a kadijkerkoog TfVTX/lK ^ie^uifjenvoor innimt Verboden voor gehandicapten U kunt er meer aan doen dan u denkt DIRECTEUR sociaal kultureel werker c. E. VAN KOETSVELDSTICHTING ZWOLLE GROEPSLEID(ST)ER praktijkbegeleider (v/m) Rü. pastor groepsleider ster aktiviteiten- leid(st)er hooge burch maatschappelijk werk(st)er SIRE eerste groepsleider (m/v) eerste groepsleider (m/v) ■v 'sHeeren Loo-Lozenoord logo-/akoepediste "l d HOOFD ZATERDAG 19 JULI 1980 De Vereniging NATIONALE COMMISSIE TEGEN HET ALCOHOLISME (N.C.A.) gevestigd te Utrecht, zal gaarne in contact komen met een man of vrouw, bij voorkeur met een opleiding van academisch niveau (als bijv. jurist, socioloog of ir}een andere maatschappij-wetenschappelijke studierichting), die zich in staat acht de momenteel vacante functie te vervullen van - De Nationale Commissie tegen het Alcoholisme is een overkoepelend orgaan van vrijwel alle in Nederland werkzame organisaties die de bestrijding van het alcoholisme (en van andere drugsverslaving) ten doel hebben. De N.C.A. ziet haar taak voornamelijk in het geven van voorlichting over de risico's van alcoholgebruik en andere drugs. - De aan te stellen directeur zal verantwoordelijk zijn voor de voorbereiding en de uitvoering van het bestuursbeleid en voor de algemene leiding van het bureau van de N.C.A.. dat te Utrecht gevestigd is. - Hij/zij zal verder tot taak hebben: het zoeken en concretiseren van mogelijkheden voor diverse vormen van voorlichting, zowel omtrent de problematiek als van de verslaving aan alcohol resp. andere drugs, welke voorlichting enerzijds op het grote publiek, anderzijds op specifieke doelgroepen gericht zal dienen te zijn. - Wie belangstelling heeft voor deze functie kan zich voor nadere inlichtingen wenden tot de wnd. secretaris van de N.C.A. de heer Ing. L. Osinga, Lyceumlaan 40,3707 ED Zeist, telefoon 03404-13438. - Sollicitaties met uitvoerige gegevens omtrent levensloop, opleiding, huidige werkkring, e.d. en vergezeld van een pasfoto, worden binnen 2 weken na plaatsing van deze oproep tegemoet gezien. Zij dienen te worden gericht aan bovenvermeld adres. Stichting Jeugdwerk Gene- muiden vraagt voor zo spoedig mogelijk: (voor 30 uur per week) Stichting Jeugdwerk Genemuiden wordt gerund door ca. 50 vrijwilligers, 3 part time beroepskrachten (totaal 80 uur) en een bestuur Samen zijn deze verant woordelijk voor beleid en uitvoering van een breed scala van aktiviteiten ten be- Taken hoeve van de hele bevolking. leiding geven aan het stafteam. en aan evt stagiaires en administratieve kracht beleidsvoorbereidend werk verrichten begeleiden van tiener- en jongerenwerk, en haar vrijwilligers Wij denken daarom aan iemand die: HBO-KW opleiding heeft voltooid ruime ervaring heeft met het werk minimaal 25 jaar is bereid is in Genemuiden te komen wonen kan en wil werken in teamverband kan en wil werken aan de hand van een beleids- en werkplan Hoewel onze Stichting niet kerkelijk gebonden is wordt van de sollicitanten verwacht dat zij rekening willen houden met het overwegend protestante karakter van Gene muiden. Sollicitaties richten aan: St Jeugdwerk Genemuiden. p/a Overtoom. Grutto 1, 8281 GENEMUIDEN Telefonische informatie kunt u proberen in te winnen bij: 05208-2491/2048/3395/ 1952 vraagt voor een van haar voorzieningen n.l. het gezinsver vangend tehuis „De Hogenkamp" te Zwolle, een waarbij de voorkeur i.v.m. de groepssamenstelling uitgaat naar een groepsleider. De Hogenkamp is een gezinsvervangend tehuis voor 45 volwassen geestelijk gehandicapten. Vereiste opleiding: OPM Z-diploma ervaring in de zwakzinnigenzorg Minimum leeftijd: 23 jaar. Salaris volgens de CAO dagverblijven en tehuizen voor gehandicapten. Inlichtingen te bevragen bij het hoofd of diens waarnemer, tel. 05200-31660. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de C. E. van Koetsveldstichting p/ a Ruusbroecstraat 205, 8022 EE ZWOLLE. Kadijkerkoog, een nieuw centrum voor geestelijk gehandikapten, uitgaande van de dr. M.J. Prinsenstichting, wordt in een viertal bouw fasen gerealiseerd. Thans wonen 260 bewoners in een vijftal paviljoens. In 1982 zullen uiteindelijk 450 mensen in het centrum een thuis hebben gevonden. In verband met de groei van onze Z-opleiding zoeken wij op korte termijn een Haar/zijn taak zal omvatten: het begeleiden van een groep leerlingen van de Z-opleiding in hun praktisch handelen; in samenwerking met kollega's en de pavjljoenskoördinatoren vorm geven aan het begrip praktijkbegeleiding. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: over het Z-diploma beschikken, of over hel diploma MBO-V, HBO-V en ervaring hebben in de zwakzinnigenzorg; de opleiding praktijkbegeleiding gevolgd hebben, eventueel studerend hiervoor of bereid zijn deze opleiding te gaan volgen; zich op de hoogte houden van de ontwikkelingen rond de Z-opleiding en nieuwe inzichten in de zwakzinnigenzorg; beschikken over goede kontaktuele eigenschappen Salariëring geschiedt konform de richtlijnen van de N.Z.R. De C.A.O. ziekenhuiswezen is van toepassing Inlichtingen over deze funktie zijn te verkrijgen bij Bert Koomen en Piet van Lankveld, praktijkdocenten (tel.: 02990-31311). Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direktie van Kadijkerkoog. Postbus 123,1440 AC Purmerend. 'i verpleeghuis voor 274 somatische patiënten, inklusief een screenings- afdeling en een dagbehandeling voor 50patiënten, gelegen aan de Steenhouuiersgaarde 1 te 's-Gravenhage, heeft per 1 augustus 1980 een vakature voor een FULLTIME Deze medewerker zal ressorteren onder het direktiehoofd begelei ding en zal participeren in het team bijzondere begeleiding en wordt belast met o.m.: de pastorale begeleiding van patiënten en zonodig familie; stervensbegeleiding in nauwe samenwerking met de verschil lende disciplines; verzorging van liturgische vieringen en bediening van de sacramenten. Vanuit het team wordt gerichte begeleiding gegeven aan een groot aantal patiënten tijdens hun ver blijf in het verpleeghuis. De aanstelling zal geschieden in overleg met de Bisschop van Rotterdam. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-bejaardentehuizen. Telefonische informaties worden verstrekt door de algemeen genees- 5 heer direkteur, dr. J.B.V. Weiten, telefoon 070 - 298046 en door c het direktiehoofd begeleiding, 3 drs. H.J. Brouwer, telefoon 070 - 669595, toestel 140. Zo volledig mogelijke schriftelijke sollicitaties te zenden aan het hoofd personeelszaken van: In huize "Breevecht" een tehuis voor moeilijk lerende meisjes vanaf 15 jaar is een plaats vrij in het team van medewerkers voor een voor een van de drie leefgroepen. Wij bieden: een arbeidsklimaat met de voor delen van een klein tehuis, een zelfstandige baan met werk begeleiding, salaris en arbeidsvoorwaarden volgens het C.A.O.-Ziekenhuis- wezen, werktijden die, gezien de aard van het werk, ook in de avond-, nacht en weekenddagen vallen. Vereisten: minimum leeftijd van 23 jaar, in het bezit van het diploma M.B.O.-I.W. of O.P.M. met enige jaren ervaring, het zelfstandig en in teamverband kunnen functioneren wat betreft het pedagogisch en verzorgend werk, schriftelijk en mondeling rap portage hierover, het meedenken over het totaal beleid, het verrichten van huishoudelijk werk. Sollicitaties met informatie omtrent eigen mogelijkheden te richten aan het sollicitatie team van "huize Breevecht", Klompweg 18, 1393 PJ Nigtevecht. Tel.: 02945-13 35. Infor maties kunnen ingewonnen worden bij de hr. P. Siemons en mevr. E. Wijga. Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum zijn ca. 600 geestelijk gehandi capten van alle leeftijden gehuisvest, die van wege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Op het Dagaktiviteitencentrum vragen wij voor unit Arbeid een Taak: Het begeleiden van een groep huisgenoten bij de uitvoering van hun dagprogramma. Het arbeidsprogramma wordt aangeboden als trainings- of als aktiverend programma. Eisen: Diploma MBO-AT of gelijkwaardig. Informatie: Nadere informatie over deze funktie kunt u in winnen bij het hoofd Dagaktiviteitencentrum, de heer J. Voskuil, telefoon (01726) 1 92 00 Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u richten aan de Personeel- dienst, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). INTERCONFESSIONELE STICHTING GEZONDHEIDSZORG T1EL In de drie ziekenhuizen in de WestBetuwe, St. Barbara te Culemborg, St. Andreas en Bethesda te Tiet, worden voorbereidingen getroffen om begin 1982 op te gaan in een nieuw streekziekenhuis voor de Betuwe in Tiel, waarvan de bouw reeds is begonnen. Het nieuwe ziekenhuis heeft een opnamecapaciteit voor 367 patiënten; er zullen ongeveer 700 medewerkenden in werkzaam zijn. Voor de beide Tielse ziekenhuizen vragen wij op korte termijn een die in multidisciplinair verband een bij drage zal leveren aan de oplossing van problemen, welke voortvloeien uit de opname, het verblijf en het ontslag van de patiënt. Voor deze funktie is het diploma Sociale Akademie (MW) vereist. In ver band met de organisatorische ontwikke lingen genieten kandidaten met de voort gezette opleiding de voorkeur. Enige jaren ervaring in de gezondheids zorg is gewenst. Leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 40 jaar. Meer informatie wordt graag verstrekt door de heer M.J. Thuring, psycholoog of de heer W. Klomp, alg. hoofdverpleeg kundige, telefoon (03440) 1 33 44, toestel 250 resp. 324. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie brief richten aan de afdeling Personeels zaken van de Stichting Chr. Zieken verpleging St. Andreas-Bethesda, Postbus 24, 4000 AA Tiel. Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voorkomen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of slecht horen. Laat uw invloed gelden in uw vereniging, op de school van uw kinderen, in uw werkkring, overal waar de bewegings vrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. Wat kunt u doen? En hoe? Voor meer informatie: A.V.O. Nederland Vereniging van arbeids- en welzijnszorg voor mindervaliden. Bos en Lommerplantsoen. Amsterdam, teL 020-872401 ni&'-wm mm mm m centrum voor geestelijk gehandikapten Kadijkerkoog, een nieuw centrum voor geestelijk gehandikapten, uitgaande van de dr. M.J. Prinsenstichting, wordt in een viertal bouw fasen gerealiseerd. Thans wonen 260 bewoners In een vijftal paviljoens. In 1982 zullen uiteindelijk 450 mensen in het centrum een thuis hbben gevonden. A. Voor een leefgroep van 5 bewoners en 7 bewoonsters in de leeftijd van 20 tot 35 jaar, funktionerend op hoog imbeciel tot laag debiel nivo vragen wij een In de groep wordt er, naast groepsgerichte aktiviteiten, naar gestreefd een individuele begeleiding van de bewoners te waarborgen, en tevens de bewoners te begeleiden naar het (in de nabije toekomst) wonen in bijzondere woonvormen. De eerste groepsleider is aanspreekbaar voor het gebeuren binnen hèt team. Wij verwachten van hem/haar dat hij/zij het team kan inspireren en de besluitvorming kan begeleiden In verband met de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een man. Naast een gerichte opleiding (Z., MBO-V, HBO-V, MBO-IW), is enige ervaring in een leidinggevende funktie binnen de zwakzinnigenzorg vereist. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij Gerard Kloppenburg, groepsleider, of bij Corné Ronda. paviljoenskoördinator (tel. 02990-3 1311). B. Voor een sinds kort geleden gestarte groep zoeken wij zo spoedig mogelijk een Het betreft een kinder/kleutergroep bestaande uit 8 kinderen van hoog imbeciel nivo. Van de eerste groepsleid(st)er verwachten wij dat hij/zij: een ruime ervaring heeft binnen de zwakzinnigenzorg, bij voorkeur met kinderen van een hoger nivo; een duidelijke visie heeft op het werken met kinder/kleutergroepen; binnen het huidige team, bestaande uit 5 groepsleidsters, een stimu lerende, leidinggevende positie in wil nemen; verantwoording wil dragen voor het team en groepsgebeuren; in het bezit is van het diploma Z., MBO-V of HBO-V Inlichtingen over deze funktie zijn te verkrijgen bij Rian Bos, paviljoens koördinator, tel.: 02990-3 13 11. Voor beide funkties geldt, dat inpassing zal geschieden in de rang van verpleegkundige A. De CAO-ziekenhuiswezen is van toepassing. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direktie van Kadijkerkoog, Postbus 123, 1440 AC Purmerend. onder vermelding van de leefgroep, waar uw voorkeur naar uitgaat. (chr. inrichting voor geestelijk gehandicapten) Postbus 550 3850 AN Ermelo Tel. (03417) 55911 In 's Heeren Loo-Lozenoord wonen ruim 1040 geestelijk gehandicapten. Wij proberen deze bewoners waar mogelijk te helpen met het verbeteren van hun communicatiemogelijkheden. De afdeling LOGO-/AKOEPEDIE neemt daarbij een belangrijke plaats in. Zij beschikt dan ook over geavanceerde hulpmiddelen. Het ontwikkelen van taalstimuleringsprogramma's, het onderzoeken en behandelen van spraak-, taal- en,/of gehoorgestoorde bewoners is vaak moeilijk. Maar het kan ook boeiend en fijn zijn zo'n kind of volwassene zich te zien ontwikkelen. Wegens vertrek van de huidige logo-/akoepediste. ontstaat er een vacature voor een full-time die in samenwerking met de reeds aanwezige logo-/akoepedist en assistente de genoemde taken op zich kan nemen en eventueel verder kan uitbouwen. Het geven van lessen aan de Z-opleiding hoort hier ook bij. Natuurlijk vragen wij belangstelling voor geestelijk gehandicapten. Daarnaast venvachten wij bereidheid tot het ondersteunen van de filosofie van onze instelling en betrokkenheid bij het hele gebeuren. Variabele werktijden en part-time aanstelling zijn mogelijk. Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden volgens de c.ao. voor het Ziekenhuiswezen. Het salaris ligt - afhankelijk van leeftijd en ervaring - globaal tussen t 3.000,- en 1 4.000,- bruto per maand, tenzij u gebruik wilt maken van een part-time aanstelling: in dat geval zal de salanëring worden aangepast. Honorering op uurbasis is ook mogelijk, volgens de N.Z.R.-norm. feHEEREN LOO Meer informatie kunt u krijgen bij de heer W. Houtman, logo-/akoepedist, doorkiesnummer 55355. Schriftelijke sollicitatie vóór 15 augustus 1980 te richten aan het hoofd Personeel Organisatie, de heer B.A Verstraete. Prinses Beatrixplantsoen 7 ff Telefoon 0/0-184077. Wij vragen voor zo spoedig mogelijk voor ons gezinsvervangende tehuis 't Kwint, Vijverberg 8 te Rotterdam, een Het bestuur hecht grote waarde aan een positief christelijke levensopvatting van gegadigden en hun inbreng in dit opzicht. In 't Kwint wonen twintig oudere verstandelijk gehandicapte mannen éh vrouwen. Het hoofd heeft de verantwoording voor de goede gang var zaken binnen het tehuis, en zorgt voor een goede samenwerking m£t het. team van deskundigen en de staf. Salariëring en bevoegdheden volgens de richtlijnen van het C R M Nadere inlichtingen worden verstrekt door de Heer H.L. van Roovcn.. alg. dir. Sollicitaties richten aan het bestuur van de Stichting, Prinses Beatrixplantsoen 7 te Rotterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14