n n afdelingshoofd waarnemend hoofd praktijkdocent(e) esamaritaan 1 z- of h.bo.-v verpleegkundige Vac.nr. 133 fysiotherapeut (e) o.k.-verpleegkundige o.k.-assistent(e) ADJUNCT LEIDSTER-DOCENTE hoofd bezigheidstherapie (m/vr) Eon bozlgheldstherapoute t 4 ro VERPLEEGKUNDIGE A MEDISCH-TECHNISCH MEDEWERKSTER >t BOUWHUIS PHILADELPHIA-OVERIJSSEL HOE WIN JE MORGEN EEN KERSVERSE WERKKRACHT hooge burch HOOFDWIJKVERPLEEGKUNDIGE ASP. HOOFDWIJKVERPLEEGKUNDIGE provinciale friese kruisvereniging ZATERDAG 2 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom I Binnekort ontstaat in ons ziekenhuis, dat 320 bedden telt, een vakature op de OPERATIE- AFDELINCJ voor een of Gegadigden dienen de opleiding o.k.-verpleeg- kundige/assistent(e) te hebben voltooid. Op onze opratie-afdeling wordt gewerkt met een team van ongeveer 20 medewerkenden. Van kandidaten wordt verwacht, dat zij bereid zijn mee te rouleren in een schema van wisselen de diensten. Gezien de grondslag van ons ziekenhuis ver wachten wij van kandidaten een christelijke levensovertuiging. Inlichtingen over bovengenoemde funktie worden u graag verstrekt door zr. L.A Schaap, algemeen hoofdverpleegkundige; tel. 08389- 9101. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, 6721 KC Bennekom. Stichting Centrum voor Verloskunde en Kraamzorg Zaanstreek te Zaandam vraagt wegens uitbreiding van de staf een Tot de taak behoort: het opleiden van leerling-kraamverzorgster in het praktijkjaar; het begeleiden van kraamverzorgsters, werkzaamheden in verband met het organi seren van kraamzorg thuis. Functie-eisen: diploma A en kraamaantekening of diploma A nieuwe stijl, liefst met kraamspe- cialisatie of diploma H.B.O.V., liefst met enige kraam- en/of M.G.Z.-ervaring. Rijbewijs B-E vereist. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O. voor Kruiswerk. Voor inlichtingen zr. N. de Groot, leidster-do cente, tel. 075-164751. Sollicitaties aan het Bestuur van de Stichting, Tuinstraat 6 te Zaandam. Voor ambitieuze verpleegkundigen A en/of B bieden wij aantrekkelijke mogelijkheden via de vakatures voor afdelingshoofd, waarnemend hoofd en praktijkdocente. Dicht bij de gemakkelijk bereikbare Rotterdamse metropool (er is 'n zeer frekwente busdienst!) biedt ons verpleeghuis een aantrekkelijk werkterrein. De leiding mag modem van opzet worden genoemd (inbrengmogelijkheden door o.m. werk- en therapiebesprekingen), de onderlinge samenwerking in de kleine teams van zo'n 20 man per afdeling is prima en de gezamenlijke aandacht voor de bewoners is van de noodzakelijke betrokkenheid. Ook het woonklimaat in de van veel rekreatiemogelijkheden voorziene omgeving is uitstekend. Bij het zoeken naar goede woonruimte wordt geholpen. Wat venvachten wij van ons nieuwe afdelingshoofd voor een psychogeriatrische afdeling? Zoals gesteld gaat het om een ambitieuze verpleegkundige die de "kaderopleiding intramurale gezondheidszorg" of een daarmee gelijkwaardige opleiding volgt of heeft gevolgd. Goede kontaktuele eigenschappen en leidinggevende kapaciteiten zijn voor deze funktie uiteraard onontbeerlijk, mede om in het "hoofdenteam" op een goede wijze te kunnen funktioneren. Het karakter van ons huis vraagt een positief protestants christelijke levensovertuiging. Het salaris en de rang worden in onderling overleg vastgesteld en zijn afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voorts is van toepassing de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Wat verwachten wij van ons nieuwe waarnemend hoofd voor een somatische en/of psychogeriatrische afdeling? Ook hiervoor gaan onze gedachten uit naar een ambitieuze verpleegkundige met goede kontaktuele eigenschappen en leidinggevende kapaciteiten. De "kaderopleiding intramurale gezondheidszorg" is niet vereist. Niettemin zullen alle faciliteiten worden geboden om deze of een daaraan gelijkwaardige opleiding te volgen. Voor de levensovertuiging, het salaris en de rang gelden dezelfde uitgangspunten als bij de funktie "afdelingshoofd". Wat verwachten wij van onze nieuwe praktijkdocent(e)? Het betreft een taak van 20 uur per week (de uren worden in overleg bepaald) voor een verpleegkundige, die aangesteld wordt in de rang van verpleegkundige. Deze taak omvat het begeleiden van leerling ziekenverzorgenden tijdens de opleidingsperiode en het geven van een aantal praktijklessen. Er worden voldoende faciliteiten geboden voor het volgen van de kursus "praktijkbegeleiding". Voor de levensovertuiging en het salaris gelden dezelfde uitgangspunten als bij de funktie "afdelingshoofd". Geïnteresseerd? Schrijf dan binnen veertien dagen naar de direktie van ons verpleeghuis of informeer eerst bij onze verpleegkundig direkteur, de heer D. Blom. "de Samaritaan" onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonele Gezondheidszorg, Koningin Julianaweg 59,3245 KA Sommelsdijk (Middelhamis), Telefoon 01870-2500 In ons verpleeghuis met een opnamecapaciteit van 90 somatische- en 80 psychogeriatrische patiënten, alsmede een psychogeriatrische dag- behandejing, vragen wij een Hij/zij zal worden belast met het leiding geven aan het team der overige 6 bezigheidstherapeutes, dat in ons huis in nauwe samenwerking met de andere disciplines functioneert. Wij verwachten van deze functionaris, die deel uitmaakt van de staf. dat: hij/zij in het bezit is van de voor deze funktie vereiste opleiding, hij/zij ervaring heeft in het leiding geven en bereid is in teamverband te werken, inventief en doelgericht het team bezigheidstherapeutes, stagiaires en vrijwilligers kan begeleiden, hij/zij zich in wil zetten om het leven van onze patiënten zo reëel mogelijk te maken, hij/zij participeert in de Ontspanningscommissie en zich belast met de uitvoering van de daaruit voortkomende aktiviteiten met opleiding Norel of Princenoord, die zich in wil zetten voor bezig- heidsaktiviteiten op één der somatische- of psychogeriatrische afde lingen. Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij instemmen met de evangeli sche grondslagen der vereniging. Aanstelling geschiedt conform de C.A.O voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de geneesheer-direkteur J. G. Soer, telefoon 05200-40333, toestel 124. Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie van Zwartewaterallee 20 8031 DX ZWOLLE Tel. 05200 - 40333 M S| he tie 6P na Et: hc Vo 4a' toei DE AMSTERDAMSE VERENIGING TOT BESTRIJDING DER TUBERCULOSE vraagt voor het districtsconsultatiebureau, afd hartonderzoek aan de Jan Tooropstraat een H: bij voorkeur met wijkaantekening of diploma M G.Z of diploma H B.O.V en een met tenminste een MAVO-diploma. Een diploma doktersassistente strekt tot aanbeveling De CAO voor Kruiswerk en TBC-bestrijding is van toepassing. Vijfdaag se werkweek. Inlichtingen betreffende de te verrichten werkzaamheden kunnen wor den ingewonnen bij de DCB-arts of de afdeling hartonderzoek (tel. 020- 156262) Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Amsterdamse Vereniging tot bestrijding der Tuberculose. Jan Tooropstraat 3, 1062 BK AMSTERDAM 't Bouwhuis in Enschede is een project van de protestants christelijke oudervereniging Philadelphia en vormt een leefgemeenschap voor diep, ernstig en matig geestelijk ge handicapten. Kinderen zowel als mannen en vrouwen, kun nen hierin worden opgenomen. Er zijn thans ruim 300 be woners. Zij wonen met z'n zessen, achten, tienen of twaal ven in leefgroepen. Voor de leiding aan het groepsteam en de begeleiding van de bewoners van een van deze woongroepen komen wij nog graag in contact met een ervaren Een psychologisch onderzoek kan lol de selectieproce dure behoren. Een christelijke levensovertuiging wordt voor onze mede werkers wenselijk geacht. Bent u geïnteresseerd In deze functie, dan zenden wij u graag nadere informaties, vergezeld van een sollicitatie formulier. Deze kunt u onder vermelding van het vacature nummer schriftelijk aanvragen bij Stichting Philadelphia Overijssel, 't Bouwhuis, Postbus 2112, 7500 CC Enschede. adverteer in de krant Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten Hooge Burch is een instituut van ca. 600 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. De afdeling Fysiotherapie bestaat uit 4 fysiotherapeuten, 2 assistenten en 1 stagiair. Er wordt intensief samen gewerkt met de Medische Dienst, de Verplegingsdienst en de afde lingen Bewegingsagogiek en Logopedie. Wij zoeken voor de vakature die per 1 oktober a.s. ontstaat éen Funktie: Naast de verantwoordelijkheid voor onderzoek en behandeling zijn belangrijke aspekten van de funktie: het instrueren en begeleiden van groepsleiding betreffende fysio- therapeutische behandelingen; het begeleiden van assistenten en stagiaires; het onderhouden van kontakten met de konsulent-revalidatie-arts; het adviseren betreffende aanschaf en aanpassing van rolstoelen en andere hulpmiddelen; het uitvoeren van deeltaken betreffende de organisatie van de afdeling. De fysiotherapeut(e) heeft een eigen patiëntengroep, d.w.z. hij/zij is vast verbonden aan enige paviljoenen. Eisen: Naast de opleiding Fysiotherapie geven wij de voorkeur aan iemand met ervaring in zwakzinnigenzorg. Procedure: Na een informatief gesprek met de Personeeldienst zal er een gesprek met de huidige medewerkers plaatsvinden alsmede een gesprek met de direktie. Het geheel van de sollicitatie zal in een later stadium worden onder steund door een psychologisch onderzoek. De resultaten hiervan kunnen desgewenst eerst door het bureau met de sollicitant worden besproken. Informatie: Nadere informatie over deze funktie kunt u inwinnen bij de heer C. Spruyt, telefoon (01726) 1 92 00. Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u richten aan de Personeeldienst, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). provinciale friese kruisvereniging Bij de Provinciale Friese Kruisvereniging bestaan een aantal vacatures voor de functie en /of De hoofdwijkverpleegkundige, in dienst van de provinciale vereniging, draagt zorg voor de coördinatie en begeleiding van de verpleegkundige, verzorgende en organisatorische werkzaamheden van het team medewerkers binnen een Vereniging voor Wijkverpleging. In onze provincie zijn vacatures in de volgende rayons: Achtkarspelen Smallingerland Opsterland Midden-Friesland Tietjerksteradeel Van de nieuw aan te stellen medewerker wordt verwacht dat hij/zij in het bezit is van het M.G.Z. of H.B.O.-V diploma, de extra-murale kaderopleiding of bereid is deze te volgen. Ervaring met het werken in teamverband is wenselijk. Een psychologisch en medisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door mevrouw G. van der Kooi. hoofd van de afdeling wijkverpleging. 05100-31024. toestel 116 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan drs C.VIas. directeur van de Provinciale Friese Kruisvereniging. Postbus 161. 8900 AD LEEUWARDEN. postbus 161 8900 AD leeuwarden sixmastraat 2 8932 PA leeuwarden telef 05100-31024*

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14