1 1) paviljoenshoofd verpleegkundig docent(e) verpleegkundigen A-verpleegkundige gediplomeerd B-verpleegkundigen bswwsi e LEIDINGGEVENDE VERPLEEGKUNDIGE FULLTIME WAARNEMEND HOOFI KINDERAFDELING verpleegkundige diaconesserifjuis "Breda praktijkbegeleidster Ziekenhuis Bethlehem waarnemend hoofd ,,'t Venderlnk" te Hengelo (0) gediplomeerd B- verpleegkundigen DE HARTENBERG- EDE Stichting Christelijk- Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe psychologisch assistent(e) Andreas Ziekenhuis ZATERDAG 19 JULI 1980 TROUW/KWARTET ME Hei Diiconestenhuis U omvH een tig* ^0 en he*ennwt mei 261 Oen en een verpleegtehuis mei 137 beOOen De lOeniiieil is protestant chnsieh/k Op de afdeling gynaecologie/verloskunde van ons ziekenhuis is plaatsingsmogelijkheid voor een full-time (met kraamspecialisatie). Benoeming geschiedt in de rang van verpleegkundige-A Sollicitaties en/of verzoeken om inlichtingen te richten aan het hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van kodenummer 022 op de enveloppe. prot. chr. psycho - geriatrisch verpleeghuis „de breukelderhof" - bennekom. In ons huis, dat deel uitmaakt van het Prot. Chr. Streekziekenhuiskomplex, trachten wij ge zamenlijk een goed leefklimaat voor 160 psy chisch gestoorde bejaarden te scheppen. Voor de goede begeleiding van leerling zieken verzorgenden zoeken wij - wegens aanvaarding van een andere funktie in ons huis van de huidige funktionaris - een die in het bezit is van diploma's B- en A-zieken- verpleging of B-ziekenverpleging. De werkzaamheden zullen bestaan uit de indivi duele begeleiding van ca. 25 leerling zieken verzorgenden, waarbij het aksent komt te liggen op integratie van theorie en praktijk en het bevorderen van het zelfstandig funktioneren. Dit alles vindt plaats in nauwe samenwerking met de afdelingsleiding en een kollega praktijk- begeleidster. Voor deze funktie gelden als vereisten: het goed kunnen omgaan met mensen; het kunnen overdragen van kennis; zelfstandig kunnen werken; ervaring hebben in het werken met psychisch gestoorde bejaarden. Wij verwachten van kandidaten een christelijke levensovertuiging. Arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CJV.O. voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie worden graag ver strekt door zr. D.J. de Knijff, verpleegkundig direktrice, tel. 08389-9101 Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken. Edeseweg 118. 6721 KC Bennekom. [denhaaSi^ Een modern ziekenhuis gelepen aan de rand van Den Haag in een omgeving met veel groen (het Zuiderparkis vlakbij). Tramlijnen 8 en 9 en bus 27 stoppen voor de deur. Op de afdeling INTERNE ZIEKTEN (in totaal 56 beddenvan ons ziekenhuis ontstaat binnen kort de vakature voor Het hoofd van de afdeling is onder direkte ver antwoordelijkheid van de direkteur-verpleeg- kundige belast met de dagelijkse leiding het geen o.m. inhoudt: 0 de zorg voor een goede werkorganisatie; 0 toezicht op een optimale verpleegkundige verzorging; 0 het begeleiden van leerling-verpleegkundigen; 0 kontakten met patiënten, artsen, familieleden en diverse afdelingen in het ziekenhuis, zoals röntgenafdeling, laboratorium e.a. Voor deze funktie is vereist: 0 diploma ziekenverpleging A,c.q. HBO-V; 0 de kaderopleiding 0 ruime praktijk-ervaring; 0 leidinggevende ervaring. Tevens is op bovengenoemde afdeling de funktie vakant van Het waarnemend hoofd assisteert de hoofdver pleegkundige bij alle voornoemde taken en ver vangt deze bij afwezigheid. Voor deze funktie is vereist: 0 diploma ziekenverpleging A.c.q. HBO-V; 0 kaderopleiding of de bereidheid deze te gaan volgen; 0 aanwijsbare praktijkervaring in een. waar nemende funktie. Arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuiswezen. Informatie kan worden verkregen bij de DE TWENTSE STICHTING VOOR OPLEIDINGEN IN DE VERPLEEGKUNDE verzorgt voor een zestal zieken huizen in de regio Twente onder meer het theoretische gedeelte van de inservice opleiding Zie kenverpleging A (575 leerlingen). Wij zoeken op korte termijn een ter aanvulling van het docenten team. De voorkeur gaat uit naar gegadigden die naast het diploma Ziekenverpleging A de docenten opleiding met succes hebben ge volgd en reeds over praktijker varing beschikken. De salariëring is overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuis wezen en afhankelijk van oplei ding en ervaring. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de directeur van de school, drs. W. G. Timmerman, of door de adjunct-directrice, mevr. C. A. Koster Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te wor den aan de directie van de school. Voor het maken van afspraken en voor nadere inlichtin gen kunt u bellen: 074-430105. Paviljoen Llndenhof is een afdeling met een intensief behandel- en leef- programma voor 32 heren. WIJ zoeken voor deze afdeling De verpleegkundigen zullen zich met de volgende taken bezighouden: - meedenken over en vormgeven aan behandel- en verpleegplan mede zorgdragen voor de dagelijkse leiding van de afdeling - meewerken in de direkte werk begeleiding van leerling verpleeg kundigen. Een positieve instelling ten aanzien van een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Het salaris varieert -afhankelijk van ervaring- van 2.097,60 tot 2.761,14 bruto per maand, op het niveau van 1 juli 1979. Voorts is de C.A.O.-Ziekenhuiswezen van Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer G. Bakker, toestel 325, of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken na verschijning van dit blad en onder vermelding van het kode nummer. richten aan de direktie. t.a.v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wotfheze", Wolfheze 2. 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem). Tel. 08308 - 1121. PROTESTANTS CHRISTELIJK ZIEKENHUIS IKAZIA ROTTERDAM vraagt voor haar Chirurgische afdeling in het bezit van de I.C. aantekening. Ook zij die interesse hebben om deze opleiding te volgen, worden uitgenodigd te reageren. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeels zaken. Montessoriweg 1. 3083 AN Rotterdam, tel. 010-846611. CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apeldoomseweg 60, Ede. Telefoon (08382) 441. "De Hartenberg" Is een christelijke woon- en werkgemeenschap, waar 380 geestelijk gehandicapten worden verzorgd en begeleid. Voor een van onze paviljoenen zoeken wij een In het betreffende paviljoen wonen 24 meervoudig gehandicapten, verdeeld over twee leefgroepen. De ene groep wordt gevormd door ouderen (leeftijd 35 tot 60 jaar). De andere groep betreft voornamelijk jonge bedlegerige pupillen. Voor deze functie vragen wij een verpleegkundige met leidinggevende en organisatorische capaciteiten, die in het bezit is van diploma A met -B of -Z. Taken: e samen met het subhoofd 19 medewerkenden begeleiden e mede opstellen van behandelingsplan e onderhouden van relaties met andere paviljoenen en diensten het proces van ouderparticipatie kunnen en willen begeleiden. Leeftijd tenminste 25 jaar. Gezien het protestants-christelijke karakter van onze vereniging is een christelijke levensovertuiging vereist De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de c ao. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de verpleegkundige dienst, de heer W.D. Hakkenberg, toestel 119. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de algemeen directeur, Postbus 76, 6710 BB Ede (Gld). Bij de Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe (van de Stichting gaan uit de Ziekenhuizen Boerhaave en Pius te Harderwijk en het Ziekenhuis Salem te Ermelo) bestaat met ingang van 1 september a.s. de vacature voor een full-time liefst in het bezit van het N.I.P.-diploma (klinische richting), dan wel bereid hiertoe te worden opgeleid op basis van een vooropleiding HAVO/VWO. De werkzaamheden zijn gespreid over de drie ziekenhuizen en omvatten. het zelfstandig afnemen en uitwerkeri van delen van het psychologisch onderzoek. gedragsobservatie. secretariaatswerkzaamheden. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Sollicitaties binnen veertien dagen te richten aan de Directeur Personeelszaken, postbus 138 te Harderwijk. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij drs. P.A. Lof. klinisch psycholoog, (telefoon: 03410-14244, toestel 235). Direkteur-Verpleegkundige Mevr. J.M. Zwinkels, telefoon 070 - 66.93.90 toestel 159. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personèelsdienst, Melis Stokelaan 1185, 2541 CA 's-Cravenhage. te Amsterdam-West, heeft een kinderafdeling be staande uit verschillende units voor o.a. preamaturen, zieke zuigelingen en voor de verschillende leeftijds groepen. Thans vragen wij voor deze afdeling een met KINDERAANTEKENING bij voorkeur aangevuld met ervaring in een soortge lijke funktie. Afhankelijk van deze ervaring is er de mogelijkheid, dat hij/zij, eventueel na verloop van tijd, aangesteld wordt in een staffunktie. Een part-time dienstverband van vier, eventueel drie dagen per week, alle diensten, is mogelijk. U kunt zich voor informatie en/of sollicitatie wen den tot de afdeling Personeelszaken, Th. de Bock- straat 8, 1058 NR Amsterdam, tel. 020 - 17 52 11. IVOOR TUDEUJK WERK AANGESLOTEN 8\> 0V ftROAMl Paviljoen "Dennenoord" is een afdeling met een intensief behandel - en leef-/leer- programma voor 31 dames. Werken op deze afdelingen betekent dat er een groot beroep gedaan wordt op iemands persoonlijke inzet. Voor deze bewoonsters wordt een groepsmatige verpleging ontwikkeld, gericht op het scheppen van een optimaal therapeutisch leefklimaat. Wij zoeken voor deze afdeling Onze verwachtingen zijn: - meedenken, vormgeven aan behandel- en verpleegplan - zich betrokken opstellen naar bewoners en kollega's - meewerken in de direkte werkbegeleiding van leerling verpleegkundigen - een christelijke levensovertuiging Wij bieden: - hulp bij het vinden van huisvesting - ontwikkelingsmogelijkheden o.a. door middel van het verlenen van studie faciliteiten - promotieperspektief 'fats, Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer A. Zweers, toestel 314, of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken na verschijning van dit blad en onder vermelding van het kodenummer richten aan de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze",! Wolfheze 2, 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem)! Tel. 08308 - 1121. idiitkAi. At. VTD 180 Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca. 600 bedden. Hurt Op de Kraamafdeling bestaat op korte termijn een vacature voor verantwoordelijke wacht (op basis van 1 week werken, een week vrij) Wij denken voor deze funkties aan kandidaten die - in het bezit zijn van de verpleegkundige A-opleiding met kraamaantekening of de specialistische verpleegkundige opleiding verloskunde - het prettig vinden in teamverband te werken - beschikken over goede contactuele eigenschappen. Kandidaten die ervaring hebben met de begeleiding van leerling-verpleegkundigen genieten de voorkeur. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgelijk Pen sioenfonds. Voor informatie kunt u zich van maandag tot en met vrij dag in de ochtenduren, wenden tot mw. A.W.F. den Haring, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 023 33 90 30, toestel 2251. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs. E. R. L. Sniedt, Coördinator Dienst Personeelszaken. Boerhaavelaan 22.2035 RC Haarlem. Voor onze kinderafdeling zijn wij op zoek naar een enthousiast Wij denken aan iemand die het diploma A-ziekenverpleging met kinderaantekening bezit. Ervaring in een dergelijke funktie en het diploma van de kaderopleiding wordt op prijs gesteld. Het waarnemend hoofd van onze kinder afdeling zal worden aangesteld in de rang van eerste verpleegkundige-A. Een psychotechnisch onderzoek kan deel van de sollicitatieprocedure uitmaken. Op onze kinderafdeling worden zo'n 45 patiën tjes verpleegd. Een afdelingssekretaresse zorgt voor de broodnodige administratieve assistentie. Het is een gemengde afdeling en dat betekent dat er couveusekinderen, zuigelingen, kleuters en kinderen tot ongeveer 13 jaar worden verpleegd. Interesse? Neem dan direkt kontakt op met het hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda onder vermelding van kode nummer 023 op de enveloppe).

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16