FAMILIEBERICHTEN m Trouw ZATERDAG 21 JUNI 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lot en met vrijdag telelo- nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18.00-20.00 uur Onze hartelijke dank voor de zeer vele blijken van meeleven en belang stelling bij onze 50-jarige huwelijksherdenking. J. Nijwening J. Nijwening-Linde 7925 PS De Linde (Zuidwolde- Dr.). Onze lieve pappa en mamma Jack en Janny Huisman-de Jong zijn 28 juni 12'/= jaar getrouwd. John Menno Zoetermeer, Duke Ellingtonrode 25. Met blijdschap en dank aan de Heere, Die onze ouders voor elkaar en voor ons in het leven spaarde, hopen wij D.V. op zondag 29 juni te gedenken dat H. J. Ritsema en Gr. Ritsema-Wigboldus 25 jaar zijn getrouwd. Hun kinderen: Gerard Jannie U wordt in de gelegenheid gesteld hen te feliciteren op maandag 30 juni van 19.00-20.30 uur in de Gerefor meerde Kerk aan de Vijverweide 26 te Ten Boer. A. H. Homanstraat 6 9791 BP Ten Boer. Dankbaar en blij hopen wij op 2 juli a.s. te gedenken dat de Here onze ouders A. Veefkind v.d.m. K. Veefkind-Hoogendijk 25 jaar in het huwelijk voor elkaar en voor ons heeft willen bewaren. Wilt u onze ouders feliciteren, dan bent u van harte welkom op 27 juni a.s. van 19.30-21.30 uur in de Immanuëlkerk, Berlagestraat 96, Rotterdam. Bram, Karine, Corleen, Gerry-Anke en Hilbert, Arko, Mirjam. Rotterdam, juni 1980 Arent van 's-Gravesandestraat 14. Dinsdag 1 juli hopen wij met onze ouders en grootou ders A. Zondag J. Zondag-van Vondel D.v. hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Uit dankbaarheid en blijdschap zal er 's middags om 3.00 uur een dienst worden gehouden in de Geref. Kerk aan de Zilverstraat, waar ieder die met ons wil gedenken heel hartelijk welkom is. Daarna is er gelegenheid tot feliciteren van 4.30-6.00 uur in {iet RK Ver. Gebouw. Ruinen: Teun en Joke Sleeuwijk: Giny en Albert Franeker: Koen en Reinie Ferwerd: Aiy en Wim Dick, Marchien, Else, Bauk, Anne-Tjal- ling, Caspar en Anne. Mr. K. Bijlsmastraat 2 8802 TS Franeker Zij die het bruidspaar een attentie willen aanbieden, worden tijdens de receptie in de gelegenheid gesteld i.p.v. deze attentie een bijdrage te geven voor de „Wilde Ganzen". 1930 'Spr.418 1980 Pi. 398 Dankbaar en blij delen wij u mede, dat D.V. 9 juli a.s. onze ouders groot- en overgrootouders J. Timmer en E. Timmer-Boxman 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Gele genheid tot feliciteren zaterdag-28vjuni a.s. van 15.00 uur tot 16.30 uur in 't Sportcotnplex ,,'t Gastland", Groeneweg 58 te Rhenen. Hun kinderen klein en achterkleinkinderen. Nieuwe Veenendaalseweg 208, 3911 MR Rhenen. Op D.V zondag 6 juli a.s. zal het 50 jaar geleden zijn, dat onze lieve ouders en grootouders J. Kooy en A. Kooy-Veerman door het huwelijk werden verbonden. Wij danken de Heere dat wij dit met hen mogen herdenken. Kinderen en kleinkinderen 21 juni 1980 Driftweg 8, 1271 BX Huizen (N-H) Wij stellen U graag in de gelegenheid hen met dit gouden huwelijksfeest te feliciteren op vrijdag 4 juli a.s. in de grote zaal van de Zenderkerk, Gemeen- landslaan 6, Huizen (N-H), 's avonds v.a. 19u30-22u30. Zo U het voornemen hebt Uw felicitatie vergezeld te doen gaan van een stoffelijke attentie, dan stellen zij het op prijs dit te ontvangen in de vorm van een gift voor het project: „Huizenbouw Guatemala" (voor slachtoffers aardbeving) t.b.v. stichting Ref. Hulp actie „Woord en Daad", op rek.no. 3299.63.694, Rabo bank, Huizen, ofwel kunt U tijdens de receptie Uw gift voor dit doel afgeven. Dankbaar delen wij u mede dat onze lieve ouders en grootouders G. J. Mateman en W. G. Mateman-Hoftijzer D.V. 26 juni 1980 50 jaar getrouwd zijn. Varsseveld: Gerda en Johan Kaemingk Aalten: Willemien en Jan Hoornenborg Eibergen: Harda en Gerard te Paske Renkum: Rieke en Benno van Lochem Aalten: Gerrit en Truus Mateman Aalten: Jan en Willemien Mateman Enschede: Henk en Ank Mateman Keulen: Johanna en Gerhard Bleidiesel Zeist: Ina en Jaap Smit en kleinkinderen Lichtenvoordsestraatweg 70 7121 RC Aalten. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 27 juni a.s. 's avonds van 7-10 uur in „De Pol" te Aalten. Langs deze weg willen wij onze kinderen en alle belangstellenden hartelijk bedanken voor de felicita ties en attenties die wij op ons 25-jarig huwelijksfeest van u mochten ontvangen. Hierdoor is 16 juni 1980 voor ons en onze kinderen een onvergetelijke dag geworden. H. Kooistra en A. J. Kooistra-Boomsma. Berlikum, juni 1980 Buorren 27, 9041 AW. „Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een gave van God; niet uit werken, opdat niemand roeme." Efeze 2 8 en 9 Zich toevertrouwend aan Gods eeuwige ont ferming, is na een kort ziekbed op de leeftijd van 89 jaar van ons heengegaan, onze fijne en lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Levina Adriana Redert sinds 19 november 1976 weduwe van Teunis van der Leer Haar lege plaats is onvervangbaar, maar de blijmoedigheid en het geloof, waarmee zij ons tijdens haar lange leven omringde, stemmen ons heel dankbaar. Dordrecht: Wim en Wijnie van der Leer de Waal Aad en Nelly van der Leer Rhoon: Berthy en Jan Bastemeyer- van der Leer Zwijndrecht: Maarten en Ans van der Leer- Kajim Dordrecht: Cor en Wil van der Leer- van Bohemen Alblasserdam: Tineke en Piet de Bruyn- van der Leer haar 24 kleinkinderen en 3 achterkleinkinderen 3328 WG Dordrecht, 19 juni 1980 Prattenburg 134. Wij zullen moeder begraven op dinsdag 24 juni 1980 om 14.45 uur op de Algemene begraaf plaats, Nassauweg te Dordrecht na een ge- denkdienst om 14.00 uur in de „Ontmoetings- kerk", Slangenburg, Dordrecht (wijk Sterren burg), waarin haar pastor ds. H. Boswijk zal voorgaan. Er is gelegenheid tot condoléance op dinsdag 24 juni van 13.00 tot 13.45 uur in voornoemde kerk en tevens na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Het is in de geest van moeder als wij u vragen uw medeleven niet in de vorm van bloemen tot uitdrukking te brengen. Geen bezoek aan huis. Enige kennisgeving Joh. 14:1-2 Heden nam de Heere tot Zich onze lieve zuster en tante Luktje Fleurke op de leeftijd van 88 jaar. Soest: Soest: J. M. Janse-Fleurke t: Z. Schipper-Fleurke Bowdon (Engl.): K. H. Fleurke L. R Fleurke-Bakker Martine en Harold Kortenhoef: H. J. Fleurke T. Fleurke-Vegter Marga en Anneke Amsterdam: F. Fleurke M. G. Fleurke-Kuiper Nikky en Floortje en verdere familie Den Dolder, 19 juni 1980. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 23 juni om 14.00 uur op de Algemene begraaf plaats aan de Veldweg te Soest. In de bergen door een lawine overvallen, is in januari j.l. op 21-jarige leeftijd overleden, onze lieve kleinzoon en neef Peter Boudewijn Varwijk te Delft. Medemblik: Familie S. Varwijk Almelo: Familie H. Fransen. Psalm 63 3 (berijmd) Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Psalm 91 1 Tot onze diepe droefheid werd uit de familie kring weggenomen mijn geliefde dochter, onze lieve zuster, schoonzuster en tante, Gods kind Fenny Slagter echtgenote van A. van Dijken, op de leeftijd van 57 jaar. Nieuw-Weerdinge: J. Slagter-Knigge Nieuw-Weerdinge: A. Hoving-Slagter G. Hoving. Meppel: H. Meijer-Slagter G. H. Meijer Assen: J. Slagter J. Slagter-Folkers Assen: J. Slagter Heiloo: W. Slagter A. Slagter-Turkstra neven en nichten. Nieuw-Weerdinge, 18 juni 1980. „Onder u zijn eeuwige armen." Zeer bedroefd berichten wij dat onze lieve zoon en broer Peter in de Franse Alpen door een lawine om het leven is gekomen. Na een maandenlange periode van zoeken en grote onzekerheid is op 13 juni jl. zijn lichaam geborgen. Allen, die Peter gekend hebben, zullen begrij pen dat hij ons bijzonder dierbaar was. Wij bewaren heel fijne herinneringen aan hem, die slechts 21 jaar, maar zeer intens heeft geleefd. Sietse Varwijk Marthy Varwijk-Fransen Erik Christiaan Myrthe Juni 1980 Professor Lorentzlaan 31 1181 WJ Amstelveen Geen toespraken De begrafenis zal dinsdag 24 juni om 12 uur plaatsvinden op de begraafplaats Zorgvlied, Amsteldijk 273, Amsterdam. Hieraan voorafgaand zal om 10.45 uur een dienst worden gehouden in de Bankraskerk, Max Havelaarlaan 435 te Amstelveen. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. In vast vertrouwen op Gods beloften is van ons heengegaan onze vriend en voogd H. Vroegop Broek op Langedijk: J. Kaas-Kostelijk Amsterdam: Reinie en Martien Dirkshorn: Joke en Piet oaijk: Dick en Anna-Margriet Oudkarspel: Jacob en Barry Heerenveen: Cees Broek op Langedijk: Klaas en Loes Amsterdam: Marian en Cor 19 juni 1980 „Gij zijt verlost, God heeft U welgedaan". Na een geduldig gedragen lijden heeft de Here tot Zich genomen, voor ons toch nog onver wacht, onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Minke Schot-Bosgra weduwe van H. D. C. Schot op de leeftijd van 83 jaar. T. O. Schot J. H. Schot-van Linschoten H. Anker klein- en achterkleinkinderen 19 juni 1980 Huize „Pniël" Oudedijk 17, Rotterdam Corr.-adres: J. H. Schot-van Linschoten, Lusthofstraat 48b, 3062 WN Rotterdam. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben op dinsdag 24 juni op de Ned. Herv. begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 te Rotterdam, na aankomst in de kapel om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Vertrek vanaf de rouwkamer aan de Voor schoterlaan 51 om 13.30 uur. Heden ging van ons heen, in de leeftijd van 8 jaar, onze lieve moeder, grootmoeder en over grootmoeder Ida Waterberg weduwe van Sietze Boonstra Met dankbaarheid zien wij op haar leven terug. Romeinen 8 35-39 Wie zal ons scheiden van de Liefde van Christus Uit aller naam: A. Andree-Boonstra Wageningen, 19 juni 1980 de Pauwenhof Het Vledder 25. 7941 KL Meppel De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Heden is zacht en kalm in haar Heer en Hei land ontslapen onze lieve zuster, tante en oud tante Ida Gerardina Johanna Fros op de leeftijd van 86 jaar Utrecht: J. P. J. Fros A. J. D. Fros-te Gussinklo Zeist: J. W. K. Fros W. Fros-Douma Irene en Margareta Utrecht, 20 juni 1980 „De Lichtkring", Eykmanlaan 72, Corr.adres: Nijenheim 63-14 3704 BM Zeist. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Buitengewoon Onderwijs in Rotterdam-Zuid geeft met droefheid kennis van het overlijden van zijn penningmeester de heer Hendrik Holtvoort op de leeftijd van 73 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij dat hij ruim 14 jaar met grote inzet en trouw in ons bestuur werkzaam mocht zijn. Wij bidden mevrouw Holtvoort en haar kinde ren Gods vertroostende nabijheid toe. Rotterdam, 18 juni 1980. Namens het bestuur J. H. Struijs, voorzitter P. H. Lammers, secretaris. Het gezamenlijk personeel van de Ds O. G. Heldringschool, Jacob Juchschool, A. J. Schreuderschool, uitgaande van de Vereniging voor Christelijk Buitengewoon Onderwijs te Rotterdam-Zuid, geeft met leedwezen te ken nen dat is overleden de heer H. Holtvoort Wij vonden in hem steeds een trouw bestuurs lid die op zijn post als penningmeester de belangen van bestuur en personeel nauwgezet bewaakte. De Heer zij mevrouw Holtvoort en haar kinde ren tot troost. Rotterdam 18 juni 1980. Heden overleed na een korte ziekte, voorzien van de ziekenzalving, in het ziekenhuis te Zut- phen onze dierbare broer, zwager en oom en onze medebroeder, pater Eobanus (J. E.) Blom O.F.M. Hij was 78 jaar oud, 55 jaar minderbroeder en 49 jaar priester. moge hij rusten in de vrede van zijn verrezen Heer. 7251 LD Vorden, 19 juni 1980 Ruurloseweg 99. Namens familie en medebroeders: Sigismund Verheij O.F.M. Gardiaan Corr.adres: Th. S. H. Blom Rembrandtlaan 6, 3741 TB Baarn. Maandagavond 23 juni a.s. zal om 19.30 uur in de parochiekerk van Vorden-Kranenburg een eucharistieviering plaatshebben voor de over ledene. Dinsdag 24 juni zal in dezelfde kerk om 15.00 uur de plechtige uitvaartdienst worden gehou den, waarna begrafenis op het kerkhof aldaar. Met droefheid geef ik u kennis dat nog onver wacht van mij is heengegaan mijn zuster Hermina van der Klooster E. G. van der Klooster 20 juni 1980 Zuiderterras 12 3083 BV Rotterdam Geen bloemen Mijn zuster ligt opgebaard in het rouwcentrum Zuid-Holland Maasdamstraat 4 (Mijnsheren- plein). Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar maandag a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 24 juni a.s. in de kapel op de begraafplaats Crooswijk om 11.20 uur. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 11.00 uur. Voordat de kwade dagen kwamen, heeft de HERE onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jantje Dragt sinds 5 augustus 1967 weduwe van Hendrik van Heerde geroepen tot nieuw en eeuwig Leven. 21 februari 1897 is ze geboren en vandaag thuis plotseling gestorven. Het gebed was een vast bestanddeel van haar leven. Haar dankbare kinderen: E. van Heerde B. A. van Heerde-Kuiper J. B. van Heerde G. van Heerde-Mast en haar 10 kleinkinderen en 3 achterkleinkinderen Vollenhove, 20 juni 1980 Corr.adres: E. van Heerde Groenestraat 37 8325 AX Vollenhove. De begrafenis zal plaatsvinden op dins dag 24 juni vanuit de Geref. kerk te Vollenhove, waar li om 13.15 uur wordt verwacht. Gelegenheid tot condoleren in het jeugd- gebouw bij de kerk na afloop van de begrafenis. Nooit kan 't geloof te veel uencachtj Met droefheid, maar dankbaar voor alles zij voor ons is geweest, is in stil vertrouwen', ons heengegaan onze lieve Moeder, Oma Overgrootmoeder Maria Tanis weduwe van Johannes Kool op de leeftijd van 88 jaar. Overschie: H. Kool J. Kool-Poot Overschie: A. Ouwendijk-Kool W. C. Ouwendijk Overschie: N. Kool G. Kool-van Veen Puttershoek: C. Verkouw-Kool W. R. A. Verkouw Puttershoek: M. Kool kleinkinderen en achterkleinkinderen Overschie, 20 juni 1980 Corr. adres: Torenlaan 64 3043 BT Rotterdam Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemej maandag 23 juni in „Stadzicht" Overschiet Kleiweg 555 van 7.30-8.00 uur n.m. De rouw dienst zal worden gehouden in de aula van de begraafplaats „Hofwijk" Delftweg 230 schie, op dinsdag 24 juni om 12.00 uur, wi de begrafenis zal plaatsvinden. erd mo ft; ti oi Idsp En als de loopbaan is gelopen, Het doel bereikt met laatste kracl. Dan gaat de hemel voor ons open: Zijn wij voor eeuwig thuisgebraci *t,| i ||5 J H' Heden heeft de Heere, na langdurig dochl duldig lijden, tot Zich genomen mijn f vrouw, onze zorgzame moeder, pleegmod en grootmoeder Hendrika Wiersema echtgenote van Jacobus Johannis Mol op de leeftijd van 74 jaar Bussum: J. J. Mol Bussum: A. Roskam-Mol J. T. Roskam Roland Bussum: J. A. Knevel-Roskam M. Knevel Bussum: F. E. Schipper-Rozeboom P. R. Schipper Saskia Bussum, 20 juni 1980 Jozef Israelslaan 27 De overledene is opgebaard in de rouwkan van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum, doléance-bezoek aldaar maandagavond 7.30-8.30 uur. ik De dienst van Woord en Gebed te leiden doapii de Weleerw. heer Ds. R. Strijker zal Dl worden gehouden op dinsdag 24 juni as. 's middags om 2 uur in de Aula van de Algen» ne Begraafplaats aan de Nieuwe Hilversum weg te Bussum, waarna de begrafenis al plaatsvinden. Dankbetuiging Allen die tijdens de ziekte en na het overlijden i onze lieve moeder Johanna Heijerinan-Onderwater hun medeleven betoond hebben betuigen wij oc oprechte dank. Theo Erna en Kees Jan Lianne Deventer, juni 1980 Dr. Houckstraat 22. Bij het heengaan van mijn geliefde man, onze vai en grootvader Jacob Ozinga is het ons tot grote troost en bemoediging gewi ondervonden te hebben dat zo talloos velen ia op haar/zijn eigen wijze een band met hem hebl gehad. Wij danken God dat wij hem mochten liefhebbc De Liefde vergaat nimmermeer. Ondoenlijk is het u persoonlijk te bedanken. God zegene u. L. J. Ozinga-Gilhuis kinderen en kleinkinderen. Bennekom, juni 1980 ELKE ZATERDAG IN

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8