J "L DIRECTEUR INTERNE ORGANISATIE M/V Andreas Ziekenhuis hoofd verplegingsdienst (m/v) de tjongerschans verpleegkundig docent(e) een docent(e) alg. en persoonlijkheidsvorming docent(e) somatische verpleegkunde verpleegkundig hoofd-docent (m/v) |t(st)er handgrepen en proeven 2 ;enhuis utrecht a een coördinerend hoofd een verpleegkundige ZATERDAG 5 JULI 1980 TROUW/KWARTET Z te Amsterdam-West is een algemeen ziekenhuis met een opnamemogelijkheid voor 340 patiënten. In het ziekenhuis zijn alle basisspecialismen aanwezig. Wegens het aanvaarden van een funktie elders van het huidige hoofd verplegingsdienst ontstaat per 1 september a.s. een vakature voor een De verplegingsdienst is opgebouwd uit: - een bureau verplegingsdienst, waarin een staffunk- tionaris personeelsplanning, de praktijkbegeleiding en het sekretariaat zijn ondergebracht - elf verpleegafdelingen - een operatiekomplex en de poliklinische behandel kamers. De dienst omvat ca. 260 medewerkenden. Het hoofd verplegingsdienst ressorteert onder de direktie en heeft een specifieke verantwoording ten opzichte van de verpleegkundig direkteur. Belangrijk facet van de funktie is het nauwgezet vol gen van de ontwikkelingen gericht op de patiënten zorg, in het bijzonder het verpleegkundig en sociaal beleid, teneinde dit facet in samenwerking met an dere disciplines in praktijk te brengen. Gezien het niveau van de funktie, welke zowel be- leidsvoorbereidend als beleidsuitvoerend is, verwach ten wij van kandidaten dat zij ervaring hebben in een leidinggevende en/of organisatorische funktie in de gezondheidszorg. Vereist is naast de opleiding tot verpleegkundige een hogere opleiding in het vakgebied die aansluit bij het niveau van de funktie. Informaties kunt u verkrijgen bij de huidige funktio- naris bureau verplegingsdienst telefoon: 020-176817, toestel 167 of het hoofd van de afdeling personeels zaken toestel 228, tot wie u eveneens uw sollicitatie kunt richten. Andreas Ziekenhuis, Theophile de Bockstraat 8, 1058 NR Amsterdam. aVOOR TIJDELIJK WERK AANGESLOTEN ^fRDAME algemeen ziekenhuis heerenveen De tjongerschans is een algemeen ziekenhuis met 383 bedden en ruim 600 medewerkers. Binnen de dienst opleidingen ontstaat in verband met interne promotie per 1 augustus 1980 een vakature voor een Het opleidingsteam werkt volgens een integratief opleidingsmodel, d.w.z. dat de verpleegkundig docenten naast de theorielessen tevens de praktijkbege leiding verzorgen. Voor ide gevraagde docent(e) houdt de taak daarom in: het verzorgen van lessen algemene en interne verpleegkunde, de praktijkbegeleiding van leerling verpleegkundigen op een interne verpleegafdeling. Wij zoeken een verpleegkundige met enige jaren werkervaring, die een docentenopleiding of een hogere opleiding aan een van de hogere scholen voor verpleegkunde heeft gevolgd of iemand die bereid is een docentenoplei ding te volgen. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. De CAO Ziekenhuiswe zen is van toepassing. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden verkregen bij het opleidings- eam, tel. 05130-44444, toestel 246. Sollicitaties te richten aan de algemeen direkteur van de tjongerschans, Postbus 10500, 8440 MA Heerenveen. HOOGSTEDE Centrale Opleiding voor Verpleegkundigen Postbus 200 - 3850 AE Ermelo In onze school, waar we de A, B, en Z-opleiding verzorgen, is per 1 september 1980 plaats voor: t.b.v. de Z-opleiding, In een 75% dienstverband. Aan het vak Alg. en Persoonlijkheidsvorming wordt vanuit een drietal invalshoeken vorm gegeven: 1) De pastorale dienst van de inrichting, 's Heeren-Loo Lozenoord besteedt aandacht aan de godsdienstige beleving van zwakzinnigen en de wijze waarop leerling-verpleegkundigen hiermee om kunnen gaan. 2) De gevraagde docent(e) besteedt in de lessen (3 tot 4 uur aaneengesloten) aandacht aan maatschappelijke, persoonlijke en levensbeschouwelijke onderwerpen, met relevantie voor werknemers/leerlingen zwakzinnigenzorg. De lesuren omvatten gemiddeld vier dagdelen per week. 3) Ook zal hij/zij met een aantal kollega's trainingen sociale vaardigheden (3 dagen) verzorgen met desbetreffende kursusgroepen. De docent(e) die wij zoeken zal meewerken aan de uitvoering van 2 en 3 en overleggen t.a.v. 1 Opleiding: Diploma Sociale Akademie IW of CW met Theologische belangstelling. Kandidaats Theologie Vergelijkbare opleiding. Ervaring met lesgeven, werken met groepen en het opzetten van programma's vereist. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal het salaris minimaal 3.214,01 en maksimaal f 4.003,53 bedragen bij een 100% dienstverband. Inlichtingen: bij Mw. C. van Rossen, sektorhoofd Z-opleiding 03417-57654 tst. 25 En een: t.b.v. de B-oplelding in een 40% dienstverband Taken: Het verzorgen van lessen en eksamens somatische verpleegkunde en EHBO Het vervullen van het groepsdocentschap van enkele kursusgroepen Het leveren van een bijdrage t.b.v. de ontwikkeling van het vak verpleegkunde Het mede zorgdragen voor de spec, onderwijsleermiddelen (oefenlokaal). Opleiding: Verpleegkundige, bij voorkeur met de diploma's A en B ziekenverpleging. Docentenopleiding. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal het salaris minimaal 2.383,22 en maksimaal 3.377,99 bedragen bij een 100% dienstverband. Inlichtingen bij dhr. F. van Vessem, sektorhoofd B-opleiding 03417-57654 tst. 18 Voor beide funkties is een Christelijke levensinstelling vereist. Sollicitaties kunt U binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan de direkteur van de school, Postbus 200 - 3850 AE Ermelo. De verpleeghuizen in Nijmegen en Omstreken hebben in voorbereiding de stichting van een gezamenlijke opleidingsschool voor ziekenverzorgenden. Voor deze school, die per 1 januari 1981 zal starten, wordt per 1 november 1980 gevraagd een Benoeming vindt plaats in overleg met de direkteur. Funktie-informatie De school zal in 2 jaar uitgroeien tot een school met ruim 300 leerlingen, terwijl dit aantal in verband met uitbreiding van het aan tal verpleeghuisbedden in de toekomst verder zal kunnen toenemen. De school wordt in een aparte stichting onder gebracht. De benodigde schoolakkomodatie wordt ge huurd van het Medisch Centrum Dekkers- wald te Groesbeek. De leerlingen zijn in dienst van de deelnemen de instellingen. De school verzorgt het theoretisch deel van de opleiding (momenteel 550 uur, verdeeld over ca. 27 maanden); de praktische opleiding vindt plaats in de instellingen. Funktie-eisen Om deze funktie goed te kunnen vervullen, zul len gegadigden over de volgende kwaliteiten die nen te beschikken: verpleegkundige A en B met docentenoplei ding, bij voorkeur in het bezit van het diploma van de Hogere Opleiding voor Verpleegkundigen (richting opjeiding), praktische kennis van de verpleging in een ver pleeghuis, ervaring als docent aan een opleiding voor zie kenverzorgenden, goede kontaktuele eigenschappen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmake^ van de sollicitatieprocedure. Gezien de signatuur van de verpleeghuizen wordt van de kandidaat een positief-christelijke instelling verwacht. -7 I De CAO-ziekenhuiswezen is van toepassing, alsmede de pensioenregeling van het P.G.G.M. De salariëring geschiedt overeenkomstig de gebruikelijke richtlijnen. Nadere informatie kunt U inwinnen bij Mevrouw M.G. van Melis, direkteur van de gezamenlijke oplei dingsschool, tel. (08895)99 11 (privé: 080 -58 18 81). Uw sollicitatie kunt U, tot 19 juli a.s. richten aan Het Bestuur van de gezamenlijke opleidingsschool voor ziekenverzorgenden voor Nijmegen en Omstreken (i.o.) p/a Moses en Aaronlaan 5, 6564 BG H. Landstichting. Het Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen ziekenhuis met 560 bedden, zoekt een funktie is (de kontinuering van) het uniformeren van de handgrepen en proeven. I2D psychiatrisch ziekenhuis dennenoord zuidlaren uitgaande van de vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken h en handgrepen, pmsten van de werk- |proeven, pn met name met de [sen en de opleidings- Er zal in principe een full-time dienstverband worden aangegaan; de mogelijkheid van een part-time dienstverband is echter niet uitgeslo ten. Gezien de tijdelijke aard van deze werk zaamheden zal het dienstverband worden aan gegaan voor de duur van één jaar, waarna zal worden bezien of dit verlengd k n worden. De aanstelling geschiedt in de rang van Eerste |ize gedachten uit naar Verpleegkundige en de salariëring is overeenkom- >t enkele jaren ervaring stig opleiding en ervaring. |te beschikken over p, terwijl kontaktuele inende kwaliteiten i'erlegsituaties van goed te kunnen De aan te trekken medewerk(st)er zal behoren tot de dienst Praktijkbegeleiding. Nadere inlichtingen worden g.iarne verstrekt door zr. M.C. Vos, Koördinator-Praktijkbegelei- ding, teiefoon (030) 52 81 11, toestel 1140. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht ^an de heer D.C. de Haan, Hoofd Personeels zaken, Bosboomstraat 1, 3582 KE Utrecht. Dennenoord is een psychiatrisch ziekenhuis met kli nische, poliklinische en dagbehandelingsmogelijk heid. Er zijn ca. 750 patiënten opgenomen en het personeelsbestand bedraagt ca. 760. Tot de afdeling Opleidingen behoren de opleidingen tot ziekenverzorgende en psychiatrisch verpleegkun dige. Het totaal aantal leerlingen is plm. 200. Voor deze afdeling vragen wij op korte termijn een verpleegkundig docent(e) part-time (ca. 10 uur per week) Hij/zij zal worden belast met de volgende taken - het geven van lessen in somatische verpleegkunde! en gezondheidsleer - het voorbereiden, verzorgen en evalueren van les-Ij sen - het samenstellen en afnemen van toetsen bij examens - het plegen van overleg met de praktijkbege- leid(st)ers, de staf theoriedocenten en de aan de opleiding verbonden uurdocenten. Voor deze funktie stellen wij als eis dat kandidaten in het bezit zijn van het diploma A-Ziekenverpleging en het diploma Verpleegkundig docent(e) Enige onderwijservaring en het diploma B-Zieken- verpleging strekken tot aanbeveling. Een christelijke levensinstelling is, gezien het karak-[ ter van het ziekenhuis, gewenst. Telefonische informatie omtrent deze funktie is te verkrijgen bij mevrouw W. Brugge, verpleegkundig docente, telefoon 05905-1331 Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar de heer CA. de Graaf, stafdirekteur Sociale Zaken, Dennenoord, E 6, 9471 KA Zuidlaren. Het verpleeghuis Mariënhaven te Warmond is een verpleeghuis voor 200 psycho-geriatrische patiënten. Vacant is de functie van Deze vormt samen met de Algemeen Directeur en de Medisch Directeur een driehoofdige directie. Als zodanig is hij/zij medeverantwoordelijk voor de voorbereiding en de uitvoering van het gehele verpleeghuisbeleid, met als speciaal aandachtsveld de coördinerende aspecten van de dagelijkse leiding. Van de Directeur Interne Organisatie wordt in het bijzonder venvacht een intensieve zorg voor een goede communicatie in de organisatie, voor een integrale zorg voor de patiënten en een grote aandacht voor het functioneren en het welzijn van alle werkgroeperingen. Candidaten dienen te beschikken over een opleiding op het niveau van de gezondheidszorg, gedacht wordt o.a. aan een verpleegkundi ge met hogere opleiding. Candidaten dienen ervaring te hebben in een algemene beleidsfunctie in de gezondheidszorg met sociale, organisatorische en medische aspecten. Een Christelijke levensovertuiging is vereist. Leeftijd 40 tot 45 jaar. Voor de selectie van deze directeur is een commissie gevormd uit het bestuur en de organisatie, waaronder de Ondernemingsraad. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitaties vóór uiterlijk 1 augustus a.s. te zenden aan het Bestuur van het verpleeghuis Mariënhaven, Mgr. Aengenentlaan 1, Warmond. Desgewenst wor den inlichtingen verstrekt door de Algemeen Directeur, Drs C. Th. A. M. van Huygevoort. Tel. 01711-19300. In het verpleeg- en reaktiveringscentrum ..Bertilla" te Drachten, waarin 190 zowel somatische- als geriatrische patiënten zijn opgenomen, en ca. 225 medewerkers werkzaam zijn, vragen wij in verband met voorgenomen veranderingen in de organisatie- struktuur van de afdeling voor geestelijk gestoorde bejaarden (90 bedden) en ook met het oog op de nieuwbouw, per 1-9-1980: De funktie omvat het leiding geven aan het geheel en coördineren van de werkzaamheden op de nog te creëren drie sub-afdelingen te weten voor verplegings-, verzorgings- en begeleidingsbehoeftige patiënten. Voor de vervulling van deze funktie is het diploma Ziekenverpleging A en B, de stafkursus dan wel de bereidheid deze kursus of een hiermee vergelijkba re kursus te volgen, vereist. Praktische ervaring in het leidinggeven is gewenst en eveneens dient de bereidheid aanwezig te zijn eventueel elders kennis op te doen van de psychiatrische-geriatrie. De salariëring geschiedt in de rang van eerste Verpleegkundige A. De funktie omvat het dagelijks leiding geven aan de medewerkers van de sub-afdeling verzorgings-behoeftige patiënten. Voor de vervulling van deze funktie is het diploma Ziekenverpleging A en B vereist, terwijl enige ervaring in het leidinggeven gewenst is. De salariëring geschiedt in de rang van eerste Verpleegkundige. Voor de overige arbeidsvoorwaarden geldt voor beide funkties de CAO Ziekenhuiswezen. Verdere informatie over de funktie-inhoud e.d. kunt u verkrijgen bij br. W. G. de Boer, hoofd verplegingsdienst. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: De direktie van: VERPLEEG- EN REACTIVERINGS CENTRUM BERTILLA BURG. WUITEWEG 140, 9203 KP DRACHTEN. TEL.: 05120-18815.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 20