fl) kflfmZÏ. dd°ri de glim FAMILIEBERICHTEN eu^ pleeggezin gezc ZATERDAG 26 JULI 1980 TROUWKWARTET IDA kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Blij en dankbaar mo gen wij u berichten dat God ons een zoon en broertje heeft wil len toevertrouwen: Geert Jan Roelof Hendrik J. R. Poelman M. H. Poelman- Marquart Scholtz Anne 25 juli 1980 Maarsbroek 39, 9502 BC Stadskanaal Tijdelijk: Refajazie- kenhuis, afd. E, ka mer 9. Boerhaavestraat 1, 9501 HE Stadskanaal. Goede morgen, gefelici teerd Opa en Oma Maljers Tot kijk in Dwingeloo De kinderen en kleinkinderen. Vandaag wordt opa Schot 80 JAAR Felicitaties van kinderen en kleinkinderen mr A. M. Stuyling de Lange Elisabeth Scholte Alkmaar Schoorl 1 juli 1980 Dankbaar en blij hopen wij, met onze ouders K. Ploeger J. E. Ploeger-Slot D.V. op 11 augustus a.s. hun 25-jarig huwelijk te gedenken. Amsterdam, Hillegonda en Jan Piet Ouwens Amstelveen, Beatrice en Ubaldus Blokker, Jantine Peter Johan Westerblokker 24 1695 AH Blokker Gelegenheid tot feliciteren op maandag 11 augustus in „Het Gouden Hoofd" Westerblokker 80, Blokker, van 19.00 uur tot 20.30 uur. 18 juli 1940 18 juli 1980 Wij zijn dankbaar dat onze ouders Jacob Pieter van den Berg en Fijtje Marijtje van den Berg-Hoogendoorn op 1 augustus a.s. hun 40-jarig huwelijk hopen te vieren. Van 16.30-18.00 uur is er in het dorpshuis „De Schu- lenburch" te Kamerik gelegenheid om hen hiermee te feliciteren. Hun kinderen: Nella en Wieger Siem en Milly All en Jan Piet en Reiny en kleinkinderen Spijkerlaan 12', 3471 EH Kamerik Op 10 juli jl. was het 50 jaar geleden, dat onze lieve ouders en grootouders Isaac Kloppenburg Maartje Kloppenburg-Prins door het huwelijk werden verbonden. Dankbaar en blij jegens de HERE, Die hen voor elkaar en voor ons in het leven spaarde, willen wij dit met elkander gedenken In verband met het feit, dat de officiële datum midden in de vakantie valt, hebben wij daarom deze gedenkdag naar een iets latere datum verplaatst en wel naar zaterdag 2 augustus a.s. Op die dag willen wij u gaarne in de gelegenheid stellen om hen geluk te wensen van 15.30-17.00 uur in „Zaal Koster", Rijksstraatweg 30, Klaaswaal. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen 2991 RE Barendrecht, juli 1980 Donge 17 „Als zij gaan door een dal van diepe duisternis, stellen zij Hem tot een fontein." Op 7 augustus a.s. zijn onze ouders en grootouders D. Sieling M. C. Sieling-den Boer 50 jaar getrouwd. Dankbaar hopen wij deze dag met hen te vieren. Gelegenheid tot gelukwensen: 7 augustus van 8 tot 10 uur n.m. in „De Goede Reede" Zuiderdiepstraatweg 29 te Stellendam. Kinderen en kleinkinderen. 1925 Ps 103 1 ber. Onze ouders, groot- en overgrootouders Frederik Verver en Anna Strietman Nassaustraat 16, 3621 DA Breukelen waren op 22 juli 1980 55 jaar getrouwd Hun dankbare kinderen Woerden: T. Elgersma-Verver P. Elgersma Krimpen a/d IJssel: H. Verver M. Verver-Oussoren Klein- en achterkleinkinderen. Met verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge en overwachte overlijden van Jan C. Engelberts leraar aan het Sint Ignatiuscollege Amsterdam. Wij verliezen in hem een gewaardeerde en toegewijde collega, leraar en medewerker. Hij zal voor ons een inspirerend voorbeeld blijven. Onze deelneming gaat in het bijzonder uit naar zijn gezin. Moge hij nu ingaan in de vrede en het geluk van de Heer op Wie zijn leven gebouwd was. Namens de schoolgemeenschap van het Sint Ignatiuscollege Amsterdam: H. J. Fritcheck, voorzitter bestuur. A. Th. A. Janssen, rector. Rom. 14 8 Heden ging voor ons geheel onverwacht van ons heen naar haar Heer en Heiland, mijn zeer lieve vrouw, onze dochter, zuster, schoonzuster en tante Berendina Willemina Luiks van Raaij op de leeftijd van 62 jaar. Zij wist zich het eigendom van Christus in leven en in sterven. De begrafenis is bepaald op dinsdag 29 juli a.s. na een samenkomst om 12.00 uur in de Gere formeerde Kerk te Vries om 13.00 uur op de begraafplaats aldaar. 24 juli 1980, 9481 GS Vries, Kerspel 41 Namens allen: A. G. Luiks Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren. Heden overleed met het volle vertrouwen in een eeuwige gelukkige toekomst onze zeer sympathieke schoonzuster B. W. Luiks-van Raaij echtgenote van A G. Luiks Vries, 24 juli 1980 Leeuwarden: J. H. Luiks, F. Luiks-Swart Wassenaar W. P. Los-Luiks Leeuwarden: N. Luiks T. Luiks-Sjoukema Zuidhorn: A. Slump-Luiks U> J. Slump Lemmer: B. Dijkstra-Luiks W. Dijkstra •IJmuiden- J. v. d. Doel-Luiks J. v. d. Doel Eindhoven: M. Kempenaar-Luiks F. Kempenaar Auckland (New Zealand): N. Brasted-Luiks K. Brasted Voor ons zeer onverwacht heeft God heden tot Zich genomen op de leeftijd van 62 jaar onze lieve schoonzuster en tante B. W. Luiks-van Raaij Echtgenote van A. G. Luiks Deze bidden wij toe dat de beproeving van zijn geloof volharding uitwerkt. Jac. 1:2-4 Vries, 24 juli 1980 Groningen: G. H Luiks-Albronda Henk en Dineke Luiks Velp: Willy en Roelof Huisman Groningen: Piet en Bep Luiks Aduard: Zwanet en Pim Baarda Utrecht Albert en Riana Luiks Genemuiden: Mieneke en Dik Kremer achternichten en -neven. Met grote verslagenheid geeft de Raad voor het Hoger Beroepsonderwijs kennis van het plotseling overlijden op 17 juli 1980 van zijn secretaris Drs. H. K. F. Kaldenbach Zijn inspirerende persoonlijkheid en bijzonde re bekwaamheid zullen door de Raad ten zeer ste worden gemist. Dr. Th H. J. Stoelinga, voorzitter Mr. P Th. Verburgt, adjunct-secretaris Riviervismarkt 2 2513 AM 's-Gravenhage 24 juli 1980 De crematie heeft inmiddels in stilte plaatsge vonden. Tot ons leedwezen ontvingen wij het bericht dat na een landgdurige ziekte op 48-jarige leeftijd is overleden Willem Peter Jacob Rütter De overledene was sedert 1 februari 1977 aan ons ziekenhuis verbonden als medewerker col legezalen. Onze deelneming gaat uit naar zijn naaste familie die wij in deze moeilijke dagen van harte sterkte toewensen. Direktieen medewerkers van Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit Amsterdam Midden in de vakantie werd geheel onver wacht op 37-jarige leeftijd weggenomen onze zeer geliefde leraar en collega Roelof Laurens Eising De Here geve zijn vrouw, kinderen en familie de kracht om dit zware verlies te dragen. 23 juli 1980 Bestuur, leerlingen en personeel van de Chr. Havo te Steenwijk. O Here God. kom mij bevrijden, zend mij Uw waarheid en Uw licht, die naar Uw heH'ge berg mij leiden, waar Gij mij woning wilt bereiden. Geef dat ik door U opgericht kom voor Uw aangezicht. Psalm 43:3 In volle vrede is van ons heengegaan mijn lieve zoon, onze fijne broer, zwager en oom Cornelis Wilhelmus Hebly echtgenoot van José Hebly-Meeuwsen vader van Heieen en Arjan op de leeftijd van 41 jaar. Ermelo: A Hebly-van Bergen Jan Hebly Ria Hebly-Bast. Hillegom: Maja Vlieger-Hebly Anne Vlieger Apeldoorn: Henk Hebly Gina Hebly-Zuidema Voorburg: Marius Hebly neven en nichten Sassenheim, 25 juli 1980 Cor. adres: Mesdaglaan 36 Hillegom De rouwdienst is bepaald op dinsdag 29 juli 1980 om 14.00 uur. In de Geref. Kerk, Julianalaan 10, Sassenheim, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats van de Herv. Kerk te Sassen heim plm. 15.15 uur Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het rouwcentrum „Vliem", Jaco- ba van Beierenlaan 4, Sassenheim. Openbaringen 14:13 Met leedwezen delen wij u mede dat van ons is heengegaan broeder B. Tesink Grote dankbaarheid vervult ons voor het vele werk dat hij gedurende lange jaren voor de Kerk heeft verricht, die hij heeft gediend o.a. als evangelisatieouderling en lid van de Kerke- raad Algemene Zaken. Moge de Here zijn vrouw en kinderen nabij zijn. Voorburg, 25 juli 1980* De Kerkeraad Algemene Zaken van de Gereformeerde Kerk van Voorburg W. Ros, Praeses M. P. E. de Groot-Keus Scriba De Centrale Evangelisatie Commissie van de Gereformeerde Kerk van Voorburg moet tot zijn diepe droefheid mededelen, dat onver wacht uit zijn midden door de Heer der Kerk werd weggenomen zijn voorzitter B. Tesink Hij heeft jarenlang met veel liefde, toewijding en energie aan de commissie leiding gegeven, die node gemist zal worden. De Here sterke zijn vrouw en kinderen. Voorburg, 25 juli 1980 Het moderamen van de Centrale Evangelisatie Commissie van de Gereformeerde Kerk van Voorburg. „Vaste rots van mijn behoud" (Gez 174). Met droefheid geven wij kennis dat in volle zekerheid des geloofs van ons is heengegaan onze zorgzame vader en grootvader Adrianus Vermeer Weduwnaar van Minke van der Berg In de ouderdom van 85 jaar. Diepeveen: G. Vermeer A M. Vermeer-Naayer Robert, Arnoud, Lilian Swifterband: A. Vermeer H. J Vermeer-Hesselink Herman, Jaap, Mink, Peter, Kristine Roden: A Vermeer H. Vermeer-Postma Ad, Gert, Minke Rozenburg, 24 juli 1980. „Het Baken" Grote Stern 2 Corr. adr. De Klencke 16 9301 SX Roden. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van „het Baken". Rouwbezoek en gelegen heid tot condoleren aldaar a.s maandagavond van 19.30 tot 20.00 uur. Op dinsdag 29 juli 1980 om 13.45 uur zal in de grote zaal van „Het Baken" een korte rouwdienst worden gehou den waarna aansluitend om ca 14.30 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Rozenburg. Na de plechtigheid is er in „Het Baken" alsnog gelegenheid de familie te condoleren. Heden nam de Here tot Zich onze geliefde vader, grootvader en overgrootvader Harm van Werven sinds 24 november '75 weduwnaar van Femmigje G. van der Kamp op de leeftijd van 98 jaar. Uit aller naam: K. 't Hart-van Werven 24 juli 1980. Huize „Uitzicht", Daal en Bergselaan 52. Corr.adres: Goudenregenstraat 47 2565 EN 's-Gravenhage Geen bezoek - Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 29 juli omstreeks 4 uur op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen" aan de Kamperfoeliestraat. Vertrek van Huize „Uitzicht", Daal en Bergse laan 52 om 3.45 uur. Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. L uitgaande van de Vereniging i Verzorging van kinderen "De Rudolphstichtini De Glind, Barnevei4 In het Jeugddorp De Glind, gelegen in een landelijke woonomgeving tussen Amersfoor j 0 jVI zi< rot is DC btx en Lunteren, wonen 150 jongens en meisjes tussen nul en achttien jaar, die tijdelijk in ons dorp worden opgevangen. In zeven groepshuizen wonen 75 kinderen. De overig kinderen wonen in 22 pleeggezinnen in het dorp. In elk huis kan een groot gezin wonen ne pleegouders met zes a zeven kinderen (eigen kinderen meegeteld) De pleegouders krijgen bij de verzorging en opvoeding steun en intensieve begeleiding. De vaders van de pleeggezinnen hebben een 1 baan in één van de omliggende plaatsen. V, de pleegouders wordt verwacht dat zij zich fee met plezier en liefde willen inzetten voor de opvoeding van een groot gezin vanuit hun christelijke geloofsovertuiging. De Glind gaat uit van de vereniging tot verzorging en opvoeding van kinderen "De Rudolphstichting". Wie belangstelling heeft kan schrijven naar de directie. Postbus 130, 3770 AC Barnevei Lie of bellen: (03425) 14 41. Jeugddorp De Glind is een dorp waar kinderen woAhi bij pleegouders en in groepshuizen. De kinderen dit [f door omstandigheden niet in het eigen gezmsverbai kunnen verblijven, kri/gen een verzorging en opvoè B ding die erop gericht is dat ze na enige ti/d hun plu til in de maatschappij weer kunnen innemen. JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. Tel. 023-320481 Haarlem (bij de Ridderstraat). „Ik zal dan gedurig bij U zijn". Psalm 73 13 (oude berijming) Op 22 juli heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en grootvader Frank Drost op de leeftijd van ruim 81 jaar. W. F. van Drost-van 't Hart Wilbraham (Mass.) U.S.A.: H M. Bercovici-Drost David en Susann Alan Naarden: F Drost G. D Drost-Rijmers Frank Jacqueline 25 juli 1980 Verhagenstraat 18 3067 TH Rotterdam. De crematie heeft heden in stilte plaatsge vonden. Bij beschikking van rondissementsrechtba Zwolle d.d. 3 juli 19 Hein Vos, wonende ten, gemeente Heerd«Lg Kerkweg no. 19 onder Ie gesteld, zulks met ming van G. A. R. Eikt W Marledijk 1 te Wijhe t tor en van R. Dreef, Clausstraat no. 7 te V tot toeziend curator. 8011 NK ZWOLLE. Koét» 10 Mr A A M. van der procureur. Voor uw hartelijke blijken van deelneming, vonden na het heengaan van Jenneke Andrina de Rooij-Broekhuizen betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: Fam. de Rooij Lobbedijk 15, 3991 EA Houten. Voor de vele blijken van meeleven, zowel pers als schriftelijk, ontvangen na het overlijden vanl lieve man, onze lieve vader, groot- en overgroot Hendrik Stuut betuigen wij langs deze weg onze OPREG DANK 9673 BL Winschoten, juli 1980, „De Schutse", k 412 J. Stuut-Riensema en kinderen. Dansers vertellen je een verhaal rr.et hun lichaam Q9 Wanneer je maar wilt Of naar 't toneel, cabaret filmhuis, museum, concert... Iedereen onder de 26 jaar kan ervan profiteren Een héél jaar lang voor maar 6 gulden 50! In elke stad van Nederland. Informatie?: Vraag maar op je gemeentehuis. Of bel 033 - 51908. Aangeboden door du blad In samenwerking met de Stichting Idede Reclame. SIRE

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10