Wat heb ik eraan dak Hek d( tweejaar micro-computers u Miele en voniiiii«jswci logopediste) merujebolcler Hddrmdktio'h elektronische besturing de bedimm niet eig ingewikkeld? 0 Ü3 i ■HHOm KERKELIJK WERKER M/V een funktionaris (v/m) maatschappelijk werkende Het is nu al weer meer dan twee jaar geleden dat Miele de micro-computer introduceerde voor huishoudelijke apparaten. En het ging daarbij niet alleen om een serie wasautomaten, maar ook om droogautomaten en afwasautomaten. Miele heeft toen reeds gebruik gemaakt van de techniek van de toekomst. Dat dit een succesvolle stap was, blijkt wel uit het feit dat deze Miele apparaten zeer functioneel zijn gebleken. Bovendien is de betrouwbaarheid van deze techniek inmiddels ruimschoots bewezen. Want tot nu toe gingen er 250.000 van deze volautomaten met een micro-computer u voor naar zeer tevreden gebruikers. En dat geeft u het veilige gevoel, dat ook uw was- en serviesgoed altijd op de juiste manier wordt behandeld. Dus zuinig, veilig en toch precies zoals u het hebben wilt. Want alle programma's worden elektronisch gecontroleerd door de Miele micro computer. Nauwkeurige wastemperaturen - waardoor geringer energieverbruik - en een uitgekiende programmakeuze garanderen u een perfecte verzorging van datgeen wat u wassen, drogen of afwassen wilt. Bovendien zorgt de micro-computer er ook voor dat u méér programmamogelijkheden heeft dan voorheen. Integendeel. Het schakelen, draaien of indrukken van knoppen - dus ook slijtage - behoort tot het verleden. De tiptoetsen maken de bediening zelfs heel eenvoudig. Bij Miele hoeft u één van de toetsen alleen maar even aan te tippen en het gewenste programma begint. Er kan werkelijk niets fout gaan. Vooral ook omdat alle programma's zeer duidelijk zijn aangegeven en bovendien nog dubbel zijn beveiligd.4 De unieke combinatie van computer-techniek en eenvoudige bediening vindt u alleen bij Miele. 'n Goede reden dus om een bezoek te brengen aan uw Miele dealer. i I er is geen betere. OPVOEDER IN DE LEEFGROEP ZATERDAG 21 JUNI 1980 TROUW/KWARTET Stichting dienstencentrum voor gecoördineerd bejaardenwerk Leiden omvatlende 7 projekten STEDELIJK BURO: Hooglandsekerkgracht iJljlS 32, tel. 071-140483, Leiden. zoekt ten behoeve van haar projekt Zuid-West H.B.O.-opleiding maatschappelijk werk, voor 20 uur per week, op basis van een tijdelijke aanstelling van één jaar. De stichting heeft tot doel ertoe bij te dragen dat bejaarden en hulpbehoevenden zo lang mogelijk zelfstandig in hun eigen leefom geving kunnen blijven wonen. Zij werkt daarom wijksgewijs met projekten gecoördineerd bejaardenwerk. In het projekt Zuid-West werken naast een fulltime projektleidster een groot aantal vrijwilligers mee om het werk gestalte te geven. De voornaamste taken van de gevraagde funtionaris zullen zijn: het doen van huisbezoeken, en de daaruit voortvloeiende rappor tage. het begeleiden en werven van vrijwilligers. het opzetten en begeleiden van groepen rond de in de wijk gesignaleerde problemen. bijwonen van vergaderingen in gecoördineerd verband. verslaglegging per kwartaal. Sollicitanten met ervaring genieten de voorkeur. Aanstelling ge schiedt volgens de CAO-Welzijnswerk. Uw sollicitatie kunt U binnen 14 dagen zenden aan de stedelijk projektleider, Dhr. B. M. J. Sibon. Merwebolder, medisch-pedagogisch instituut voor 485 geestelijk gehandikapten te Sliedrecht, zoekt een In principe op full-time basis. De mogelijkheid om part-time te werken is echter niet uitgesloten. De funktie bestaat voornamelijk uit het in overleg met andere disciplines, logopedisch behandelen van bewoners van de Merwebolder, waaronder een aantal kinderen die een Z.M.LK.- school bezoeken. Advisering van groepsleiding en andere begeleiders tav. spraak- en taalontwikkeling van bewoners maakt een klein deel van de taak uit Wij zoeken iemand - met een diploma logopedie - liefst met ervaring in, maar tenminste met enthousiasme voor het werken met geestelijk gehandikapten. Wij bieden -een zelfstandige funktie -een plezierige woonomgeving. Salaris volgens richtlijnen van de N.Z.R., variërend van t 2.454,89-1 3.377,99, afhankelijk van leeftijd en ervaring, ovenge arbeidsvoorwaarden volgens de CAO.-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen bij G. Hoogeveen, hoofd pedagogische dienst of mevrouw J. Rijkschroeff. iogopediste. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken. Postbus 121,3360 AC Sliedrecht Postbus 121,3360 AC Sliedrecht tel. 01840-15166 STICHTING GEESTELIJKE GEZONDHEIDSZORG GELDERLAND Ons Bureau voor Hulpverlening aan Jeugdigen en hun ouders (MOB- JPD combinatie) te Arnhem, afdeling Medisch Opvoedkundig Bureau vraagt een (v.o.-groepswerk) voor 36 uur per week. Het werk bihnen ons bureau houdt vooral in: het verrichten van intake- en individuele gesprekken: het accent van deze functie ligt op het organiseren en coördineren van het groepswerk, zowel voor jeugdigen als voor ouders; het in nauwe samenwerking en medeverantwoordelijk heid met andere teamleden werken aan de psycho sociale hulpverlening: meedenken in de'beleidsontwikkeling van de ambulante geestelijke gezondheidszorg. Om in deze functie werkzaam tc kunnen zijn, dient men te beschikken over: een maatschappelijk werk opleiding met voortgezette opleiding groepswerk; deskundigheid en ervaring ten aanzien van therapeuti sche processen in groepen. Salaris volgens de normen van de Ziekenfondsraad. Goede overige rechtspositie. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de teamleden MOB- Arnhem, tel.nr. 085-229002 (m.i.v. 1-7-1980: tel. 085-511919). Schriftelijke sollicitaties binnen drie weken te lichten aan de directie van bovengenoemde Stichting, Sweerts de Landasstraat 50, 6814 DG Arnhem. TEF Ik lat jit Evi lei Ka w fi- In ons team van medewerkers komt een plaats vrij voor een waarbij het gaat om de opvoeding van elf jongens. Hij/zij zal binnen het groepsteam van vijf personen hieraan een wezenlijke bijdrage dienen te leveren. Ervaring in het werken met jongens is gewenst. Wij vragen: vooropleiding Mavo-4 niveau bezit van MBO-diploma of studerend ervoor leeftijd 23 jaar positief christelijke levensovertuiging Wij bieden: vijfdaagse werkweek, één weekend per veertien dagen vrij ruime werkbegeleiding salariëring volgens geldende richtlijnen, onregelmatigheidstoe slag, slaapdienstvergceding. Voor verdere inlichtingen kunt U zich wenden tot: Jongenshuis „De Amerberg" behandelingshuis uitgaande van de St. „Het Leger des Heils". Emmalaan 18, Amersfoort - telefoon 033-12974. Deputaten voor de Evangelisatie van de classis Warffum der gereformeerde kerken vragen, wegens benoeming van de huidige functionaris elders, een voor deels uitvoerend, deels toerustend werk in het oostelijke gedeelte de classis Warffum. DE STANDPLAATS USQUERT heeft goede bus- treinverbindingen. Kandidaten dienen ingeschreven te zijn in het register kerkelijk werker, d wei een agogische of pedagogische opleiding te hebben en bereid te zijn cursus kerkelijk werker te volgen. Verder moeten zij lid zijn van de gereformeerde kerk ervaring hebben met evangelisatie- of soortgelijk werk minstens 25 jaar zijn. Het salaris is volgens de landelijke regeling. Inlichtingen worden graag verstrekt door de huidige functionaris, de heef Rienstra, tel. 05950-2366, en door de voorzitter van het deputaatschap, f heer K. A. Wietsma, tel. 05959-1394. Sollicitaties kunt u tot 3 weken na het verschijnen van dit blad richten as^ voorzitter van het deputaatschap, Plantsoenstraat 8 te Eenrum.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22