FAMILIEBERICHTEN H. A. W. Schut J. A. Schut-van Dijk DINSDAG 17 JUNI 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur 1930 50 JAAR God zij geprezen met ontzag. Hij draagt ons leven, dag aan dag. Zijn naam is onze vrede Dankbaar en blij, hopen wij 1980 op woensdag 25 juni a.s. met onze kinderen en kleinkinderen ons 50-jarig huwelijk te gedenken. Wie ons hiermee wil feliciteren is van harte welkom op woensdag 25 juni a.s. van 17.00 tot 19.00 uur in ,,'t Centrum", Hoofdstraat 100. De Lier. J. Vermeerplein 23 2678 AR De Lier Blij en dankbaar berichten wij u. dat wij mét onze ouders en grootouders H. Noort en W. Noort-Zuyderduyn D.V. op 3 juli a.s. de dag hopen te herdenken, dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Graag stellen wij u in de gelegenheid hen hiermee geluk te wensen op vrijdag 20 juni a.s. van 17.30-19.00 uur in restaurant „De Gouden Leeuw", Veurseweg 180 te Voorschoten. Kinderen en Kleinkinderen 2283 SH Rijswijk, juni 1980 Huis te Landelaan 248. Proficiat Tineke ONZE WENS: nog heel veel kroonjaren in ons midden. Peter. Annemieke, Huub, Marije, Peter 1955 -Nihil sine Deo- Op 30 juni 1980 hopen wij 25 jaar getrouwd te zijn. Samen met Marianne en haar vrienden nodigen wij u uit op de receptie die gehouden wordt op zaterdag 21 juni a.s. in het Hervormd Jeugdcentrum, Vijverhof, Hendrik Ido Ambacht, van 16.00 uur tot 18.00 uur. P(iet) Kors Lenie J. Kors-de Koning Van Godewijckstraat 6, 3341 VL Hendrik Ido Ambacht PS Met bloemen zijn we natuurlijk erg blij, maar was u van plan een blijvende herinnering te geven, dan vragen wij u het bedrag dat u wilde besteden, te storten op ons gironummer 444115 óf in de bus in de receptiezaal. Na verdubbeling kunnen wij het be stemmen voor de restauratie van de eeuwenoude Dorpskerk van Hendrik Ido Ambacht. Zo wordt dit monument voor ons allen een blijvende herinnering. Heden nam de Here tot Zich, mijn lieve man. onze geliefde vader en grootvader Arij Verseveldt op de leeftijd van 75 jaar. Voorburg: E. M. Verseveldt-van der List Voorburg: L. J. Verseveldt L. Verseveldt-Ge.rritsen Vera en Eelco Leiden: E. M. Verseveldt Voorburg, 14 juni 1980 Prinses Margrietlaan 37 (v.h. David Klemanlaan 18) De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis St. Antoniushove, Burg. Banninglaan 1 te Leidschendam. Gelegenheid tot bezoek op woensdag 18 juni van 16-17 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehoudèh worden op donderdag 19 juni a.s. om 12 uur in de aula van de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Daarna zal de teraarde bestelling plaatsvinden. Op 14 juni is overleden onze jongste broer Arij Verseveldt echtgenoot van E. M. Verseveldt-van der List op de leeftijd van 75 jaar. Scheveningen: Antonia Verseveldt 's-Gravenhage: P. H. Verseveldt Zwolle: J. Verseveldt De Stichting „Protestants Christelijke Tehui zen voor verstandelijk gehandicapten" te Rot terdam geeft met grote droefheid kennis van het overlijden van haar oud-bestuurslid en architekt, de heer C. Hoekveen die zich vele jaren met grote deskundigheid en trouwe toewijding heeft ingezet voor de bouw en verbouw van haar tehuizen. De Heere trooste Mevrouw Hoek veen. Namens het bestuur en medewerkers van de Stichting, Ds O. J van der Ploeg, voorzitter Mw B. M. Matthijsse, secretaris. In grote dankbaarheid hebben wij hem aan God teruggegeven Edwin Ivan Heath Ommen: J. Chr. Heath-Wamelink Patricia en Bert Edwin en Alie Jacomien Tama Paul 12 juni 1980 Pr. Julianastraat 10 7731 GH Ommen De begrafenis plechtigheid heeft in stilte plaatsgevonden Op vrijdag 13 juni nam de Here uit onze familiekring tot Zich onze schoonzoon, zwager en oom Edwin I. Heath huisarts te Ommen Harden berg: G. J. M. Wamelink J. T. Wamelink-Vogelaar St. Jansklooster: J. T. H. Luttik-Wamelink A. Luttik Pieter, Rurik. Marie-Louise, David Marknesse: M. L. Reeskamp-Wamelink D. Reeskamp Arjen, Gert-Jan. Chris, Tanneke Dalfsen: J. L. Ubels-Wamelink J. J. Ubels Jan Jelles, Gert, Rens. „Wie in mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven" Op Zijn dag nam de Here toch nog vrij plotse ling van ons weg onze lieve man, vader, groot- en overgrootvader Klaas Zijlstra in de leeftijd van 75 jaar; na een gelukkige echtvereniging van ruim 49 jaar. „Zie. God is mijn heil. ik vertrouw en vrees niet." 15 juni 1980 Ploegersweg 34 9991 CB Middelstum J. A. Zijlstra-van der Laan Bedum. G Zijlstra T. Zijlstra-Drent. Schiedam. J. Zijlstra W. Zijlstra-Koster Hoogezand, T. Zijlstra J. Zijlstra-Schollema Middelstum. M. Huizinga-Zijlstra K. Huizinga Kleinkinderen en achterkleinkind. Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden D.V donderdag 19 juni a.s. om 13.45 uur in „Vita Nova", Heerestraat te Middel stum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Middelstum. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Vita Nova" te Middelstum. God zal alle tranen tmn onze ogen afwissen. Openb. 21 4 Na een langdurig moedig .gedragen lijden, ver trouwend op haar Heer, is heden van ons heengegaan Maria Geertruida Zellenrath weduwe van Jacobus Johannes Groeneyk op de leeftijd van 85 jaar. Uit aller naam; A H. Zellenrath Rotterdam 15 juni 1980 ..Borgsate" Meidoornsingel 181 corresp.adres: A. H. Zellenrath Favrestraat 301 3066 EH Rotterdam De rouwdienst geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. A. S. Timmer zal gehouden worden woensdag 18 juni om 1.30 uur in de rouwkapel van „Borgsate" ingang Meidoomsingel 183, waarna de begrafenis om 2.30 uur zal plaats hebben op de begraafplaats Crooswijk, Kerk hoflaan 5. „Vaste rots ran mijn behoud" Te onverwacht is in vrede van ons heengegaan mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa. broer, zwager en oom Abraham Vijfvinkel op de leeftijd van 65 jaar. M. Vijfvinkel-Lagerwerf Aart en Rosemarie Jan en Dickie Marleen Dirk Jan en verdere familie Rhoon, 13 juni 1980 Tijsjesdijk 47a. Correspondentiead res: Doormanstraat 14 3274 LK Heinenoord. Geen bloemen geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot rouwbezoek woensdagavond van 7.00 tot 7.45 uur in de grote zaal van de Gereformeerde kerk aan de Kleidijk 2 te Rhoon. De rouwdienst zal D.V. plaatshebben donder dag 19 juni a.s. om 2 uur in de Gereformeerde kerk, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Rhodon. Vertrek vanaf de kerk om 2.30 uur. Na de begrafenisplechtigheid is in de Gerefor meerde kerk gelegenheid de familie te condo leren. Lied 267:2 In dankbare herinnering voor wat hij in zijn leven met ons deelde, geven wij u bedroefd kennis van het heengaan van onze broer, zwa ger en oom Abraham Vijfvinkel Rotterdam: A. H. G. Daane-Vijfvinkel C. W. Daane Schagen: N. Vijfvinkel C. Vijfvinkel-Brinkman Rotterdam: D. Vijfvinkel-Meijndert Pernis: M. Bergwerff-Vijfvinkel L. J. Bergwerff nichten en neven 13 juni 1980. Met verslagenheid geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van de heer Abraham Vijfvinkel Directeur en oprichter van ons bedrijf. Gedurende meer dan 25 jaar heeft hij zijn grote werkkracht, toewijding en deskundig heid ten behoeve van het bedrijf ingezet. Wij zullen zijn inzet, kennis en warme vriendschap blijven missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote, zijn kinderen en verdere familieleden, die wij oprecht sterkte toebidden. Personeel Vijfvinkel en Zonen Staal B V Blaaksedijk, 13 juni 1980. „God was haar een vaste burg" Heden is door de Hemelse Vader plotseling van ons weggenomen onze lieve moeder, groot moeder en overgrootmoeder Ida Willemina Bijleveld geb. Jeronimus op de leeftijd van 88 jaar „Het zichtbare ts tijdelijk, maar het onzicht bare e-iwig." 2 Cor 4 18 b. Wijk bij Duurstede: M. R. D. Wouda-Bijleveld A. Wouda Leerdam: R. J. Rijksen-Bijleveld C. Rijksen kleinkinderen en achterkleinkinderen. Hilversum, 15 juni 1980. Bej.Centrum „Zuiderheide". (kamer 129). Diependaalselaan 337, Corr.adres: Badorfstraat 51, 3962 CC Wijk bij Duurstede. De overledene is overgebracht naar de rouw kamer „Van Vuure" aan het Melkpad 21 a. te Hilversum. Aldaar geen bezoek. De rouwdienst, te leiden door de Weleerwaar de heer Ds. P. van Oosterhoudt, zal gehouden worden donderdag 19 juni a.s. om 10.30 uur in de aula van Bej.centrum „Zuiderheide" (in gang Van Ghentlaan), waarna aansluitend te gen 11.30 uur de teraardebestelling zal plaats hebben op de begraafplaats „Zuiderhof" aan de Kolhomseweg te Hilversum. Tot zijn Heer werd opgenomen onze lieve broer en oom Willem George Frederik van Herwijnen weduwnaar van M. M. N. van der Meulen in de leeftijd van bijna 73 jaar. Emeritus predikant. Vianen (Z.H.), G. van Herwijnen-Boschhuizen Groningen. J. C. L. van der Boom van Herwijnen C. van der Boom Delftv J. P. van Rij-van Herwijnen neven en nichten Den Haag, „Bloemendaal", 13 juni 1980. Heden is door God Thuis gehaald onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Gijsje Oudshoorn-Verheul op de leeftijd van 85 jaar Diemen. J. Hoffman-Oudshoom C. Hoffman Enschede: H. Kan-Oudshoorn F. M. Kan Bodegraven: C. Pronk-Oudshoorn J. Pronk 's-Hertogenbosch. G A. Oudshoom Workum: G. J. Schouten-Oudshoorn P. Schouten Amsterdam: J. J. Bakker-Oudshoorn M. Bakker Amsterdam: J C. van de Groep-Oudshoorn J. van de Groep Cambridge (Ont.), Canada. H. Oudshoorn C. Oudshoorn-den Haan Niagara Falls (Ont.), Canada: J. Oudshoom A. Oudshoorn-de Vries Klein- en achterkleinkinderen Workum, 14 juni 1980 Correspondentie-adres: J. Pronk Kievitsheuvel 6 2411 LL Bodegraven Moeder is overgebracht naar het uitvaartcen trum van de Coöperatie PC Ookmeerweg 273, Amsterdam-Osdorp, alwaar geen bezoek. Er zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden donderdag 19 juni a.s. om 13.30 uur in de aula van Westgaarde, Ookmeerweg 275 te Amsterdam waarna de begrafenis zal plaats vinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van Westgaarde. „De Here is mijn Herder" Psalm 23. Na een leven van dienstbaarheid heeft God opgenomen in Zijn heerlijkheid onze lieve zus ter. vriendin en tante. Martha Tijmes oud-directrice bejaardencentrum „de Souburgh" te Waddinxveen op de leeftijd van 67 jaar. Ruinen: H. Tijmes E. W. Tijmes-Ridder Balkbrug: P. M. Tijmes-Sneep Apeldoorn: A. H. Tijmes F. A. H. Tijmes-Bos Waddinxveen: P. L. Toet - Neven en nichten. Waddinxveen, 15 juni 1980. Passage 130. Correspondentie-adres: Passage 190. 2741 GR Waddinxveen. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7-8 uur in het rouwcentrum, (achterzijde Anne Frankcentrum), Jan van Bijnenpad 1. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 19 juni om 11 uur in de Kruiskerk aan de Passage, waarna de begrafe nis zal plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats aan de Alberdingk Thijmlaan 2. „Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe" Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, heeft de Here thuis gehaald mijn innig geliefde man, onze zorgza me vader en lieve opa Willem van Ingen Schenau in de ouderdom van bijna 86 jaar E. N. van Ingen Schenau-Korenhoff 's Gravenhage: N. van Ingen Schenau M. van Ingen Schenau-Lodder Leiden: B. G. van Ingen Schenau C. van Ingen Schenau-Verhoogt C. van Heijningen-van Ingen Schenau Jac. van Heijningen Voorschoten: M. A. Kraaij-van Ingen Schenau G. Kraaij Oegstgeest: W. van Ingen Schenau E. J. van Ingen Schenau-van der Graaff Klein- en achterkleinkinderen Leiden. 14 juni 1980 Thorbeckestraat 32 Aan huis geen bezoek, geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur n.m. Hogewoerd 84 te Leiden. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 18 juni a.s. te 12.00 uur op de Algemene Begraaf plaats Rhijnhof, ook na de begrafenis gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Vrijdag j.l. is uit de kring van onze scholenge meenschap weggenomen, op 21-jarige leeftijd Cor de Sterke leerling van de 6e klas atheneum. Cor weet zich in Gods hand. Moge de Heer van dood en leven zijn ouders, broers en zus troost en kracht schenken. Rotterdam, 16 juni 1980. Namens curatorium, leerlingen, docen ten en overig gjerspneel van de Christe lijke scholengemeenschap „Henegou werplein". H. J. van Haaren, rector De begrafenis zal woensdag 18 juni plaatsvin den op „Hofwijk", Delftweg 230, Rotterdam- Overschie, om circa 14.00 uur, voorafgegaan door een rouwdienst in de Adventkerk, Abts- weg 16, aldaar. Op de dag des Heren nam God tot Zich in eeuwige rust. onze geliefde vader, groot overgrootvader Heine van Assen weduwnaar van Jantje van der Woude in de gezegende ouderdom van 93 jaar J. van Assen P. van Assen-Offringa Heine en Jannie Jan, Tunnis Kerst en Joke Ansje Jan Pieter en Joke Dieuwke Sjuk 1775 PL Middenmeer. 15 juni 1980 Groetweg 9. De rouwdienst zal gehouden worden op don. derdag 19 juni om 13.30 uur in de Gereformeai de kerk te Middenmeer, waarna de begrafena op de algemene begraafplaats aldaar zal plaatj vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafeni in „De Meerbaak". Prof. ter Veenweg 2 ty Middenmeer „Al den weg leidt mij mijn Heiland, wat verlangt mijn ziel dan meer Heden is na voltooiing van haar aardse taak rustig van ons heengegaan onze lieve moedtj en oma Catharina Lohmeijer-Schuurman weduwe van Herman Heinrich Lohmeijer op de leeftijd van 81 jaar. Huizen (N.H.): A. H. Lohmeijer M. Lohmeijer-Idsinga Amsterdam: K. H. Lohmeijer G. Lohmeijer-Grijzenhout Nieuwegein-Z. M. C. van Veen-Lohmeijer J van Veen Purmerend H. H. Lohmeijer E. H. M. Lohmeijer-van Klingen Bussum: J. C. Lohmeijer en de kleinkinderen Amsterdam, 13 juni 1980 „De Buitenhof" Correspondentieadres: A. H. Lohmeijer Van Hogendorplaan 20 1272 GG Huizen. Thuis geen bezoek. Gelegenheid tot afscheid nemen in het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC, Ook' meerweg 273, Amsterdam-Osdorp, dinsdag van 18.00-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woen* dag 18 juni a.s. tegen 14.00 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats Kruislaan 126 te Am sterdam. God is aan 't begin en aan 't eind haar ogen hebben Zijn blik weerkaat haar mond heeft Zijn medeleven doorgegt haar handen hebben in Zijn erbarmen zioakken onderste^ haar voeten heeft ze op Zijn weg stukgeld haar hart heeft ze voor velen in deze wereld gem tot een woning, zoals het huis van onze Vader vele woningen kent dit alles in de zwakheid van haar kracht door Zijn genait in de tijd die Hij haar gegeven heejl 8 november 1913 14 juni 1980 Willemina Johanna Maria Antoinette Korteweg-Meeuws A. E. Korteweg- Bunschoten Willy Korteweg Soest Wilde Zwaan 58 3752 KE Bunschoten Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren: dinsdag 17 juni en woensdag 18 juni 19.30-20.39 uur in het rouwcentrum Bikkersweg 3, Buit schoten. Na een korte dienst, te houden in de aula op donderdag 19 juni om 14.00 uur geleid door Dij D. Land. vindt aansluitend de begrafeni^ plaats. Waarlijk mijn ziel keert zich stil 1 God. van hem is mijn heil Psalm 62:2 (ont* Heden nam de Here tot Zich onze innig geliej de moeder en oma Jacobje Béernink-Bakker op de leeftijd van 72 jaar Wormerveer: Corry Beemink Kloetingen: Martin en Tonnie Beemink Henk, Rino en Marina Wormerveer: Cobie Beernmk Johan Beemink Gerard Beernink Wormerveer, 15 juni 1980 Sluispad 40 Corr-adres; Zaanweg 27 1521 DK Wormerveer De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum van „Memento Mori" Schoolpad 22 Wor merveer De begrafenis zal DV plaatshebben donderdag 19 juni om 14.00 uur op de nieuwe begraaf plaats „Noord" aan de Noordsterweg Wormer veer Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats en in het uit vaartcentrum Schoolpad 22 Wormerveer Vervolg op p"?®1 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8