Heao'ers voor diverse functies. chef inspectie Rankzaken.Ons vak. ABN Bank Nederlandse Christen Vrouwenbond 2 administratieve krachten (vrl) boekhoudkundige kracht (part-time) y verzorging: verpleging: huishouding: keuken: 2e administratief medewerk(st)er GOM IF»<DIL Woningstichting Patrimonium Amsterdam bestuurslid (m/v) ICCO HUISMEESTER elektriciteitsbedrijf voor groningen en drenthe administratief medewerk(st)er 't SEGHE WAERT te Zoetermeer. Den Haag Iets voor u? Iets voor jou? B ZATERDAG 21 JUNI 1980 TROUW/KWARTET Bezaanjachtplein 1, 1034 CR AMSTERDAM. Tel. (020) 31 09 31. De Woningstichting Patrimonium Amsterdam is een woningkorporatie met ca. 12.C00 eenheden, die in het belang van de volkshuisvesting werkzaam is in de gemeen ten AmsterdamDiemen en Landsmeer. Onze organisatie heeft een Christelijke signatuur. Als gevolg van het ontstaan van een vakature binnen het bestuur van de Stichting worden thans belangstellenden opgeroepen voor de funktie van Wij denken hierbij aan personen die: afkomstig zijn uit de wereld van de bouwkunde of de architektuur; betrokken zijn bij of belangstelling hebben voor de Amsterdamse volkshuisvestings- problematiek; bereid zijn de grondslag van de stichting te onderschrijven. Wij menen dat verder aan de navolgende voorwaarden moet worden voldaan om tot een zinvolle bestuurlijke taakvervulling te komen: woonachtig zijn in Amsterdam of in de direkte omgeving; voldoende tijd (ca. één avond per week) beschikbaar hebben om de bestuurs vergaderingen bij te wonen en voor te bereiden; bereid zijn zich in de specifieke problemen van de Amsterdamse volkshuisvesting nader te verdiepen; bereid zijn mee te werken aan de beleidsbepaling van een middelgrote organisatie. Daar de Woningstichting Patrimonium Amsterdam, samen met de Woningstichting Patrimonium Zaanstreek-Waterland, de uitvoeringsaktiviteiten heeft gedelegeerd aan de 130 medewerkers tellende Beheersstichting Patrimonium, is aan de bestuursleden van beide woningstichtingen ook het bestuur van de Beheersstichting Patrimonium opgedragen. Degenen die belangstelling hebben voor het bestuurslidmaatschap, als ook degenen die de aandacht var. ons bestuur op kandidaten willen richten, worden verzocht dit schriftelijk, onder opgave van hun motivering, aan het bestuur kenbaar te maken. Voor nadere informatie kan telefonisch kontakt worden opgenomen met de heren R. Otten of M.F. Laman, bereikbaar onder telefoonnummer (020) 31 09 31. een Protestantse organisatie die zich toelegt op het verlenen van financiële en personele steun aan ontwikkelingsprojekten van partikuliere or ganisaties in landen van de derde wereld zoekt voor spoedige indiensttreding Het gaat om een vrij nieuwe funktie. Onze organisatie telt 65 perso neelsleden. Het takenpakket omvat o.m.: ophalen en wegbrengen post (van en naar postkantoor) verzorging/koördinatie onderhoud interieur van het gebouw (repara ties, schilderwerk, installaties, ap paratuur) bediening offset- en stencilmachi ne, inkl. klein onderhoud bestelling, inventaris en opslag pa- piervoorraad, kantoorbenodigdhe den, enz. enige algemene assistentie in de huishoudelijke dienst. De aan te steller, huismeester dient inzicht en werkervaring op technisch gebied te hebben en bij voorkeur een technische scholing. Ervaring in een huismeestersfunktie is welkom. 1 Belangstellenden wordt verzocht een sollicita tiebrief te zenden aan de Direktie van ICCO, (Zusterplein 22a) Postbus 151, 3700 AD Zeist. Voor nadere informatie kunt bellen: 03404- 24844 (afdeling personeelszaken). Het Elektriciteitsbedrijf voor Groningen en Drenthe verzorgt met ruim 1500 personeelsleden de elektriciteitsvoorziening in de provincie Groningen en het grootste gedeelte van de provincie Drenthe. Tot de administratieve sector behoort de afdeling Begroting en Rapportering. Binnenkort ontstaat hier een vacature voor een (tevens plv. chef van de afdeling) De voornaamste taken van deze stafafdeling, welke bestaat uit een team van 6 medewerkers, zijn: het opzetten en periodiek bijstellen van de jaarlijkse begroting; het gereed maken voor publicatie van de financiële jaarcijfers voor de rekening er. verantwoording, alsmede het jaarverslag; het opstellen van meer-jaren-prognoses, het periodiek gereed maken van financieel-technischè cijfers voor interne informatie; de controle op een werkbegrotingsprocedure De voor deze vacature belangrijkste functie-eisen zijn; - voltooide HEAO-BE- of een gelijkwaardige opleiding; - ruime ervaring in een vergelijkbare functie; - goede contactuele eigenschappen; - leidinggevende capaciteiten. Aanstelling kan plaatsvinden, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot een maximumsalaris van f 4062,- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek, waarvan de resultaten door betrokkenen met de psycholoog kunnen worden besproken, maakt deel uit van de selectie-procedure, terwijl een medische keuring aan de aanstelling vooraf gaat. Nadere functie-informatie kan worden ingewonnen bij de herer. J. Scholtens, chef van de afdeling, tel. 050-138633, toestel 2120 en/of K. IJszenga, afdeling personeelszaken, toestel 2408. Belangstellenden kunnen tot 30 juni 1980, zowel telefonische als schriftelijke verzoeken om toezending van een sollicitatieformulier richten aan: 'PF afd. Personeelszaken POSTBUS 45. Tel. 050-138633 9700 AA GRONINGEN Interkerkelijke Stichting Huisvesting Bejaarden Prettig werken in het nieuwe verzorgingstehuis voor bejaarden Dit nieuwe tehuis zal plaats bieden aan 175 be- Daarom zoeken wij nu reeds kontakt met belang- woners, tevens zijn er 50 woningen voor zelf- stellenden die in dit nieuwe tehuis in één van de standig wonende bejaarden. De eerste bewoners volgende funkties kunnen en willen wérken: verwachten wij in december van dit jaar. afdelingshoofden verpleegkundigen voor huishoudelijke hulpen bejaardenverzorgsters dag.avond-en nachtdienst voor de linnenkamer bejaardenhelpsters ziekenverzorgenden voor recreatiezaal verzorgingsassistentes dag.avond -en nachtdienst schoonmaakvverkzaamheden en 3e kok. keukenhulpen receptie: receptioniste/telefoniste Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij, waar nodig, avond en weekend diensten verrichten. Voor enkele funkties is part-time dienst mogelijk. Salaris is volgens de schaal van de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Verder wordt verwacht dat ieder zich zodanig zal inzetten dat de leef- woon- en werksfeer als prettig ervaren wordt. Belangstellenden worden verzocht hun sollici taties schriftelijk te zenden aan de directeur, dhr. L. Gonkel, tijdelijk kantooi adres Water biesvaart 7 te Zoetermeer. Intern wonen behoort tot de mogelijkheden. Dc Algemene Bank Nederland behoort met haar binnen- en buitenlandse kantoren en affiliaties in een 40-tal landen over de gehele wereld lot de belangrijkste internationale banken op het vasteland van Europa. De bank telt momenteel 27.500 personeelsleden in binnen-en buitenland. De sterke expansie binnen de ABN blijkt niet alleen uit de toename van het balanstotaal, maar ook uit de groei in het dienstenpakket. Om te voorzien in een aantal vacatures op diverse afdelingen van ons Hoofd kantoor in Amsterdam zoeken wij enige Heao-ers/sters van alle studierichtingen. Zowel voor schoolverlaters als voor hen die al enige jaren ervaring hebben opgedaan zijn er plaatsingsmogelijkheden. Mocht u belangstelling hebben dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie, ver gezeld van een levens beschrijving, richten aan de heer W. H.P. Slagter, afdeling Personeelbestuur Hoofdkantoor- afdelingen, Vijzelstraat 20, 1017 HK Amsterdam. Op de personeels- en salarisadministratie van ons ziekenhuis hebben wij een vakature voor een die bij gebleken geschiktheid promotie kan maken tot le assistent en tevens waarnemer van het hoofd van de afdeling. Tot de werkzaamheden behoren o.a.. het verwerken van mutaties in de geautomatiseerde salarisadministratie het mede verzorgen van de administratieve verwerking van de sociale wetten en pensioenadministratie Voor deze funktie is het diploma Meao-administratieve richting of een opleiding op vergelijkbaar niveau vereist. Kandidaten dienen over goede kontaktuele eigenschappen te beschikken. Ervaring op een salarisadministratie strekt tot aanbeveling. Leeftijd: tot 25 jaar. In ons ziekenhuis is de C.A.O.-Ziekenhuis wezen van toepassing. Verdere inlichtingen betreffende deze funktie kunt u verkrijgen bij de heer G.T.J. ten Have, toestel 206, bij de heer W. Brinkhuis, toestel 212, of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken na verschijning van dit blad en onder vermelding van het kodenummer richten aan de direktie. t a v de heer H Huberts. van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze". Wolfheze 2, 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem). Tel 08308-1121. avondblad voor Nederland vraagt voor spoedige indiensttreding een Inhoud van de functie: de chef inspectie is belast met de zorg en de verant woordelijkheid voor de bezorging van de krant in heel Nederland; hij is tevens verantwoordelijk voor de uitvoering van promotieactiviteiten voor zoveel die via het inspeel apparaat worden verricht; hij voert het beheer over een aantal bijkantorerJ Amsterdam hij geeft leiding aan een binnendienst en een buitel dienst, in totaal ca. veertig medewerkers en een aaiï parttime krachten. Functiewensen en -eisen: een basisopleiding op middelbaar niveau; opleiding en ervaring in management; opleiding en ervaring in commerciële richting; ervaring in het werken met een omvangrijke buiten dienst; bij voorkeur werkzaam in het dagbladbedrijf. Sollicitatieprocedure; schriftelijk, met uitvoerige informa tie; selectie zal, zo nodig na een psychologisch onder zoek, plaatsvinden in overleg met de staf van het Abonne- mentenbedrijf van Het Parqol en met het team hoofdinspecteurs. Sollicitatiebrieven richten aan: Personeelzaken Het Parool, Wibaut- straat 131, 1091 GL Amsterdam, t.a.v. mevr. E. Thijssing. Het Bondsbureau van de NCVB is een zeer levendig trefpunt van aktiviteiten. Momenteel hebben wij wat zorgen over de voortgang van ons werk door ziekte en vakatures. Het werk neemt onderhand toe, zodat wij plaats hebben voor nieuwe mensen. Wie wij zoeken'' Voor hen hebben wij afwisselend werk. Als u een MAVO-opleiding hebt en een typediploma bezit, kunt u deze taak goed doen We denken aan jongeren tot ongeveer 25 jaar. Schoolverlaters kunnen natuurlijk ook solliciteren. Voor deze medewerkster of medewerker hebben wij een boeiende taak. Het werk is geen dagtaak. Mogelijk dat een gepensioneerde of WAO-er een deeltaak aantrekkelijk vindt Ook een aankomende kracht zou deze taak goed kunnen doen De werksfeer is plezierig. Over salaris en sociale voorzieningen worden wij het altijd eens Belangstelling'' Schrijf dan een brief aan de NCVB. Provincialeweg 362,1506 ML Zaandam A U kunt ook vooraf telefonische inlichtingen vragen. Belt u dan (040)4210 22 of (075) 16 29 46 (overdag) of (075) 16 44 74 ('s avonds)

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14