Verboden voor gehandicapten 1NNEMEE BV U kunt er meer aan doen dan u denkt B Opleidingen QD Bedrijfstrainingen spoors/age Met de feestsneltreiniïaar Slaghz Laat uw vakantie niet bederven dooreen bedorven maagof diarr T TEL. 070/60.39.05 DAT BISTR00TJE UIT DEKRANT VAN ZATERDAG LIJKT ME HEEL GEZELLIG. BON in de grafische industrie Als u van plan bent na de vakantie weer wat aan studu te gaan doen MAANDAG 20 JULI 1980 TROUWKWARTET TAG Familieberichten Jezus Uw verzoenend sterven zij het rustpunt van mijn hart. Heden nam de Heer tot Zich voor ons onver wacht mijn lieve man. onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Bernardus Tesink op de leeftijd van 81 jaar Voorburg- H. Tesink-Kleijn Tilburg J. Tesink-van Hees Kenia: C. Bloemhof-Tesink Heerde: W. F. Tesink-van Wezel Snelrewaard: J. B. Tesink-'t Lam Voorburg: N. Pa'ulusma:Tesink Klein- en achterkleinkinderen 25 juli 1980 Tollenskade 25 2274 LV Voorburg Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot tekenen van het condoléance register In het uitvaartcentrum van de Coöp. Uitvaartverzorging, Bautersemstraat 3 te Den Haag, maandag en dinsdag van 17.00 uur tot 19.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden woensdag 30 juli om 13.30 uur in de Christus koningkerk aan de Br. Ingenhoeslaan 2, waar na de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 14.45 uur in het familiegraf op de Oosterbe graafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. God nam tot Zich, onze lieve en dappere moe der, grootmoeder en vriendin Geertruida Maria Jacoba Piers weduwe P. J. van Ginkel Haar werden 73 levensjaren geschonken „Neem mijn leven, laat het, Heer, toege wijd zijn aan Uw eer" Kropswolde: J. Flentge-van Ginkel F. Flentge Jacqueline en Gertrude Wierden: A. E. van Dalen-van Ginkel J. Chr. van Dalen Peter en Simone Apeldoorn: A. E. van Hunnik-Bolderwijk D. van Hunnik Apeldoorn, 26 juli 1980 „Lindenhove" Flat 132 Correspondentieadres: Schoener 50, 9606 PW Kropswolde Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta Stichting, Loolaan 67 te Apeldoorn, waar gelegenheid is tot tekenen van het condoleantieregister dinsdag a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 30 juli om 14.00 uur op de algemene begraafplaats „Heidehof" te Ugchelen (Apel doorn), waarna de begrafenis gelegenheid is tot condoleren in de aula aldaar. Vertrek vanaf Loolaan 67 om 13.30 uur. Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almach- tigen. Psalm 91 1 In dit vertrouwen ging van ons heen, na een langdurige ernstige ziekte, mijn innig geliefde man, onze lieve en zeer zorgzame vader en mijn lieve zoon Albartus Dusseljee op de leeftijd van 56 jaar. Wij zijn dankbaar, dat hij voor nog meer lijden gespaard bleef. Harderwijk: M. C. J. Dusseljee-Stadig Job Kor-Jan en Delia Jeannette Alkmaar: N. J. Dusseljee-de Jager 3842 GL Harderwijk, 26 juli 1980 Melis Stokelaan 49 Geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 31 juli om 12.00 uur op de Algemene Begraaf- plaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 11.00 uur een rouwdienst worden gehouden in het rouwcentrum van de Monutastichting Beetsstraat 17, te Harderwijk. In de aula op de begraafplaats is na afloop van de begrafenisplechtigheid gelegenheid tot con doleren. „Jezus Uw verzoenend sterven was het rust punt van zijn hart" In dit vertrouwen ging van ons heen, naar Gods vaderhuis onze geliefde broer, zwager en oom Gerrit Jan Vrieling echtgenoot van Geesje de Roo op de leeftijd van 67 jaar Haren: J. Vrieling-Vrieling J. Vrieling Dedemsvaart: J. Vrieling-v. d. Graaf Abbotsfort Canada: K. Vrieling J. M. Vrieling-Kroon Moordrecht: G. Hol-Vrieling Dedemsvaart: W. Klein-Vrieling J. Klem Balkbrug: F. de Haan-Vrieling K. de Haan neven «n nichten Dedemsvaart, 25 juli 1980. Niet gij hebt Mij maar Ik heb U uitverkozen en u aangewezen, op dat gij zoudt heengaan en vrucht- dragen. Joh. 15 vers 16A. Na een ziekte van enkele dagen is in het Arnhems ziekenhuis overleden mijn lieve fijne vriend Zweer Ensink Rie v.d. Berg 26 juli Grintweg 484 3055 VD Rotterdam. Houd, hier, uw kruis hoog voor mijn brekend oog, Licht in het duister, wijs de weg omhoog. Uw dag breekt aan, de schaduw gaat voorbij. In dood en leven, Heer, wees Gij nabij. Lied 3925 Na een zeer zorgvol leven nam de Here tot Zich, mijn geliefde zoon, onze enige broer, zwager en oom Teunis Maarten Lugtigheid op de leeftijd van 50 jaar Rotterdam: S. Lugtigheid-v. Zuurmond Rotterdam: H. van Dijk-Lugtigheid L. H. van Dijk Adri Rhoon: P. Hijzelendoorn Maarten, Jan Willem, Carolien Rotterdam: A. Kramer-Lugtigheid J. J. Kramer Jaap 27 juli 1980 Hulkestein 50 3085 DK Rotterdam Geen bloemen. Geen bezoek De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den D. V. donderdag 31 juli om 13.30 uur in de Credokerk, Slinge 150, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden om 14.30 uur op de Zuider begraafplaats aan de Slinge 50. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de Credokerk. „De Heer komt. Hij verlost." Dit was haar laatste getuigenis. Na een liefdevol en zorgzaam leven heeft God tot Zich geroepen onze lieve moeder, schoon moeder en oma, onze zuster, schoonzuster en tante Aaltje Dubbeld weduwe van Jacob Veenstra op de leeftijd van 71 jaar J. Veenstra R. Veenstra-Grens Yvonne M. J. Veenstra J. Veenstra-Keyzer Marjon, Alma, Jacob H. J. Veenstra A. Veenstra-Foekens en verdere familie Rotterdam, 25 juli 1980 Havikhorst 28 A. Corr.-adres: Gaanderij 11, 7211 GC Eefde. Geen bloemen Aan huis geen bezoek Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.00- 19.30 uur in de rouwkamer van het Ikaziazie- kenhuis Montessoriweg 1 en na afloop van de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den D.V. woensdag 30 juli op de Zuiderbe graafplaats aan de Slinge 50 na aankomst in de kapel om 14.30 uur. Vertrek vanaf het woon huis 14.15 uur. Want wij weten, dat, indien de aardse tent waarin wij wonen wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, het eeuwig huis. 2 Cor. 5 vers 1. In Jezus ontslapen mijn geliefde man Gerrit Jan Vrieling Hij mocht 67 jaar worden. G. Vrieling-de Roo 7701 W Dedemsvaart 25 juli 1980 De Magnolia 24 De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 30 juli a.s. op de begraafplaats „Mulderij". Dienst van Woord en Gebed in de Geref. kerk Langewijk om 13.30 uur. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden om 13.20 uur verwacht. Voor de dienst gelegenheid om te condoleren. Geen bloemen. Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voorkomen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of slecht horen. Laat uw invloed gelden in uw vereniging, op de school van uw kinderen in uw werkkring, overal waar de bewegings vrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. Wat kunt u doen? En hoe? Voor meer informatie: A.V.O. Nederland Vereniging van arbeids- en welzijnszorg voor mindervaliden, Bos en Lommerplantsoen, Amsterdam, tel. 020 872401. St£1Q4 2M65 Reis komfortabel met de trein naar het Ponypark Slagharen. Vertrek van vele N.S.-stations, iedere dag. op elk moment. Na een gezellige tocht met de trein komt u aan in Zwolle, Hardenberg of Hoogeveen, waar DVM-bussen gereed staan, die u t< de poorten van het Ponypark brengen. Vraag bij uw N.S.-station naar Dagtocht 35. In deze dagtochtprijs is alles inbegreperS Treinen, busvervoer, toegang en alle attrak-ï ties van het Ponypark Slagharen. s Entosorbinestopt diarree,zuivert de ingewandenen mDHiV ,ii J**, Js brengt de maag tot rust. Smaakt aangenaam.Helpt Nu reeds een 8mm SPAANDER PLAAT van 244x122 cm voor een groothandel-afhaal prijs 23.40 per plaat Reeds 45 jaar de groot ste houtspeciaalzaak WESTER HOUTHANDEL van BOXTEL Cath Beersmansstraat Tel 258886-764046 Dames, grijp de winst!! Aléén juli BONTMANTELS tot 25% korting m garantie Eerste keuze; voll kollektie 1980/81. Nu kopen a.s winter pas betalen. Desgww zeer soepele kredietservice. De Bont koning, Hoogstraat 97, Rotter dam-C.. tel 010-117117 Par keerterrein direkt J.b. zaak Bi| koop reisgeld binnen geh Ned v. 2 personen terug Algemene Vergadering van de Rabobank te Westerbork Hierdoor roept de Coöpera tieve Raiffeisen Boerenleen bank „Westerbork" W. A. te Westerbork haar leden op tol het bijwonen van de algcme ne ledenvergadering die ge houden wordt op dinsdag 16 augustus 1980 's avonds om 8.00 uur in Hotel Meursinge te Westerbork. Verkorte agenda: 1. Opeging 2. Aanwijzing Secretaris en stemopnemers. 3. Notulen vo rige vergadering. 4. Aanwij zing leden, belast met voorlo pige vaststelling notulen 5. Balans en winst- en verliesre kening 1979. 6. Bestuursver kiezing. 7. Verkiezing Raad van Toezicht. 8. Mededelin gen. 9. Rondvraag. 10. Slui ting. De volledige agenda, alsmede de jaarrekening over 1979 lig gen vanaf heden op het kan toor der bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur, J. Reinds, voorzitter Js Jansen, secretaris. BEGRAFENIS-EN CREMATIEVERZORGING alle formaliteiten verz. advertenties - eigen rouwkamers - eigen rouwdrukkerij eigen rouw volgauto's dag en nacht eb jut fa [Di B Jmc [UI je [en iter HOOI KADE 43-46 DEN HAAG Dames, unieke zomeraanbieding Nu BONTMANTEL kopen en 20% korting verdienen!' Nu eerste keus uit de nieuwe collectie Gratis be waren en in <fe winter pas betalen Credietservice mogetijk Het Bont paleis, Hoogstraat 153 (voetbal- gangersgebied). Rotterdam-C tel 010-143337 Reisgeld v 2 pers. vanuit geh. Nederland bi] aankoop terug U MAG BIEDEN VOOR VELE WINKELDOCHTERS in deze opruiming. Nu of nooit. Zwaar tapijt 200 br. tegel motief, oud rose en groen v. 1 69,50 bod. Coupons tapijt nu W.D. Berber "BERGOSS" moquette tapijt 400 br. met Hein foutje v. f 169,- bod. En nog veel meer winkel dochters in tapijtZeer zware Draion openwave m. lood- band vele kleuren 270 I. v. I 49,50 nu bod. Dubbele Gobelin v. t 37,50 W.D. bod. Zwaar markiesdoek 150 br. v. I 25,- bod. Enkele zéér zware handgeknoopte kar petten bod. Nu bruine bedrukte corduroy 150 br. V. t 27,50 bod. Nog enkele Draion velours zacht rood v. 39,50 bod. Vele caravan- en zonne schermdoeken v. f 37,50 - I 25,- en t 19,50 voor een verregende prijs bod. "Verol- mesol" met alum, laag 100 br. v. 39.50 nu f 6,50 p.m Corduroy (kronkelstreep) 150 br. v. I 29,50 W.D. bod. Dikke wollen weefstof met oud rose streep v. 1 69,50 bod. Engels linnen v. t 45,- W.D. bod. (gesl.huis) "drie enen". U wordt hiereerlijkvoorgelicht. S-m VOOR MENSEN MET GOEOE SMAAK 'OclemL, l l y//ü«c MlSuuf. mttnd I-S4S W.OE ZWUGERl.111 OEN HAAG TEL 010-54 Ziektekostenverzekeringen Leegste tarieven i. echtpaar 92,50 p.m. Bel oven voor informatie Veste-Oegstgeest Rijnzichtweg 24. tel. 071-170306. leiden Graag informatie over het grafische vak en de opleidingen (invullen in blokletters). (Naam) (Woonplaats postcode) Zo spoedig mogelijk opsturen naar het Bureau Werkgelegenheid Grafische Industrie, Antwoordnummer 8599,1000 VB Amsterdam (geen postzegel plakken) Maak 1 nou eens zelf, je toekomstbeeld. Als grafisch vakman kan dat. Drukwerk maken is: werken met moderne machines, in een schone omgeving. Werk dat weinig lichamelijke kracht vraagt, maar wel goed nadenken. Want teksten moeten foutloos worden gezet foto's moeten nauwkeurig worden gemaakt kleuren moeten perfect worden gedrukt drukwerk moet fraai en stevig worden afgewerkt De grafische industrie zoekt jongeren van 16 jaar en ouder, die willen worden opgeleid tot grafische vakmensen. Drukwerk helpt de wereld draaien, nu en in het jaar 2000. Inlichtingen over werk en opleiding bij het Bureau Werkgelegenheid Grafische Industrie, Amsterdam, 020-462636. dt vraag dan vandaag nog de studiegids th het 1SW aan. U kunt u dan tijdig oriënteren r i Het ISW is al bijna 50 jaar specialist op h gebied van mondeling avondonderwijs. Er zijn vele studiemogelijkheden. Economie O Praktijkdiploma Bedrijfseconomie O Assistent Econoom O M.O. Economie O M.O. Economie repetitiecursus O Bedrijfseconoom Openbaar bestuur O Management in overheidsorganisaties Management O Management Assistente O Middle Management O Management voor non-profit organisal O Voorbereidend Hoger Management O Hogere Bedrijfsleiding O Public Relations O Persoonlijke Vormingen Presentatie O Directie-secretaris O Organisatiekunde Marketing O Marketing Praktijk O Marketing Assistent (N1MA-A) O Marketing Manager (NIMA-B) O Marketing Management (NIMA-C) O Sales Engineering en Industriële Marketing O Sales Management O Marketing voor non-profit organisaties O Retail Marketing Rechten O Academische Studie Rechten O Bedrijfsrecht Makelaardij O Makelaar o.g. O Makelaar o.g. repetitiecursus Internationale Betrekkingen O Internationaal Management Overige Opleidingen O Commercieel-Economische Praktijk O Praktische Bedrijfskunde O Leergang Personeelszaken O Notuleren O Vrouw Actueel Dagtrainingen Naast bovengenoemde avondopleidinj verzorgt het ISW ook trainingen ovei zowel voor bedrijfsinterne groepen als vi individuele deelnemers. O Commerciële trainingen O Werkoverleg O Werkstudie O.R. Bestuurders O Discussie- en vergadertechnieken O Onderhandelen O Inleiding tot financieel management Bel voor inlichtingen 070-264081 of kruis de opleiding naar uw keuze aan en zend den advertentie dan naar het ISW. Antwoo nummer 40. 25(H) XP Den Haag. Een postzegel is niet nodig. Naam: Adres: P.C. plaats: CTR-018 Instituut vtKir Sociale Wetenschappen. Wasscnaurscwec 39-41 2596 CG Den Haag. tel. (070)-264081

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10