veldwijk vraagt: i I veldwijk vraagt: I Z-verpleegkundige eerste kok/sous-chef verpleegkundig afdelingshoofd SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE "esomarifaan gediplomeerd zieken verzorgenden PSYCHIATRISCH ZIEKENHUS VELDWIJK ERMELO „SONNEVANCK" EEN AFDELINGSHOOFD AFDELINGSHOOFD [Diakonessenhuis] Hilversum hoofd interne afdeling afdelingshoofd PSYCHIATRISCH ZIEKENHUS VELDWIJK ERMELO verpleegkundige ■diak diakonessenhuis utrecht ZATERDAG 9 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET leefgemeenschap „De IJsseloever" Binnen de leefgemeenschap „DE IJSSELOEVER" van de Landelijke Protestants-Christelijke Stichting Philadelphia Tehuizen - worden 216 verstandelijk beperkte vrouwen en meisjes, mannen en jongens, verzorgd en begeleid in zes kleine huizen in Brummen en omgeving. In één van deze huizen, te weten DE WILDBAAN, Spankerenseweg 16, 6974 BC Leuvenheim, is op korte termijn plaats voor een VEREISTEN: een positief protestants-christelijke levensovertuiging en niet langer dan één jaar in het bezit zijnde van het Z-dlploma. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de normen van de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt verstrekt door het hoofd van boven genoemd huis, mej. J. Maasbommel, telefoon (05756) 2373. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan het hoofd van De Wildbaan. Het psychiatrisch ziekenhuis „Veldwijk" is gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit zieken- huis biedt de Vereniging tot 1 Christelijke Verzorging van Geestes-en Zenuwzieken optima le herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzor- ging aan psychiatrische patiën ten. Op de hoofdafdelingen: geron to-psychia trie, algemene ipsychiatrie en langdurig psychia trische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en ver pleegd, terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings-en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. In de hoofdafdelingen geronto- psychiatrie en langdurige psy chiatrische behandeling ontstaan binnenkort plaatsingsmogelijkhe den voor: die hun opleiding elders hebben voltooid, maar zich nu verder wil len ontplooien in een zelfstandige funktie, waarin zowel verzorgen de als begeleidende taken zijn opgenomen. Bij gebleken geschiktheid kan promotie plaats vinden naar de funktie van groepsziekenverzor- gende. Men dient dan wel bereid te zijn tot het volgen van de opleiding tot groepsziekenverzor- gende, om meer inzicht te verkrij gen in het werken met groepen Deze kursus bestaat in het totaal uit 30 kursusdagen, die in werk tijd wordt gegeven. Onze voorkeur gaat uit naar me dewerkers met een Christelijke levensinstelling. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicita tieformulier kan kontakt worden opgenomen met de afdeling per soneelszaken, tel. 03417-54848 toestel 205. Het formulier kunt u ook in het weekeinde en 's avonds via dit telefoonnummer bij de dienst doende telefoniste aanvragen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken Psychiatrisch Ziekenhuis "VELDWIJK". Postbus 1000, 3850 BA Ermelo. Het VERPLEEGHUIS HARDERWIJK In ons verpleeghuis, met een verzor gingscapaciteit voor 120 lichamelijk zieken, vragen wij, in verband met de as. pensionering van de huidige funk- tionaris, voor een afdeling met 26 bewoners. Van belangstellenden voor deze funk tie wordt verwacht, dat hij/zij in het bezit is van het diploma A, of A en B verpleegkundige: over goede kontaktuele eigen schappen beschikt; een positieve christelijke levens overtuiging heeft. Aanstelling zal geschieden in de rang van 1e verpleegkundige A. Informatie over deze funktie wordt u gaarne verstrekt door Mw J. T. Dou- ma, hoofd verplegingsdienst, telef. 03410-13344. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van het verpleeghuis „Sonnevanck", Leuvenumseweg 91, 3849 LC Harderwijk. Interkerkelijk Verpleeghuis- en Reaktiveringscentrum „LEYTHENR0DE" Hoogmadeseweg 55, LEIDERDORP, telefoon 071-899242 Op één van onze vijf verpleegafdelingen met elk 32 bedden is plaats voor een Verpleegkundigen die: in het bezit zijn van het diploma A of A en B beschikken over verpleeghuiservaring of belang stelling hebben voor een verpleeghuis ervaring hebben in het leiding geven worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice, Mevr. M. Hoek-Nugteren. Voor tijdelijke huisvesting kunnen we een flat i Personeelsaccommodatie aanbieden. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn con form de CAO voor het Ziekenhuiswezen. een ziekenhuis (325 bedden), waarin alle basis specialismen aanwezig zijn, heeft binnenkort de vakature van bestaande uit een verpleeg-unlt van 31 bedden en een verpleeg-unlt van 33 bedden. Onze gedachten gaan uit naar een verpleeg kundige met: ruime ervaring in het specialisme organisatorische kwaliteiten, o.a. verant woord kunnen delegeren goede kontaktuele eigenschappen een voltooide kaderopleiding. Aanstelling zal plaatsvinden in de rang van HOOFD-VERPLEEGKUNDIGE. Indien gewenst kan interne huisvesting gere geld worden. Tevens bemiddelt het ziekenhuis bij het verkrijgen van externe huisvesting. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. A.M. van der Meer, hoofd verplegingsdienst of door Zr. G. Wendt, verpleegkundig adjunkt- direkteur, tel. 035-854151. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van het Diakonessenhuis, Van Riebeeckweg 212,1213 XZ Hilversum. Het psychiatrisch ziekenhuis „Veldwijk" is gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit zieken huis biedt de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes-en Zenuwzieken optima le herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzor ging aan psychiatrische patiën ten. Op de hoofdafdelingen: geronto-psychiatrie, algemene psychiatrie en langdurig psychia trische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en ver pleegd, terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings-en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. Zonneweide is een afdeling met een dynamisch gebeuren: er vindt klinische opname, observa tie en kortdurende behandeling plaats van vrouwen tussen de 16 en 60 jaar. De afdeling heeft 64 bedden verdeeld over 4 units, alsmede een unit t.b.v. aktiveren- de bezigheid, en maakt als zoda nig deel uit van de hoofdafdeling algemene psychiatrie. Wegens benoeming elders van het huidige afdelingshoofd zoe ken wij kontakt met belangstel lenden voor de funktie van In Zonneweide werken in totaal ca. 45 medewerkers, waarvan 35 personen voor de verpleging en verzorging en 10 voor de behan deling. Tot de belangrijkste hoofdtaken van het afdelingshoofd rekenen wij: - de dagelijkse leiding van de af deling in nauwe samenwerking met drie stafleden welke de dis ciplines verpleging, verzorging en behandeling vertegenwoordi gen; - zorgdragen voor uitvoering van het opnamebeleid; - organiseren en koördineren van het afdelingsgebeuren en af stemming daarvan op de totali teit van het ziekenhuis; - uitvoering van personeelsbeleid, bijdragen aan goede kwalitatie ve en kwantitatieve personeels bezetting van de afdeling, - toezien op het beheer van het gebouw en inventaris. Voor de vervulling van deze funk tie gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige met aan toonbare leidinggevende/organi satorische ervaring en een daar op afgestemde opleiding. Meer uitgebreide schriftelijke in formatie over deze vakature en de sollicitatieprocedure kan aan belangstellenden Op aanvraag worden toegezonden, terwijl tele fonische informatie kan worden verkregen bij het huidige hoofd van de afdeling, dhr. G. Ekkel, of het hoofd van de verpleegdienst dhr. H. Rozendal. Onze voorkeur gaat uit naar me dewerkers met een Christelijke levensinstelling. Voor het aanvragen van een solli citatieformulier kan kontakt wor den opgenomen met de afdeling personeelszaken, tel. 03417- 54848 toestel 205. Het formulier kunt u ook in het weekeinde en 's avonds via dit telefoonnummer bij de dienst doende telefoniste aanvragen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken Psychiatrisch Ziekenhuis "VELDWIJK", Postbus 1000, 3850 BA Ermelo. Het Diakonessenhuis Utrecht, een alge meen ziekenhuis met 560 bedden en ruim 1000 medewerkers, zoekt voor de afdeling RECOVERY een fulltime De afdeling Recovery heeft 10 bedden en is gesitueerd binnen onze moderne operatie-afdeling, waar in 7 operatie kamers ruim 100 operaties per week worden verricht. De werktijden zijn van 8.00-17.00 uur op maandag t/m vrijdag. Op de afdeling zijn 3 verpleegkundigen aanwezig, waarvan 2 op part-time basis. Voor deze funktie zoeken wij een verpleegkundige, in het bezit van het diploma A-verpleegkundige, met erva ring in het werken op een Recovery- afdeling of het verplegen van chirur gische patiënten. Aanstelling zal geschieden in de rang van Verpleegkundige A en de salariëring is overeenkomstig opleiding en ervaring. Nadere inlichtingen worden gaarne ver strekt door br. J. de Vries, hoofd verpleegkundige in Algemene Dienst telefoon (030) 52 81 11toestel 1117. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Bosboomstraat 1, 3582 KE Utrecht. MC-iK. coördinerend hoofd verpleegkundige (m/v) Het Antoni van Leeuwenhoekhuis zoekt voor de Verplegingsdienst een coördinerend hoofdverpleegkundige (CHV). Hoofddoel van deze funktie is een goede organisatie van de verplegingsdienst. In deze dienst zijn ongeveer 120 verpleeg kundigen werkzaam waaronder 8 hoofd verpleegkundigen. De CHV onderhoudt tevens de kontakten met de hoofden van andere diensten. Voor deze funktie denken wij aan iemand met ervaring als leidinggevend verpleeg kundige die beschikt over organisatorisch inzicht en goede kontaktuele eigenschappen. De kandidaat dient de kader- of hogere opleiding te hebben gevolgd. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere informatie kunt u telefonisch verkrij gen bij de verpleegkundig direkteur, zr. B. van Warendorp, tel. (020) 5 12 22 57. Schriftelijke sollicitaties kunt u onder ver melding van vakaturenummer 66-6 richten aan de afdeling Personeelzaken, Plesmanlaan 121, 1066 CX Amsterdam. Antoni van Leeuwenhoekhuis Ziekenhuis en Research-laboratorium van de Vereniging het Nederlands Kankerinstituut vormen samen een centrum op nationaal niveau voor de bestrijding en het voorkomen van kanker en aanverwante ziekten, door middel van patiëntenzorg, fundamenteel en toegepast wetenschappelijk onderzoek. Het Sophia-Ziekenhuis met een kapaciteit van 610 bedden is één van de grotere algemene ziekenhuizen met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen worden uitgeoefend. Op een van onze chirurgische afdelingen bestaat een vakature voor een S De afdeling heeft 41 bedden en 24 mede werkers. Het afdelingshoofd zal een optimale zorg verlening aan de patiënt mogelijk moeten maken door o.a.: zorg te dragen dat de juiste en nood zakelijke verpleegkundige zorg aan de patiënt wordt gegeven; de beschikbare mensen en middelen optimaal in te zetten; een leiderschapsstijl te tonen die op samenwerking is gericht; ontwikkelingen in het vakgebied te stimuleren; voor leerlingen/stagiaires een goede praktijkopleiding mogelijk te maken. Wij stellen als funktie-eisen: goed algemeen ontwikkelingsnivo (op HAVO-nivo); minimaal het diploma A-verpleeg kundige en een voltooide kader opleiding; O ruime leidinggevende ervaring in een ziekenhuis; goede kontaktuele eigenschappen; gevoel voor planning, inzicht in systematiek; leeftijd 30-40 jaar. Aanstelling vindt plaats in de rang van hoofdverpleegkundige. Op ons personeel zijn de rechtspositie regelingen van de gemeente Zwolle van toepassing. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties, onder vermelding van nr. 8048, richten aan de afdeling Personeelszaken, Dokter van Heesweg 2,8025 AB Zwolle. Wij zoeken voor ons verpleeghuis op korte termijn een Hij zal samen met de chef-kok de leiding hebben over onze modem opgezette keuken. Er wordt een optimaal werkklimaat geboden en bij het zoeken naar woonruimte in de van veel rekreatieve mogelijkheden voorziene omgeving - en toch vlakbij Rotterdam - wordt de helpende hand geboden. Wat verwachten wij van onze eerste kok? Natuurlijk minimaal het BGP-diploma, hoewel onze voorkeur uitgaat naar iemand met (of studerend voor) het SBCO- of diploma dieetkok. De In ons verpleeghuis gehanteerde ontkoppelde voedselbereidingsmethode moet geen problemen opleveren en ervaring in een dieetkeuken plus praktische oriëntatie in de horecasektor is gewenst. Het salaris en de sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O.-ziekenhuiswezen. De ongeveer 25-jarige nieuwe eerste kok heeft natuurlijk een positief protests» christelijke levensovertuiging. Geïnteresseerd? Informeer dan gerust bij onze chef-kok, de heer r- B. van der Graaf of schrijf naar L onderstaand adres. "de Samaritaan" onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonele Gezondheidszorg, Koningin Julianaweg 59, 3245 KA Sommelsdijk (Middelharnis), Telefoon 01870-2500

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16