IMP leerkracht GEVRAAGD ÉIsmits r christelijke scholengemeenschap ams ter dam noord natuurkunde amanuensis lerares/leraar A.V.O. lerares/leraar natuur- en scheikunde Leraar Algemene Technieken 4 GOES CASEMBROOTSCHOOL leraar/lerares leerkrachten „Dr. J. Th. de Visser" leraren/leraressen voor: ©SMITS y RESTAURANTS hoofdboekhouder part-time medewerker/ster Wede bij een krant met overtuiging^ medewerk(st)er voor de begeleiding van de dagaktiviteiten bartiméushage GROEPSLEIDER assistent-accountant Parttime staffunktionaris (vrl./mnl.j wetenschappelijk (hoofd)medewerker in de missiologie voor atheneum en havo Nieuwendammerkade 31 -1022 AB Amsterdam - tel. 020 - 369 729 Gevraagd per 1 augustus 1980 Docent(e) voor: 1e en 2e graads 12 uur (Hertiaalde oproep) Ten behoeve van de sectie Natuurkunde roept de school sollicitanten op voor de functie van: (in een volledige weektaak) bij voorkeur in het bezit van het amanuensisdiploma of een gelijkwaardig MBO-diploma. Salaris volgens rijksregeling. Van de sollicitanten wordt verwacht, dat ze binnen het bestaande team van docenten en niet-onderwijzend personeel zullen trachten mede gestalte te geven aan het christelijk karakter van de school. Sollicitaties te richten aan de rector, drs. J.A.J. Stoffels, telefoon 020 - 369729. die ook gaarne bereid is inlichtingen te verstrekken. Christine Hermine School - Zetten Instituut voor Chr. onderwijs met l.b.o.- en m.b.o.-opleidingen. Vraagt t.b.v. het LHNO: 29 lesuren of minder aan overwegend LHNO alsmede t.b.v. het MHNO per 1 oktober of later: voor 16 lesuren aan VHBO en INAS. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan de direktrice, mw. B. H. Obbink, Steenbeekstraat 7, 6671 AK Zetten. Chr. Technische School „Nlensteden" Sportlaan 1 (Postbus 40 - 7770 AA) Hardenberg. Gevraagd per 18 augustus a.s. voor 29 Is. per week. Ook studerenden kunnen solliciteren. Zij die béwust kiezen voor het christelijk onder wijs worden verzocht hun sollicitatie z.s.m. te richten aan de direkteur. dhr. D. de Leeuw. Tel. inlichtingen:- 05232-1605 (school) - 1497 (privé). DE C.B.T.B. WEST-NEDERLAND vraagt voor de Christelijke School voor L.H.N.O. ,,De Toorts" te Meerkerk een naald vakken voor ca. 16 uren. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het Christelijk Onderwijs uit overtuiging dienen. Sollicitaties met referentieadressen richten aan de Algemeen Secretaris, Zuiderhout- laan 12, 2012 PJ Haarlem. voor CHR. M.A.V.O. Beukenstraat 2 We vragen m.i.v. 1 of 25 augustus a.s. voor is lessen handelskennis Van sollicitanten wordt venvacht dat zij het christelijk onderwijs van harte wil len dienen. Voor sollicitaties en inlichtingen: C. Oosterom, dir. Tel. 01100-15400 (school) of 01100-15663 (thuis) en P. J. Rottier, adj.dir. tel. 01103-1690. Aan de Christelijke School voor Mavo „Da Costa" te Gorinchem worden m.i.v. 18-8 a.s. gevraagd voor de volgende vakken: Engels 21 uur natuurkunde 10 uur scheikunde 9 uur maatschappijleer en godsdienst 4 uur Statutair moeten docenten de 3 formu lieren van enigheid onderschrijven. Daarnaast is de bereidheid nodig om daadwerkelijk te doen aan leerlingen begeleiding. Inlichtingen bij de adjunkt-dlrekteur, dhr J. Wilhelm, tel. 01830-23878 of bij de direkteur, dhr. L. Veldheer, tel. 01835-2542. Sollicitaties aan het schooladres, Zusterstraat 29. 4201 EK Gorinchem. tel. 01830-31794. ROTTERDAM Prot. Chr. MAVO Zuidpolderstraat 63. Tel. 010-856173 Het bestuur van bovenstaande school vraagt per 1 augustus 1960: Frans 3 uur Engels 5 7 uur Muziek*) 5 7 uur Handenarbeid 9 uur Bevoegde leerkracht kan bij gebleken geschiktheid muziek als examenvak uitwerken. Van sollicitanten verwachten wij: dat zij als meelevend christen willen meewerken, om juist onze leerlingerrfuit veelal sociaal zwakke re milieus) de zo nodige extra kannen te geven, dat ze bereid zijn zich volledig in te zetten voor het MAVO-projekt, - dat ze willen meewerken aan eventuele toekomsti ge onderwijsvernieuwingen. Schriftelijke sollicitaties met uitgebreide informatie kunt u richten aan de direkteur. Inlichtingen bij de adj. dir. B. J. Coldenhoff (projektlei- der). Tel. 01660-3702 of bij de direkteur A. van den Tol. Tel. 01806-6536: MARNIXKWEEKSCHOOL Prot. Chr. Opleidingsschool voor kleuterleidsters Springweg 91 3511 VL Utrecht Tel. 030-314588. met ingang van de nieuwe cursus een docent(e) opvoedkunde voor 7 lesuren: in het bezit van het doctoraal examen peda gogiek of de akte M.O.-B; Port. Chr. levensovertuiging. De termijn voor het inzenden van sollicitatiebrie ven is i.v.m. de vakantie langer dan gewoonlijk, nl. tot 1 augustus 1980. Brieven zenden aan de directeur de heer H. Bosselaar, Montessorilaan 12, 3706 TD Zeist. Voor de boekhouding zoeken wij een met als opleidingsniveau minimaal M.B.A., leéftijd vanaf 30 jaar. Hij/zij is verantwoordelijk voor het opmaken van de resultatenoverzichten en kwartaalbalansen van 12 dochterondernemingen, waarvan de boekhouding centraal wordt gevoerd. Hij/zij dient bij voorkeur bekend te zijn met een geautomatiseerde administratie. Uw sollicitatie kunt u richten aan Smits Restaurants B. V., Ellermanstraat 32, Industriegebied Amstel II, bij het metrostation Duivendrecht. Voor de SERVICE afdeling van Trouw zoeken wij op korte termijn een De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het onderhouden van telefonische kontakten met abonnees en agenten en het afhandelen van bezorgklachten. WERKTIJDEN Maandag tot en met vrijdag 12.30 tot 17.30 uur, zaterdag (lx per 4 weken) van 08.30 tot 12.00 uur. Voor deze funktie zoeken wij iemand die beschikt over: een opleiding op MAVO-niveau type-diploma of type-ervaring Een goede beheersing van de Nederlandse taal is beslist noodzakelijk. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelafdeling, Wibautstraat 131,1091 GL Amsterdam, t.a.v. mevrouw E. Thijsing, onder vermelding van ET/1. Bartiméushage is een christelijk centrum voor kinderen en volwassenen, die visueel en geestelijk gehandicapt zijn. Het centrum ligt tussen de woonkernen van Driebergen en Doorn en telt ongeveer 350 bewoners. Doordat de zorg, die de bewoners vragen, sterk uiteenloopt, is een split sing gemaakt in zorgvelden met respektievelijk aksenten op zelfstandig heid, ontwikkeling en intensieve omgang. In het zorgveld ontwikkeling, waar het gaat om jongens en meisjes tot ca. 15 jaar, is plaats voor een waarbij het aksent ligt op aktivering door spel, beweging en muziek. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met de opleiding Nxx, K O of opleiding Kleuterleidster. Verder verwachten wij kapaciteiten om goed met mensen samen te werken en een persoonlijke inzet voor het christelijk aspekt in de op voeding. Nadere inlichtingen worden verstrekt door Corry Lindner, DAC-ortho- pedagoog, telefoon (03438) 1 58 22, toestel 411 of Frans Gunther, orthopedagoog, toestel 325. Sollicitaties onder vermelding van nr. DAC-80.7.1 op brief en envelop, te richten aan: Bartiméushage, afd. Personeelszaken, Postbus 87, 3940 AB Doorn. christelijk centrum voor visueel en geestelijk gehandicapte Johanniter Tehuis „Nieuw-Vossenhol" Edeseweg 117 6721 JT BENNEKOM. In ons tehuis worden 17 lichamelijk gehandicapte meisjes verzorgd. Plannen voor de bouw van een nieuw gezinsvervangend tehuis zijn in een vergevor derd stadium. Binnenkort ontstaat er een vakature voor een Wij vragen voor deze funktie: Enige ervaring in dit werk. Leeftijd boven 23 jaar. Een positief Christelijke Levensovertuiging. Salariëring volgens de C.A.O. gezinsvervangende te huizen overeenkomstig leeftijd en ervaring. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen worden gaarne verstrekt doorzr. G. Nierop, Edeseweg 117, 6721 JT BENNEKOM, tel. 08389- 4908. Bi) de Stafafdeling Interni Controle en Administraties,Aw« Organisatie is plaats voor eerjv' Leeftijd: Ervaring: Opleiding: De Stafafdeling is onder belast met de controle op beheer, de administatie en <Jt jaarrekening van de Universiteit. Het ligt in de bedoeling dat d« Stafafdeling in de loop van de komende jaren zodanig gekweli-, ficeerd zal zijn. dat certificatie van de jaarrekening kan plaats-1 vinden. De aan te stellen assistent zal In een klein teamverband gaan meewerken aan de uitvoering van het controle-programma. Minimaal 23 jaar. Enkele jaren, bij voorkeur opga. daan bij een accountantskan- Middelbare of hogere opleiding jy, (b.v. HEAO), aangevuld met b.v P.D., M.B.A. en/of S.P.D., ol studerend voor het NIVRA examen. Afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring volgent Rijks regeling tot een maximum van 3.105,- bruto per maand, eventueel tot een maximum van 3.537,- bruto per maand. Telefonisch bij het hoofd van de Stafafdeling, dhr. A. van Harten tel. 030-315641. rras ren »P J Sollicitaties kunnen schriftelijk gericht worden aan de perso neelsfunctionaris van het Bu reau van de Universiteit, t.a.v.' de heer H. F. D. Liefrinck, Malie singel 27a. 3581 BH Utrecht, onder vermelding van vacature nummer B.W.I. Stichting Gezinsverzorging in de gemeenten Rheden, Brvmmen en Rozendoal vraagt een belast met personeelszaken. Eisen: afgeronde opleiding Soc. Ac.-p.w. met erva ring in het personeelswerk; bij voorkeur een vrouw, gelet op onze werk soort; minimum leeftijd 25 jaar. Informatie: het betreft een 70% funktie; een regionale instelling, waar ongeveer 600 vooral vrouwelijke parttimers individueel werkzaam zijn; aan de sollicitatiegesprekken wordt deelge nomen door een vertegenwoordiging uit alle geledingen. Sollicitatie binnen 10 dagen aan de Direktie van de Stichting, Postbus 86, 6950 AB Dieren. )ok lie iini 87 P lijr W Win Rijksuniversiteit Utrecht Bij de Faculteit der Godgeleerdheid is vacant de functie van Salaris SOLLICITATIES: onderwijs in en onderzoek naar de mondiale verbreiding van het christendom vanaf de vroege kerk tot heden; de wijze waarop dit betrokken is (geweest) in culturele, religieuzo, sociale en politiek-economische verbanden, inzonderheid de contemporaine ontwikkelin gen op het gebied van kerk en theologie m de derde wereld en dat van de zgn. „mission in six continents", de dialoog van het christendom met de grote wereldgodsdiensten, alsmede de geschiedenis van de zendingstheologie en - methodieken. het onderwijs in de candidaats en de doctorale fase en de begeleiding van promovendi en het onderzoek op het bovenomschreven werkter rein, in overeenstemming met de gewoon hoogleraar in de kerkgeschiedenis van de 20ste eeuw. gegadigden dienen a. geschoold en gepromoveerd en/of door publicaties gekwalificeerd te zijn op het bovenomschreven vakgebied; b. bekwaamheid en zo mogelijk ervaring te bezitten in het wetenschappelijk onderwijs, met inbegrip van de begeleiding van pro movendi: c. ervaring te hebben opgedaan in de derde wereld, bij voorkeur in Azië of Afrika; d. bereidheid fe bezitten tot multidisciplinaire samenwerking mede in overleg met de Katholieke Theologische Hogeschool Utrecht; e. bereidheid en bekwaamheid te bezitten om in het verband van de vakgroep Kerk- en Dogmengeschiedenis en van de faculteit bestuurlijke taken op zich te nemen. aanstelling zal geschieden in het rangenstelsel van het wetenschappelijk personeel. Zij die voor een benoeming in deze functie in aanmerking wensen te komen dienen hun sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae en een lijst van wetenschappelijke publicaties, binnen een maand na het verschijnen van deze advertentie toe te zenden aan de voorzit ter van de benoemingsadviescommissie: Prof. Dr. J. Reiling, Merellaan 5, 3722 AK Bilthoven. Publicaties, diploma's e.d. behoeven niet te worden meegezonden. Degenen die de commissie opmerkzaam wil len maken op eventuele candidaten worden verzocht dit schriftelijk te doen eveneens aan bovenstaand adres. Nadere inlichtingen zijn in te winnen bij de hoogleraar in de kerkgeschiedenis van de 20ste eeuw Prof. Dr. A. J. Bronkhorst, Blikken- burgertaan 105, 3702 CV Zeist, tel. 03404- 21176.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26