MEDEWERKER/STER FAMILIEBERICHTEN PREVIEW praktijkbegeleid(st)er invallers (m. of vr.) invallers (m. of vr.) invallers (m. of vr.) een administratieve kracht GOUDA een leraar of lerares handvaardigheid WOENSDAG 11 JUNI 1980 TROUW/KWARTET PRS B kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Getrouwd: Drs. P. Switters en Wil Boelhouwer Amstelveen, 10 juni 1980. 21 Juni gedenken wij de dag dat onze ouders en grootouders J. van Schajik en N. H. van Schajik-van Leeuwen elkander trouw beloofden in het huwelijk. Gaarne nodigen wij U uit op onze receptie die gege ven wordt op 21 juni van 17-19 uur in Rest. Castellum te De Meern Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Vannacht is, 86 jaar oud, onze lieve moeder en oma gestorven Grietje Ubels-Miedema God houdt ons vast, totdat alles voorbij is en we geborgen zijn in zijn vrede." Bert en Trudy Sam en Cathrien Wieke en Mels Jaen en Lou Rietje en Hans Roelof en Marianne Gep en Roelof Jelle en Jacomien Geert en Ellen en kleinkinderen Bennekom, 9 juni 1980. Corr.-adres: Emmalaan 28 6721 EV Bennekom. Op vrijdag 13 juni wordt een korte dienst gehouden in het gemeentecentrum „de Brink" naast de Geref. kerk aan de Brinkstraat te Bennekom. Aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Daarna is er gelegenheid de familie te ontmoe ten in „de Brink". De Heer heeft thuisgehaald onze lieve schoon zuster Grietje Ubels-Miedema Zij werd 86 jaar oud. Velp: R. Ubels D. Ubels-Maas Vries: G. Ubels Oakland (Cal.): E. Ubels H. Ubels-Mc. Curdy M. Elgersma-Ubels. 10 juni 1980. God nam tot Zich onze zeer geliefde, zorgzame, onvergetelijke man, vader en grootvader Pieter Numan oud-architect van de Gemeente Vries op de leeftijd van 85 jaar. „Want hij. verwachtte de stad met fun damenten, waarvan God de 'ontwerper en bouwmeester is". Hebr. 11:10 Vries, 10 juni 1980 Asserstraat 6 Z. Numan-Kamphuis Aalten: T. Schutter-Numan A. Schutter Olst: G. A. Numan A. Numan-Schuurman Voorburg: A. Numan B. Numan-Faber Vries: G. Numan C. Numan-Doornbos Vries: J. Numan H. Numan-van der Galiën Kleinkinderen. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 13 juni van 19.00-20.00 uur in de Aula te Vries. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. L. L. Pleijsant, Geref. Pred. te Aalten, zal gehouden worden op zaterdag 14 juni van 13.00 uur in de Ontmoetingskerk, Oude Assérstraat 40, te Vries. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vries. „Want alzo lief heeft God de wereld gehad, dat hij zijn eniggeboren Zoon gegeven heeft, opdat een ieder, die tn Hem gelooft, niet verloren ga, maar eeu wig leven' hebbe. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij door zijn hulp voor ons heeft gedaan, geven wij kennis dat, na een smartelijk lijden voor ons te vroeg is overleden, de heer W. Terwei op de leeftijd van 46 jaar. Mevr. D. de Vos Annabel 7204 MH Zutphen, 7 juni 1980 Groen-v. Prinstererstraat 39 Het zijn de gunstbewijzen des Heren, dat zij niet omgekomen zijn, want zijn barmhartigheden houden niet op, elke morgen zijn zij nieuw. groot is uw trouw! Mijn ziel zegt: Mijn deel is de Here, daarom zal ik op Hem hopen. Klaagliederen 3 22-24 In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve en dappere vrouw, moeder en grootmoeder Anna Geertruida Raimond Zij heeft nog 64 jaar mogen worden. Voorhout: H. L. Schippers Aerdenhout: Frielde en Victor Schippers-v. d. Broek Mirjam, Friso en Eva Velp (Gld Els en Arthur Ohm-Schippers Jeroen en Martijn Ouderkerk a.d. Amstel: Ineke en Frits Schippers-de Hoog Mark en Thijs Haarlem: Ali en Herman Schippers-Bos Hilversum: Anneke Schippers 2215 EA Voorhout, 10 juni 1980. Schoonoord 25. Op vrijdag 13 juni .om 14.00 uur is er in het parochiehuis Herenstraat 104 te Voorhout ge legenheid voor condoleance, waarna de teraar debestelling plaatsvind op de begraafplaats van de Nederlandse Hervormde Kerk van Voorhout. Voor hetgeen zij betekend heeft willen wij hierop aansluitend om 15.00 uur een dankdienst houden in de Nederlandse Her vormde Kerk van Voorhout Deze dienst zal onder leiding staan van de wijkpredikant ds. W. Baas, gereformeerd predikant te'Sassen- heim. Liever geen bloemen „Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis." Psalm 4:9 Van ons is heengegaan onze lieve schoondoch ter en schoonzuster Anneke Anna Geertruida Raimond echtgenote van onze zoon, broer en zwager Herman Schippers Haar moed en geloofsverwachting in het lij den, heeft ons diep getroffen. Rotterdam. A. Schippers-Jongen otter Amsterdam: Ina en Rein Leende: Jo Rijsoord: Leni en Paul Hilversum: Mien en Dik Rotterdam: Jannie en Kees Bilthoven: Rie en Ad Kampen: Map en Kor Papendrecht: Joke en Gerrit Rexdale, Can.: Nel en Arend. Voorhout, 10 juni 1980. Heden is in haar slaap heengegaan onze lieve Moeder en Oma Rinske Sipkje Wilhelmina Haars- Helsinga weduwe van Jan Haars, op de leeftijd van 92 jaar. Breukelen, E. A. Haars Den Dolder, J. E. Hilhorst-Ha'ars A. J. Hilhorst Abcoude, R. S. W. Gemen-Haars J. P. Gemen Amersfoort, G. J. Keulemans-Haars N. C. Keulemans en kleinkinderen Amersfoort, 9 juni 1980 Rusthuis „de Lichtenberg" Correspondentie-adres: Kon. Sophialaan 6, 3818 HS Amersfoort Na een korte rouwdienst op vrijdag 13 juni om 14.30 uur in de aula van de begraafplaats „Rusthof, Dodeweg te Amersfoort vindt al daar de begrafenis plaats. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de ontvangkamer. De Heer is mijn Herder Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, dankbaar dat hij vredig heeft mogen inslapen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve man, vader en opa Peter Hendrik Anton Hoogakker Echtgenoot van Trijntje Volbeda, in de leeftijd van 69 jaar. Geleen: T. Hoogakker-Volbeda Hoevelaken: Do en Dini Berthe en Dooitse Henk en Ingrid Saskia en Charlotte Geleen, 10 juni 1980 Beekhoverstraat 53. De gedachtenisdienst zal gehouden worden pp vrijdag 13 juni a.s. om 13.00 uur, in de Kruis kerk, Parklaan 25 te Geleen, gevolgd door de crematie in het crematorium te Heerlen, Im- stenrade om 14.30 uur. Bijeenkomst in voornoemde kerk waar gele genheid tot schriftelijke condoleance vanaf 12.30 uur. Liever geen bezoek aan huis. Galerie Hoogstra Prinsengracht 575, 1016 HT Amsterdam Tel. 020- 234784 van 13 juni t/m 20 juli: (voorbezichtiging) van een nieuw album: SIX AMERICAN LANDSCA PES in zeefdruk van JEAN-PAUL VROOM ontstaan in de periode van 1978-1980 tevens expositie van TROPICANA. album met 6 litho's (1976) de deur staat voor U open dagelijks van 13-18.00 ook in het week-end. 's-Maandags gesloten. „Afijn genade is u genoeg". Na lang ziek te zijn geweest nam God tot Zich mijn man, onze vader en grootvader Dirk van de Poppe op de leeftijd van 78 jaar. Elburg: H. J. van de Poppe-Verdonk Hilversum: H. van de Poppe Elburg: T. J. Boersma-van de Poppe B. Boersma Zwitserland: D. Visscher-van de Poppe G. Visscher en kleinkinderen. Elburg, 10 juni 1980 Arent toe Boecoplaan 27 De begrafenis zal plaatsvinden a.s. vrijdag 13 juni om 13.45 uur op de algemene begraaf plaats aan de Bovenweg te Doornspijk. Vooraf zal er om 12.30 uur een rouwdienst gehouden worden in de Geref. Kerk aan de Vrijheids- straat te Elburg. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in bovengenoem de kerk. Aan huis liever geen bezoek. God heb ik lief, want die getrouwe Heer hoort mijne stem, mijn smekingen, mijn klagen. Hij neigt zijn oor, 'k roep tot Hem al mijn dagen. Hij schenkt mij hulp, Hij redt mij keer op keer. Naar wij mogen geloven en vertrouwen is onze lieve zorgzame moeder en oma Annigje van Hengel-Menzelaar op de leeftijd van 84 jaar opgenomen in Heer lijkheid. Rotterdam: T. P. Zomer Tiel: D. van Hengel-Noordergraaf Rotterdam: Joh. van Hengel E. van Hengel-Giel Heerde: J. Logtenberg C. Logtenberg-van Hengel Huizen (N.H.): N. van Hengel Capelle a/d IJssel: J. van Hengel G. van Hengel-Langerak Hoogvliet: J. de Heer A. de Heer-van Hengel Rotterdam: P. S. Verwijs G. Verwijs-van Hengel klein- en achter kleinkinderen. Rotterdam, 9 juni 1980. Huize „Waelestein", Schulpplein 50. Correspondentieadres: Joh. van Hengel, Vredenoordlaan 62 B, 3061 RP Rotterdam. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 13 juni a.s. in de kapel van de Zuiderbegraafplaats, Slinge 50, Rotterdam- Zuid om 10.30 uur waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf de rouwkamer van „Waele stein" om 10.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel van de Zuiderbegraafplaats. Veilig in Jezus' armen. Heden nam de Heere tot Zich voor ons toch nog onverwacht onze lieve zuster, schoonzus ter en tante Pietertje de Waard weduwe van Daniël van der Ent in de ouderdom van bijna 88 jaar Uit aller naam: A. van der Leer-de Waard Hoogvliet, 9 juni 1980 Lohengrinhof 24 Geen bloemen De overledene is thuis opgebaard. De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaats hebben vrijdag 13 juni a.s. op de algemene begraafplaats te Rhoon. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.30 uur. DANKBETUIGING Tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn man en onze vader Klaas Brouwer hebben velen ons door hun persoonlijke belangstel ling en gebed geweldig gesteund. Wij willen U hier voor oprecht dankzeggen. Ook namens de kinderen, P. Brouwer-de Jong Raadhuisstraat 28 Wilnis juni 1980 LANDELIJKE PROT.-CHR. STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN TE NUNSPEET Voor Huize Buitenzorg aan de Hoge Rijndijk te Leiden, waar 40 meervoudig gehandicapte kinderen worden verzorgd, zoeken wij op korte termijn een I part-time voor drie dagen in de week, ot full-time indien gekombineerd met de funktie van Z-verpleeg- kundige. Salaris en overige arbeidsvoorwaardt overeénkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Als u een protestanls-chrisleliike levensovertuiging bent toegedaan en het bezit bént van de diploma's Z- verpieegkundige en Praktiikbegeleióii verzoeken wij u zo spoedig mogetijk soliicitatiebrief te richten aan het htx van Huize Buitenzorg, zr. M. v.d. Ruit Hoge Rijndijk 316, 2314 AN Leiden telefoon (071) 41.24.26. Zijn of haar taak zal geheel of gedeeltelijk bestaan uit het begeleiden van de leerling-Z-verpleegkundigen binnen ons tehuis. Enkele belangrijke aspekten daarvan zijn o.a. de introduktie van de leerlingen op de verschillende afdelingen, het met de leerlingen doorspreken van praktijksituaties, in relatie met hetgeen op de kursus wordt geleerd. GOED TIMMERHOUT ZWEEDS vuren is en blijft onze grootste specialiteit Wij hebben meer dan 60 verschillende maten in voorraad, van splinter lot vloer balk Reeds 45 jaar de grootste houtspeciaalzaak van Rotterdam. WESTERHOUTHANDEL van BOXTEL. Cath Beersmansstraat Tel. 258888-764046. BOOTBOUW TRIPLEX en multi plex dus kookwatervast verlijmd van 4 mm tot 40 mm dik Lengten tot 305 cm lang en tot 153 cm breed. Uit voorraad leverbaar. WESTERHOUTHANDEL van BOXTEL. Cath Beersmansstraat Tel. 258888-764046 NORSK HYDRO »A 49fc hypothecaire obligatielening 1937 Nederlandse tranche, pio res- to groot 4.546.000,- Ten gevolge van de inkoop door de debitrice van het con tractueel per 1 september 1980 af te lossen bedrag ad nom. ƒ493.000,- zal dit jaar geen uitloting plaats vinden. De ingekochte stukken zijn aan de omloop onttrokken en onbruikbaar gemaakL De obi. no. 3496, aflosb. 1 sept. 1977 en no. 10571, aflosb. 1 sept. 1947, zijn nog niet ter betaling aangeboden. De trustee: Administratiekantoor Hubrecht Van Harencar- spel Vas Visser B.V. Amsterdam, 10 juni 1980. De Vereniging voor Christelijk Buitengewoon Onderwijs te 's-Gravenhage e.o. vraagt: personeel voor de volgende scholen: Ds. H J Drostschool, I o m.-school. Landréstraat 150. Den Haag, tel. 070-685645, schoolleider P Hofman P.C. Brandwijkschool, school voor m.l.R. Duinstraat 55. Scheveningen. tel. 070658506. schoolleider: M Keuning. Dr. C. E. v Koetsveldschool school voor z.m.l.k. Schalk Burgerstraat 35 Den Haag tel. 070600052. voor 14 uur per week S.V O De Poort school voor V.Bu.O -m.l.k. Ledeganckplein 7, Den Haag. tel. 070-935992, schoolleider: J.l. van Schagen. Van deze leerkrachten wordt verwacht dat zij het Christelijk Onderwijs uit over tuiging willen dienen. Inlichtingen bij de schoolleiders. Sollicitaties te richten aan het sekretariaat der vereniging, Utrechtseweg 371, 3818 EL AMERSFOORT, onder vermelding van funktie en school. De sektor dagbladverkoop van de Volkskrant b.v. is o.a. belast met de serviceverlening aan abonnees en wederverkopers. Daartoe beschikt zij in de stad AMSTERDAM over een team van inspekteurs die onder leiding van het hoofd van het inspektiegebied hun werkzaamheden verrichten| vanuit het centraal inspektie-kantoor aan I de Rozengracht. Op dit kantoor worden alle administratieve werkzaamheden uitge voerd die verband houden met de bezorging in de stad zoals: samenstellen, registreren en bijhouden van bezorgwijken het verWerken van abonnementen-mutaties de registratie van bezorgers/sters en het berekenen van bezorg- vergoedingen e.d. Voor dit kantoor zoeken wij een (25-30 |aar) die belast zal worden met de verantwoording voor het totale administratieve gebeuren en de begeleiding van enkele part-time medewerkers. Voor deze zelfstandige funktie geldèn de volgende eisen: opleiding op HAVO-niveau een goed administratief inzicht diploma boekhouden type ervaring Kantooruren 's morgens van 07.30-12.30 uur 's middags van 13.00-16.00 uur k Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelafdeling Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, t.a.v. mevrouw E. Thijssing. Christelijke Technische School „Nieuwe Vaart" Kanaalstraat 31 Gevraagd per 18 augustus 1980 (hout en boetseren) voor de leerjaren 1 en 2. De betrekking omvat 29 30 lessen per week Omdat de vakanties reeds naderen is er een gewijzig de sollicitatieprocedure opgesteld: a. Gegadigde belt op om persoonlijke gegevens door te gevan; er wordt dan een bezoek-af- spraak gemaakt (vrëgen naar dhr. Dijkshoorn of dhr. van t Voer). b. Op de afgesproken tijd komt gegadigde op school en brengt een volledige sollicitatiebrief mee. Slechts degenen, die kerkelijk meelevend zijn en van harte willen meewerken aan de ontwikkeling van het Chrrsteliik onderwijs, kunnen voor deze betrekking in aanmerking komen. Telefoon school: 01820-16077; tel. M. J. Dijkshoorn thuis: 01726-13809; tel. J. van t Veer thuis: 01820- 16918. KENNISGEVING De burgemeester van Am sterdam brengt ter algemene kennis; dat door Van Duuren Rotter dam B.V. een bouwplan is ingediend tot het vergroten van een op- en overslaghal aan de Gyroscoopweg met een onderhoudswerkplaats; dat voor het gebied „Haen- en Recreatiegebied West", waar in het onderhavige perceel zich bevindt, een bestem mingsplan in procedure is; dat Burgemeester en Wethou ders voornemens zijn, gelet op het bepaalde in art. 50 lid 8 van de Woningwet en de richtlijnen behorende bij de „algemene verklaring van geen bezwaar" van Gedepu teerde Staten d.d. 28-11-1978 de gevraagde bouwvergun ning te verlenen; dat in verband hiermede de bouwtekeningen van het on derhavige bouwplan voor een ieder ter inzage zullen liggen van 12 juni 1980 tot en met 26 juni 1980, ten stad huize ka mer 318. op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur; dat gedurende bovengenoem de tetTnijn bezwaren schrifte lijk en gemotiveerd bij het Gemeentebestuur kunnen worden ingediend. Amsterdam, 11 juni 1980 De Burgemeester van Am sterdam, W Polak KENNISGEVING De Burgemeester van sterdam brengt ter alp kennis; dat door het Gemea Woningbedrijf een plan is ingediend tot I richten van een compk bouwen bestemd vocf woningen op een tern het gebied Heestervekfc dat het bouwplan in sti met het bestemmingspl procedure „Bijlmennes het ter plaatse vigeren stemmingsplan „West perkarspel 1962" dat hoeve van dit bouwpla» de Gemeenteraad op 2 1980 een voorbereid» sluit is genomen; dat Burgemeester en W< ders voornemens zijn. op het bepaalde in artK van de Woningwet en i van de Wet op de Ruim Ordening, onder goedkt van Gedeputeerde Stall gevraagde bouwvergt» te verlenen; dat in verband hierms bouwtekeningen van h derhavige bouwplan vo ieder ter inzage zullen I van 12 juni 1980 tot 1 1980, ten sladhuize I 318, op werkdagen v tot 16.00 uur. alsmede Gemeentelijke VoorpoS mermeer, Winkelceni Kraaiennest 13, op mai woensdag en vrijdal 10.00 tot 13.00 uur; dat gedurerlde bovenge de termijn bezwaren sd lijk en gemotiveerd I Gemeentebestuur worden ingediend. Amsterdam, 11 juni De Burgemeester van sterdam, W Polak

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10