JL afdelingshoofd (m/v) ■zeister ziekenhuis verpleeghuis de lichtenberg j gediplomeerd B-verpleegkundigen hoofd van een interne afdeling (m/v) eerste waarnemend hoofd van de klasse afdeling (m/v) Ie veipleegkundige hoofd verpleging en verzorging ZIEKENVERZORGENDEN randerode WAARNEMEND HOOFD VERZORGING/VERPLEGING INTERCONFESSIONELE STICHTING GEZONDHEIDSZORG TIEL o.k.-verpleeg- kundigen en o.k.-assistenten Bleuland Ziekenhuis Gouda ERGOTHERAPEUT(E) v WiltaTroowookopow 1/ vakantie-adres bezorgd 1 Bon voor bezorginglroaw tijdens vakantie •MS»!»te t.\> JUi TUoU TROUW/KWARTET In Randerode wordt getracht een leef- en werk gemeenschap te verwezenlijken op basis van een algemeen christelijke levensovertuiging. Ten behoeve van de 120 somatisch zieken en 240 psycho-geriatrische bewoners werken er ongeveer 380 medewerkers vanuit verschil lende beroepsgroepen. In de verplegingsdienst zullen enkele vakatures ontstaan voor Wij zoeken daarom op korte en langere termijn zie kenverzorgenden voor de afdelingen psychogeria- trie en somatiek. Zij zullen samen met enkele (leerling) kollega's de verzorging en de verpleging van ongeveer 15 be woners in teamverband proberen te realiseren. De arbeidsvoorwaarden worden toegepast over eenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Wanneer u nadere informatie wilt, zijn wij graag be reid u die te verstrekken. Sollicitaties kunt u zowel telefonisch als schrifte lijk richten aan het Hoofd Personeel en Organisa tie (toestel 323). INTERCONFESSIONEEL VERPLEEGHUIS Zü MEUBOOMIAAN 10 - AKLOOORM - m. 00»- 330M4 KOMKCSFONOCMTW ADMES: POSTBUS 0013 - 7300 OM APEIOOOMM Paviljoen "Dennenoord" is een afdeling met een intensief behandel - en leef-/lèer- programma voor 31 dames. Werken op deze afdelingen betekent dat er een groot beroep gedaan wordt op iemands! persoonlijke inzet. Voor deze bewoonsters wordt een groepsmatige verpleging ontwikkeld, gericht op het scheppen van een optimaal therapeutisch leefklimaat. Wij zoeken voor deze afdeling Onze verwachtingen zijn: - meedenken, vormgeven aan behandel- en verpleegplan - zich betrokken opstellen naar bewoners en kollega's - meewerken in de direkte werkbegeleiding van leerling verpleegkundigen - een christelijke levensovertuiging Wij bieden: - hulp bij het vinden van huisvesting - ontwikkelingsmogelijkheden o.a. door middel van het verlenen van studie faciliteiten - promotieperspektief Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer A. Zweers, toestel 314, of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken na verschijning van dit blad erf onder vermelding van het kodenummer richten aan de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Woifheze", Wolfheze 2, 6874 BE Woifheze (bij Arnhem)' Tel. 08308 - 1121. de Stichting bejaardencentrum „DÈ HULLEN" te Roden vraagt een: Het bejaardencentrum „DE HULLEN" heeft 76 bewoners, een ziekenboeg met een capaciteit van 10 bedden en verder zijn er nog 66 woningen, die bij het centrum behoren. Onze gedachten qaan uit naar iemand van plm. 36-45 jaar. die in het bezit ie van het diploma ziekenverpleging A. Haar taak zal hoofdzakelijk bestaan uit: Het vervangen van het hoofd van de verzorging tijdens de vrije dagen en vakanties. Het bij toerbeurt verrichten van bereikbaarheidsdiensten. Daarnaast zal zij ook bereid moeten zijn om andere verzorgende c.q. verplegende werkzaamheden te verrichten welke in een bejaardentehuis voorkomen. Een mooie woning is eventueel beschikbaar. De salarisregeling en ovértge ^arbeidsvoorwaarden, waaronder opname in het pen sioenfonds PG.G M vinden plaats overeenkomstig de C.A.O voor bejaardente- huiten. Si Gegadigden kunnen hun schriftelijke sollicitaties nchten aan het bestuur van de Stichting Bejaardencentrum ..DE HULLEN", p/a de heer H. W. Piek. Wilhelminastraat 20. 9301 4Ï Roden. In de drie ziekenhuizen in de West-Betuwe, St. Barbara te Culemborg, St. Andreas en Bethesda te Tiet. worden voorbereidingen getroffen om begin 1982 op te gaan in een nieuw streekziekenhuis voor de Betuwe in Tiet, Waarvan de bouw reeds is begonnen. Het nieuwe ziekenhuis heeft een opnamekapaciteit voor 367patiënten; er zullen ongeveer 700 medewerkenden werkzaam zijn. Voor het BETHESDA ZIEKENHUIS vragen wij op korte termijn: De interne afdeling heeft een opnamekapaciteit voor 32 in hoofdzaak interne en neurologi sche patiënten. Teneinde de verpleegsituatie van de veelal oudere patiënten te optimaliseren is gestart met enkele interdisciplinaire samenwerkingsvormen en werden verbeteringen aange bracht in de akkommodatie van de afdeling. Tevens ontstaat in het BETHESDA ZIEKENHUIS een vakature voor De klasse-afdeling heeft eveneens een opnamekapaciteit voor 32 patiënten. Naast het verrich ten van verpleegkundige werkzaamheden zal hij of zij het hoofd van de afdeling assisteren bij de koördinatie van alle op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Onze gedachten gaan voor deze funkties uit naar verpleegkundigen met het A-diploma, die beschikken over leidinggevende kapaciteiten en die belangstelling hebben voor de organisato rische aspekten van een verpleegafdeling. Een voltooide kaderopleiding is vereist; kandidaten met ervaring in een soortgelijke funktie genieten de voorkeur. Inlichtingen m.b.t. deze vakatures worden graag verstrekt door de heer W. Klomp, alg. hoofdverpleegkundige, telefoon (03440) 1 33 44, toestel 324. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Chr. Ziekenverpleging St. Andreas - Bethesda, Postbus 24,4000 AA Tiel. Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 252 bed den en 450 medewerkers Voor de Interne afdeling vragen wij een: De afdeling omvat twee verpleeg- eenheden (voor elk 32 patiënten) die gekoordineerd worden door een hoofdverpleegkundige, terwijl voor de leerlingverpleegkundigen (A-opleiding en HBO-V stagiaires) een praktijk-theoriedocente aan de afdeling verbonden is. Voor het goed vervullen van deze funktie is het wenselijk dat de kader opleiding is gevolgd. Ook kandi daten die bereid zijn deze opleiding te volgen kunnen solliciteren. Het hoofd van de afdeling, de heer K. Visscher. is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken (telefoon 03404-28422). Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie- procedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, van het Zeister Ziekenhuis, Postbus 1002, 3700 BA Zeist. Het Bleuland ziekenhuis te Gouda is een algemeen ziekenhuis dat plaats biedt aan 460patiënten. Op de O.K.-afdeling is plaats voor De werkzaamheden vinden plaats in 7 operatiekamers waar operaties worden uit gevoerd op het terrein van Orthopedie, Gynaecologie, Urologie, K.N.O., Oogheel kunde en Algemene Chirurgie. Gouda is zowel per spoor als over de weg goed bereikbaar. Nadere informatie over de funkties en ons ziekenhuis worden verstrekt door de heer R.E. Jaspar, hoofdverpleegkundige speciale diensten, tel. (01820) 1 9555. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Bleulandweg 10, 2803 HH Gouda. Het verpleeghuis "De Lichtenberg" te Amersfoort, gelegen in een bosrijke omgeving en modern gehuisvest, telt 190 bedden en circa 220medewerkers. Het huis heeft afdelingen voor zowel lang durig zieken, als voor geestelijk gestoorde bejaarden. Aan reactivering en bezigheidstherapie wordt veel aandacht besteed. Wij zoeken een Van deze medewerk(st)er in het bezit van het diploma B, of B en A - wordt verwacht dat hij/zij de leiding op zich kan nemen van een afdeling voor 32 geestelijk gestoorde bejaarden. Voor deze funktie denken wij aan kandidaten van protestants-christelijke huize in de leeftijds groep 35 - 45 jaar. De CAO Ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere inlichtingen worden verstrekt door Mevrouw P.M. van der Ham, verpleegkundig- direktrice, telefoon (033) 1 61 41. Schriftelijke sollicitaties te harer attentie te richten aan ons adres Utrechtsewég 293, 3818 EH Amersfoort. protestants-christelijk Stichting Revalidatiecentrum „De Hoogstraat" te Leersum De Hoogstraat stelt zich ten doel, volwassen en jeugdig lichamelijk gehandicapten klinisch dan wel poliklinisch zo& nig te behandelen en toe te rusten, dat zij een zo groq mogelijke zelfstandigheid kunnen bereiken. De afdeling gotherapie neemt hierbij een belangrijke plaats in. Voor dejt afdeling wordt gevraagd een Zijn/haar taken omvatten o.m. het begeleiden van revalidanten bij het uitvoeren oefenprogramma's en het opstellen hiervan het adviseren t.a.v. voorzieningen het testen en trainen van vaardigheden, waarbij gewerkt wordt in multidisciplinair teamverband. Vereist. het diploma, erkend door de Nederlandse Vereniging voq Ergotherapie. Het salaris wordt bepaald overeenkomstig rijksregeling ei bedraagt afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding mint, maal 2048 26 toeslag per 1 juli 1980. Premie AOW AWW is voor rekening van de instelling. Inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt dooi mevrouw A. M. Koeleman, plv. hoofd ergotherapie, telefooc 03430-4441 Schriftelijke sollicitaties met vermelding van volledige personalia en verden gegevens te richten aan het hoofd personeelszaken, de heer F. J. Le/ow. Postbus 47, 3956 ZR Leersum, onder vermelding van vakaturenumm 80.005. Stichting Bejaardenzorg in de gemeente Rhoon zoekt wegen» bevordering van de huidige functionaris voor haar bejaardenverzorging»te) 'De Klepperwei' te Rhoon een Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige in het bezit van het diploma ziekenverpleging A. De aantekening wijkverpleging c.q. het diploma maatschappelijke gezond heidszorg strekt tot aanbeveling. Goede contactuele eigenschappen zijn vereist. Zij zal de leiding hebben van de zieken- en verzorgingstfienst. Leeftijd niet beneden de 35 jaar. Het salaris wordt vastgesteld volgens de C.A.O. van de Bejaardentehuizen. Opname in het pensioenfonds PGGM. 'De Klepperwei' is een bejaardenverzorgingstehuis ven algemene signatuur, j Het heeft ruim 80 bewoners en een ziekenafdeling met 7 bedden. T Rhoon is landelijk gelegen. Door de uitstekende verbinding (metro) met o.i. I Rotterdam zeer aantrekkelijk. Met de hand geschreven sollicitaties te richten aan: Stichting Bejaardenzorg in de gemeente Rhoon, secretariaat Zwaluwenlaan 1. 3161 TW Rhoon binnen twee weken na verschijnen van dit nummer. Telefonische informatie bij de directie, mevr. A.J.M. Spee, tel. 01890-71 Mei vakantie zijn en u lóch een hccijc ihuis voelen. Omdat u hel dagelijkse nieuws .gewoon" in Trouw kunl blijven lezen. Waar Ier wereld u rxrk mei vakanlie hem.wc bezoigen hel dagblad waar u zo vertrouwd mee hcnt s-,graag op uw vakantie-adres. De enige extra kosten zijn N 4 de postzegels voor verzending Nederland en België is gratis. Attentie: VVij maken u er nu reeds op attent dat de posiallevenngvan dagbladen in zuidelijke landen Italië. Spanje. Joegoslavië enz) over bet algemeen te wensen overlaat. Meiaas kunnen wij hierop geen enkele invloed uiloelènen. Zend de onderstaande bon uiterlijk drie weken vr xx uw eerste vakantiedag naarTmuw aid. Vakanlieserv ia'. Antwoordnummer INI 1000 PA Amsterdam. Er hoelt geen postzegel op de envelop. Niiitm abonnee: Adres: Mislcode plaats: lelelixiiu Vakantieperiode: vertrekdatum weer thuis op Vakantieverblijf I lolel/pension'camping e.d. Adres: Maats (-f event, codef- Luid I l\>rtokosten voorverzending Trouwbinnen lairopa. l,85pcrdag1 luchtpostI Verzending naar een vakantie-adres in Nederland en België is gratis. Buiten liumpa op aanvraag (leidoon 020- Betaling uilsluitend ixr acceptgirokaart die u wordt toegezonden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16