FAMILIEBERICHTEN erj geroutineerde verkopers (m/v) UINüUAü 24 JUNI 1980 TROUWKWARTET P 8 RHSSDA Theo Reitsma Nelien Veldhuyzen van Zanten hebben het genoegen, mede namens hun wederzijdse ouders, u kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk op D.V. woensdag 25 juni 1980. Wij geven elkaar ons jawoord om 15 uur in het stadhuis van Enkhuizen. De kerkelijke bevestiging vindt te 15.45 uur plaats in de Geref kerk van Enkhuizen door de weleerwaarde heer ds. A. van Leeuwen uit Heemskerk. De receptie is in Bowling Bodega Venhuizen van 17.30 tot 18.30 uur. Ons toekomstig adres wordt Bandholm 56 2133 D.L. Hoofddorp. Vandaag zijn onze lieve ouders, groot- en over grootouders N. J. Hansen en J. Hansen- de Vries 60 jaar getrouwd Blij en dankbaar hopen wij dit met elkaar te ge denken. Ina, Teun Karin, Roel Anke, Arie Juul, Nico Frederik en Christiaan Amsterdam. 24 juni 1980 Leiduinstraat 34 huis. Langs deze weg willen wij U hartelijk danken voor alle felicitaties, bloemen en andere attenties die wij van U mochten ontvangen bij ons 50-jarig huwelijks feest Ook namens onze kinderen en kleinkinderen C. Kempenaar P. A. Kempenaar-Verhogen Rijnsaterwoude, juni 1980 Zonnedouwlaan 23 In Canada is met de troost voor zijn vrouw en kinderen uit Ps 139, onverwacht maar vertrou wend naar de Heer gegaan onze lieve broer, zwager en oom Bas Mudde echtgenoot van Letta Brouwer op de leeftijd van 67 jaar. namens allen: Jac. Mudde Lekkerkerk 19 juni 1980. Corresp.-adres: Mrs. A. A. Mudde-Brouwer 284 Innisfil st. Barrie OB NT L4N 3 G 1 Canada. „Mijn voeten gaan vertragen, Heer, Ze zijn zó moe; Ze willen enkel dragen. Heer, Mij naar U toe." Heden overleed zeker in haar geloof, onze innig lieve moeder, oma en overgrootmoeder Sofia de Bruin-Dekker weduwe van Albertus Hendrik de Bruin Zij werd 83 jaar. Hilversum: Sofia Jansen-de Bruin Thijmen D. Jansen Bert Jansen Zwolle: Renata S. Verheule-Jansen Hans Verheule Martijn Aisendelft: Tineke J. Hart-Jansen Roel Hart Mariëlle, Tamara, Edward Hilversum, 22 juni 1980 „De Egelantier" Corr.adres: Valkenhoflaan 5 1211 JC. Hilversum. De overledene is overgebracht naar het Alge meen Uitvaartcentrum Huize „Den Huil", Utrechtseweg 11, te Hilversum. Gelegenheid tot het tekenen van het condole anceregister aldaar van 10.30-12.00 uur en van 18.30-19.30 uur De rouwdienst zal gehouden worden op don derdag 26 juni om 11.30 uur in de Zuiderkerk aan de Neuweg 1^8 te Hilversum, waarna 'de teraardebestelling om 12.30 uur zal plaats vinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats ..aan de Bosdrift. „Nooit kan 't geloof te veel verwachten" (Gez. 291 1-2) Voor ons nog zeer onverwacht, heeft de Here uit ons midden weggenomen mijn lievé vrouw en onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Siementje van den Berg-van Zanten op de leeftijd van 86 jaar. 9934 EH Delfzijl, 21 juni 1980 „van Julsingkatehuis", kamer 24 Delfzijl, J. van den Berg P. R. van den Berg A. van den Berg-P^stoor Balkbrug. M. Postma-van den Berg J. Postma Bennebroek, J. van den Berg Delfzijl. T. Tap-van den Berg J. Tap klein en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 25 juni a.s. om 14.00 uur vanuit de bovenzaal van het „van Julsingkatehuis". Dienst van woord en gebed wordt gehouden om 13.30 uur. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht om 13.15 uur aan wezig te zijn. Geen bloemen „De Heere zal u zegenen uit Sion" Psalm 128 5a. Dit was de tekst waarmee ons huwelijk 37 jaar geleden werd ingezegend, maar nu heeft de Heere plaats bereid en tot Zich genomen op Zijn tijd mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en opa Cornells van Sprang op de leeftijd van 64 jaar. Fijnaart: C. van Sprang-Zijlmans Willemstad: Adriaan van Sprang Roelie van Sprang van der Linde Corine, Gisela, Saskia en Inge Moerkapelle: Anneke de Vrij-van Sprang Piet de Vrij Cock, Onno. Aad en Peter Nieuw Vennep: Piet van Sprang Wouke van Sprang-de Boer Edwin en Sandra Monster: Ida van Sprang Cobie van Sprang Weesp: Corrie van der Laan-van Sprang Harm van der Laan 22 juni 1980 Oude Heiningseweg 3, 4794 RJ Fijnaart ,Jk zal u niet begeven, en zal u niet verlaten" Jozua 1 5b Er zal D.V. op donderdag 26 juni om 14.00 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehou den in de Gereformeerde kerk te Willemstad, waarna de begrafenis om 14.30 uur zal plaats hebben te Willemstad. Gelegenheid om afscheid van de overledene te nemen tot 13.45 uur in de zaal achter de kerk. Condoleren na de begrafenis in voornoemde zaal. „Gij zijt verlost, God heeft u wel gedaan" Na een geduldig gedragen lijden heeft God in Zijn eeuwige Heerlijkheid uit onze familie kring opgenomen onze geliefde broeder, zwa ger en oom Cornells van Sprang echtgenoot van Cornelia Zijlmans in de leeftijd van 64 jaar Fijnaart: J. van Sprang M. van Sprang-Elenbaas Noordwijk a. Zee: W. van Sprang N. van Sprang-Vogelaar Klundert: J. M. de Vrij-Zijlmans Zevenbergen: J. A. Zijlmans L. W. Zijlmans-van Nes Zevenbergen: C. Zijlmans J. A. Zijlmans-Barèl neven en nichten. Heyningen, 22 juni 1980 Na een kortstondig lijden is in vertrouwen op de Heer uit ons midden weggenomen onze oud- voorzitter de heer C. van Sprang Wij verliezen in hem een groot voorvechter van het Christelijk onderwijs die bijna 12 jaar zijn beste krachten aan onze school heeft gegeven. Ons medeleven gaat uit naar de nabestaanden. Moge God hen helpen hun droefheid te ver werken. Bestuur en personeel Christelijke School voor Mavo te Fijnaart. Met grote dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft betekend overleed heden op bijna 70- jarige leeftijd toch nog onverwacht mijn lieve man, onze'goede vader en opa Pieter Clerk echtgenoot van Fimkje van Arkel eerder weduwnaar van Maria Josephina Hubertina Teubner Doesburg: F. Clerk-van Arkel kinderen en kleinkinderen. 6982 CL Doesburg, 22 juni 1980. Lijsterbeslaan 11. Gelegenheid tot afscheid nemen in het uit vaartcentrum „Patrimonium" Meipoortstraat 74, te Doesburg op donderdag 26 juni van 9.30 tot 10.00 uur, waarna de gezongen uitvaart zal plaats hebben om 10.30 uur in de St. Martinus- kerk, Juliana van Stolberglaan 3 te Doesburg. Aansluitend vindt de crematie plaats om 12.00 uur in het crematorium Imboslaan te Dieren, aula 1Gelegenheid tot condoleren na de plech tigheid in de ontvangkamer van het cremato rium. Na een langdurige ziekte en veel lijden nam de Here tot Zich mijn geliefde vrouw en onze zorgzame moeder Wilhelmina Jacoba van W ieringen-V erhoef f op de leeftijd van 50 jaar. Amstelveen: C. J. van Wieringen Amstelveen: Kees Delft: Hugo Amstelveen, 21 juni 1980 Mr. Rendorplaan 19 Geen bloemen Thuis geen bezoek Gelegenheid tot condoleantiebezoek woens dagavond van 7-8 uur in het rouwcentrum „Bouwens", Startbaan 7 te AMSTELVEEN. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 27 juni om 14.00 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van huis om 13.30 uur. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren Rom. 14 8 Met droefheid delen wij U mede dat vanmor gen op 63-jange leeftijd is overleden mijn beste man, onze lieve vader en grootvader Gerhard Huls pred.-directeur van het Diaconessenhuis Officier in de Orde van Oranje Nassau Gouda: E. Huls-Snoep A. E. A. Mik-Huls J. J. H. Mik Elisabeth, Charlotte, Arjan Poortugaal: A. G. Mik-Huls W. A. Th. Mik-Huls W. A. Th. Mik Sophie, Herman, Clara Utrecht: M. B. N. A. Bast-Huls E. J. E. G. Bast Henriëtte, Ernestine Eindhoven: N. J. H. Huls 23 juni, 1980 Sophiastraat 83, 2805 H. C. Gouda. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bleulandziekenhuis, ingang Büchner- pad. Condoleancebezoek daar woensdag van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden donder dag 26 juni om 12.00 uur in de Pauluskerk aan het van Hogendorpplein te Gouda. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in een der zalen van de kerk. De teraardebestelling zal daarna plaatshebben op de algemene begraafplaats „IJsselhof' te Gouda om 14.00 uur. Verzoeke geen bloemen. Geschokt en bedroefd namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze president curator Dr. G. E. R. H. Huls met grote ijver en deskundigheid heeft hij meer dan 25 jaren als voorzitter van de vereni ging en als president-curator de belangen van onze schoolgemeenschap gediend. De wetenschap, dat de grond waarin hij uit zaaide de geest was en dat hem dat als oogst het eeuwige leven opleverde (galaten 6 8 B) zij zijn vrouw en verdere familie en ons tot troost. Vereniging voor Christelijk A.V. en V.W.O. voor Gouda e.o. namens bestuur en curatoren: Drs. P. J. A. L. van den Hil, voorz. Scholengemeenschap Christelijk Ly- ceum-HAVO. Namens personeel en leer lingen, D. P. Knoop, rector Gouda, 23 juni 1980. Met leedwezen geven wij kennis van het nog vrij plotseling overlijden van onze oud-predi kant Dr. Gerh. Huls Met dankbaarheid gedenken wij zijn inzet op velerlei wijze voor de opbouw van de Her vormde gemeente Gouda, die hij diende van 1943 tot 1962. Namens de Centrale gemeente. P H. Quartel, praeses C.Peek, scriba. Gouda, 23 juni 1980. Met grote droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van de heer dr. Gerh. Huls bestuurslid van de Vereniging Besturenraad Protestants Christelijk Onderwijs en voorzit ter van de afdelingsraad Kleuter- en Basison derwijs te Voorburg. In zijn functie van voorzitter van de Vereni ging voor Christelijke Nationaal Schoolonder wijs heeft hij meegewerkt aan de totstandko ming van de Besturenraad P.C.O. Wij zijn zeer dankbaar voor zijn grote inzet en bijdrage aan het protestants-christelijk onder wijs. Zijn persoon en zijn werk zullen in onze herin nering blijven voortleven. Namens het bestuur van de Besturenraad P.C.O., prof. dr. W. J. Wieringa, voorzitter B. W. Wester, secretaris. Namens de afdelingsraad K.B.O., drs. M. Brommersma, vice-voor- zitter, W. Koelewijn, secretaris. Voorburg, 23 juni 1980, Oosteinde 114. Heden bereikte ons het bericht van het plotse ling overlijden van onze predikant-directeur Dr. Gerh. Huls Wij verliezen in hem een bekwame en meele vende directeur. Patiënten, directie en medewer kers van Verpleeghuis Catharina Gouda, 23 juni 1980. Scholengemeenschap Christelijk Lyceum-Havo, Heemskerkstraat 105, 2805 S.N. Gouda. In verband met het plotseling overlijden van onze president curator Dr. Gerh. Huis kan de aangekon digde RECEPTIE ter gelegenheid van de pensionering van Mevr. Drs E. Huls-Snoelp de heer Ds. J. G. Jansen de heer A. van der Kraats op woensdag 25 juni 1980 geen doorgang vinden Namens het bestuur en de scholengemeen schap 0 P. Knoop, rector. In het verlangen naar het vaderhuis met de vele woningen, is na een liefdevolle verpleging in „de Halderhof" van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame pleegmoeder, zus ter, schoonzuster en tante Anna Maria Volkerts echtgenote van Maarten Groot op de leeftijd van 86 jaar Joh. 14 vers 1 t/m 6 Etten-Leur: Joop en Lida Will Hetty Nijmegen: L. K. Will-Volkerts Wageningen: F. Bouwer-Volkerts Maarn: E. v.d. Lugt-Volkerts G. J. v.d. Lugt Wageningen: B. Volkerts Wormerveer: D. Groot T. Groot-van Dijk C. Tober-Groot neven en nichten 6711 PW Ede, 22 juni 1980 Stationsweg 92 Flat 607 Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Prot. Chr. Streekziekenhuis te Bennekom, ingang Boerhavelaan. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden donderdag 26 juni om 13.00 uur in de aula van het ziekenhuis; aan sluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaats hebben op de algemene begraafplaats te Wage ningen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde aula. „Jezus leeft en wij met Hem" Uit Murillo Canada ontvingen wij het bericht dat God uit onze familiekring tot Zich heeft genomen, onze lieve broer, zwager en oom Ties Jan Medendorp geliefde echtgenoot van G. Buitenhuis op de leeftijd van bijna 58 jaar. Vorden: T. Vriend-Boelema Emmen: W. v. Bruggen-Boelema Zwolle: W. K. Medendorp J. Medendorp-Kats Zwolle: K. W. Medendorp J. Medendorp-Aardema Roodeschool: E. J. v. d. Berg-Medendorp K. v. d. Berg Hardenberg: J. N. Salomons-Medendorp Andijk: G. A. Vriend-Medendorp C. Vriend neven en nichten. 19 juni 1980. Rom 8 38, 39 „Ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus onze Here." Het Zeisterzendingsgenootschap der Evangeli sche Broedergemeente en de Hindoestaans christelijke werkgroepen in Nederland geven met leedwezen kennis van het overlijden van William Emanuel Juglall oud-hoofd der Leliëndaal- en Annieschool der Broedergemeente in Suriname, oud-minister van onderwijs van Suriname, ere-voorzitter der Hindoestaans Christelijke Werkgroepen in Nederland. De begrafenis vindt plaats op woensdag 25 1 juni 's middags om 3 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" Amsteldijk te Amsterdam. „Wat zou mijn hart nog liever wensen dan dat het juichend U ontmoet die leven zijt en leven doet" Bedroefd, maar dankbaar voor de liefdevolle verzorging tijdens haar ziekte in huize „Rozen hof' geven wij u kennis, dat de Here uit ons midden heeft weggenomen onze lieve moeder en oma Jantje van der Wonde weduwe van Maarten Looije, in de gezegende ouderdom van 86 jaar. *s Gravenzande, G. L. Looije E. Looije-Koornneef Amsterdam, B. Heidinga-Looije Posterholt (L.), W. Hooymans-Looije M. P. Hooymans Naaldwijk, A. W. van der Bij-Looije A. M. van der Bij en kleinkinderen Naaldwijk 23 juni 1980 huize „Rozenhof" Anjerlaan 49 Onze moeder en oma is opgebaard in de rouw kamer van huize „Rozenhof'. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 25 juni van 19.30- 20.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 26 juni om 13.30 uur in de „Ontmoe- tingskerk". Anjerlaan 47 Naaldwijk, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats te Naald wijk, omstreeks 14.30 uur. Voor het medeleven en uw deelneming die wij moch ten ondervinden na het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Elizabeth Scherpenzeel-de Groot betuigen wij u hiermede onze hartelijke dank. Namens de familie: J. van Vliet Alphen a.d. Rijn, juni 1980 Da Costastraat 17. Op 19 juni 1980 is van ons heengegaan zeer geliefde vrouw, en onze lieve moeder"»! oma Tine Groot geboren 8 februari 1908 Met weemoed gedenken wij haar toeimjJ ding Zwolle: C. Kol Leusden: Gera J. Kol Oisterwijk: Willem Kol Rieke Kol-Van de: Belt Matthijs Julien Rotterdam: Jacob Kol Op 23 juni 1980 is de overledene overeenkom-1 stig haar wens door haar gezin naar haarl laatste rustplaats gebracht op de algementf begraafplaats te Coevorden. 8012 EX Zwolle, 23 juni 1980. Ten Oeverstraat 120. Met diepe verslagenheid geven wij kennis vaal. het overlijden van de heer Fr. M. M. van Eijk die als voorzitter en directeur van V.Z.0,8, gedurende meer dan 10 jaar zijn beste kracli ten heeft gegeven aan de Katholieke Woning, bouwvereniging „Verbetering Zij Ons Streven". Zijn vriendschap, zijn plichtsgevoel en zijj sterke menselijke bewogenheid zullen wij ons met dankbaarheid herinneren. Moge zijn vrouw en kinderen van God de kracht ontvangen om dit smartelijke verlies te dragen. Bestuur en Raad van Advies Katholieke 1 Woningbouwvereniging „Verbetering Zij Ons Streven". Met onsteltenis hebben wij kennis genomal van het plotseling overlijden van onze dir«.| teur Fr. M. M. van Eijk Het was een voorrecht om onder zijn beziel de leiding te mogen werken. Wij zullen hem enorm missen. Wij hopen dat zijn vrouw en kinderen kracht mogen vinden om dit verlies te dragi Medewerksters en Medewerkei van de Katholieke Woningbouw-1 vereniging „Verbetering Zij Ons Streven" Met ontsteltenis kregen wij bericht van het| plotseling overlijden van onze voorzitter Frans van Eijk Met dankbaarheid gedenken wij dat hij vekl jaren met grote inzet en trouw in ons bestuur werkzaam was. Zijn gaven en verdiensten zullen wij in blijven- de herinnering houden. Ons medeleven gaat in het bijzonder uit naar jt' zijn vrouw en kinderen. Het bestuur van de Ver. „Federatie van woningcorporaties in de Agglomeratie Den Haag". In verband met het overlijden van de hei Fr. M. M. van Eijk is ons kantoor woensdag 25 juni a.s. de gehele dag gesloten. Kath. Woningbouwvereniging „Verbetering Zij Ons Streven" Drapeniersgaarde 4, 's-Gravenhage. WEEKMEDIA B.V., de huis-aan-huis- nieuwsbladenvisie van PERSCOMBINATIE N.V., uitgeefster van 32 edities in en rondom Amsterdam, zoekt ten gevolge van de voortdu rende uitbreiding van activiteiten voor haar „SPECIAL-GROEP", per 1 augustus 1900: bij voorkeur afkomstig uit de media- I wereld en bekend met het verkopen van advertenties. WIJ vragen: Opleiding op middelbaar niveau; Goede kontaktuele eigen schappen; Representatief optreden in ver band met veelvuldige externe kon- •takten; Groot doorzettingsvermogen; Vermogen om zelfstandig te werken; Leeftijd 25-35 jaar. Wij bieden: Goede werksfeer binnen een klein team; Goed (vast) salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden; Passende autokostenregeling; Gedegen opleidings- en trainings faciliteiten; Verkoopondersteuning door staf- groep. Tot de sollicitatieprocedure kan een psychotechnische test behoren. Nadere Informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door de heer C. Bollen, telefoon: 020-451515 tal 11. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: A. Schermer, personeelafdellng, Wh bautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, onder vermelding van AS/17.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12