F® assistenten-accountant Sprangers Co. B.V. oen Medewerkers HETWESimHONK huishoudelijk assistent(e) medewerk(st)er paviljoensondertioud assistent(e) huishoudelijke dienst jonge aktleve verkoper Deze krant verhuist met u mee als u op tijd een kaartje stuurt met de datum èn het nieuwe adres. personeelsconsulent (m/v) Gemeente 's-Gravenhage Ministerie van Defensie assistent beleidsmedewerker (mnl./vrl.) REGISTERACCOUNTANTS ZATERDAG 5 JUU 1980 •y* TROUW/KWARTET -ZA (mnl./vrl.) voor het Centraal Bureau voor de Statistiek Lb.v. da Hoofdafdeling Financiële Statistieken De Hoofdafdeling Financiële Statistieken maakt statistieken en overzichten, welke de produktle- structuur, de financiële verhoudingen en geldstromen zichtbaar maken, zoals die zich voor doen bl) de Overheid, het bank- en verzekeringswezen, diverse Instellingen en bepaalde bedH|fstakken. Naast een bijdrage aan de opbouw van de financiële rekeningen als onderdeel van het systeem der Nationale Rekeningen Is er een belangrijke cobrdlnerende taak waar het gaat om het geven van een sluitend totaalbeeld van de financieringsstromen In de Nederlandse economie. Er wordt daarvoor contact met andere hoofdafdelingen binnen het Centraal Bureau voor de Statistiek onderhouden. Bij de verwerking van de gegevens wordt gebruik gemaakt van geautomatiseerde systemen zowel In eigen beheer (office-computer) als centraal opgestelde grote apparatuur. De Hoofdafdeling Financiële Statistieken telt ruim 100 mede werkers en Is verdeeld In een Studiedienst, enkele afdelingen, onderafdelingen en bureaus. Onderafdeling Institutionele Beleggers De werkzaamheden van de Onderafdeling (9 medewerkers) zijn erop gericht om naast de vervaardiging van enkele statistieken over o.a. het verzekeringswezen en spaarinstellingen, tevens de verzamelde financiële gegevens zodanig te analyseren dat zij kunnen worden verwerkt in een rekeningstelsel, waaruit vëlt af te lezen op welke wijze geldstromen van en naar de verschillende sectoren van het economisch teven worden geleid. chef vac. nr. 0-688S101S9 Functie-informatie: bijdragen leveren aan onderzoeken voor actuele en nieuwe statisti sche informatie; meewerken aan de ontwik keling van een geïntegreerd stelsel van financiële rekeningen. Vereist: voltooide universitaire opleiding economie. Ervaring op financieel en/of statistisch gebied strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f5277,- per maand. medewerker vac. nr. 0-689510159 Functie-informatie: opzoeken en bewerken van financiële gegevens uit balansen en exploi tatie-overzichten van pensioenfondsen; het gereedmaken voor verdere verwerking van deze gegevens voor het maken van totaal overzichten. Vereist: diploma MAVO-4 en enige boekhoud kundige kennis. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2660,- per maand. specialist vac. nr. 0-688610159 Functie-informatie: analyseren en bewerken van financiële jaaroverzichten van pensioen fondsen; maken van overzichten voor de Nationale rekeningen en voor jaar- en kwartaalpubllkatles; meewerken aan de auto matisering van de statistische informatie; onderhouden van in- en externe contacten. Vereist: diploma MEAO administratieve rich ting of HAVO MBA óf een hiermee ver gelijkbare opleiding. Ook zij die bovenge noemde studies volgen kunnen solliciteren. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f3371.- per maand. Onderafdeling Instellingen zonder winst- De Afdeling Financiële Instellingen en instel lingen zonder winstoogmerk heeft 28 mede werkers. verdeeld in drie onderafdelingen waar. naast het vervaardigen van statistieken, ook de financiële gegevens zodanig.worden geanalyseerd dat zij kunnen worden verwerkt in een rekeningstelsel waaruit valt af te lezen op welke wijze geldstromen van en naar de verschillende sectoren van het economisch leven worden geleid. De Onderafdeling Instellingen zonder winstoogmerk houdt zich bezig met het verzamelen en analyseren van financiële gegevens van o.a. woningbouw verenigingen. sportverenigingen en kerk genootschappen. chef vac. nr. 0-686710159 Functie-informatie: samenstellen van statistie ken en schrijven van toelichtende teksten; bijdragen leveren aan onderzoeken voor actuele en nieuwe Statistische informatie. Vereist: volledig SPD of een hiermee vergelijkbare opleiding. Ervaring op statis tisch en/of flnancieel-administratief gebied strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 4497.- per maand. medewerker vac. nr. 0-688810159 Functie-informatie: analyseren en verwerken van gegevens uit jaarverslagen: controleren en bewerken van enquêteformulieren en in verband hiermee onderhouden van telefonisch contact met diverse instellingen; opstellen en gereedmaken van staten en tabellen, welke bestemd zijn voor publikatie. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 en Praktijk diploma Boekhouden of studerend hiervoor: diploma Elementaire Statistiek of bereidheid hiervoor te studeren. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2666.- per maand. Onderafdeling Lokale Ovtrheld Bij deze Onderafdeling worden de inkomsten en uitgaven van de gemeenten geanalyseerd en gerangschikt naar diverse gezichtspunten waaronder onderwerpen van overheidszorg, regionale indeling e.d. Op grote schaal draagt de Onderafdeling bij in de verdere ontwikke ling van de gegevensuitwisseling tussen de verschillende afdelingen binnen het CBS. medewerkers financiële analyse vac. nr. 0-688910159 Functie-informatie: na een introductiecursus en de nodige begeleiding zal hij/zij zelf standig de gemeentelijke rekeningen, begro tingen en bijbehorende staten, nodig voor de samenstelling van de jaarlijkse statistiek der gemeentefinanciën analyseren; kandidaten moeten bereid zijn om jaarlijks een aantal gemeenten te bezoeken; contact onderhouden met andere afdelingen binnen het CBS. Vereist: diploma MEAO administratieve rich ting of HAVO óf MAVO-4 met MBA of een hiermee vergelijkbare opleiding. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2940,- per maand. Onderafdeling Kredietinstellingen Naast het produceren van recente gegevens over de transacties op de kapitaalmarkt, zoals de ANP-CBS-beursindex, houdt de Onderafdeling Kredietinstellingen zich o m. bezig met het verzamelen van gegevens over de aandelen- en obligatiemarkt, de beleg gingsinstellingen. het consumptief krediet, de leasing en hypotheken. specialist vac. nr. 0-689010159 Functie-informatie: begeleiden van de werk zaamheden van de werkgroep Kapitaalmarkt; voorbereiden en samenstellen van statistieken over beleggingsinstellingen en vastgoed fondsen; onderhouden van contact met be richtgevers en verstrekken van inlichtingen over statistieken. Vereist: Middelbare beroepsopleiding economische-administratieve richting of een hiermee vergelijkbare opleiding. Automati seringservaring strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f3371.- per maand. Onderafdaling Kortlopende Indicatoren en Consolidatie Bij deze onderafdeling wordt naast de ver vaardiging van kwartaalstatistieken over de investeringen en schulden van de verschil lende overheden, bijzondere aandacht besteed aan methodieken voor het verzamelen en samenvoegen van de statistische basis gegevens over inkomsten en uitgeven van de overheid. Hierbij vormt de automatisering een belangrijk onderdeel, waarbij gedurende de eerstkomende jaren aan een verdere uitbouw wordt gewerkt. chef vac. nr. 0-689110159 Functie-informatie: eindredactie van publika- ties van de onderafdeling en onderhouden van de hieruit voortvloeiende contacten binnen en buiten het bureau; bijdragen leveren in het aanpassen en ontwerpen van verwerkings technieken voor diverse statistieken, zowel v.w.b. de automatisering als m.b.t. de onder linge coördinatie. Het Centraal Bureau voor de Statistiek beschikt over een centrale afdeling, die zich met de technische kant van de automatisering bezig houdt. Vereist: voltooide universitaire opleiding economie met econometrische belangstelling of voltooide universitaire opleiding econome trie met openbare financiën. Kennis op het terrein van openbare financiën strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f5277,- per maand. Het Bureau Kortlopende Indicatoren draagt zorg voor de publikatie van statistieken die gekenmerkt worden door het geven van informatie over overheidsfinanciën. Elk kwartaal worden de standen van schulden en de investeringen uit enquêteformulieren van o.a. gemeenten en provincies berekend. chef vac. nr. 0-689210159 Functie-informatie: leiding geven aan een team van 4 medewerkers m.b.t. het op de gestelde data te laten verschijnen van de statistieken; schrijven van de begeleidende tekst bij elke publikatie en optreden als vraagbaak voor lezers van de statistiek; bezoeken van berichtgevers. Vereist: diploma HEAO of MO-Economie of diploma Gemeentefinanciën of een hiermee vergelijkbare opleiding. Zij die hiervoor stu deren kunnen eveneens solliciteren. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 4497.- per maand. medewerker grondbedrijven vac. nr. 0*89810159 Naast het analyseren van de inkomsten en uitgaven van de gemeenten, dienen ook de activiteiten van de gemeentelijke grond bedrijven te worden waargenomen: deze nemen met hun aankopen van gronden, het bouwrijp maken en de verkoop van bouw rijpe gronden een belangrijk deel van de grondontwikkeling in Nederland voor hun rekening. Functie-informatie: verzorgen van de verzen ding en binnenkomst van de enquête formulieren t.b.v. de statistiek Grondbedrijven en nazien op de juiste invulling daarvan: bezoeken van gemeenten. Hij/zij zal een interne opleiding „financiële analyse" volgen omdat de cijfer» tevens gebruikt worden voor de statistiek der gemeentefinanciën; na over leg met de chef verwerken van de enquête formulieren m.b.v. een office-computer. Vereist: diploma MULO/MAVO-4. Diploma MBA strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2940.- per maand. chef jr vac. nr. 0-689410159 Afdeling Financiële Instellingen en instellin gen zonder winstoogmerk De afdeling, verdeeld in 3 met in totaal 25 medewerkt ondërafdelin ;ers.-*ïoudt zi ilingen zich bezig met het verschaffefltyan een kwantita tief inzicht in de structuur en de ontwikkeling van produktieproces, inkomenstransacties en balansen van banken, verzekeringsbedrijven en instellingen zonder winstoogmerk. De gegevens worden zodanig bewerkt dat zij passen in de Nationale rekeningen. Functie-informatie: naast leiding geven aan de drie onderafdelingen ontwikkelen van initiatieven voor ontwikkeling en uitbouw van de statistieken; zich op de hoogte houden van de algemene economische ontwikkelingen in Nederland en peilen van de behoefte aan informatie bij financiële instellingen en financiële organen; wetenschappelijk voor bereiden van kortlopende indicatoren en nieuwe enquêtes. Vereist: voltooide universitaire opleiding economie met ecohofrtetrische belangstelling. Kennis op het gebied van financiële instellin gen strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f6098.- per maand. Voor alle functies geldt: Standplaats: Voorburg. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure- Sollicitaties inzenden vóór 26 juli 1980. Inlichtingen Informatie over andere functies bij de Rijks overheid kan worden ingewonnen bij de permanente banenmarkt Rijks Psychologische Dienst. Eisenhowerlaan 13^. Corr. adres: Postbus 20013. 2500 EA /s-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer 070 - 50 12 26. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8#/o vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand (bij volledige dagtaak). Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prlna Maurlta- laan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52. Postbus 1035. 2680 BA Monster. Telefoon (01749)44041 s Bij de Civiele Dienst van onze inrichting onstaat wegens huwelijk van de huidige medewerkster een vacature vin in het Centraal Gebouw. Onder leiding van de beheerder van dit gebouw zal de taak bestaan uit o.a. het schoonhouden van het gebouw, het (helpen) serveren tijdens de bezoekdagen en bij andere gelegenheden. Tevens zal de betrokkene in staat moeten zijn de beheerder gedurende zijn afwezigheid te vervangen. Vereiste opleiding tenminste LH.N.O.-diploma. Voorts ontstaat in de huishoudelijke dienst per 1 september 1980 een vacature van full-time voor het uitvoeren van schoonmaakwerk in één der paviljoenen. Verder zoeken wij nog een part-time voor halve dagen (4 uur per morgen) voor het verrichten van diverse werkzaamheden van huishoudelijke aard in één der nieuwbouw-units. Gunstige salariëring en goede arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de ca.o. voor het Ziekenhuiswezen. Een christelijke levensovertuiging wordt op prijs gesteld. Nadere inlichtingen over bovengenoemde functies ziin te verkrijgen bij het hoofd Civiele Dienst, de heer GA Ouwendijk, toestel 334. Schriftelijke sollicitatie te richten aan.de afdeling Personeelszakea Groothandel in bouwmaterialen die zijn werkgebied hoofdzakelijk heeft in het wes telijk deel van de provincie Zuid-Holland, vraagt een leeftijd tussen de 23 en 35 jaar. De kandidaat dient, naast kennis van mate rialen, over goede zakelijke kwaliteiten te beschikken. Schriftelijke sollicitatie aan het bureau van dit blad onder nummer 50048 Trouw A'dam. FIETS GEZOCHT? KIJK IN DE MINI-ADVERTENTIES DE GEMEENTELIJKE DIENST VERPLEGING EN VERZORGING De Gemeentelijke Dienst Verpleging en Verzorging zoekt een voor zijn afdeling personeelszaken (13 medewerkers). De Dienst, die ruim 800 medewerkers telt, is belast met de zorg voor 700 verpleegden en 300 verzorgenden in 9 verpleeg- en verzorgingshuizen. De functionaris zal t.b.v. twee of meer huizen in overleg met de directies en stafleden der tehuizen, deelnemen aan, c.q. adviseren m.b.t.: - werving, personeelsbegeleiding, loopbaanbegelei ding, beoordeling, dienstverband, promoties, functie niveau etc. - de verdere ontwikkeling en invoering van het perso neelsbeleid. Functie-eisen zijn: - een opleiding op h.b.o.-niveau, - liefst ruime ervaring in het personeelswerk, - leeftijd vanaf circa 30 jaar. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en en/a- ring en bedraagt maximaal f 4033,- bruto per maand. Bij goed functioneren is een promotiemogelijkheid (max. salaris f 4532,—) aanwezig. De bij de Gemeente 's-Gravenhage gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn verder van toepassing. Aan de selectieprocedure zullen meerdere personen deelnemen. Van de sollicitanten wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resul taat hiervan wordt - zo mogelijk direct na afloop - door de psycholoog met betrokkene besproken. Rapport zal slechts worden uitgebracht na toestemming van de sollicitant(e). Voor informaties kan contact worden opgenomen met de afdeling Personeelszaken van de Gemeentelijke Dienst voor Verpleging en Verzorging, telefoon 070 - 924111, toestel 210. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie gericht te worden aan de Directeur van de Gemeentelijke Dienst vöor Verpleging en Verzorging, Hengelolaan 179,2545 JG 's-Gravenhage, onder vermelding van G.D.V.V. nr. 014. De Directie Plannen en Arbeidsvoorwaarden militair personeel zoekt voor haar Afdeling Arbeidsvoorwaarden militair personeel een Tot zijn of haar taak zal het assistentie verlenen bij de beleidsvoorbereiding op het aan de beleidsmede- werk(st)er toegewezen deelgebied van de financiële arbeidsvoorwaarden behoren. Dit houdt in: bet verrichten van deelonderzoeken en het verzamelen van gegevens ten dienste van door de beleidsmede- werk(st)er te verrichten studies/analyses; het ontwerpen van werkstukken van eenvoudige aard; het plegen, in opdracht van de beleidsmedewerker en met inachtneming van diens aanwijzingen, van overleg met functionarissen binnen en buiten de afdeling. Tevens: het verrichten van administratief-ondersteunende werkzaamheden; het deelnemen aan, dan wel verrichten van werkzaam heden voor werkgroepen, commissies e.d.; het zich op de hoogte houden van de voor zijn taak relevante ontwikkelingen door bestudering van litera tuur e.d. Wij zoeken iemand met een afgeronde HAVO/VWO- opleiding. Goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en goede contactuele eigenschappen. Kennis van finan ciële arbeidsvoorwaarden strekt tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 3084,- bruto per maand, excl. een toeslag van f 26,- per maand en 8% vakantie uitkering. Het aantal vakantiedagen bedraagt minimaal 22 dienst- dagen per kalenderjaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Sollicitaties worden met belangstelling tegemoet gezien door het Hoofd van de Afdeling Personeelsvoorziening Burgerpersoneel, Postbus 20701, 2500 ES 's-Gravenhage. vraagt voor haar vestiging te Den Haag aankomende en gevorderde *OTi Vereisten: voor aankomenden - MBA-niveau - enige cöntrole-ervaring voor gevorderden - SPD-niveau of vergelijkbare NIVRA-opleiding - controle-ervaring Diegenen, die voorkeur geven aan het werken in een klein team, worden verzocht schriftelijk dan wei telefonisch te reflecteren. Tel. 070-469442 - PrlnSessegracht 33 - 2514 AP 's-Gravenhage.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18