familie De crematie zal plaatshebben vrijdag 22 augustus tegen 14.30 uur in het ge meentelijk crematori um „Westgaarde", Ookmeerweg 275 te Amsterdam-Osdorp. Vrees niet. Ik ben de God van heden en van morgen, de God, Die leeft en Die u leven doet! Plotseling nam God tot Zich onze vader, groot vader en overgrootvader Hendrik Beeuwkes weduwnaar van Cornelia Anna Schalekamp op de leeftijd van 86 jaar. Zwijndrecht: Jaap en Bep Beeuwkes- van Straten Fransje en Herbert Annemarie Drachten: Maarten en Geertje Beeuwkes- de Jong Annelies en Floor Mark Corian Helma Henk-Jaap, Gaastmeer: Henk en Marijke Beeuwkes- Stoffels Henkjan Annemieke 's-Gravenhage: Peter en Riek Kennedy-Beeuwkes Henny Anton Peter 's-Gravenhage, 14 augustus 1980. Pensiontehuis Duinhage, De Savornin Lohmanlaan 202. Correspondentie-adres: Breitnerlaan 15, 2596 GV 's-Gravenhage. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 19 augustus a.s. om 1.30 uur in Huize Duinhage, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de alg. begraafplaats Westduin, Ockenburghstraat 27 te 's-Gravenhage-Loosduinen, om circa 2.30 Gelegenheid tot condoleren na de dienst in Huize Duinhage en tevens op de begraafplaats. „Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven". I Joh. 1125b. Heden overleed tot orize grote droefheid mijn innig geliefde vrouw, onze zuster en tante. Trijntje Dijkstra-Ubbels op de leeftijd van 77 jaar. Uit aller naam: G. Dijkstra. 2565 BN 's-Gravenhage, 16 augustus 1980. Stokroosstraat 197. De overledene ligt opgebaard in het Rode Kruis Ziekenhuis, Sportlaan 600 te 's-Graven- hage, alwaar gelegenheid tot condoleren op woensdag 20 augustus van 16.00-17.00 uur (in gang rouwcentrum: Rode Kruislaan 55). De bijzetting in het familiegraf op de begraaf plaats „Den en Rust", Frans Halslaan te Bilt- hoven, zal plaatsvinden in aanwezigheid van de naaste familieleden. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Jezus zeide: Ik ben de opstanding en het leven. Heden werd geheel onverwacht uit ons midden weggenomen onze zuster en tante Maria Essenburg op de leeftijd van 62 jaar. H. van der Bend-Essenburg J. H. van der Bend J. Essenburg V. R. Essenburg-van der Vendt A. M. E. Visser-Essenburg J. A. Visser C. J. Schoonewille-Essenburg J. Schoonewille neven en nichten Amsterdam, 16 augustus-1980. Lauernessestraat 39. Correspondentie-adres: Ds. J. A. Visser, Koninginneweg 204, 1075 EK Amsterdam. De overledene is opgebaard in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve'Begrafenisver eniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 20 augustus om 9 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van het P.C.B.-gebouw Vondelstraat 101 ongeveer 8.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Haar laatste reis Ik weet niet hoe het zijn zal in die dagen. Wanneer ik scheep ga voor de laatste reis; Zal dan mijn schip de laatste storm verdragen, en landen aan Gods eeuwig paradijs? Neem mij, Heer God, het roer dan maar uit handen, en laat me zingend op het voorschip staan, Dan zal mijn schip niet op de rotsen stranden, Maar veilig in Uw haven binnengaan! Op 15 augustus 1980 heeft onze lieve mama en oma Hendrikje Steenbergen-van Balen op de leeftijd van 68 jaar, het roer aan de Schepper mogen overgeven. Johan en Willemien Beata Erica Berend Jo en Dini Gea Erna Athalia Femmy en Bert Tobias Henriette Lehmkuhlstraat 16. 8266 DH Kampen. Correspondentie-adres: Kalmoessingel 10, 8265 CR Kampen. Verzoeke geen bloemen Onze mamma en oma is opgebaard in de aula van het stadsziekenhuis „De Engelbergstich ting" te Kampen. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag 19 augustus van 19.30-20.30 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 20 augustus a.s. op de nieuwe algemene be graafplaats aan de Bovenbroeksweg te Kam pen. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Burgwalkerk, Burg wal 60 te Kampen welke zal aanvangen om 13.30 uur en geleid zal worden door de wel- eerw. heer Dr. J. C. de Moor. Vertrek vanaf het kerkgebouw, Burgwal 60 te Kampen om 14.00 uur. Heden nam de Here tot Zich onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Janna Mulder in de leeftijd van 79 jaar sinds 4 juli 1971 weduwe van Gellius Meilof 2 Cor. 12:9 „Mijn genade is u genoeg" Smilde, 16 augustus 1980 Holland-Michigan (U.S.A.) J. Meilof A. Meilof-Pruiksma Beilen: G. Winters-Meilof J. Winte-s A. van Zegeren-Meilof D. van Zegeren Purmerend: J. Meilof L. Meilof-van der Gaast Assen: I. A. Janssens-Meilof 'R. B. Janssens Smilde: B. Meilof M. Meilof-van Vliet Axel: B. Bouwers-Meilof Assen: J. Snippe-Meilof M. I. Snippe Smilde: H. van de Buit-Meilof M. van de Bult Smilde: C. Voortman-Meilof B. R. Voortman Doorn: J. van der Schoot T. K. van der Schoot-Schilt Klein- en achterkleinkinderen Corr.adres: B. Meilof, Kanaalweg 102 Smilde. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op don derdag 21 augustus a.s. vanuit de Geref. Kerk Suersmondseweg te Smilde. Zij, die de overle dene de laatste eer willen bewijzen worden verzocht om 12.30 uur aanwezig te zijn. Aan vang rouwdienst 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren: na afloop van de begrafenis in de kerk. De overledene is opgebaard in de aula van de begraafplaats Boerenlaan te Smilde. Bezoeku ren: 18.30-19.30 uur. Openbaringen 21: 1-8. Na een gezegend leven is op 14 augustus 1980 door God tot Zich genomen, onze geliefde vader, onze schoonvader, grootvader en over grootvader Dirk Franken geboren 18 september 1886 weduwnaar van Anna Maria Hendrica van Zurk eerder wenuwnaar van Sophia Barends. Haarlem: B. J. van Veller-Franken H. Th. Schneiders D. Franken C. C. Franken-Meijer S. Cramer-Franken H. J. Cramer A. M. H. Franken Klein-achterkleinkinderen. 18 augustus 1980 Aelbertsbergstraat 77 2023 CM Haarlem Geen bezoek. Overeenkomstig de wens van vader heeft de teraardebestelling heden in de familiekring plaatsgehad op de Algemene Begraafplaats aan de Kleverlaan te Haarlem. Hoe groot is het goed dat Gij hebt weggelegd voor wie U vrezen Psalm 31 20 Tot onze diepe droefheid werd plotseling uit de familiekring weggenomen onze geliefde zoon. broer, zwager en oom, Gods kind Ko Folkers echtgenoot van S. Kamphuis op de leeftijd van 50 jaar. Sellingen: E. Folkers J. Folkers-Ham Emmen: G. Geerlinks-Folkers H. Geerlinks Nw-Weerdinge: T. Hoving-Folkers W. Hoving Sellingen: J. A. Folkers-Barlagen Winnipeg (Canada): D. Folkers A. Folkers-Mellema Hengelo: F. Folkers A. H. Folkers-Stoker Assen: J. Slagter-Folkers J. Slagter Sellingen: F. Folkers K. Folkers-Nijdam Stadskanaal: J. E. Folkers R. J. Folkers-Sijpkes neven en nichten. Veendam, 17 augustus 1980. Tot ons diep leedwezen is op 18 augustus 1980 na een kortstondige ziekte overleden de heer F. Verkade Officier in de orde van Oranje Nassau oud president-directeur en commissaris van onze vennootschap. Zijn visie op de taak, die de onderneming en haar leiding dienen te vervullen, en zijn inzicht in de zich steeds wijzigende omstandigheden zijn onmisbaar geweest voor de groei en de betekenis van ons bedrijf. Zaandam, 18 augustus 1980. Commissarissen en directie van Koninklijke Verkade Fabrieken B.V. De crematie zal plaatsvinden op donderdag, 21 augustus 1980, om 13.30 uur, in het crematori um Velsen, te Driehuis. Heden nam de Heere tot zich onze lieve tante Maria Wilhelmina Theodora Bunte geboren 11 jUi 1892. B. H. Bunte M. Bunte-Huiskamp K. F. Bunte C. Bunte-Kampman J H. Reitema-Bunte C, D. Reitema Amsterdam, 16 augustus 1980 Huize Patrimonium, Jan Tooropstraat 4. Correspondentieadres: Baljuwenlaan 9,1181 BA, Amstelveen. Gelegenheid tot afscheid nemen in het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC, Ook meerweg 273, Amsterdam-Osdorp. Dinsdag van 19.00-20.00 uui. De gedachtenisdierst zal worden gehouden op woensdag 20 augustus a.s. om 12.00 uur in De Ark, Van Ollefenstiaat 7, Amsterdam-Sloter- vaart. Na afloop van deze (lenst is er gelegenheid om te condoleren. Daarna zal in intierre kring van familie en vrienden de bijzetting plaatsvinden in het fa miliegraf op de Nieuwe Oosterbegraafplaats, Kruislaan 126 te Amsterdam. Verzoeke geen bloemen. Rectificatie: De begrafenis van de heer H. C. Snit te Utrecht vindt plaats op woensdag 20 augus tus om 14.30 uur. Na een slopende ziekte is in Gods Heerlijkheid opgenomen mijn lieve man, Marinus Houtman eerder weduwnaar van Maria Klasina Klercq op de leeftijd van 69 jaar Hij wist zich in leven en in sterven geborgen bij zijn Heer. Dankbaar ben ik voor wat hij v®or mij en zeer veel anderen heeft betekend. 1785 GG, Den Helder, 18 augustut 1980 Jan de Jongstraat 4. L. J. Houknan-Visser Gelegenheid tot condoleren woemdagavond 20 augustus van 18.00 tot 20.00 uir in de Evangelisch-Lutherse kerk aan <fe Wezen- straat 68, te Den Helder. De uitvaartdienst zal gehouden w«rden op donderdag 21 augustus om 13.00 uir in de Evangelisch-Lutherse kerk, waarna d» teraar debestelling zal plaatsvinden op de agemene begraafplaats te Huisduinen gem. DenHelder om plm. 15.00 uur. Thuis liever geen bezoek. De Kerkeraad van de Herv. Gem. van H.I. Ambacht heeft met leedwezen kennis geno men van het overlijden van haar oud-prdi- kant Ds Cornells Batenburg Met dankbaarheid denken wij terug aan zijl plaats en arbeid in ons midden gedurende de periode 1949 tot 1961. De Here trooste zijn vrouw en kinderen. Ds H. Stroeve, praeses A. van Wingerden, scriba. „Als ik ontwaak, dan ben ik nog bij U" Psalm 13918b Op Zijn tijd nam God tot Zich mijn geliefde man en onze zorgzame vader en schoonzoon Jan de Vries echtgenoot van S. Slagter op de leeftijd Van 59 jaar. Dieren: S. de Vries-Slagter Zaandam: Klaas en Maaike Deventer: Wim en Annette de: FranS Dieren: Dennis Grootegast: I. Slagter-Boonstra Dieren, 16 augustus 1980. Prinses Beatrixlaan 9. Liever geen be2oek - Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdag 20 au gustus a.s. van 19.00-20.00 uur in „De Oude Plataan", Zutphensestraatweg 5 te Dieren en na de begrafenis in de aula van de begraaf plaats. Donderdag 21 augustus a.s. wordt om 13.30 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden in de „Opstandingskerk" Zutphensestraatweg te Dieren, waarna de teraardebestelling om 14.30 uur plaatsvindt op de Nieuwe Algemene Be graafplaats te Dieren. Met grote verslagenheid berichten wij u dat plotseling uit ons midden is weggenomen onze directeur de heer J. de Vries Dienend stond hij naast zijn medemensen tot het laatste toe omdat hij vist in dienst te staan van zijn Heer. In dankbaarheid gedenken wij hem. Moge de Heer zijn vrouw en kinderen troos tend nabij zijn. Het bestuur Stichting Christelijk Verzorgingstehuis voor Bejaarden „De Oude Plataan" Zutphensestraatweg 5, Dieren Dieren, 16 augustus 1980. ,,'k Zal dan gedurig btj U zijn" Heden heeft het de Heere behaagd, na een langdurig smartelijk lijden, van ons weg te nemen, mijn geliefde vrouw, onze lieve moe der, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, zus ter, behuwdzuster en tante Cornelia de Waardt echtgenote van Aart Slobbe op de leeftijd van 79 jaar. A. Slobbe Alfaz del Pi (Spanje): N. Greup-Slobbe W. F. Greup Weesp: C. Vonk-Slobbe A. Vonk Enkhuizen: A. Slobbe J. M. Slobbe-Van Beusekom Leerdam: L. Slobbe F. A. M. Slobbe-Van Baardewijk klein- en achterkleinkinderen 16 augustus 1980 Bejaardencentrum „De Vijverhof", Reigerlaan 251, k. 120, 2903 LJ Cappelle aan den IJssel. Geen bloemen en liever geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 20 augustus op de begraafplaats der Ned. Herv. Gem. „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 te Rotterdam, na aankomst in de kapel om circa 15.00 uur. Vertrek vanaf de Geref. Kerk „De Hoeksteen", Rivierweg 15 om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Enige en algemene kennisgeving Na een langdurige ziekte is te Zevenaar op 75- jarige leeftijd overleden onze vader, schoonva der en grootvader Willem Stapenséa weduwnaar van C. van Sorge Uit aller naam: G. C. Bakker-Stapenséa Correspondentieadres Gebr. De Koningstraat 19 Heeze (N.-Br.). De begrafenis heeft op 18 augustus 1980 in alle stilte op de Nieuwe Oosterbegraafplaats te Amsterdam plaatsgevonden. Verdrietig maar hopend dat hij de rust gevon den heeft die hij zocht, delen wij mee dat van ons is heengegaan Arie Taal 52 jaar Staphorst: C. P. Taal-Antheunisse Middelburg: Marlies en Gerrit IJsselstein Hansje, Hans en Natalja Edam: Peter, Saskia en Bianca Elspeet: Caroline Staphorst, 18 augustus 1980 Adm. W. G. van Nesstraat 5 De rouwdienst zal gehouden worden op don derdag 21 augustus om 13.30 uur in de Gerefor meerde kerk te Staphorst daarna de begrafe nis om ca. 14.15 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Gemeenteweg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Geprezen zij de Here, dag draagt Hij ons; die God is ons fl Heden nam de Here voor ons plot Zich mijn innig geliefde en zorgz. onze onvergetelijke broer, zwager enl Simon Lambertus de Roo geboren te Vleuten op 25 februari overleden te Apeldoorn op 17 augusti Hij heeft in volle overtuiging en met d van zijn hart zijn God gediend. Apeldoorn: A. J. de Rooij-Tiemens Eindhoven:' W. W. de Rooij-Koot Ede: M. H. de Rooij Oosterbeek: W. H. Tiemens J. J. Tiemens-Onck Wierden: B. Tiemens-Morsink IJmuiden: A. W. Tiemens-Wientjes Apeldoorn: D. C. Tiemens J. G. Tiemens-Weenink neven en nichten. 17 augustus 1980. Rietdekkersdreef 711, 7328 AK Apeldod Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen. 10 101 In »eli 0e d hel rtt ig ert va dii Mijn man is opgebaard in het rouwceise: van de Monuta Stichting, Derk Kamphu eti 6 te Ugchelen (Apeldoorn) waarop dond n 21 augustus gelegenheid wordt gegevi d« condoleantie bezoek van 18.45 tot 19 45 ef De dienst van Woord en Gebed zal w gehouden op vrijdag 22 augustus om 12.1 in het Kerkelijk Centrum „De Drie Rai Ijl Eglantierlaan 202 Apeldoorn (wijk de M r Daarna vplgt de teraardebestelling om uur op de bijzondere begraafplaats J oord" aan de Kemperbergerweg bij de el Kerk te Schaarsbergen (Arnhem). Albert Johan te Raa Uw aanwezigheid op de dag van de begrafei de zeer vele schriftelijke reacties hebben m kinderen onbeschrijflijk goed gedaan. Wij danken u daar zeer hartelijk voor. J. H. te Raa-Te Raa en kinderen Rekken, aug. 1980 „Hemsink". 1930 26 augustus 50 jaar K. van Amerongenschool Bunschoten. Het Béstuur van de Ver. tot Stichting en Inst i houding van „Scholen met den Bijbel" te i schoten, de Ouderkommissie en het Perso van de K. van Aemerongenschool nodigen bestuursleden, -leerkrachten, -leerlingen en 1 langstellenden, ter gelegenheid van het 50-j bestaan van de school, hartelijk uit tot bijwonen van: a. de Herdenkingsdienst, die D.V. gehou zal worden op dinsdag 26 augustus 1980 ii Ned. Hervormde Kerk, Dorpsstraat 21, I schoten. Spreker: Drs. T. M. Gilhuis uit Am dam. Aanvang: 20.00 uur. Ik- de Receptie, die D.V. gehouden zal woi op vrijdag 29 augustus 1980 van 20.00 u 22.00 u. in de gemeenschapsruimte van d van Amerongenschool, Kon. Wilhelminastra Bunschoten. Bunschoten, augustus 19 Joh. Calvijnschool bestaat 0p 2 september a.s. wordt er genouden voor oud-leerkrachten oud-leerlingen. Aanvang: 19.00 uur. Eemnesserweg 107, Hilversu Zegt het voort. Gemeente Glessenburg Bekendmaking VERGROTE* FABRIEKS- RUIMTE DORPSSTRAAT 13. Burgemeester en wethouders van Giessenbdrg maken be kend, dat ter gemeentesecre tarie van 22 augustus 1980 t/ m 4 september 1980 voor een ieder ter inzage liggen de stukken betreffende het ver zoek van de heer N. den Har- tog, Dorpsstraat 82 te Gies senburg om vergunning voor het vergoten van de fabrieks- ruimte plaatselijk gemerkt Dorpsstraat 83, op de perce len kadastraal bekend ge meente Gessenburg, sectie G, nrs. 1276 en 1277. Het bouwpUn is in strijd met het vigerence bestemmings plan „Dorp-kern Giessen- burg" doch ii overeenstem ming met de ii voorbereiding zijnde herzieniig van dat be stemmingsplan. Voornoemd college is voormmens de ge vraagde vergunning te verle nen met toepassng van arti kel 19 van de Wet op de Ruimtelijke ordenng en arti kel 50, lid 8 vai de Wo ningwet. Gedurende bovengenoemde termijn kan een iede bij voor noemd college schritelijk be zwaren inbrengen Ugen- de inwilliging van het veitoek. Giessenburg, 15 aujustus 1980. Burgemeester ep wethouders van Giessenburg. De secretaris. A. E. Roos. De burgemeester. C. Nieuwenhuizen. KENNISGEVII Gedeputeerde State Utrecht maken bekent op woensdag 1 oktob te 9.30 uur ten provinc Achter St. Pieter 20 te in een openbare verg van een commissie college zullen beha de tegen het besten plan "Sportcomplex naai" van de gei Leusden ingediende b schriften. ELKE ZATERDA IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZE VERPLEGEND VERZORGEN! EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie exploitatie Tel. 020-91341 Toestel 794 r* I 783 en 750.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8