ir Cebemo Amsterdam vraagt broeder de Vries direktie- Buitendienstmedewerker jonge enthousiaste kracht Stichting voor Opleiding tot Sociale Arbeid-Haarlem een conciërge (m/v) een typist/telefonist (m/v) Ministerie van Defensie DIRECTIE AUTOMATISERING beleidsadviseur (mnl./vrl.) planningsspecialist imn./.hi GEBR. TREBBE BV. CHEF KOK hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen algemeen ziekenvervoer Secretaresse afdeling voedselhulp Typiste Frans-talig Typlst(e) projektenafdellngen Vertaler(ster) Spaans Een verantwoordelijke commerciële funktie voor enthousiaste mensen unitleider sociaal-ekonomisch voorlichtster A medewerker chef huurdebiteuren ZATERDAG 28 JUNI 1980 TROUW/KWARTET Kruisstraat 8-10, 2011 PX Haarlem. Telefoon (023) 31 92 85 Voor de opleidingen van de Stichting in de curiusplaats Utrecht, met ongeveer 700 part-time studerende volwassenen, zoeken wij per direkt Taken: de zorg voor het gebouw; het verrichten van reproduktiewerkzaamheden; het beheer van leermiddelen, administratieve hulpmiddelen en apparatuur; het deelnemen aan de vergaderingen van de beheerscommissie. (20 uur per week) Taken: het verzorgen van typewerk; het verzorgen van de correspondentie en de documentatie; het bedienen van de telefoon; het deelnemen aan de vergaderingen van de beheerscommissie. Wij verwachten van beiden de bereidheid om samen met de beheerscommissie verantwoordelijkheid te dragen voor o.m. de bovengenoemde taken en mee te werken in en aan een zich naar democratische verhoudingen ontwikkelende struktuur. De werktijden zullen in nader overleg worden vastgesteld. Conciërgetaken zullen ook op avonden door de week en op zaterdag-overdag verricht moeten worden. Rechtspositie: salariëring en rechtspositie conform het rechtspositiebesluit WVO. Sollicitaties: schriftelijke reacties vóór 11 augustus a.s. te richten aan de voorzitter van de Beheerscommissie, p/a Witte Vrouwenkade 4,3512 CR Utrecht. Het Departement van Defensie kan worden gezien als een van de grootste bedrijven van Nederland, waarbij niet alleen militairen maar ook duizenden burgerambte naren werkzaam zijn. Om deze organisatie te besturen is een doeltreffende (geautomatiseerde) informatievoor ziening nodig. De Directie Automatisering, die deel uit maakt van het directoraat-generaal economie en financien, ontwikkelt daartoe het te voeren informatie- en automa tiseringsbeleid en brengt diverse automatiseringsprojecten tot uitvoering, waaronder database- en datacommunicatie toepassingen. De verwerking van informatiesystemen vindt plaats in een aantal rekencentra, waarbij gebruik wordt gemaakt van geavanceerde apparatuur en systeem- programmatuur. De Afdeling Informatiebeleid ontwikkelt het beleid voor de bestuurlijke informatievoorziening van de gehele Defensie-organisatie en geeft de aanzet tot het periodiek opstellen van het defensie informatie- en automatiserings plan. Bij deze afdeling zijn de volgende functies vacant: Standplaats: Rijswijk/'s-Gravenhage. Taak: Levert een bijdrage tot de ontwikkeling van het infor matiebeleid, zoals dat in de informatie- en automatiserings plannen wordt geconcretiseerd Vereist: Een afgeronde HEAO-Bi opleiding of AMBI-S. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 4497,- bruto per maand, exclusief een toeslag van max. f 26,- per maand. Standplaats: Rijswijk/'s-Gravenhage. Taak: Het opstellen van beleidsrichtlijnen m.b.t. de informatie- en automatiseringsplannen voor het defensie-apparaat als geheel en voor de centrale organisatie, alsmede het samenstellen van die plannen. v Vereist: afgeronde HEAO-Bi opleiding of AMBI-S. b.v.k. ervaring op.het gebied van planning en systeem ontwikkeling. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 4497,- bruto per maand, exclusief een toeslag van max. f 26,- per maand, waarbij een uitloop naar maximaal f 5277,- bruto per maand niet wordt uitgesloten. Gedacht wordt aan energieke medewerkers/sters die het als een uitdaging zien om binnen een complexe organisa tie een dergelijke veeleisende functie op de juiste wijze in een goed teamverband te vervullen. Voor alle functies gelden de volgende secundaire arbeids voorwaarden: minimaal 22 vakantiedagen en 8% vakantie uitkering. Eventuele tegemoetkoming in reis-, pension- - en verhuiskosten volgens terzake geldende bepalingen. Een geschiktheidstest voor genoemde functies kan tot de selectie-procedure behoren. Nadere informatie omtrent de vaktechnische aspecten van de functies kan worden verkregen bij de heer S.C. Sytsma te Rijswijk (Z.H.), tel. 070 949214 en omtrent de selectie bij de heer R J. Tissen te 's-Gravenhage, tel. 070 - 722428. Sollicitaties worden met belangstelling tegemoet gezien voor 25 juli 1980 door de Directie Burgerpersoneel, Hoofd1 van de afdeling Personeelsvoorziening, Postbus 20701, 2500 ES 's-Gravenhage. Exptortaiiemaatschappij Gebr Trebbe 8 V te Enschede voeti de direktie over een aantel maatschappij, the nch bezig houden met utriitetts Op het hoofdkantoor te Enschede is de functie Naast werkzaamheden als verzorgen van corres pondemie, arrangeren en notuleren van besprekingen, bijhouden van een deel van het archief, wordt van haar een belangh|k aandeel verwacht m het operationeel houden van markt en Voor deze functie is vereist een opleiding op middelbaar niveau (HAVO VWO), sangevuld met een secretaresse opleiding, alsmede enkele jaren ervaring in een vergelijkbare baan. Leeftijd tot ca. 30 jaar Met de hand geschreven softataties kunnen worden gericht aan de Direktie van Exploitatiemaatsctiappij Tubantiasingel 63 7614 AB Enschede Voor ons Hervormd Verpleeg- en Reactiveringscen- »rum "Nassau-Odijckhof" te Driebergen, met een capaciteit van 124 somatisch zieken, vragen wij voor onze centrale keuken een Deze functionaris zal in samenwerking met het keu kenteam verantwoordelijk zijn voor de voedselberei ding van ons huis waaronder ca. 160 warme maal tijden per dag. Er wordt gewerkt met het régéthermic- systeem. Dit betekent dat op zaterdag en zondag niet wordt gekookt. Om deze functie goed te kunnen vervullen is naast gedegen vakkennis, blijkend uit het bezit van het diploma instellingskok en het diploma dieetkok, ruime leidinggevende ervaring met de organisatie van een instellingskeuken nodig. Zijn leeftijd zal rond de 30 jaar zijn. Gezien het karakter van ons huis vragen wij van de aan te stellen kandidaat een positief protestants christelijke levensovertuiging. Informatie's omtrent deze functie kunt U inwinnen bij dhr. R. ie Clercq, hoofd huishoudelijke dienst, tel: 03438-1 5811. Sotlicitatie's kunt U richten tot de heer N. Goed hart, verpleegkundig directeur. Nassau-Odijcklaan 3, 3971 BN Driebergen-R. B.V. ASSURANTIE- EN BEMIDDELINGSKANTOOR C.B.T.B. Postbus 74 - 6720 AB Bennekom - Tel. 08389-7112 vraagt voor haar rayonkantoor te Bennekom een Beheren en uitbreiden van de bestaande assurantie porte feuille op de Veluwe Middelbare opleiding Assurantiedipioma B of daarvoor studerend 22-30 jaar Leeftijd: Salariëring: Naar leeftijd en ervaring Oname In pensioenfonds Goede secundaire voorwaarden. Eigenhandig geschreven sollicitaties aan bovengenoemd adres, t.a.v. de Directie. KARPERWEG 19-23 1075 LB AMSTERDAM TELEFOON: 020-76.41.41 Op onze voor een belangrijk deel geautomatiseerde administratie is plaats voor een die na een inworkperiode in staat moet zijn een belangrijk deef van de debiteuren administratie te verzorgen en die verder allerlei voorkomende werkzaamheden Wij denken aan iemand met een opleiding op LEAO-niveau, die beschikt over sen goede typevaardigheid en die in staat is nauwkeurig te werken. Eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven kunnen worden gezonden t a v. de heer P. J. Ekeischol Katholieke organisatie voor medefinanciering van ontwikkelingsprogramma's Werken bij Cebemo betekent praktisch bezig zijn met ontwikkelingse«menwer king. In een organisate van ca. 70 mensen, georganiseerd In kleine teams van gemotiveerde mensen op een ealarisntveeu In overeenstemming met opleiding, ervaring en het belang van uw funktia. Cebemo zoekt full timemedewerkers/sters als: Ervaren secretaresse, gewend zelfstandig te werken, goede beheersing Frans. Engels en Nederlands. Ter assistentie van de atdeiings-secretaresse van de regio Afrika. Doorgroeimogelijk heden tot secretaresse-funktie aanwezig. a) Voor het uittypen van projekt-beschrijvingen en reisverslagen. Overwegend in het Nederlands, maar ook in de moderne talen. b) Voor het verzorgen van correspondentie met projekthouders in de Derde Wereid. Accuratesse, vooral t.a.v. financiële gegevens, vereist. Doorgroeimogelijkheden tot secretaresse-funktie aanwezig. Voor vertalingen van projekt beschrijvingen en correspondentie van en naar het Spaans. Aanstelling op pari-timebasis mogelijk. Schrijf naar: Cebemo. t.a.v. drs. J. D. van Muiswinkel. Van Alkemadelaan 1postbus 90727. 2509 LS Den Haag. Randstad Uitzendbureau bv is één van de grootste uitzendorganisaties in ons land. Zij helpt het bedrijfsleven aan tijdelijk personeel en daarmee uitzendkrachten aan tijdelijke banen. Deze dienst wordt verleend in de administratieve, industriële en technische sektor. Het ontvangen en selekteren van sollicitanten en het kontakt onderhouden gebeurt door teams van 2 tot 3 medewerkers, zgn units. De leiding daarvan is in handen van een unitleider. Deze werkt binnen de unit serieus en met enthousiasme mee en stimuleert een goede dienstverlening naar de uitzendkrachten en een juiste afhandeling van de administratie. Daarnaast gaat de unitleider op bezoek bij bedrijven om het kontakt te onderhouden met bestaande en het kontakt te leggen met nieuwe relaties voor wat betreft plaatsingsmogelijkheden. Voor onze units in Amsterdam zoeken wij jonge mensen, die opgeleid willen worden tot JSTE •ffecl nie van de bi toor imee rlit i ift inte (St M 5' op. nati' ven te ion 11 Randstad verwacht dat zij tenminste een middelbare schoolopleiding (VWO- met einddiploma) hebben, over goede kontaktuele eigenschappen beschikken en een aantal laren bedrijfservaring hebben opgedaan Een leeftijd rond 25 jaar is het meest geschikt. Daar staat tegenover een aantrekkelijk salaris. 8\i% vakantiegeld, 23 vakantiedagen. 13e maand plus tantième, studiekosten-, representatie- en onkostenvergoeding Vanzelfsprekend krijgen zij een gedegen bedrijfsopleiding, training en voort durende begeleiding. Schriftelijke sollicitaties met volledige personalia, opleiding en ervaring en vergezeld van een recente pasfoto te richten aan: Randstad Uitzendbureau bv, ta v. mevr. E. W. Uil, Kalverstraat 196,1012 XH Amsterdam De vie pn IK ie Salaris: De Overijsselse Christelijke Boeren- en Tuindersbond vraagt per 1 september 1980 een De sociaal-ekonomische voorlichting heeft tot taak da agrarische bevolking op de hoogte te stellen van de sociaal-ekonomische ontwikkelingen die invloed hebb op het gezin en het bedrijf. Via individuele- en groepsvoorlichting wordt o.a. aandacht besteed aan sociale voorzieningen, erfrecht en bedrijfsoverdracht, woningvoorlichting, inkomensbesteding en overheidsmaatregelen voor land- en tuinbouw. De uitvoering hiervan geschiedt in teamverband. Interesse voor bovengenoemde onderwerpen en zo mogelijk enige ervaring. Opleiding: H.A.S., H.E.A.O.. N XIX of NXil. Opleiding voor T.H.W., e.a. Positief Prot. Chr. levensovertuiging. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring met toepassing van de daarvoor geldende schalen volgens Rijksregeling. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij J. L. Eggens, tel.: 05200-18180 of 05293-1870 (privé). Eigenhandig geschreven sollicitaties vóór 23 augustus a.s. te richten aan hel Bestuur van de Overijsselse Christelijke Boeren- en Tuindersbond, Zeven Alleetjes 5.8011 CV Zwolle. voor het GRONDBEDRIJF bij Economische Zaken, Financiële Administratie (Signalering) een TAAK als 2e man op de afdeling meewerken aan het opzetten van au tomatiseringsprojecten en de invoering daarvan; opstellen van procedures, taakbeschrijvingen en dergelijke bin- bij de onderafdeling Huurdebiteuren een nen de administratie van het bedrijf. VEREISTEN MBA en studerend voor SPD, Ambi of Nivra; ervaring met en inzicht in automatiserings- en orga nisatievraagstukken TAAK leiding geven aan vijf me dewerkers die de administratie van de huurvorderingen en huurbetalingen van circa 8000 woningen en bedrijven zal verzorgen. Binnenkort zal de administratie, die nu op een office-computer gebeurt, wor den ondergebracht buiten het bedrijf. VEREISTEN MBA en studerend voor SPD; ervaring met geautomati seerde administraties. SALARIS afhankelijk van leeftijd en vac. nr. 5183 SALARIS afhankelijk van leeftijden ervanng, maximaal f 3516.- bruto p> maand. INLICHTINGEN bij de heer H Potma, telefoon (020) 596 3626. vac.nr. 5213 ervaring, maximaal 4035 - bruto p* maand. INLICHTINGEN bij de heer H G Potma. telefoon (020) 596.3626. Alle genoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van f 26.- bruto per maand, ingaande per 1 uli 1980. Voor jeugdigen geldt een lager bedrag. Zowel mannelijke ets vrouwelijke kandidaten kunnen naar deze functies sollicite ren. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. Vakantieuitkering 8 procent de rechtspositieregeling van de gemeente Amster dam van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken. Oudezijds Voorburgwal 274, 1012 GL Amsterdam, on der vermelding van het genoemde vacaturenummer. gemeente amsterdam

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26