V J a HNENZEKENHUIS stichting van dam- bethesda ziekenhuis nWIUOENSHOOFD V. B-verpleegkundigen verpleegkundigen aSSST opleidingscoördinator (m/v) JOHANNA STICHTING O.K.-VERPLEEGKUNDIGEN Een jong team qn een O. K. die binnenkort is aangepast aan de modernste eisen Wat blijft er voor een verpleegkundige nog meer te wensen over? verpleegkundigen voor de opleiding O.K.-assistent(e) differentiatie chirurgie full-time en part-time verpleegkundigen S-iffiSSS SJSïSSM- Hebt u -verpleegkundige - zin om aan een nieuwe opzet van de patiëntenzorg op de afdeling kraam/gynaecologie mee te weiken? DE HARTENBERGEDE verpleegkundigen diaconesseiwuis oreda de halder) waarnemend afdelingshoofd LEIDINGGEVENDE VERPLEEGKUNDIGE VERANTWOORDELIJKE WACHT r Binnenkort ontstaat bij ons de vakature voor een De coördinator is belast met het waarborgen van de voortgang en zo mogelijk het uitbouwen van de bestaande bijscholingen voor verzorgend en pedagogisch geschoolde medewerkers en het op zetten en doen uitvoeren van bijscholingsprogramma's voor andere groepen van medewerkers, direct betrokken bij het revali- datieproces. In de toekomst is het mogelijk, dat de coördinator betrokken wordt bij de organisatie/coördinatie van voorlichting omtrent revalidatie aan bijvoorbeeld huisartsen, artsen van consultatie- bureau's, wijkverpleegkundigen e.d. Wij denken aan een kandidaat, die: ervaring heeft in of kennis heeft van de gezondheidszorg, het liefst gericht op kinderen, beschikt over een onderwijsbevoegdheid of op andere wijze verkregen methodisch-didaktische kennis en ervaring, in staat is het organisatorische/coördinatieve aspect van de funktie zwaarder te laten wegen dan het onderwijsaspect, in staat is zelfstandig te funktioneren onder supervisie van een daartoe op te richten commissie opleidingen en in samenwer king met medewerkers van andere disciplines. Salaris maximaal bruto f 3.828,25 per maand, excl. f 28,25 toe slag. De overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw Ch.P. Wannemakers, hoofd Opleidingen, toestel 231 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeels zaken. Heijenoordseweg 5,6813 GG Arnhem. Wij zijn een observatie- en revalidatiecentrum voor primair in lichamelijk opzicht gehandicapte jongeren. Het centrum biedt plaats aan 184 jongeren voor klinische behandeling. Daarnaast zijn ca. 100 jongeren in dagrevalidatie. In enkele afdelingen van ons psychiatrisch ziekenhuis ontstaan vacatures voor ook zij die in het bezit zijn van het diploma H.B.O.-V. of M.B.O.-V. kunnen reageren. Het betreft hierbij vacatures in - het socio-therapeutiseh centrum - een afdeling voor voortgezette behandeling - een trainingsafdeling De werkzaamheden houden o.a. in - het meedenken over en vormgeven aan behandel- en verpleegplannen - de begeleiding van leerling-verpleeg kundigen - het uitvoering geven aan de aspecten van een groepsmatige verpleging Een positieve instelling t.a.v. een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Wij bieden, naast verantwoordelijk werk: - ruime promotiekansen - hulp bij het vinden van huisvesting - een salaris dat -afhankelijk van ervaring- ligt tussen 2.097,60 en 2.761,14 bruto per maand. Voorts is de C.A.O.-Ziekenhuiswezen van toepassing. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer G v d. Bospoort, toestel 221. bij de heer W. Mensink, toestel 260. of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken na verschijning van dit blad en onder vermelding van het kodenummer richten aan de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze". Wolfheze 2. 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem). Tel. 08308-1121. VTD 198 De Commissie Samenwerking Leeuwarder COMMISSIE- Ziekenhuizen, een samenwerkingsverband qampki van het BONIFATIUS HOSPITAAL, dmivicw- DIAKONESSENHUIS en TRIOTEL, streeft WERKING naar een volledige integratie van de LEEUWARDER ziekenhuizen in Leeuwarden. ZIEKENHUIZEN Wij vragen voor het BONIFATIUS HOSPITAAL Opgeleide (assisteren/instrumenteren) voor de Operatie-afdeling. De funktie omvat het assisteren en instrumenteren bij operaties van verschil lende specialismen, zoals Traumatologie, Orthopedie, Gynaecologie, Urologie, Oogheelkunde en K.N.O. Het gaat om full-time funkties; waarbij de mogelijkheid bestaat de werktijden in deeltijdarbeid in te vullen. Dit kan in onderling overleg geregeld worden. De salariëring bedraagt maximaal f. 2.900,15 (full-time); met een mogelijke uitloop naar f. 3.050,02 (eksklusief het toeslagbedrag) bruto per maand (afhankelijk van ervaring). De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen Sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan de dienst personeelszaken: BONIFATIUS HOSPITAAL postbus 2310 8901 JH Leeuwarden Haringvliet 2, 3011 TD Rotterdam Wij vragen enige A. voor plaatsing op diverse afdelingen B. voor het begeleiden van leerling-verpleegkundigen C. voor plaatsing op de afde ling coronary-care. Zij die bereid zijn een C.C.U.-cursus te gaan volgen komen ook in aanmerking. Inlichtingen en sollicitaties bij zr. C. Lokker- bol. tel. 010-112800, toestel 240. Dat is in ons geval een paar enthousiaste kollega's erbij, om de bemanning van onze O.K. weer op volle sterkte te brengen. Daarom zijn wij op zoek naar: Deze opleiding start in september 1980 en bestaat uit een interessante kombina- tie van theorie en praktijk, die u gedegen wegwijs maakt in het O.K.-gebeuren. Een part-time dienstverband houdt in dat er minimaal 3 dagen per week moet worden gewerkt. Daarbij gaat u naar ratio bereikbare diensten verrichten. Een ideale mogelijkheid voor verpleeg kundigen die wat gas terug willen nemen óf voor gehuwde vrouwen die weer aan de slag willen. Onze drie operatiekamers, die momenteel een grondige verjongingskuur ondergaan, hebben o.a. als specialismen: gynaecologie, obstetrie, algemene chirur gie, plastische chirurgie, orthopedie en keel, neus en oor. Het huidige team, dat op volle sterkte uit 10 mensen bestaat, is jong en het overleg op de afdeling wordt thans met kracht gepropageerd in de vorm van teambespre kingen en werkoverleg. Heeft u belangstelling? Voor meer funktie- informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw J. van den Hatert, verpleegkun dig direkteur, telefoon (010) 36 46 44. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan de heer M. Krijnen, hoofd Perso neelszaken van het Van Dam - Bethesda Ziekenhuis, Westersingel 115, 3015 LD Rotterdam. DeS'^7X"hDufheeft f huizen. 0ZZTebo7Jn^enhu,s,e Spijkenisse. ijjgpig* Vanaf dit jaar zijn aan deze afdeling 3 gynaecologen verbonden die samen met de verpleegkundige staf de patiënten zorg op de afdeling willen verbeteren. Momenteel wordt de staf van de afde ling (groot resp. 19 en 22 bedden) ge vormd door een waarnemend hoofd, vijf verpleegkundigen, een praktijkbegeleid ster en een afdelingssecretaresse. Ter versterking van dit team vragen1 wij: een hoofdverpleegkundige die naast ervaring als leidinggevende op een soortgelijke afdeling bij voorkeur in het bezit is van de kraamspecialisatie en/of opleiding tot verloskundige en de kaderopleiding heeft gevolgd (c.q. bereid is te volgen). Van de hoofdverpleegkundige wordt verwacht, dat zij in staat is een regel matig overleg met de specialisten en de staf op te bouwen. een le verpleegkundige met bij voorkeur ervaring op een afde ling kraam/gynaecologie óm mede ver antwoordelijke diensten te doen en het hoofd en waarnemend hoofd te onder steunen. STICHTING VAN DAM- BETHESDA ZIEKENHUIS De Stichting Van Dam-Bethesda Ziekenhuis heeft als doelstelling de exploitatie (op Protestants-Christelijke grondslag) van voorlopig 2 ziekenhuizen. Beide ziekenhuizen zullen op middellange termijn als een organisatie overgaan in een nieuw te bouwen ziekenhuis te Spijkenisse. Belangstellenden kunnen in de gelegen heid worden gesteld om de kaderoplei ding te volgen. verpleegkundigen (in de rang van verpleegkundige A) die op deze boeiende afdeling ervaring willen opdoen als stafverpleegkundige. Eventueel behoren deelbetrekkingen tot de mogelijkheid, mits de bereidheid aan wezig is naar ratio alle diensten te ver richten. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw J. van den Hatert, verpleegkundig direkteur, telefoon (010) 36 46 44, toestel 140. Uw schriftelijke sollicitatie te richten onder vermelding van vakaturenummer 230780 t.a.v. de heer M. Krijnen, hoofd Personeelszaken van het Van Dam Ziekenhuis, Westersingel 115, 3015 LD Rotterdam. CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apeldoornseweg 60, Ede. Teteloon (08382) 441. "De Hartenberg" is een. leefgemeenschap waar 380 geestelijk gehandicapten - verspreid over 14 paviljoenen - wonen. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een Gevraagd wordt: Z- of B-diploma (bij voorkeur met vervolgopleiding) ruime ervaring in de zwakzinnigenzorg het proces van ouderparticipatie kunnen begeleiden. Gelet op het protestants christelijke karakter van onze vereniging is een christelijke levensovertuiging vereist Aanstelling vindt plaats in de rang van eerste verpleegkundige; de c.a.0. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de verpleegkundige dienst de heer W.D. Hakkenberg, toestel 119. Schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de algemeen-directeur, Postbus 75, 6710 BB Ede (Gld.). Op de interne en chirurgische afdelingen van ons ziekenhuis kunnen direkt full-time geplaatst worden. Inlichtingen en/of sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van kode 024 op de enveloppe. Prot. Chr. Centrum voor reaktivering en verpleging van langdurig lichamelijk zieken Op afdeling de Haven ontstaat een vakature voor een Voor deze funktie zoeken wij kon takt met een ziekenverzorgende of verpleegkundige, die beschikt over organisatorische kwaliteiten; ervaring heeft in een leiding gevende funktie. en ambitie heeft voor: het begeleiden van bewoners; het onderhouden van kontakten met familieleden; het begeleiden van leerlingen; mede-verantwoordelijk zijn voor de goede gang van zaken op de afdeling. Arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor het ziekenhuis wezen. Nadere informatie over deze funk tie worden U graag verstrekt door zr. G.A. van de Hel, verpleeg kundig direkteur, tel. 08389-9101. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeels zaken, Edeseweg 118,6721 KC Bennekom. Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca. 600 bedden. Op de Kraamafdeling bestaat op korte termijn een vacature voor (op basis van 1 week werken, een week vrij) Wij denken voor deze funkties aan kandidaten die - in het bezit zijn van de verpleegkundige A-opleiding met kraamaantekening of de specialistische verpleegkundige opleiding verloskunde - het prettig vinden in teamverband te werken - beschikken over goede contactuele eigenschappen. Kandidaten die ervaring hebben met de begeleiding van leerling-verpleegkundigen genieten de voorkeur. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgelijk Pen sioenfonds. Voor informatie kuntu zich van maandag tot en met vrij dag in de ochtenduren, wenden tot mw. A.W.F. den Haring, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 023 33 90 30, toestel 2251. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs. E. R. L. Sniedt. Coördinator Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22.2035 RC Haarlpm.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16