(X ALFA-UV&L hoofd personeelszaken (m/v) chef arbeidszaken(m/v) VELDWIJK vraagt: SINDS IK DE KRANT BEZORG KOOP IK ELKE WEEK EEN NIEUWE PLAAT UKF (<r werkgemeenschap associatie noord-nederland UKF^k proces-engineer (m/v) HOOFD STUDIECENTRUM SOCIALE ONCOLOGIE (m/v) hoofd bedrijfs administratie PSYCHIATRISCH ZIEKENHUS VELDWIJK ERMELO De Unie van Kunstmestfabrieken BV is een grote internationaal werkende industrie op het gebied van kunstmeststoffen met produktiebedrijven in Amsterdam, Geleen, Pernis en IJmuiden, en een aantal dochterondernemingen in binnen- en buitenland. De totale personeelssterkte bedraagt circa 6.000 medewerkers, waarvan ruim 4.000 in Nederland werkzaam zijn. De UKF is een dochteronderneming van DSM. Het bedrijf in Geleen (SBB) is sociaal verbonden met dat van DSM en ons bedrijf in IJmuiden (Mekog) is sociaai verbonden met Hoogovens. Een derde sociale eenheid is die van de Albatros Superfosfaat- fabrieken BV, met produktiebedrijven in Pernis en Amsterdam. De dochterondernemingen hebben elk afzonderlijk sociale en arbeidsvoorwaardelijke regelingen. Het centraal kantoor van de UKF is gevestigd in Utrecht. Wegens overplaatsing van de huidige funktionaris zoeken wij iemand, die de funktie op zich kan nemen van: Betrokkene zal rapporteren aar. de direkteur Personeel en Organisatie. Andere centrale P+O - afdelingen zijn: Management development. Staf Overlegzaken en Organisatie (waaronder Opleidingen). Een vierde stafafdeling wordt gevormd door de afdeling Arbeidszaken. De chef Arbeidszaken is verantwoordelijk voor een breed scala van arbeidszaken, verband houdende met de rechtspositie van het personeel, beloning, pensioenen, diverse regelingen etc. De chefs van bovengenoemde afdelingen vormen samen met de directeur Personeel en Organisatie een beleidsteam. De afdeling Arbeidszaken telt 4 medewerkers. Het werkgebied is voor wat betreft de aard en bemoeienis met de diverse ondernemingsonderdelen nogat verschillend. Een zwaar accent ligt op de sociale eenheid Albatros. Voor deze sociale eenheid heeft Arbeidszaken niet alleen een beleids-oritwikkelende funktie op arbeidsvoorwaardelijk gebied, maar verricht zij tevens een groot aantal direkt uitvoerende ak.tiviteiten, zoals het opstellen van arbeidsvoor waardelijke regelingen, het voeren van CAO-onderhandelingen e.d. Ten aanzien van andere concernonderdelen domineert de rol van koördinerend expert. Betrokkene zal ook de nodige tijd besteden aan onze buitenlandse deelnemingen. De funktie brengt veel kontakten mee met werkgevers- en werknemersorganisaties en direkties en personeelsfunktionarissen van concernonderdelen. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat, die naast een voltooide akademische opleiding (bij voorkeur Rechten), ervaring op personeels gebied heeft en die zich tot een dergelijke koördinerende taak aan getrokken voelt. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer C. van Manen, Maliebaan 81, postbus 45, 3500 AA Utrecht. Indien u vooraf meer inlichtingen wilt hebben aangaande het bedrijf en/of deze funktie, kunt u zich recht streeks wenden tot de heer H. van den Berg, direkteur Personeel en Organisatie, bereikbaar onder telefoonnummer 030 - 32 94 38, na 18.00 uur onder nummer 030 - 78 63 58. Unl^ van Kunstmestfabrieken 8.V. ALFA-LAVAL N.V. is de Nederlandse organisatie van het internationale A!fa-Laval concern. Wij zijn importeurs/fabrikanten van machines en installaties voor ve(e industriële toepassingen Ons hoofdkantoor is gevestigd te Amstelveen, waar zich onze afdelingen verkoop, project- engineering en project-uitvoering bevinden Wij hebben eveneens vestigingen in Groningen, Aduard (Gr.) en Vlaardingen. Op onze afdeling Project-engineering te Amstel veen is vakant de funktie van i j x Deze medewerker zal. in samenwerking met de - v verkoopafdelingen, de technische uitwerking v van offertes voor procesinstallaties verzorgen, hoofdzakelijk in de voedingsmiddelenindustrie Voor tot stand gekomen opdrachten zal hij belast zijn met de komplete engineering van deze installaties. Wij zien als noodzakelijk voor een goede funktie- vervulling: - een opleiding op HTS-W niveau (proces techniek) of HAS (voeaingsmiddelentechno- logie), -- ervaring op het gebied van procesinstallaties bij voorkeur in de voedingsmiddelenindustrie, - goede kennis van de Engelse taal, - leeftijd ca. 25-30 jaar, - rijbewijs BE. Wij bieden een zeer interessante funktie met een goede honorering en aantrekkelijke sekundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerden nodigen wij uit schriftelijk te solliciteren bij: ALFA-LAVAL N.V., Stroombaan 4, Postbus 3411181 VX Amstelveen. Het Studiecentrum Sociale Oncologie is onderdeel van de Stichting Koningin Wllhelmina Fonds. Het stelt zich ten doel onderzoek uit te voeren op het gebied van de kankerepidemiolo- gie, de kankervoorlichting en de zorg voor de kankerpatiënt. Daarnaast tracht het K.W.F. via dit Studiecentrum onderzoek op genoemde gebieden te stimuleren. Het Studiecentrum heeft tevens een coördinerende taak in deze. Het Bestuur van de Stichting Koningin Wilhelmina Fonds zoekt in verband met het vertrek van de huidige funktionaris een Gedacht wordt aan een academicus, die ruime onderzoekservaring heeft bekend is met het veld van de gezondheidszorg aan een multidisciplinair team leiding kan geven in staat is een onderzoeksbeleid te ontwikkelen Verdere informatie is te verkrijgen bij dr. W. J. A. van den Heuvel, hoofd Studiecentrum Sociale Oncologie (tel. 010-634233). Sollicita ties te richten aan de heer A. van Es, voorzitter K. W.F.-bestuur, p/a Dr. Molewaterplein 50, Rotterdam, onder vermelding van Hoofd Studiecentrum. Werkvoorzieningsschap Noord-Groningen vestigingen Uithuizen en Wehe-den Hoorn Het werkvoorzieningsschap biedt werk aan personen die door beperkingen weinig of geen kans maken voor passende arbeid in het bedrijfsleven. Noord-Groningen bestaat uit twee industriële bedrijven waar komplete produkten gemaakt worden. Daarnaast draagt een werkverband buitenobjekten zorg voor onderhoud van plantsoenen, sportterreinen en het uitvoeren van diverse bouwwerken. Momenteel werken er ongeveer 400 werknemers en leidinggevend personeel. In verband met het vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij op korte termijn een die direkt verantwoording verschuldigd is aan de algemeen direkteur en zal als gevolg van een recente schaalvergroting zorg dragen voor een goed personeelbeleid. Funktie-informatie: —^adviseren aan direktie betreffende personeels- en organisatie-vraagstukken. het bevorderen en begeleiden van verschillende overlegstrukturen. het behandelen van individuele personeelsproblemen en het begeleiden van verande ringsprocessen. behandelen en toepassen van het ambtenarenreglement, personeelsadministraite, werving, selektie, introduktie, vorming, opleiding. belast met het sekretariaat van diverse kommissies. onderhouden van externe kontakten met o.a. gemeenten, tehuizen, bedrijfsverenigin gen, maatschappelijke Instellingen. Funktie-eisen: voltooide opleiding HBO AP/PB. goede sociale en redaktionele vaardigheid. ruime ervaring in het personeelwerk. Salaris: afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring tot maximaal 4529,bruto per maand. De rechtspositieregeling van de gemeente Hefshuizen is van overeenkomstige toepas sing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie-procedure. Belangstellenden worden verzocht schriftelijk hun sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de algemeen direkteur van het Werkvoorzienings schap Noord-Groningen, Postbus 18, 9980 AA Uithuizen. Het psychiatrisch ziekenhuis Veldwijk" is gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit zieken huis biedt de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes-en Zenuwzieken optima le herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzor ging aan psychiatrische patiën ten. Op de hoofdafdelingen: geronto-psychiatrie, algemene psychiatrie en langdurig psychia trische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en ver pleegd, terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings-en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent De administratieve dienst van het ziekenhuis bestaat uit drie groe pen, t.w. de groep patiëntenzorg, de groep personeelszorg en de groep bedrijfsadministratie. Voor laatstgenoemde groep, waaronder ressorteren de boek houding, het algemeen sekretari aat en de afdeling algemene za ken (geldverkeer, postkamer e.d.) vragen wij een Tot zijn taken behoren o.m.: - het doorlichten van bedrijfs- administratieve procedures en informatiesystemen en het ver der ontwikkelen daarvan tot goed bruikbare middelen voor het geven van antwoord op be leidsvragen van de direktie en de diensthoofden; - het dagelijks begeleiden van het aanwezige (w.o. deskundig) ad ministratieve personeel bij de j financiële verslaglegging, de samenstelling van budgetten en* exploitatie-overzichten e.d. Hoewel hij ressorteert onder het hoofd administratieve dienst, zal hij ook zelf in staat moeten zijn overleg te plegen met o.m. dienst- en bedrijfshoofden om trent administratieve procedures en verslaglegging. Wij zoeken hiervoor een inventie ve en ambitieuze medewerker met een goede theoretische on dergrond (S.P.D.-II) en met goede kontaktuele vaardigheid, die kan bogen op èen gedegen ervaring in een funktie op hetzelfde niveau en die kennis en ervaring heeft omtrent gemechaniseerde en geautomatiseerde informatie systemen. Zijn leeftijd is ca. 30 jaar. De honorering is in overeenstem ming met zijn verantwoordelijk heid (voorlopig ca. 1 3.600,- per maand) terwijl hij deelnemer wordt in het pensioenfonds P.G.G.M. Uitsluitend schriftelijke sollicita ties met uitvoerige inlichtingen worden graag op zeer korte ter mijn tegemoet gezien. Deze solli citaties gaarne richten aan de adjunkt-direkteur Personeelsza ken van het Psychiatrisch Zieken huis "Veldwijk", Postbus 1000, 3850 BA Ermelo.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18