CVtNAlL&NMCTDtDOCHTiR. FAMILIEBERICHTEN Laat uw vakantie niet bederven dooreen bedorven maag of diari D£ DOCHTER r VANDEWEDUWf HALF ZWARE VAN NELLE. In Jezus ontslapen onze lieve zuster, schoon zuster en tante Janke „Zus" Schokker op de leeftijd van 70 jaar. Bennekom: J. Schokker J. H. Schokker-Koster D. Schokker A. H. Schokker-Braun Lunteren: G. van Wagensveld-Schokker M. van Wagensveld neven en nichten Ede, 14 juni 1980 Evertsenstraat 17 Correspondentie-adres: Dunantlaan 18 6721 AX Bennekom PUBIS som ISSKSÜt man jTttiW WtSWUl umiBMtj «niucn IMSHMMcs MAANDAG 16 JUNI 1980 TROUW/KWARTET „Ik weet. aan wie ik mtj vertrouwe" Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, heeft de Here thuis gehaald mijn innig geliefde man, onze zorgza me vader en lieve opa Willem van Ingen Schenau in de ouderdom van bijna 86 jaar '-Gravenhage E.,N. van Ingen Schenau-Korenhoff N.' van Ingen Schenau M. van Ingen Schenau-Lodder Leiden: B. G. van Ingen Schenau C. van Ingen Schenau-Verhoogt C. van Heijningen-van Ingen Schenau Jac. van Heijningen Voorschoten: M. A. Kraaij-van Ingen Schenau G. Kraaij Oegstgeest: W. van Ingen Schenau E. J. van Ingen Schenau-van der Graaff Klein- en achterkleinkinderen Leiden. 14 juni 1980 Thorbeckestraat 32 Aan huis geen bezoek, geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur n.m. Hogewoerd 84 te Leiden. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 18 juni a.s. te 12.00 uur op de Algemene Begraaf plaats Rhijnhof, ook na de begrafenis gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden is in Christus ontslapen onze geliefde vader en opa Willem George Frederik van Herwijnen sinds 29 septemDer itr/t# weduwnaar van Mart ha Maria Nannette van der Meulen. Emeritus-predikant van de Gereformeerde Kerk (Vrijg.) te Bergen op Zoom op de leeftijd van bijna 73 jaar. En ik hoorde een stem uit de hemel zeggen: Schrijf, zalig de doden die in de Here sterven, van nu aan. Ja, zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. Openb. 1413 Zwolle: A. van Herwijnen T. van Herwij nen-Sikkema Maarssenbroek: J. C. van der Hilst-van Herwijnen H. J. van der Hilst Westmaas: J. de Gier-van Herwijnen C. G. de Gier en kleinkinderen Den Haag/Loosduinen. 13 juni 1980 Corr.-adres: Boomstede 147, 3608 AG Maarssen De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 18 juni a.s. om 15.45 uur op de Ned. Herv. begraafplaats achter de kerk te Maarssen. Vooraf wordt er in de kapel van Huize Maria Dommer een samenkomst gehouden, welke aanvangt om 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren voor de samen komst van 14.30-15.00 uur en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Tc Voel mij door den nauwsten band tn die hoop aan Hem verbonden; mijn geloven houdt Zijn hand vast tot in mijn laatste stonden, en geen macht van dood en graf rukt mij ooit van Jezus af. Voor ons onverwacht nam God tot Zich in Zijn eeuwige heerlijkheid onze lieve moeder, groot-, overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Elisabeth de Zwart-Abma weduwe van M. J. A. W. de Zwart, op de leeftijd van 82 jaar Groningen: M. J. A. W. de Zwart Sr M. E. de Zwart- van Oostenbrugge Hollum: S. E. de Gries-de Zwart H. de Gries Michiel Groningen: A. E. de Zwart en N. Marree M. J. A. W de Zwart Jr Zuidhorn: W. A. de Zwart en verdere familie 's Gravenhage, 13 juni 1980 „Campduinen". Alberdastraat 5 Correspondentie-adres: Prunusstraat 43, Gro ningen. De overledene is opgebaard in ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78 te 's Gravenhage: bezoek dinsdagmiddag van 4.00-5.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdagmiddag 2.00 uur in de „Laakkerk", Isingstraat 165, waarna de teraar debestelling zal plaatshebben in het familie graf op de algemene begraafplaats aan de Sir Winston Churchilllaan te Rijswijk; aankomst ca. 3.15 uur. „Zie Ik maak alle dingen nieuw" Openb. 21:5 God heeft tot Zich genomen onze lieve moeder en oma Geertje de Kleine-Grelling weduwe van Lourens de Kleine in de leeftijd van 85 jaar Zij heeft voor ons als kinderen en kleinkinde ren heel veel betekend. Assen, 14-6-1980 „De Slingeborgh" T. W. de Kleine-Timmerman Rotterdam: S. Bosker-De Kleine J. Bosker Capelle a.d. IJssei: A. Maquelin-De Kleine J. C. Maquelin Groningen: W. de Kleine U. M. E. de Kleine-Brinkman Leusden - B de Kleine J. L. de Kleine-Koopsen Hoogeveen: R. Bouwsema-De Kleine J. H. Bouwsema Son: S. Veenhuisen-De Kleine J. W Veenhuisen Klein- en achterkleinkinderen De rouwdienst zal gehouden worden op woens dag 18 juni a.s. om 13.15 uur in de Marturia- kerk Thorbeckelaan te Assen, waarna de be grafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats „De Boskamp" Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. „Ik zie een poort wijd openstaan" Heden nam God tot Zich onze lieve en zoi me moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Burggraaf-van Duuren weduwe van Jan Burggraaf op de leeftijd van 90 jaar Zeist: N. Blonk-Burggraaf D. T. Blonk Reeuwijk: E. Burggraaf Woudenberg: D. van Steenbergen-Burggraaf G. van Steenbergen Nieuw-Vennep: H. W. Burggraaf E. Burggraaf-Oldejans Alphen a.d. Rijn: F Burggraaf W. C. Burggraaf-Van Steenbergai "Zi| Kamerik: W. M. Burggraaf J. G. Burggraaf-de Jong Klein- en achterkleinkinderen. ITO et uy id: om ste Woerden. 13 juni 1980 Huize „De Vossenschans" Corr.adres: W. M. Burggraaf. Nijverheidsweg 2 3471 G7 Kamerik M lui Eni Moeder is opgebaard in het rouwcentrum aai de Gedempte Binnengracht (bij de molen) t» Woerden, alwaar maandagavond 16 juni vi 7.30-8.30 uur gelegenheid is tot condoleren. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 17 juni om 13.00 uur indt f Kapel van „De Vossenschans" (inganj I Utrechtsestraatweg) te Woerden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de bei. plaats naast de Hervormde Kerk te Kamerï om circa 14.00 uur. Corr. adres: T. W. de Kleine-Timmerman Marconistraat 17. Assen. Gelijk zich een vader ontfermt over zijn kinderen, ontfermt Zich de Here over wie Hem vrezen. Ps. 103:13 Met grote ontroering vernamen wij het plotse linge overlijden van onze geliefde broer, zwa ger en oom Want ik ben er zeker van, dat het lijden van deze tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid, die over ons geopenbaard zal worden. Romeinen 8:18 Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de kerk en na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Ontslapen in haar Heer en Heiland Willem van Tuijl echtgenoot van D. H. van Tuijl-Geerlinfl Rom. 11 vers 33 b Hoe onnaspeurlijk zijn Zijne wegen! 2 Cor. 1 vers 31 De God aller vertroosting (jo( Margaretha Cornelia Doomenbal echtgenote van Willem Pronk, in de ouderdom van 80 jaar. Plotseling nam God tot Zich onze lieve vrouw moeder en grootmoeder Heden heeft de Here tot Zich genomen onze vader, groot- en overgrootvader Annigje Margaretha van der Klis-Schouten Dirk van Alphen weduwnaar van Doortje van Mourik in de gezegende ouderdom van ruim 96 jaar Purmerland, W. Pronk 's Gravenhage: Th. van Tuijl M. J. van Tuijl-van der Zwart H H Swierenga-van Tuijl Gouda: H C Wegenwijs-van Tuijl J. C F. Wegenwijs Veenendaal, Mevr. H. Pronk op de leeftijd van 72 jaar. L. K. van der Klis Uit aller naam A. van Alphen Schagen, N. Verloop-Pronk G. Verloop Margreet. Dirk. Wim en Janneke kinderen en kleinkinderen Rotterdam, 14 juni 19t Correspondentie-adres Schrijnwerkerstraat 2' 3194 AE Hoogvliet Rt. 13 juni 1980 Haantje 26a 2288 CX Rijswijk Purmerland. J. Pronk S. A. Pronk-Westerdijk Wim, Gerda en Piet, Margreeth Corné Gravenhage C. van Tuijl H. van Tuijl-Koops De overledene is opgebaard in „Het Rouwcen trum". Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegen heid is tot condoleren dinsdagavond van 7.00- 8.00 uur. De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden in „Het Open Hof", Storklaan 1 te Delft, woensdag 18 juni a.s. om 15.00 uur, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Vader ligt opgebaard in de rouwkamer van verpleeghuis „De Elf Ranken". Aesopusplaats 2, Rotterdam-Zuid. Gelegenheid tot afscheid namen aldaar woens dag a.s. van 10.00-10.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 18 juni a.s. om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats „Oude land", Oudelandseweg te Hoogvliet. Vertrek vanaf de rouwkamer van „De Elf Ranken" om'10.30 uur. nichten en neven 1451 MB Purmerland, 15 juni 1980 no. 19. De overledene ligt opgebaard m de aula van het Stadsziekenhuis te Purmerend, Populie renstraat achter het ziekenhuis. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdagavond van 19.30- 20.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 18 juni op de begraafplaats te Purmerland, na een rouwdienst welke gehouden zal worden in de N. H. Kerk te Purmerland. Aanvang rouwdienst 13.30 uur. Na de plechtigheid zal er alsnog gelegenheid zijn tot condoleren in het Dorpshuis naast de begraafplaats. Ziektekostenverzekeringen Laagste tarieven b v. echtpaar 92.50 p.m Bel even voor mtormatie Veste-Oegstgeest Rijnzichtweg 24, tel. I7030B. Leiden financhypotheken, verzekeringen Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 18 juni a.s. om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Asakkerweg te Ede, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de aula van de begraafplaats. f f Entosorbine stopt diarree, zuivert de ingewanden en i enigsoroine J brengt de maag tot rust. Smaakt aangenaam.Helpt Nog onverwacht nam de Here tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Annie Margaretha van der Klis-Schouten Portland (USA): J. H. Schouten A. Schouten-Bicker Schoonhoven: S. J. van Doorn-Schouten H. J. van Doorn Utrecht: R. Schouten-Van Vliet Nieuw-Zeeland: A. Schouten-De Bruin Portland (USA): H. B. Schouten M. Schouten-Visser Portland (USA): W. C. Schouten D. Schouten-Vliegendhart Delft C. B. Schouten neven en nichten. fg fó iTenïïï"Tiora Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch machten, noch heden, noch toekomst, noch krach ten, noch hoogte, noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden- i>an de liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onze Here. Romeinen 8 38 en 39 V--V Geurtje van Aken weduwe van Cornelis Visser Heden overleed onze moeder en grootmoeder op de leeftijd van 79 jaar. Zuid-Bei jerland: H. Weijers-Visser F. Weijers Alkmaar: C. F. Visser Zuid-Bei jerland J. Konijnendijk-Visser G. A. Konijnendijk Krimpen a.d. IJssei: H. J. C. Visser P. Visser-Pors Roden: G. M. W. Vrieling-Visser G. A. Vrieling Poortvliet: C. G. Visser L. Visser-van der Giessen New Canaan (USA): L. E. M. van Buren-Visser M. van Buren en kleinkinderen Zuid-Beijerland. 13 juni 1980 Corr. adres: H. Weijers-Visser, Postbus 7410, 3284 ZG Zuid-Beijerland De begrafenis zal plaatsvinden D.V dinsdag 17 juni 1980 om 15.00 uur op de algemene begraaf plaats te Zuid-Beijerland. Vooraf zal een rouw dienst worden gehouden in de aula op de begraafplaats om 14.30 uur Gelegenheid tot condoleren maandag 16 juni van 19.30-20.30 uur en na de begrafenisplech tigheid in voornoemde aula. De Dochter van de Weduwe. Goed lang van draad. Door Half Zware Van Nelle.'n Volwassen Van Nelle met alle zorg_omnngd. shag met veel pit in z'n karakter. Kundig gemelangeerd van Virginia en Kentucky tabakken. Tabak sinds 1782.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8