SIRE Publikatie aangeboden door dit blad in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame. familie Dagelijks over de krant nog steeds actueel DONDERDAG 19 JUNI 1980 TROUW/KWARTET RECTIFICATIE KENNISGEVING Bestemmingsplan Waterlooplein e.o. 5e Burgemeester van Am sterdam. Gelet op de artikelen 26 en 27 •an de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Brengt ter openba re kennis: dat met ingang van 20 juni 1980 gedurende één maand ter gemeentesecretarie van Amsterdam, afdeling Ruim telijke Ordening, Stadhuis, kamer 142, voor eer. ieder ter inzage zal liggen, het door de Raad der gemeente Amster dam bij zijn besluit van 21 mei 1980. no. 587, vastgestelde bestemmingsplan-Waterloo plein e.o.. voor het gebied, on geveer begrensd door het Wa- terlooplèin. de Nieuwe Am- stelstraat, de Amstel en de Zwanenburgwal, dat zij, die zich tijdig met be zwaren tot de Gemeenteraad hebben gewend, gedurende bovenbedoelde termijn van één maand bij Gedeputeerde Staten van Noord-Holland bezwaren tegen het bestem mingsplan kunnen indienen, dat gelijke bevoegdheid toe komt aan een ieder, die be zwaren heeft tegen de wijzi gingen, welke bij de vaststel ling van het plan in het ont werp zijn aangebracht; dat genoemd bestemmings plan gedurende meerbedoel- de termijn eveneens ter inza ge zal liggen bij de vooipost d'Oude Stadt van het Bureau Bestuurscontacten. Nieuw- markt 25. welke is geopend op maandag, woensdag en rrijdag van 10.00 uur tot 13.00 uur en in het Expositie- en Informatiecentrum van de Dienst Ruimtelijke Ordening, Keizersgracht 440, dat is geo pend van dinsdag- tot en met vrijdagmiddag van 12.30 uur tot 16.30 uur en op de donder dagavonden van Ï8.00 uur tot 21.00 uur. Amsterdam 19 juni 1980, De Burgemeester voornoemd, W. POLAK. Gemeente Westerbork De burgemeester van Wester bork maakt ingevolge het be paalde in artikel 22 van de Wet op de ruimtelijke orde ning bekend, dat ter gemeen tesecretarie, afdeling algeme ne zaken voor een ieder ter inzage is gelegd. I. het besluit van de raad der gemeente Westerbork van 12 juni 1980, nr. 4a, waarbij is verklaard dat voor de op bij genoemd besluit beho rende en als zodanig ge waarmerkte kaart aange geven gebieden een be stemmingsplan wordt voorbereid. Hierbij is tevens bepaald, dat het verboden is binnen deze gebieden zonder of in afwijking van een schrifte lijke vergunning van bur gemeester en wethouders (aanlegvergunning) bepaal de werken, geen bouwwer ken zijnde, of werkzaamhe den uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, een en ander met uitzondering van normale onderhouds werkzaamheden. Deze ge bieden betreffen de in de gemeente Westerbork gele gen natuurschoon en cul- tuurschoongebieden II. het besluit van de raad der gemeente Westerbork van 12 juni 1980, nr. 4b, waar bij is verklaard, dat voor de op bij genoemd besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte kaarten in rode kleur aangegeven ge bieden een bestemmings plan wordt voorbereid. De gebieden betreffen de per celen: Schoolstraat 7 te Or- velte; K. Brokweg 16 te Witteveen, sectie T nr. 90 gelegen aan de Gagelmaat te Westerbork, Vosheugte 2 te Bruntinge, Breistroe- kenweg 13 te Nieuw-Balin- ge, Middenraai 21 te Nieu- weroord en Westeinde 5 te Westerbork. Westerbork, 19 juni 1980. De burgemeester voornoemd, R. Derks (loco burge meester) VanderMeer's S Zómer-Aanbie Eerst naar VanderMeer. Utrecht: Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht. Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 737. Den Haag: Spui hoek Kalvermarkt. Den Haag: Winkelcentrum Waldeck, einde Laan vanMeerdervoort. Amsterdam: Stadhouderskade 74. Diemen (bij Amsterdam): Rijksweg Amsterdam-'t Gooi, afrit De Sniep. Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkmaar, Velser-tunnel, afrit Zaandam. Eindhoven: Noord Brabantlaan bij de Rijksweg Tilburg-Maastricht, afrit vliegveld. Etten-Leur: Rijksweg Breda-RoosenJaal. Waalwijk: Tuinstraat 32, aan de weg Waalwijk-Tilburg. Heerlen: Spoorsingel 2. Enschede: Winkelcentrum De Klanderij. Almelo: Oranjestraat 25. Arnhem: Rijksweg Arnhem-Nijmegen, afrit Elden. VanderMeer's Meeneem-MeubelMarkt vindt u in de toonzalen Utrecht, Waalwijk en Den Haag (Winkelcentrum Waldeck). Denk eerst even na voordat u een huisdier neemi 7et verzorgen van huisdieren heeft zijn leuke en lastige kanten. Voor inlichtingen: bel de Dierenbescherming. In elk telefoonboek vindt u het nummt

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12