de rijksoverheid F® CDA conciërge HETWE5TERHONK paviljoenshoofd f("1 i. Kleuterleidster g. Vakleerkracht handenarbeid (13 uur) DOCENT lerares zorgvakken beleids medewerkster P/v. Chef van het Bureau Leerplicht* ERVAREN LEIDENDE ASSISTENT ERDAG 21 JUNI 1980 TROUW/KWARTET PRS 10 - H 27 di hei HAAGSCH GENOOTSCHAP ei bestuur van het Haagsch Genootschap roept Hicitanten op voor de vacature van lor zijn scholen voor kleuter en lager onderwijs van fverningkstraat 29 te 's-Gravenhage. ivoegdheden: iterieidster-A en B akte vakleerkracht akte r of .■akte. titaties te richten aan de Directie van de school Beverningkstraat 29. s-Gravenhage De scholengemeenschap HET 2e VRIJZINNIG CHRISTELIJK LYCEUM Goudsbloemlaan 131, Oen Haag vraagt per 1 aug. 1980 Economie II en Handelskennis 9 uren. Brieven te richten aan de rector F. B. Adam bureauchef (mnl./vrl.) mc. nr. 0-5841/0159 «oor het Ministerie van Sociale Zaken I u».de Directie voor de Emigratie. Afdeling Finan- I .Hfvnctie-informatie: leiding geven aan het bureau ir. dat zich primair bezighoudt met de verifica- ivan met de (r)emigratie samenhangende ver rekeningen; informeren, adviseren en beoor delen van (r)emigratie-subsidieregelingen en de raan verbonden financieel-administratieve proce dures; beoordelen en behandelen van subsidieaan- igen van en t.b.v. maatschappelijke remigratie organen; vervangen van de comptabele. Vereist: diploma HAVO en MBA of een hiermee ver gelijkbare opleiding; redactionele ervaring. Ervaring in een financiële functie strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 3512,- per maand. promotiemogelijkheid binnen de Directie aanwezig, rgi Sollicitaties inzenden vóór 19 juli 1980. j assistent intern i Mntroleur (mnl./vrl.) n imnr. 0-6856/0159 lor het Ministerie van Algemene Zaken Ttb.v. de Centrale Hoofdafdeling Financieel- tomische en Administratieve Zaken Ctie-informatie: uitvoeren van controle- f werkzaamheden bij onderdelen van het Ministerie I en hieronder ressorterende diensten; controle op de I werking van de administratieve organisatie. Vereist: diploma HAVO/MEAO of een hiermee ver- Ijkbare opleiding; diploma MBA of vergevorderde jdie hiervoor; controle-ervaring. Enige kennis van T automatisering strekt tot aanbeveling. I Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max f 3084.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 12 juli 1980. hoofd (mnl./vrl.) Bureau Post- en Archiefzaken vac. nr. 0-6837/0159 «oor het Ministerie van Justitie tb.v. de Algemene Inspectie van het Korps Rijks politie Functie-informatie: algehele leiding over alle archief- taken van de Algemene Inspectie, zoals het dyna misch en het semi-statisch archief, de postkamer, de typekamer en de reprografie. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4 en diploma SOD I; organisatorische en leidinggevende ervaring. Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f3084.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 12 juli 1980. medewerker (mni./vri.) Afdeling Financiën vac. nr. 0-4995/0159 voor het Ministerie ven Sociale Zaken tb.v. de Directie voor de Emigratie Functie-informatie: behandelen van financiële aan- flelegenheden in het kader van de ten behoeve van emigranten verstrekte bedrijfs- en woningbouw- leningen (behandelen van rapportages van buiten landse financiële instellingen, remises van rente en aflossing naar Nederland, opstellen van exploitatie overzichten. behandelen van schadeclaims, enz.); verifiëren van personele en materiële uitgaven, in clusief beoordeling doelmatigheid, meewerken aan de opstelling van gegevens m.b.t. de begroting; kre dietbewaking. financiële verantwoording, kassiers- *erkzaamheden, enz.; (meehelpen) uitvoeren van biizondere opdrachten van de afdelingsleiding; on derhouden van mondelinge en schriftelijke contac- 'en. zowel intern als extern. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 met praktijk diploma boekhouden of diploma MEAO admini stratieve richting. Is: 's-Gravenhage. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 3084,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 19 juli 1980. medewerker (mni./vn.) Herziening Waterstaatskaart van Nederland vac. nr. 0-6821/0159 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v de Rijkswaterstaat. Directie Waterhuishouding en Waterbeweging Functie-informatie: verzamelen van waterstaatkun dige gegevens d.m.v. terreinverkenningen en be sprekingen bij technische diensten, werkzaam op het gebied van de Waterhuishouding; vastleggen van de verzamelde gegevens op de topografische kaart, schaal 1 50.000. Vereist: diploma MTS weg- en waterbouw of een hiermee vergelijkbare opleiding; enkele jaren erva ring in de 'natte' waterbouw. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f 3084.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 16 juli 1980. medewerker energiekosten (mm./vri.) vac. nr. 9-3282/0159 voor het Centraal Bureau voor de Statistiek t.b.v. de Hoofdafdeling Statistieken van Industrie en Bouwnijverheid Functie-informatie: verzamelen en statistisch ver werken van periodiek waargenomen gegevens over prijs en hoeveelheidsgegevens van energiedragers; meewerken aan het. op grond van de bovenge noemde statistische informatie, maken van bereke ningen betreffende de met energiestromen gepaard gaande geldstromen; waarnemen van de omvang van de markt in aardolieproducten; verzamelen en bewerken van gegevens t.b.v. de berekening van kosten, resp. baten van zelf opwekken van elektrici teit. Vereist: tenminste diploma HAVO met wiskunde of MEAO. Aantoonbare belangstelling voor de Neder landse energievoorziening strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring max. f 2940.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 12 juli 1980. hoofd secretariaat (mni./vri.) vac. nr. 0-5796/0159 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieu hygiëne t.b.v. de Gezondheidsraad. Bureau Gezondheids raad Functie-informatie: leiding geven aan 9 secretares ses t.b.v. commissiesecretariaten, w.o.: verdelen van het werk en de controle op de voortgang. In voorkomende gevallen deelnemen aan de werkzaamheden Vereist: tenminste diploma MAVO-4 en diploma ty pen. Ervaring in een leidinggevende functie. Be kendheid met tekstverwerkende apparatuur en diploma steno strekt tot aanbeveling. Standplaats; 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2530,- per maand, met een uitloopmogelijk heid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 12 juli 1980. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand (bij volledige dagtaak). Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Scheveningen „DE BRANDING" Chr. School voor L.H.N.O. I.H.N.O. Corn. Jolstraat 117, 2584 EP Scheveningen, tel. 070-556441 Gevraagd per 1 augustus 1980 voor plm. 23 lestijden. Sollicitaties en inlichtingen bij de direktrice mw. A. Gierveld. Reeds eerder gedane sollicitaties blijven gehandhaafd. De CDA-Tweede Kamerfractie vraagt op korte termijn een Taak: Het assisteren van de fractiecommissie Volksgezondheid bij de beleidsvoorbereiding op korte en langere termijn. Gevraagd: Een jonge man of vrouw, die goed thuis is op het terrein van de volksgezondheid Duidelijke verwantschap met de politiek van het CDA wordt verwacht. De salariëring voor deze interessante functie is afhankelijk van opleiding en ervaring (min. 2750,- tot max. 4529,-). Sollicitaties richten aan: CDA-Tweede Kamerfractie t.a.v. de heer G. H.C. Halleen Postbus 20018 2500 EA DEN HAAG. christen democratisch appèl CHRISTELIJKE SCHOOL VOOR MIDDELBAAR BEROEPS-ONDERWIJS "ROERDOMPLAAN" ROERDOMPLAAN 10. 3084 NM ROTTERDAM lel 010-815400 Direkteur Dhr B A. van Lenten Wij vragen per 1 augustus a.s. een leeftijd vanaf 35 jaar, met pos. Chr. levensovertuiging. Bekend met onderhoudswerkzaamheden. Salaris volgens Rijksregeling. Sollicitaties zo spoedig mogelijk aan de direkteur van de school, de heer B. A. van Lenten. Telefonische inlichtingen vanaf maandag 23 juni a.s., tussen 10.00 en 14.00 uur. voorde Gemeentesecretarie t.b.v. de afdeling ONDERWIJS Beleidsmedewerk(st)er NAac.hr. PV 6-06/1548 ten behoeve van de coördinatie van de ontwikke lingen en de vernieuwingen in het buitengewoon onderwijs. Taak: - het bevorderen van de samenwerkingsverban den tussen de diverse soorten van scholen voor buitengewoon onderwijs; - het ontwikkelen van een kader waarbinnen het regulier onderwijs een grotere bijdrage kan gaan leveren aan de opvang van kinderen met problemen; - het scheppen van mogelijkheden tot deskundig heidsbevordering van de onderwijsgevenden in het buitengewoon onderwijs; - het treffen van voorbereidingen voor de verdere uitbouw van de specialistische ondersteuning ten behoeve van de scholen voor buitengewoon onderwijs en de leerlingen die deze scholen bezoeken; - het ontwikkelen en uitwerken van beleidsvoor stellen met betrekking tot de organisatie van de toelating en verwijzing van kinderen naar scho len voor buitengewoon onderwijs. Vereisten: - een voortgezette opleiding (universtitair, of een M.O.-akte, dan wel een opleiding op vergelijkbaar niveau, met een specialisatie op onderwijskundig- of orthopaedagogisch gebied); - ervaring in of in relatie met buitengewoon onder wijs; - praktijkervaring in zo mogelijk onderwijskundig en bestuurlijk- organisatorisch opzicht Salaris: maximaal f 5.314,- per maand. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer mr. W.A.H.A. Veeren, telefoon 070-624121, toestel 2624 of de heer C.M. Beekhuizen, toestel 2660. voorde Gemeentesecretarie t.b.v. de afdeling ONDERWIJS Vac.nr. PV 6-06/1444 Taak: - het verlenen van assistentie aan - en zo nodig - vervanging van de chef van het bureau, hetgeen inhoudt mede coördineren, controleren en toe zicht houden op de voortgang van de werkzaam heden in binnen- en buitendienst; - het in overleg met de chef van het bureau bewa ken van bestaande systemen van registratie en controle van schoolbezoek van leerlingen en par tieel leerplichtige kinderen, alsmede de indeling, planning en supervisie van de hierop betrekking hebbende werkzaamheden. Vereisten: - een hogere beroepsopleiding bijvoorbeeld h.e.a.o., dan wel studerend voor hoger bestuurs ambtenaar (GA II) of een opleiding van gelijkwaar dig niveau; - pragmatisch inzicht; - leidinggevende capaciteiten en goede monde linge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Theoretische en praktische kennis van automatise ringssysteem en/of ervaring in soortgelijke werk zaamheden is gewenst. Salaris: Maximaal f 4.062,- per maand. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer Plukaard, telefoon 62 41 21, toestel 2673. Inlichtingen: informaties over andere functies bij de Gemeente 's-Gravenhage kunnen worden ingewonnen bij het Gemeentelijk bureau voor personeels voorziening Burgemeester de Monchyplein 10 2585 BD 's-Gravenhage Tel.: 070-624121, toestel 2776 en 2777. Geopend: maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 15.00 uur. maandag- en dinsdagavond van 18.30 tot 20.30 uur. Voor alle functies geldt: - vakantietoeslag 8% - welvaartsvaste pensioenvoorziening - gunstige regelingen met betrekking tot verlof, studiefaciliteiten, studie-, ziekte- en verplaatsings kosten als mede kosten woon-werkvervoer - de salarissen zijn afhankelijk van opleiding, leef tijd en ervaring - zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen naar deze functie solliciteren; het Ge meentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. Voor de met* gemerkte functies wordt van ge gadigden bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt - zo mogelijk direct na afloop - door de psycholoog met de sollicitant besproken. Rapport zal slechts worden uitgebracht na toe stemming van de kandidaat. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vaca ture een afzonderlijke brief) te zenden aan de Directeur van het Gemeentelijk Bureau voor Per soneelsvoorziening, Burgemeester de Monchy plein 10,2585 BD 's-Gravenhage. Alkmaar Arnhem Ede Hoogeveen Purmerend Amstelveen Beverwijk s Gravenhage Hoom Zaandam Amsterdam Doetinchem Haarlem Leiden Zulphcn In onze vestiging te Leiden bestaat de behoefte aan versterking van onze staf met een Voor deze functie komen in aanmerking - studerenden NIVRA, gevorderd tot en met algemeen gedeelte - afgestudeerden SPD-II - afgestudeerden HEAO BE. Ervaring bij een accountantskantoor is gewenst. Dit is een boeiende funktie, U krijgt zeer zelfstandig werk bij een gevarieerde kliënten- kring, waarin U Uw kennis en inzicht verder praktisch kunt ont wikkelen; interne kursussen dragen daar ook toe bij. Verdere studie wordt gefacilieerd. Walgemoed Co. behoort tot de middel grote kantoren, met totaal ca. 270 personen waarvan ca. 30 accountants. leder kantoor is van overzichtelijke grootte waar men elkaar nog kent. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan onze vestiging Zeemanlaan 22A, 2313 SZ Leiden, tel.: 071 -146746 of aan het sekretariaat van de maatschap, afd. Personeelzaken, Nieuwe Steen 8. 1625 HV Hoorn NH. tel.: 02290-36264. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52. Postbus 1035, 2680 BA Monster. Telefoon (01749) 44041* Voor het inmiddels ingebruikgenomen paviljoen voor 48 bedlegerigen vragen wij een Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma Verpleegkundige A B, of Z, waarbij de voorkeur uitgaat naar een A-gediplomeerde. Een gevolgde kader- of stafopleiding alsmede enige jaren praktijkervaring strekken tot aanbeveling. Van Kandidaten wordt verwacht dat zij: leiding geven aan het paviljoen verantwoordelijkheid dragen voor de planning, kwaliteit en organisatie van het werk in het paviljoen en voor de praktische opleiding van de toegevoegde leerlingen in- en externe contacten onderhouden ter bevordering van de leefbaarheid in het paviljoen vanuit hun levensovertuiging het christelijke karakter van onze inrichting willen steunen. Salariëring volgens de schaal van eerste verpleegkundige A Inlichtingen te verkrijgen bij het hoofd Woondienst de heer P.J. van lersel (toestel 332) en/of het regiohoofd, de heer W.H.M. Braun (toestel 331). Schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 27