De Gtroën Dyane 6. Zuinigheid met 'n snufje lux FAMILIEBERICHTEN VRIJDAG 13 JUNI 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Lieve Joop, Al zo lang kijk je uit naar deze dag waarop je Abraham ontmoeten mag. Nog vele fijne jaren wens ik jou. Weet dat ik voor altijd van je hou. Chiene Op 20 juni 1980 nopen onze ouders J. Timmerman en W. Timmerman-Wagenaar hun veertigjarig huwelijksfeest te vieren. U kunt hen gelukwensen op vrijdagavond 20 juni. van 20.00 tot 21.00 uur in 't Trefpunt. Dorpsstraat 41. Broek op Langedijk. De kinderen Dorpsstraat 50. 7121 BL Broek op Langedijk. 13 juni 1935 13 juni Vandaag is het 45 jaar geleden dat onze ouders en grootouders Karst de Vries en Mart je de Vries-de Jong in het huwelijk zijn getreden. Grijpsperk: Gerrit en Froukje Karst-Hendrik Robert Buitenpost: Dinie en Jaap Jan Karst Gerrit Aalten: Piet en Aafke Hilda Mardine Apeldoorn: Klaas en Hester Mirjam Leonie Blij en dankbaar willen we dit in huiselijke kring herdenken. Grijpskerk. 13 juni 1980 Jonkerslaan 57. „Gij waart hun rots, hun burg en al hun macht; Gij, Heer, hun loods en licht in storm en nacht: Gij hebt Uw pelgrims veilig thuis gebracht. Halleluja, Halleluja! (Lied 299, Liedboek) Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat de Here geheel onverwacht tot Zich heeft geno men, mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Nicolaas van Dijk echtgenoot van C. Schot in de ouderdom van 82 jaar. Hellevoetsluis: C. van Dijk-Schot Nieuwerkerk a/d IJssel: A. van Dijk-Wester Hellevoetsluis: F. H. J. Dijkstra-van Dijk S. Dijkstra Oudenhoorn: Jac G. van Dijk W. van Dijk-Kuijpers Poortugaal: Joh. N. A. van Dijk E. van Dijk-Verheul Hellevoetsluis: E. J. C. Daane-van Dijk P. Daane Klein- en achterkleinkinderen 3223 XG Hellevoetsluis, 10 juni 1980 Christinaplaats 216 Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Op vrijdag 13 juni 1980 om 14.00 uur zal in de aula van de algemene begraafplaats aan de Stoof weg te Nieuwenhoorn een korte rouw dienst worden gehouden, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op voornoem de begraafplaats. Vertrek vanaf het sterfhuis om ca. 13.45 uur. Na de plechtigheid is er in genoemde aula gelegenheid de familie te condoleren. Heden nam God tot Zich onze secretaris Mr. W. Geuchies op de leeftijd van 63 jaar. Meer dan 25 jaar heeft hij zijn beste krachten aan onze organisatie gegeven waarvoor wij hem dankbaar blijven gedenken. Zijn vrouw en kinderen wensen wij Gods steun toe om dit verlies te dragen. Namens het hoofdbestuur van de Neder landse Christelijke Ondernemersbond Electrotechniek en Radio (NECO- BETRA) H. J. Visser, voorzitter. J. Harwig. secretaris. 10 juni 1980. Met ontroering geven bestuur, personeel en leerlingen van de Christelijke middelbare technische school te Groningen kennis van het overlijden van hun gewaardeerde leraar en collega Egbert ten Hoeve ..God heeft ons eeuwig leven gegeven en dit leven is in zijn Zoon." Groningen. 11 juni 1980. Psalm 121 De Here is uw Bewaarder De Here is uw schaduw aan uw rechter hand. Heden nam de Here na een geduldig en moedig gedragen lijden tot Zich mijn innig geliefde vrouw Hendrika Blasina Boot-van Noppen in de ouderdom van 52 jaar. G. Boot 4331 CH Middelburg. 11 juni 1980. Korte Noordstraat 59. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30-18.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 16 juni 1980 om 15.00 uur op de begraafplaats te Middelburg Vooraf vindt een rouwdienst plaats voor fami lie en belangstellenden in de „Hofpleinkerk" Hofplein 13 die aanvangt om 14 00 uur en geleid wordt door de Weleerwaarde heer Ds. D. W. Dondorp. Na afloop van de teraardebestelling is er gele genheid de familie te condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bezoek aan huis, geen bloemen. Na een langdurige ziekte, die ze moedig heeft gedragen, is van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Hendrika Blasina Boot-van Noppen We zullen haar erg missen. Voorburg: J. C. van der Ham-van Noppen J. van der Ham Amersfoort: E. de Hooge-van Noppen J. C. de Hooge Rob en Linda 11 juni 1980. Heden ging toch nog onverwacht van ons heen onze lieve schoonzuster en tante Hendrika Blasina Boot van Noppen J. P. Boot A. Boot-van der Zwet Utrecht: C. Boot G. C. Boot-Lieverts Zeist: G. C. Lettinga-Boot R. Lettinga Zeist: A S. Fickweiler-Boot A. E. F. Fickweiler Driebergen W. J. Boot S. J. Boot-van de Ree neven en nichten 11 juni 1980. God heeft tot Zich genomen mijn man onze vader en grootvader Willem Jan Arie van Alkemade. Hij werd 70 jaar. C. E. van Alkemade-Guunnk Gerard van Alkemade Truus Kremer-van Alkemade Danny, Jeanette. Fiona Nel van Alkemade Sijbolt Noorda Catrien, Eva Bettie van Alkemade Wijnand Klaver 11 Juni 1980 Tulpentuin 48 2272 XK Voorburg De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis St. Antoniushove, Burg. Banninglaan 1 te Leidschendam. Bezoek zater dag en zondag van 4-5 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 16 juni, op de begraafplaats Oud Eik en Duinen, Laan van Eik en Duinen 38, Den Haag. Vertrek vanaf Tulpentuin 48 om 9.30 uur. Aanvang van de rouwdienst in de kapel van de begraafplaats, 10 uur. Het heeft de Here behaagd, tijdens onze vacan- tie in Frankrijk tot zich te nemen Zijn kind mijn innig geliefde man. onze lieve vader, behuwd- en grootvader Willem van Tuijl in de leeftijd van 69 jaar. Zijn geloven werd aanschouwen. Emmen: D. H. van Tuijl-Geerling Stockholm: W. H. van Tuijl C. van Tuijl-de Nie Rotterdam: R. J. van Tuijl Haren: P. V. Jonker-van Tuijl H. J. J. Jonker Bagnolet (Fr). N. M. Deverre-van Tuijl Etten-Leur: J. C. Kortbeek-van Tuijl Th. E. G. Kortbeek en kleinkinderen 9 juni 1980 Laan van de Bork 428, Emmen. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 16 juni a.s. op de algemene begraafplaats „de Wolfsbergen" te Emmen. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehou den in de aula op de begraafplaats „de Wolfs bergen", om 13.15 uur. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden om 13.00 uur in de aula verwacht. Na de begrafenisplechtigheid gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van voornoemd rouwcentrum. Liever geen bezoek, geen bloemen en geen toespraken. De l)y;inc biedt u nllcx w :it de roe inruil 2CV u biedt plus een itintal luxe extra» Voor t V.7HI,- krijgt u radiiulhani!u| schijfremmen vóór, 5 deuren, liehtmetalti motor, voorwiclanndrijving, i onalh.inkiiijlj geveerde wielen. Vpunfs rolgordcls v<V> oprolbaar linnen dak, stuurxlot, van binity uit verstelbare kopl,im|x/n. ruitesproeier, viJ stelbare voorbank op rails, rcmvlocixtofixi controleliibt met textknop. Kroongarantit. Iheeft 'm compleet rijklaar, dus inde sief afleveringskoxten, tectylhchandclii^ t kenteken, NL-stieker én volle tank von f 10.2W.-. basisprijs: CITROËN A DYANE Want Ik de Here, uw God grijp uw rechterhand vast; Die tot u zegt: Vrees niet Ik help u Dankbaar, dat hij zolang bij ons mocht zijn, nam God tot Zich onze lieve vader, groot- en overgrootvader Hendrik Kroeze geb. 14-9-1890 Sinds 3 januari 1971 weduwnaar van Foske Schreuder Juni 1980 Nassaustraat 9. 9953 RH Baflo (Gr) J. K. Kroeze Baflo J. Kroeze J. Kroeze-Kroeske Utrecht: K. A. Kroeze Groningen: F. Kroeze Krimpen a/d IJssel: R. J. Beerda-Kroeze J. Beerda L Jongman L. Jongman-van Olst kleinkinderen en achterkleinkind De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op maan dag 16 juni a.s. om 14.00 uur vanuit „Concor dia" te Baflo. De rouwdienst vangt aan om 13.30 uur. Belangstellenden worden verzocht dan aanwe zig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Concordia" Liever geen bezoek aan huis. Wij vervullen de droeve plicht u ervan in, kennis te stellen, dat op maandag 9 juni 1980 is overleden de heer C. van der Linden in de leeftijd van 80 jaar. De heer van der Linden was mede-oprichter, oud-voorzitter en ere-voorzjtter van Femina. Gedurende meer dan 30 jaar heeft hij zijn grote werkkracht, toewijding en deskundig heid ten behoeve van het bestuur ingezet. Wij blijven hem daarvoor in hoge mate erkentelijk. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote en verdere familie. De begrafenis heeft in alle stilte plaatsge vonden. Rotterdam. 12 juni 1980. Bestuur. Directie en Medewer kers. Rotterdams Tentoonstellingsbu reau. „Zie. Ik maak alle dingen nieuw" Openb. 21:5 Heden is onze lieve, zorgzame moeder en oma Ruurdje Sjollema sinds 13 september 1963 weduwe van Jildert Smits op dé leeftijd van 90 jaar gestorven Barncveld: T. de Boer-Smits S. J. de Boer. Assen G. Stienstra-Smits Ter Apel: S. Smits J. Smits-Dikkers Nijmegen: N. Aberson-Smits H. Aberson. en kleinkinderen. Zwolle, 11 juni 1980. Correspondentie-adres. S. J. de Boer, Da Costastraat 42, Barneveld. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 14 juni om 12.00 uur op de begraafplaats „Berg- klooster" te Zwolle Een korte rouwdienst zal vooraf worden ge houden om 11.00 uur in de aula van de Monuta Stichting, Potgietersingel 7 te Zwolle Vertrek van het uitvaartcentrum om 11.40 uur. Ik kan gaan slapen zonder zorgen Want slapend kom ik bij U thuis Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen En wonen in een veilig huis. Psalm 4 3 (Ber.) Met het zicht op haar Heiland, die zij in kinder lijk vertrouwen volgde, is heengegaan onze nicht Martje Boudina Sieben 7 december 1899-12 juni 1980. Gewoond hebbende in Putten. Harderwijker straat 31. Namens de familie: M. C. P. van Asselt-Saman Ds. A. van Asselt Corr.adres: Harderwijkerstraat 31. Putten. De teraardebestelling zal plaatsvinden maan dag 16 juni a.s. op de Oude Algemene begraaf plaats te Putten om 11.30 uur. Aanvang rouw dienst 11.00 uur in de aula. Molenstraat 33 te Putten. Op 7 juni overleed tot onze grote droefheid, na een dapper, geduldig gedragen lijden onze lieve Anne Marie Hortense Korlf-Adrian Weduwe van Prof Dr. F. W. Korff. in de ouderdom van 86 jaar. Uit aller naam: J. H. Kapteijn Leiden. 12 juni 1980 Rijnsburgerweg 43a Correspondentieadres. Mej J H. Kapteijn. Lelielaan 11. 2343 VX Oegstgeest. Overeenkomstig haar uitdrukkelijke wens heeft de begrafenis in besloten kring, te Heem stede. plaatsgevonden. In de vroege ochtend van de dag nam God tot Zich, Zijn kind. mijn lieve man. vader en opa Gerrit Jan Jansen In de leeftijd van 69 jaar Hij wist zich een kind van God. Dit is ons aller troost in dit voor ons zo groot gemis J. G. Jansen-Wevers Hoogkerk: W. Jansen T Jansen-van Dijk Aalten J. Jansen Z. Jansen-Konneman A Jansen F. G. Jansen-Helmink J Jansen en R. Jacob en kleinkinderen Aalten: 7121 AX 12 juni 1980 Damstraat 55 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op maan dag 16 juni op de begraafplaats ..Berkenhove" te Aalten. Vooraf wordt om 14.00 uur een rouwdienst gehouden in het Uitvaartcentrum Romienen- diek 2A. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij uitgenodigd Gelegenheid tot condoleren van 13.30-13.50 uur Liever geen bezoek aan huis Mede namens mijn kinderen wil ik allen hartelijk bedanken die tijdens de langdurige ziekte en na het sterven van onze lieve man en pappie Henk Stuit bléven komen en helpen: iedereen op zijne wijs. Ontelbaar veel kaarten en brieven zijn gestuurd. Voor alles: héél hartelijk dank G. Stuit-Boer Nieuwe Pekela, Paulus Potterl. 13. Op het bureau van de Vereniging voor Prot. Chr. Voortgezet Onderwijs te Groningen wordt gevraagd een Administratief medewerkster Haar taak zal o.m. bestaan uit secret* riaatswerkzaamheden. het verricht» van betalingen, het bedienen van ee! boekhoudmachine, het uitwerken va verslagen en notulen. Voor deze werkzaamheden is ee goede opleiding vereist, terwijl enig jaren ervaring tot aanbeveling strekt Salariëring volgens rijksregeling opname in het Algemeen Burgert* Pensioenfonds. Sollicitaties worden gaarne ontvangen op hel adres Grote Rozenstraat 34 b. Groningen voa 20 juni a.s. Telefonische inlichtingen zijn vet krijgbaar bij de directeur van het bureau tel.. 50-132682 „Wijs Gij mij de weg die ik gaan moet. Mijn leven geef ik in Uw hand." Ps. 143 Geheel bereid om heen te gaan is. na een va haar moeilijke tijd. een einde gekomen aanh leven van onze lieve moeder, schoonmoi grootmoeder en overgrootmoeder Mevr. D. A. F. M. Koolhaas van Iterson sinds 1965 weduwe van Ds G. J. Koolhai geboren 6 februari 1888. Wij zijn verdrietig dat we haar missen moeti maar zien dankbaar terug op haar lange levl van aandacht en zorg. Wassenaar: H. N. op 't Landt-Bakker J. G. A. op 't Landt Anke. Volker en Diana Gerard. Jan Diana en Wim Amersfoort: A. E. Koplhaas-Pasma Amersfoort: K. Koolhaas Santpoort: C. H. Kruimer-Koolhaas J. Kruimer Marian en Jelmer Ineke en Piet Amersfoort: J. Koolhaas Lopikerkapel: B. C. Koolhaas M. I. Koolhaas-Bosch Annet en Peter Arianne en Jan Tony Vijfhuizen: C. E. Koolhaas Utrecht: D. Versluis-Koolhaas E. Versluis Dick en Hanneke Evert en Carla Hilversum. 11 juni 1980 Bej. Centrum „Zuiderheide" Corr.-adres: Treublaan 13 B' 3818 XA Amersfoort. Geen bloemen De overledene is overgebracht naar de rouw kamer „Van Vuure" aan het Melkpad 21 A Hilversum. Aldaar geen bezoek. Er zal vrijdaf 13 juni a.s. van 19.30-20.00 uur in de aula va* het Bej. Centrum „Zuiderheide" (ingang Vaa Ghentlaan) te Hilversum, gelegenheid zijn het condoleren van de familie. De rouwdienst zal gehouden worden zaterda 14 juni om 11.00 uur in de aula van de begraaf plaats ..Zuiderhof" aan de Kolhornseweg Hilversum, waarna aansluitend tegen 113 uur de ter aarde bestelling aldaar zal plaats hebben. Voor uw hartelijk medeleven ons betoond na overlijden van onze lieve vrouw, moeder en om Trijntje van der Wei-Vermeer betuigen wij U onze dank Uit aller naam: P. van der Wel Leer. juni 1980

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10