'N LEVEN HEB JE ZO GERED. verpleegkundige ZIEKENHUIS het ziekenhuis vraagt... *b V' RODE KRUIS ZIEKENHUIS dm B- verpleegkundigen r 1 i hoofd verzorgingsdienst ZIEKENHUI? BftONOHD NEÏ30 ZIEKENHUIS twee praktijkbegeleid(st)ers fysiotherapeut(e) ij i verpleegkundige opleiding tot ziekenverzorgende verpleegkundigen eerste veipleegkundige operatie- verpleegkundige operatie- assistente) solliciteren ziekenverzorgenden (m/v) len haag ELKE SECONDE TELT. ZATERDAG 5 JULI 1980 TROUW/KWARTET Het protestants-christelijk „De Uchtenberg"-Amersfoort vraagt voor de afdeling Opleiding voor het diploma A-verpleegkundige (185 leerlingen) m.i.v. 1 september en 15 oktober a.s. (32 uur/week) voor de chirurgische afdelingen. Tot het takenpakket behoren oa.: begeleiden van leerlingen in het praktijkveld, assisteren bij verpleegkundige verslagen, (mede)verzorgen van klinische lessen, assisteren bij praktijklessen, bevorderen van de theorie in het praktijkveld. Funktie-eisen: het diploma Praktijkbegeleiding, dan wel de bereidheid tot het volgen van deze opleiding, ervaring als verpleegkundige. Salariëring is afhankelijk van oplei ding en ervaring, conform de richt lijnen van de NZR. Inlichtingen worden verstrekt door: W.M. Brink, Hoofd Opleidingen en zr. M. Vegt-van Lankeren, Praktijkcoördinator (tel. 033 - 387 22, toestel 2145 of 2146). Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Dienst Personeelszaken, Utrechtseweg 160, 3818 ES Amersfoort. Het Diaconessenhuis Meppel is een mo- dern streekziekenhuis gelegen in een gebied met ideale recreatiemogelijkheden ij Ons ziekenhuis heeft een capaciteit van 332 bedden, terwijl er ruim 600 perso- ij neelsleden werkzaam zijn. In ons jonge team is plaats voor een ij Zij. die dit jaar afstuderen, kunnen ook ij solliciteren. ij Eventuele inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling. de heer J M. Kuipers, telefoon 05220- 71122 Belangstellenden nodigen wij uit hun sol- j hcitatie te richten aan het Diaconessen- :j huis Meppel. t a v. de afdeling Personeels- ij zaken. Hoogeveenseweg 38. 7943 KA j: Meppel ji DIACONESSENHUIS MEPPEL I "Kompas" is een opnarr\e-afdeling voor 24 mannen (verdeeld in 3 groepen van 8 patiënten)waar groepsmatige verpleging centraal staat in het kader van kortdurende behandeling. Wij vragen voor deze afdeling We bieden, naast verantwoordelijk werk: - ruime promotiekansen - en een salaris dat -afhankelijk van ervaring- ligt tussen 2.097,60 en 2.761,14 bruto per maand. Voor informatie kunt u terecht bij de heer J Verhoeven, afdelingshoofd, of bij de heer W.F. Roseboom, waarnemend afdelingshoofd, toestel 441, of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken na verschijning van dit blad en onder vermelding van het kodenummer richten aan de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", Wolfheze 2, 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem). Tel. 08308-1121. Vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuw zieken. VTD 196 Management opleiding voor non-profit organisaties gen en organisaties in de overheidssfeer een - professionele aangelegenheid is geworden. Aan de hand van cases worden de diverse pro- De cursus Management voor non-profit organi saties is bedoeld voor het hoger- en middenkader en maakt duidelijk, waarom het geven van lei ding aan dienstverlenende en non-profit organi saties zoals ziekenhuizen, scholengemeen schappen, verenigingen, charitatieve instellin gen, verpleegtehuizen, kruisorganisaties, reli gieuze instellingen, sekretariaten van instellin- i Bel voor inlichtingen (070) 26 40 81 of zend deze bon naar het ISW, Antwoordnummer 40, 2500 XP Den Haag. - Postzegel hoeft niet. Invullen met blokletters s.v.p. 0 bleemstellingen en technieken, die liggen op het gebied van communicatie, management en or ganisatie aan de praktijk getoetst. Duur van de cursus: I jaar. Uitvoerige documentatie ligt bij ons klaar. Adres: Postcode plaats: 11K-U1U Opleidingen Uj Bedrijfstrainingen Instituut voor Sociale Wetenschappen. Wassenaarseweg39-41. Den Haag. Tel. (070)264081. VIJVERVREUGD zwakzinnigeninrichting te MIDDELBURG. Vijvervreugd is een tehuis voor 359 geestelijk gehandicapten. Het geheel telt 12 paviljoens en een dépendance. Tevens zijn aan deze instelling nog een viertal fasehuizen verbonden. Het geheel maakt deel uit van de Stichting "Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland". In verband met de pensionering van de huidige funktionaris ont staat in de loop van dit jaar de vakature van Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar kandidaten die: ervaring hebben in een leidinggevende funktie in de zwakzin nigenzorg; een aanvullende hogere opleiding hebben genoten (b.v. hogere school voor verpleegkundigen, HBO IW of Staf-opleiding); bij voorkeur een leeftijd hebben tussen de 30 en 45 jaar. Organisatie: Het hoofd verzorgingsdienst is hiërarchisch geplaatst onder de direkteur zwakzinnigenzorg. Taken: het organiseren, coördineren en toezicht houden op de werk zaamheden in verband met de zorg voor de pupillen; het scheppen van een zo optimaal mogelijk leefklimaat in cfe paviljoens; in samenwerking met andere diensthoofden zorgdragen voor de afstemming'van de inbreng van de verschillende disciplines. Salariëring zal plaatsvinden al naar gelang opleiding en ervaring. Voorts is de CAO Ziekenhuiswezen van toepassing. In de selectieprocedure zullen medewerkers van de inrichting wor den betrokken.. Een funktiebeschrijving is beschikbaar. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij het huidige hoofd verzorging, mevrouw S.C. van Wijck, telefoon (01180) 2 57 51. Uw sollicitatie dient u binnen 2 weken in te zenden aan de afdeling Personeelszaken van de, Stichting "Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland", Postbus 100, 4330 AC te Middelburg. protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom I Het Streekziekenhuis, dat deel uitmaakt van het komplex gezondheidsvoorzieningen te Benne kom, bestaande uit een ziekenhuis, 2 verpleeg huizen en een school voor verpleegkundigen en ziekenverzorgenden, is een algemeen zieken huis met een P.A.A.Z. Het heeft opname-mogelijkheid voor 320 patiënten en vervult een regionale funktie. Op de afdeling KAAKCHIRURGIE (op de poli kliniek) ontstaat op korte termijn een vakature vooreen full-time Vereiste: diploma A-ziekenverpleging. Ervaring in een soortgelijke funktie steekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie worden U graag verstrekt door zr. K. Pronk, algemeen hoofd verpleegkundige; telefoon: 08389-9101. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, 6721 KC Bennekom. Tabltha la een Instelling mar een Christelijke levens overtuiging uitgangspunt en Inspiratiebron Is voor het scheppen van een goed leef- en werkklimaat. In onze leertingengroep die op 24 november 1980 aanvangt met de zijn nog enkele plaatsen vrij. Als je 17 laar bent en aan de vooropleidingseisen: Diploma MAVO-3. MAVO-4, BVB-1 I NAS/INTAS Verzorglngsasslstente s Lager beroepsonderwijs met minimaal 2 examenvakken op C-nivo en de overige vakken op B-nlvo Overgartgsbewijs 3e naar 4e klas Hoger Voortgezet Onderwijs voldoet, dan nodigen wij |e graag uit voor een gesprek. Wij zijn dan In de gelegenheid je te vertellen over deze opleiding, het beroep Ziekenverzorgende en over het werk In ons Verpleeghuis voor geestelijk gehandicapte bejaarden. Wi| verwachten natuurlijk dal je belangstelling hebt voor het omgaan met hulpbehoevende oude mensen en dat je denkt veel voor hen te kunnen betekenen. Vóór 15 juli a.s. kun je telefonisch een afspraak maken met onze afdeling personeelszaken, de heer M. Woudboer. Stichting verpleeg- en venorgingshiizen „Tabltha" Jan Bongastraat 5, Amsterdam telefoon 020 110011 De Stichting Bronovo-Nebo beheert twee ziekenhuizen: de Diakonesseninrichting Bronovo met 405 bedden en het Nebo- ziekehhpis met 135 bedden. Ziekenhuis Bronovo Voor onze VERPLEEGDIENST vragen wij voor diverse afdelingen vakaturenummer 000504 Degenen die in het bezit zijn van een MBO-V of een HBO-V-diploma kunnen ook solliciteren. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en bedraagt minirtiaal f 2097,60 en maximaal f 2761,14 per maand. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij het hoofd Vi dienst, telefoon 070 - 264141 toestel 11 Ziekenhuis Bronovo Voor een CHIRURGISCHE AFDELING vragen wij een vakaturenummer 000604 die in nauwe samenwerking met de hoofd verpleegkundige mede leiding zal gaan geven aan de afdeling. Voor deze funktie denken wij aan een verpleegkundige met enige jaren leiding gevende ervaring, bij voorkeur op een algemeen-chirurgische afdeling. Degenen die de stafopleiding hebben ge volgd, genieten de voorkeur, maar zij die bereid zijn deze opleiding in de toe komst te gaan volgen, kunnen ook sollici teren. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en bedraagt minimaal f 2533,08 en maximaal f 3061,97 per maand. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij het hoofd van de Verpleegdienst. telefoon 070-264141, toestel 118. Ziekenhuis Bronovo Voor ons OPERATIEKAMERKOMPLEX vragen wij voor spoedige indiensttreding een of een vakaturenummer 000304 Verpleegkundigen die de o.k.-opleiding willen gaan volgen kunnen ook solliciteren. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt minimaal f 2048,73 en maximaal f2698,16 per maand. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij het hoofd van de Verpleegdienst, telefoon 070-264141, toestel 118. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van Ziekenhuis Bronovo, Postbus 96900, 2509 JH Den Haag. Vermeld in uw brief s.v.p. duidelijk het vakaturenummei dat bij de funktie is aange geven en de naam van het ziekenhuis. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen Bronovolaan 5 - Den Haag Scheveningseweg 106 Den Haag. Bloemendaal is een modern psychiatrisch centrum met 605 bedden, een verpleeghuis met 128 bedden, een dagziekenhuis en een uitgebreide polikliniek. Er zijn 760 personeelsleden werkzaam. Het psycho-geriatrisch verpleeghuis Dorestad biedt plaats aan patiënten, die langdurige verpleging en verzorging behoeven. Plaatsing geschiedt na een uitgebreide screening en behandeling in onze geriatrische observatiekliniek. De afdelingen bestaan uit 2 of 3 units voor 12 patiënten. Tevens is aan Dorestad een afdeling voor geriatrische dagbehandeling vebonden. Binnen de afdeling wordt geruime aandacht besteed aan het kreëren van huiselijke leefomstan digheden in verband met de veelal langdurige verblijfsduur van de patiënten. De perso nele bezetting bestaat voor ruim 50% uit gediplomeerde verpleegkundigen en ziekenver zorgenden. Ter vervulling van enkele vakatures vragen wij die een oprechte belangstelling hebben voor het werken met de bejaarde medemens Van kandidaten verwachten wij de bereidheid om, in samenwerking met zijn/haar gedi plomeerde kollega's en onder leiding van het afdelingshoofd, zich te willen inzetten voor een goede werkorganisatie. Ook de begeleiding van leerling ziekenverzorgenden behoort tot zijn/haar taak. Een christelijke levensovertuiging wordt door ons zeer op prijs gesteld. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Voor zieKenverzorgenden met ruime ervaring is aanstelling in de rang van Ziekenverzor gende A mogelijk. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van ons centrum. Monsterseweg 93. Postbus 53002, 2505 AA Den Haag. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij het koördinerend Hoofd van Dorestad, de heer W. Plomp, tel. 070-254125 toestel 2475 I christelijk psychiatrisch centrum Wij kunnen op onze nieuwe, zeer goed geoutilleerde haemodialyse-afdeling plaatsen een met de aantekening haemodialyse Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 2909,93 bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken onder vermelding van nr. VD/1J 7 Sportlaan 600, 2566 MJ Den Haag, telefoon: (070) 614761 Als je bij een ongeluk onmiddellijk weet watje moet doen, kan dat het verschil betekenen tussen leven en dood. De dingen die je weten moet zijn met een heel klein bee^e aandacht ontzettend simpel te onthouden. We hebben ze voor u in een klein boekje overzichtelijk bij elkaar gezet Dat boekje krijgt u door even een kaartje te sturen aan „Het Oranje Kruis". Statenlaan 81,2582 GE Den Haag. Aangeboden door dtt Mod in sameruieTting mei öe Snchnng Ide&e Reclame C

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22