hanager (m/v) J groepsleider r/v) Gemeente Utrecht effAtha leidinggevend personeel groepsleid(st)er staffunktionaris/ hoofdleid(st)er Van Arkel Instituut* Soest MJ m m té sektor- personeels- funktionaris (m/v) twee leid(st)ers medewerk(st)er prot Chr. Tehuis v. kinderen met geestelijke ontwikkelingsstoornissen Hellingweg 1, Postbus 186, 3760 AD SOEST, Tel. (02155) 17444 Wij zoeken een voor een groep van 13 gedragsmoeilljke jongens en meisjes. De leeftijd van de groepsgenoten varieêrt van 12 tot 17 jaar. Het verstandelijk functioneren is op een wat lager niveau. Van da kandidaat vragen wij: een christelijke levensovertuiging welke in zijn werken tot uiting komt - een leeftijd van minimaal 21 jaar ervaring in het werken met gedragsmoeilijke jongeren bereidheid voor onregelmatige diensten. Het salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, bedraagt max. t 2.698,16 bruto per maand. Rechtspositie volgens de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen en sollicitatie t.a.v. de heer A.J. Timmers. Hel jeugdpsychiatrisch Centrum „De Lingewai" lorderdeel van de Heldringstichtingen te Zetten, s een residentieel behandelingscentrum voor 30 jongeren tussen 12-18 jaar h jn3 leefgroepen van 10 jongeren met 7 leefgroepbegeleiders. Ter ondersteu nd nn deze groepen funktioneert er een therapeutisch team van 3 medewerkers town stafteam van 4 medewerkers, t.w. jeugdpsychiater, orthopedagoog, wpleegkundige, inrichtingswerker. W stafteam zoekt, i.v.m. vertrek van de huidige, een RTHOPEDAGOOG vrl./nl. psychodiagnostische aantekening. Taken: beleidsvoorbereiding en uitvoering, samen met de andere stafleden, individuele- en gezinsbehandelingen, uitbouwen van de ambulante therapeutische en consulterende aktiviteiten. M. ziekenhuiswezen rs van toepassing, salaris volgens N.Z.R.-richttijnen. Qmame in P.G.G.M.-pensioenfonds en I.Z.Z.-ziektekostenverzekering. Witingen bij de vertrekkende orthopedagoog toJ. S. van Wijnen, overdag 08880-3838, 's a- 3|ldS 08880-1535. aan: direktiesekretariaat van de N. H. omging de Heldringstichtingen, postbus 1 70 AA Zetten. Vereisten: persoonlijk inzet en inventiviteit, bereidheid tot het vervullen van roulerende t in avonden en week-ends, wonen in de nabijheid van het centrum. Chr. Instituut voor dove kinderen te Voorburg In verband met de vestiging van een deel van het instituut in Zoetermeer wordt het mogelijk de groepsgrootte aan te passen aan daarvoor vastgestelde normen. Dit biedt de mogelijkheid tot uitbreiding van de staf. Het bestuur vraagt daarom zowel voor het instituut In Zoetermeer als In Voorburg. Ter algemene informatie kan worden meegedeeld, dat „Effatha" 342 leerlingen telt, waarvan ongeveer de helft in het internaat verblijft, met uitzondering van de week-ends en de vakanties. In Voorburg blijven de kinderen van 3 tot 13 jaar. De interne leerlingen wonen bij elkaar in horizontale groepen van 6 tot 8 kinderen. In Zoetermeer verblijven jongeren van 13 tot 18 jaar, eveneens in horizontale groepen van 6 tot 8. De taak van de hoofden bestaat uit het in teamverband begeleiden van groepsleiding en doven. Zij dienen in het bezit te zijn van het diploma H.B.O.-Inrichtingswerk of een diploma, dat naar inhoud en niveau daarmee overeenkomt; ervaring te hebben in de omgang met leefgroepen (zowel met kinderen ais met groepsleid(st)ers; bereid te zijn in een goed contact met ouders, begeleidingsteam en collega's mee te werken aan een optimale voorbereiding van doven op deelname aan het maatschap pelijk leven; in staat te zijn tot samenwerking met medewerkers uit andere sectoren (o.m. onderwijs en maatschappelijk werk); O te werken vanuit een positief christelijk levensovertuiging; O bij voorkeur niet jonger te zijn dan 30 jaar. In verband met de structuur van het instituut zijn de vakanties ongeveer gelijk aan die bij het onderwijs. Pensioenregeling volgens het P.G.G.M. Onze medewerk(st)ers vallen onder de C.A.O.-ziekenhuiswezsn. Schriftelijke sollicitaties te zenden aan J. L. van der Have, algemeen directeur van het instituut „Effatha", Effathalaan 31, 2275 TH Voorburg. Huisvestingscommissie Chr. Internaat voor Schippersjeugd, Rotterdam vraagt voor haar tehuis t.b.v. oudere schippersjeugd (jon gens) zo spoedig mogelijk een met positief Chr. levensovertui ging, minimum leeftijd: 23 jaar. Vooropleiding: minimaal MAVO, M.B.O./I.W. of K.V./J.V. strekt tot aanbeveling. Salaris volgens C.A.O. Vakanties praktisch gelijk aan de schoolvakanties. Sollicitaties binnen 10 dagen aan het buro, Mathenesserlaan 473b, 3023 GL Rotterdam. Psychiatrisch Centrum 'ZON EN SCHILD' te Amersfoort, deel uitmakend van 'de open ankh, afipL stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg'. Zon en Schild is een psychiatrisch centrum, waaraan ver bonden een polikliniek, een psychotherapeutisch dagcen trum en een kinder- en jeugdpsychiatrische afdeling. Het geheel omvat circa 800 behandelplaatsen, 650 poliklinische behandelplaatsen en 850 medewerkers. Onze KINDER- en JEUGDPSYCHIATRISCHE voorzienin gen worden binnenkort aanzienlijk uitgebreid. In het nieu we komplex dat in september gereed komt, worden polikli niek, dagbehandeling en klinische afdelingen gehuisvest. De behandelvormen worden zodanig geïntegreerd dat er een behandelingskontinuüm ontstaat. De behandelings mogelijkheden richten zich op drie kategorieën kinderen en jeugdigen, verdeeld over drie subafdelingen: de subafdeling "pubers en adolescenten met stoornissen van neurotische en psychotische aard, de subafdeling voor kinderen in de «school leeftijd met stoornissen van neurotische aard en de subafdeling voor kinderen en jeugdigen met gedrags tenen en/of stoornissen t.g.v. cerebrale beschadiging. komt klinische behandelingsmogelijkheid voor in totaal 45 kinderen en jeugdigen. De dagbehandelingsmogelijkheid Clfca 12 plaatsen omvatten. De huidige polikliniek met circa 200 behandelingsplaatsen zal hierdoor ook uitgebreid «den. Voor dit scala van behandelingsmogelijkheden is een aantal van ongeveer 75 medewerkers nodig. deze nieuwe afdeling is plaats voor een ke koordinator zal worden belast met de volgende taken: eeh uitvoering aan het beleid zoals dit wordt gefor muleerd door een beleidsgroep eeft leiding aan de hoofdleiders van de drie klinische ubafdelingen coördineert de dagelijkse gang van zaken jj töriicipeert in allerlei overlegvormen leeft uitvoering aan en is verantwoordelijk voor het 0c'aal beleid en begrotingszaken betreffende de afdeling |nderhoudt kontakten met de diverse diensten van 1 on en Schild en is formeel verantwoording schuldig la^ het hoofd van de verplegingsdienst. Van de aan te stellen funktionaris wordt verwacht, dat hij/zij qua opleiding, leeftijd en ervaring in staat is deze taken te vervullen. Tevens zal hij/zij over voldoende or ganisatorische, leidinggevende en kontaktuele eigen schappen dienen te beschikken. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij de christe lijke identiteit van ons centrum respekteert. Een psychologisch onderzoek kan tot de mogelijkheden behoren. Het salaris bedraagt maximaal f4.400,- bruto per maand. P.G.G.M.-pensioen regeling. Overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer Tj. Mein, tel. 033-38534 toestel 206. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae voor 1 september a.s. te richten aan het hoofd van de dienst Personeel, Organisatie-ontwikkeling en Opleidingen, Postbus 3051, 3800 DB Amersfoort, tel. 033-38534. protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom I Het komplex gezondheidszorgvoorzieningen te Bennekom omvat behalve het Streekzieken huis, een tehuis voor psychisch gestoorde be jaarden, een reaktiveringscentrum voor lang durig zieken en een school voor verpleegkun digen en ziekenverzorgenden. Ruim 800 medewerk(st)ers zetten zich in voor behandeling, verpleging en verzorging van ca. 650 patiënten en bewoners. Bij de sektie personeelsvoorziening van de centrale afdeling personeelszaken komt een plaats vrij voor een De sektor personeelsfunktionaris krijgt als voornaamste taken: werving, selektie en aanstelling: leiding en begeleiding van 2 medewerksters van de sektie personeelsvoorziening; het leveren van een eigen bijdrage bij het ontwikkelen en uitvoeren van het personeels beleid. Voor een goede vervulling van deze funktie achten wij noodzakelijk: middelbare opleiding, aangevuld met diploma Sociale Akademie, richting personeelswerk; ervaring in een soortgelijke funktie; leeftijd tussen 23 en 30 jaar. Betrokkene dient zich verwant te gevoelen met de signatuur van het ziekenhuiskomplex. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen worden met belangstelling tegemoet gezien door het hoofd personeelszaken, Edeseweg 118,6721 KC E" nnekom (gem. Ede); tel. 08389-9' 01 toestel 2217. De sektie gezinsverzorging van de Stichting voor Ker kelijk Sociale Arbeid der Hervormde Gemeenten te Rotterdam, zoekt een In dezelfde funktie zijn 4 personen werkzaam, die de verantwoordelijkheid hebben voor de begeleiding van de leid(st)ers. Bij onze instelling zullen eind 198f 1500 personen werken. Binnen de organisatie is een bezinning gaande over de plaats en taak van de staf; een wijziging inde funktie is daardoor niet uitgesloten. Tot de hoofdtaken behoren: - het geven van werkbegeleiding, zowel in groepsver band als individueel, aan een aantal leld(st)ers. - het begeleiden, stimuleren en bewaken van het teamgebeuren. - het dragen van verantwoordelijkheid voor de hulp verlening. - het onderhouden van kontakten. De tunktie-elsen zijn: - een afgeronde H.B.O.-mw opleiding met V.O. of K.L.F.. - minimum leeftijd van 30 jaar. - relationele en gesprekstechnische vaardigheden. - ervaring In leidinggevende funktie, bij voorkeur In de gezinsverzorging. - enige ervaring in groepsgericht werken. Het salaris, de overige arbeidsvoorwaarden en de rechtspositieregeling zijn overeenkomstig de C.A.O.- welzijnswerk. In de selektieprocedure zullen verschillende funktio- narissen worden betrokken. Een psychologisch onder zoek maakt deel uit van de procedure. Informatie over deze funktie kunt u Inwinnen bij een van de huidige hoofdleidsters (Of 0 - 363033). Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae, kunt u richten aan de direkteur gezinsverzorging van de Stichting K.S.A., dhr. O. H. J. Wagenaar, Wes tersingel 109, 3015 LD Rotterdam (op de envelop linksboven vermelden: sollicitatie HL). De stichting protestants christelijk centrum voor maatschappelijke dienstverlening noordwest Veluwe (werkzaam In de plaateen Herderwl/k, Ermelo, Putten en Nlikerk) vraagt ter vervulling van vacatures binnen de gezins-/ bejaardenverzorging voor resp. a) de afdeling bejaardenverzorging rayon PUTTEN b) de afdeling Chronisch Zieken rayon ERMELO Candidaten dienen van harte te staan achter de grondslag van onze instelling. Vereiste opleiding: Diploma Sociale Academie, HSA/HBO dan wel de aktes N12, N19 of N20 of eventueel MSA/MBO-sd. De voorkeur gaat uit naar candidaten met enige ervaring. Verwacht wordt, dat zij: l zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken en eigen initiatieven kunnen ontplooien; kritisch willen meedenken in de ontwikkelingen van de gezins-/ bejaardenverzorging; flexibel zijn in de omgang en over goede contactuele vaardigheden beschikken; er rekening mee houden, dat zij regionaal inzetbaar zijn. De C.A.O. voor de Welzijnssector is van toepassing. U kunt Uw sollicitatie binnen 14 dagen richten aan de directeur van het P.C.C.M.D.-N.W. Veluwe, Stationsstraat 14,3881 AD Putten. Onze staffunctionarissen zijn graag bereid U nadere inlichtingen te verstrekken onder telefoonnummer 03418-3444. De GEMEENTELIJKE SOCIALE DIENST is belast met de uitvoering van de Algemene Bijstandswet, de Wet Werk loosheidsvoorziening en de Wet Sociale Werkvoorziening. Ook houdt de Sociale Dienst zich bezig met enkele vormen van sociale dienstverlening, zoals Algemeen Maatschappelijk Werk. In totaal zijn ongeveer 250 mensen werkzaam bij de Gemeentelijke Sociale Dienst. Voor deze dienst zoeken wij een die bij wijze van experiment zal worden belast met het verrichten van bijstandsmaatschappelijk werk Naast het behandelen van aanvragen om bijstand ingevolge de A.B.W. en de groepsregelingen (WWV enz.) zal het accent met name liggen op frequentere contacten met cliënten, die imma teriële problemen hebben, met als doel te komen tot een methodische verwijzing. Het experiment is erop gericht inzicht te krijgen in de mogelijke uitbouw van de maatschappelijke begeleiding en de consequenties daarvan voor proce dures, taak, capaciteit, vakbekwaam heid enz. Aanstelling: afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal in de rang van ambt. A voor sociaal werk. Salaris: maximaal f 3.084,- (excl. toeslag van f26,-). Eisen: diploma HAVO HBO-MW of gelijkwaardig niveau langdurige ervaring bij een Gemeente lijke Sociale Dienst. Een psychologische test zal deel uit maken van de selektieprocedure. De gebruikelijke gunstige rechtspositie regelingen van de gemeente Utrecht zijn van toepassing. Informatie omtrent de funktie ver strekken desgewenst de heren A.H. van Santen of C.W. Mol. Het telefoonnummer Is 030-44 9111, tst. 320/131. Sollicitaties binnen 1 maand na ver schijningsdatum te richten aan de directeur van de Gemeentelijke Sociale Dienst, Nijenoord 4,3552 AS Utrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 25