rtr ervaren personeels funktionaris (m/v) Stichting "De Looborch" administrateur Administratief medewerker(ster) HOOFD HUISHOUDING Chef kwaliteitsdienst M'n vader kan me niet missen. Geen dag. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN medewerker lesroosterplanning m/v Het Bejaardenoord „ARCADIA" Trouw d beheerder (m/v) INTERCONFESSIONELE STICHTING GEZONDHEIDSZORG HEL U bent natuurlllk een goede boekhouder, maar heeft u ook de luiste persoonlijkheid! MOTOREN ZATERDAG 26 JULI 1980 TROUW/KWARTET Gereformeerd Bejaardencentrum. Woudenbergseweg 42 te Zeist "De Looborch" biedt huisvesting aan 162 bejaarden en beschikt over een ziekenafdeling van 12 bedden. In verband met het vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij zo spoedig mogelijk een Tot de taak behoort o.a.: de zorg voor administratie en boekhouding, het opstellen van de begroting en de jaarrekening, het verstrekken van tussentijdse overzichten, de controle op de doelmatigheid van de exploitatie en bewaking van de liquiditeitspositie. Voor deze funktie is tenminste een voltooide studie voor MBA en enige jaren ervaring vereist. Opleiding SPD strekt tot aanbeveling. Wij verwachten van sollicitanten een positief christelijke levensovertuiging. Salariëring en andere arbeidsvoorwaar den op grond van de CAO voor Bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van Stichting "De Looborch", Woudenbergseweg 42, 3701 BC Zeist. Wie moet er anders de krant uit de bus halen? BEDRIJFVERENIGING VOOR HET KLEDINGBEDRIJF (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Koningslaan 35 Amsterdam-Z De verzorging van uitkeringen en voorzieningen zijn binnen het kader van onze aktiviteiten taken van onze afdeling Wetsuitvoering, die deels met behulp van de computer worden uitgevoerd. Op deze afdeling hebben wij vakatures voor administratief medewerker(ster). De opleiding geschiedt intern. Wij vragen voor deze funktie een MAVO- of HAVO diploma en liefst enige administratieve ervaring. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Bij 24 jaar bijvoorbeeld zal het aanvangssalaris 2.206,-- bruto per maand bedragen. Op grond van dienstjaren en gebleken geschikt heid zijn doorgroeimogelijkheden aanwezig. De vakantietoeslag bedraagt 8%; de einde jaarsuitkering 6% van het jaarsalaris. Een reiskostenregeling, spaarmogelijkheden en een moderne pensioenvoorziening behoren sa men met een variabele werktijd tot een gunstig pakket van arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties aan bovenstaand adres, t.a.v. atd. P.Z. Telefonische informatie: 020-763767 (toe stel 132). Direktie Onderwijszaken Afdeling Opleidingen In het Opleidingscentrum Nieuweroord van het Academisch Ziekenhuis Leiden volgen ca. 400 leerlingen het theore tisch deel van de opleiding tot verpleeg kundige, ziekenverzorgende of opera- tie-assistent(e). Tevens wordt een aantal voortgezette verpleegkundige opleidin gen gegeven. De opleidingen vangen aan met een introductieperiode Daarna worden de theorielessen in blokweken gegeven. Binnen de administratie van de oplei dingen komt de functie vacant van vac.nr. 037.L.07.30.TR Taak: - afspreken van lestijden met de docen ten; - vervaardigen van lesroosters; - verzenden van roosters; -verzorgen van de correspondentie betreffende de lesroosterplanning; - eventueel in teamverband verrichten van algemene werkzaamheden ten behoeve van de administratie van de afdeling. Verlangd: opleiding op HAVO-niveau en typediploma, administratieve ervaring is gewenst, alsmede goede contactuele en organisatorische eigenschappen. Salaris: max. f 2324 bruto per maand. Informatie: wordt gaarne verstrekt door de heer M. de Ridder, hoofd administra tie (071 - 14 7222, toestel 5220) of de heer J.C. van Riel. personeelsconsulent (toestel 2720). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN waar 225, merendeels Hervormde en Lutherse, ouderen worden verzorgd zoekt een (mnl/vrl) Deze staffunktionaris zal de leiding krijgen over circa 30 meest part-time medewerkers en is onder meer verantwoordelijk voor de volgende sectoren: de schoonmaak- en onderhoudsdienst, zowel da gelijks als periodiek de maaltijdendistributie in de eetzaal en op de kamers de wasserij en de linnenkamer coördinatie bij wisseling van bewoners Weekenddiensten zijn door de aard van de funktie onvermijdelijk. Leidinggevende en coördinerende kwaliteiten zijn voor deze funktie onmisbaar, evenals een juiste instelling ten opzichte van de zorg voor bejaarden en ervaring in deze sector. Minimum leeftijd 30 jaar. Max. salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, circa 3.378. Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO bejaar dentehuizen. Het deelnemen, na overleg aan een psychologisch onderzoek behoort tot de mogelijkheden. Wie meent door ervaring en opleiding aan de gestelde eisen te voldoen, kan zijn/haar, met de handgeschre- ven sollicitatie richten aan de direktie van; „Arcadia Apollostraat 163, 3054 TB Rotterdam. Nadere informaties zijn telefonisch (010-180110) bij de direkteur ing. J. Kooi verkrijgbaar. Elke zaterdag in bet omlcnrlja vraagt vacaturs la de gcKoadbcldsaarg bojjer personeel wclsi|as ca vormingswerk Zorg ervoor dat uw advertentiemateriaal donderdag met de eerste post in ons bezit is. Voor alle inlichtingen: Telefoon 020-913456 tst 794,783 en 750 De sector dagbladverkoop van de Volkskrant b.v. is o.a. belast met de serviceverlening aan abonnees en wederverkopers. Daartoe beschikt zij in de stad AMSTERDAM over een team van inspecteurs die onder leiding van het hoofd van het inspectiegebied hun werkzaamheden verrichten vanuit het centraal inspectie-kantoor aan de Rozengracht. Op dit kantoor worden alle administratieve werkzaamheden uitgevoerd die verband houden met de bezorging in de stad zoals: samenstellen, registreren en bijhouden van bezorgwijken het verwerken van abonnementen-mutaties de registratie van bezorgers/sters en het berekenen van bezorgvergoedingen e.d. Voor dit kantoor zoeken wij een (25-30 jaar) die belast zal worden met de verantwoording voor het totale administratieve gebeuren en de begeleiding van enkele part time medewerkers. Voor deze zelfstandige functie gelden de volgende eisen: opleiding op HAVO-niveau een goed administratief inzicht diploma boekhouden type-ervaring. Kantooruren: 's morgens van 07.30-12.30 uur, 's middags van 13.00-16.00 uur. Het aanvangssalaris ligt (afhankelijk van leeftijd en ervaring) tussen 2000,- en 2500,- bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelafdeling, Wibautstraat 1311091 GL Amsterdam, t.a.v. mevrouw E Thijssing, onder vermelding van ET/7. In de drie ziekenhuizen in de West-Betuwe, St. Barbara te Culemborg, St. Andreas en Bethesda te Tiet, worden voorbereidingen getroffen om begin 1982 op te gaan in een nieuw streekziekenhuis voor de Betuwe in Tiet, waarvan de bouw reeds is begonnen. Het nieuwe ziekenhuis heeft een opname-kapaciteit voor 367patiënten; er zullen ongeveer 700 medewerkenden in werkzaam zijn. Als gevolg van deze ontwikkelingen zal de struktuur van de afdeling Personeelszaken worden gewijzigd. Er wordt gestreefd naar de samenstelling van een team van zes medewerkers, waarvan deel uitmaken: het hoofd, 2 pcrsoneelsfunktionarissen en 3 medewerkers voor administratieve en sekretariële werkzaamheden. In verband met het vertrek van de huidige personeelsfunktionaris ontstaat op korte termijn in het St. Andreas en het Bethesda Ziekenhuis een vakature voor een Funktie-informatie: De aan te stellen funktionaris zal met een grote mate van zelfstandigheid worden in gezet op een aantal taakvelden van het personeelwerk. Tevens wordt een bijdrage verwacht bij de verdere ontwikkeling van de nieuwe organisatie en de uitvoering van het sociaal plan m.b.t. de fusie van de drie ziekenhuizen. Op het gebied van personeelsbeleid zal verder ontwikkeling moeten worden ge geven aan de personeelsplanning, funktie- beschrijving en waardering, beoordeling, werkoverleg en andere projekten. Funktie-eisen: Een voltooide HBO-opleiding richting personeelwerk alsmede ruime ervaring op de verschillende taakvelden van het perso neelwerk in de gezondheidszorg en/of het bedrijfsleven, is onontbeerlijk. In het bij zonder dient de betrokken funktionaris te beschikken over ervaring op het gebied van organisatievraagstukken. Arbeidsvoorwaarden De salariëring zal geschieden overeen komstig opleiding, ervaring en leeftijd tot max. f 3.828,68 bruto per maand. De secundaire arbei '.svoorwaarden zijn konform de CAO-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer W.H. Luikinga, Personeelsfunktio naris, tel. (03440) 1 33 44, toestel 118. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Chr. Ziekenverpleging St. Andreas Bethesda, Postbus 24. 4000 AA Tief. 101 ISt hartog laddrak partners be&iifsadvtseurs Een onzer relaties in Amsterdam, een modern en dynamisch instituut, zoekt n.l. zo n jonge man van ongeveer 22 jaar die in het bezit is van het HAVO diploma en P.D. boekhouden en in een klein team van jonge mensen wil laten zien wat hij kan. En éls hij dat laat zien, is er alle ruimte voor een doorgroei in het bedrijf. Zijn taak omvat o.a. het voorbereiden en controleren van nota's het voorbereiden van betalingen, met name van crediteuren en declaraties. En in de toekomst: de automatische verwerking hiervan en het verzorgen van de in- en output van de computer Heeft u ook nog ervaring met geautomatiseerde verwerking in de administratieve sector, dan is dat een pré Voor deze functie kent men een uitstekend salaris en goede emolumenten toe Heeft u interesse in deze functie stellen wiu voor ops te bellen onder nr. 020- 222303 hartog laddrak partners weesperstraat 67 1018 VN amsterdam tel. 020-22 23 03/04/05 Vege Motoren B.V. Is een groeiende werkmaatschappij van InterMotor B.V. Ons leveringsprogramma omvat ruil- motoren van bekende automerken, cylinderkoppen en krukassen. Onze produkten zijn voor 80% bestemd voor de exportmarkt. Het hoofdkantoor van Vege Motoren is gevestigd in Spijkenisse, daarnaast hebben wij ook nog vestigingen in Huissen en Leeuwarden. In totaal zijn er zo'n 300 medewerkers bij Vege Motoren werkzaam. Voor onze hoofdvestiging in Spijkenisse zoeken wij een met een hogere technische opleiding en liefst enige jaren gerichte ervaring. Leef tijd min. 30 jaar. Onder direkte verantwoor delijkheid van de direkteur-verkoop zal hij leiding moeten geven aan zijn afdeling, bestaande uit een kwaliteitsanalist en enige -kontroleurs. In overleg met de direktie stelt hij een kwaliteitsbeleid vast dat ten doel heeft het handhaver en ontwikkelen van de kwaliteitszorg alle vestigingen. Goede kontaktuele eigenschappen zijn, gezien de kontal ten binnen en buiten de onderneming I belangrijk. Redelijke kennis van de moderne vreemde talen is gewenst. Een funktie die een grote mate van verantwoordelijkheid en zelfstandigh met zich meebrengt. Geboden worden o.m. een goed salan dat in overeenstemming is met de bel rijkheid van deze funktie, een prima p sioenregeling, gratificatie en kollektk ziektekostenverzekering. Mocht u geïnteresseerd zijn, stuur dar uw schriftelijke sollicitatie met vermelding vacaturenr. 3413 aan de li J.M. Verbrugge, hoofd afdeling Personeelszaken, die ook graag bere is vooraf.nadere informatie te verschaffen. Vege Motoren B.V., Ir. Herman de Grootweg 1, Postbus 28, 3200 AA Spijkenisse. Telefoon 01880-13555. WORLDWIDE EXPORT Vege Motoren helpen besparen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12