L r Groot-Emaus 1 practijkbegeleid(st)er spelleid(st)er S V ft?, staffunktionaris maatschappelijk werk arbeidstherapeut/ werkbegeleider m/v sociaal assistent (m/v) groepsleider groepsleidster groepsleidster groepsleid(st)er "HUIZE SALEM" WAARNEMEND HOOFD (M/V) 'sHeeren Loo-Lozenoord BREDERO Jongerencentrum "DE POMP" Jongeren werker (m/v) bezigheidstherapeut(e) LJUKASSTICHTING HOOFDFUNKTIONARIS GEKOÖRDINEERD REJAARDENWERK (M/V) !ZA ZATERDAG 7 JUNI 1980 TROUWKWARTET leefgemeenschap „De IJsseloever" Binnen de leefgemeenschap "DE IJSSELOEVER" van de Landelijke Protestants-Christelijke Stichting Philadelphia Tehuizen worden 215 verstandelijk beperkte vrouwen en meisjes, mannen en jongens, verzorgd en begeleid in zes kleine huizen in Brummen, Leuvenheim, De Steeg, Angerlo en Laag- Keppel. Voor de begeleiding van de Z-leerlingen vragen wij zo spoedig mogelijk een Zijn of haar werkterrein omvat de voorzieningen binnen bovengenoemde leefgemeenschap, terwijl hij of zij als opleidings functionaris verbonden zal zijn aan ons opleidingsinstituut voor Z- verpleegkundigen te Nunspeet. Dit instituut verzorgt de opleiding voor de leerlingen uit de leefgemeenschappen DE IJSSELOEVER te Brummen en DE VELUWEHORST te Nunspeet. WIJ VRAGEN: e een Z-verpleegkundige met ervaring in de zwakzinnigenzorg, die een voortgezette opleiding - gericht op practijkbegeleiding - heeft gevolgd of bereid is te gaan volgen, die bereid is samen te werken in een team van vijf practijkbegeleiders, die. in het bezit is van een rijbewijs B-E en een eigen auto, waarvoor een vergoeding wordt gegeven volgens de geldende normen. WIJ BIEDEN: e salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Wilt U méér inlichtingen over deze functie, neem dan contact op met mevrouw I. Dekkers-Scholten, telefoon (05756) 2929. Als deze baan u aanspreekt en u een protestants- christelijke levensovertuiging hebt, richt dan uw sollicitatie zo spoedig mogelijk aan het waarnemend hoofd van de Z-opleiding, de heer A. Schreuder, Postbus 134, 8070 AC NUNSPEET. Oe Prot. Chr. Stichting voor geest, en soc. zorg aan hulpbehoevenden op Goeree en Overflakkee, vraagt voor haar gezinsvervangend tehuis: een met een prot. Christelijke levensovertuiging. Huize "Salem" is een gezinsvervangend tehuis waar 24 verstandelijk gehandicapten in de leeftijd van boven de 20 jaar een thuis wordt geboden waar zij zich gelukkig kunnen voelen. De bewoners verblijven overdag op de sociale werkplaats te'Middelhamis. Voor deze funktie is één van de volgende diploma's vereist: O.P.M. diploma (of A.Z. diploma) M.B.O. inrichtingswerk V.S.I.D. diploma G.V.T. (en twee jaar ervaring als bevoegd leider(ster) Kinderbescherming A of B (of een gelijkwaardige opleiding) Onderwijsakte Dilploma kleuterleidster Degene die nog niet in het bezit is van V.S.I.D. diploma kan alleen tot bevoegd worden benoemd op voorwaarde dat men bereid is de kursus te gaan volgen. Minimum leeftijd: 21 jaar. Het hoofd van het huis, de heer W.S. Frans, is graag bereid nadere gegevens te verstrekken betreffende de inhoudelijkheid van het werk. Telef. 01877-1820 of privé 05490-64227. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring volgens do C.A.O. voor personeel in dagverblijven en gezinsvervangende tehuizen. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van persoonlijke gegevens, binnen twee weken aan het bestuur der Stichting, p/a Langeweg 92,3241 KA Middelhamis. (chr. inrichting voor geestelijk gehandicapten) - Postbus 550-3850 AN Ermelo-Tel. (03417) 55911* Naast de zorg voor onze ruim duizend geestelijk gehandicapten binnen de paviljoenen, kent onze inrichting ook ruime therapeutische mogelijkheden. De afdeling Kreatieve Aktivering is één daarvan. Hier worden de bewoners de mogelijkheden geboden om in een aangepaste omgeving eigen activiteiten te ontwikkelen. De medewerk(st)ers van deze afdeling maken hierbij gebruik van verschillende middelen, zoals spel, muziek, drama en handenarbeid. Binnenkort ontstaat er een vacature voor een waarvan wij verwachten, dat hij/zij in staat is de bewoners zowel individueel als in groepsverband te begeleiden in bovenstaande spelvormen. Wij denken daarbij aan iemand met een adequate opleiding, bijvoorbeeld Pedagogische Akademie, K O of Z-gediplomeerd. Ervaring met beeldende vorfnen en spelen met spelmateriaal, alsmede een flinke dosis geduld en interesse voor het werken met geestelijk gehandicapten lijken ons noodzakelijk. Een christelijke levensovertuiging hoort bij het karakter van onze inrichting. Het salaris is, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal f 2.229,-en maximaal 2.761,14 bruto per maand. Mocht u meer informatie willen hebben, dan kunt u contact opnemen met de heer F.G. Kluit, hoofd Kreatieve Aktivering, telefoon 55519. Schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 18 juni 1980 nchten aan het hoofd Personeel Organisatie, de heer B.A Verstraete. &HEEREN LOO Verenigde Bedrijven Bredero N V. is actief op het gebied van de bouw, de produktie van bouwmaterialen, projektontwikkeling, financiering en de exploitatie van onroerend goed- projekten. Het concern omvat een aantal ondernemingen - gegroepeerd in drie divisies - die zowel zelfstandig als in nauwe samenwerking opereren. Verenigde Bedrijven Bredero N.V. Bij de Centrale Personeelsdienst van ons concern zal door vertrek van de huidige funktionaris de vakature ontstaan vooreen De door deze funktionaris te verrichten werkzaamheden liggen voornamelijk op het terrein van: - bemiddeling bij individuele problemen; - assistentie bij preventieve akties op het gebied van ziekteverzuim; - het begeleiden van gezinsleden van naar het buitenland uit te zenden medewerkers; - het voorbereiden en begeleiden van diverse projekten op het gebied van personeelwerk. Voor deze funktie vragen wij niet primair een relevante opleiding doch meer de ervaring, mogelijk opgedaan in een soortgelijke funktie. Het is duidelijk dat zelfstandigheid, diskretie en kontaktuele eigenschappen belangrijke kriteriazijn. Uw sollicitatie kunt U richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst van de Verenigde Bedrijven Bredero N.V-, Postbus 74,3500 AB Utrecht, telefoon030-335633. Het KINDERDORP NEERBOSCH te Nijmegen zoekt op korte termijn een voor een horizontale jongensgroep in de leeftijd van 14 tot 16 jaar en een voor een vertikale gemengde groep in de leeftijd van 14 tot 16 jaar. Wij zoeken medewerk(stjers die bereid zijn in teamverband te werken, zowel met kollega's als met vertegenwoordigers van andere disciplines. Ervaring gewenst; leeftijd vanaf 23 jaar. Het godsdienstig aspekt vormt een integrerend deel van de opvoeding. Het KINDERDORP NEERBOSCH is een modern-geoutilleerd internaat, dat ligt aan de rand van de stad Nijmegen. De jongens en meisjes volgen onderwijs op de interne lagere school en school voor voortgezet onderwijs, alsmede op scholen in de naaste omgeving (MAVO. LTS. LEAO. enz.). INFORMATIES: bij de pedagogische koördinatoren. bereikbaar via de aojunkt-direkteur. de heer E. Woltjes. telefoon (080) 77.04.17, toestel 113, of via de direktie- sekretaresse. toestel 112. SOLLICITATIES: te richten aan de direkteur/ortho- pedagoog, drs. Ph. JR. Zalsman Wielenga. Scherpenkampweg 21. 6503 GT Nijmegen. te Veenendaal, aangesloten bij de Stichting "De Instuif", vraagt een: liefst met ervaring afgeronde HB O-opleiding functiecode CIIB Er is een informatie-pakket verkrijgbaar onder tel.nr. 08385-11038 Sollicitaties te richten voor 23 juni aan de soil, commissie, p/a de Pomp, J.G. Sandbrinkstraat 5, Veenendaal. uitgaande van de Vereniging tot Verzorging van kinderen De,Rudolphstichtmg De Glind, Barneveld. In ons groepshuis de Glinde wonen maximaal 11 jongens in de leeftijd van 15 tot 20 jaar. Het team bestaat uit één groepsleidster en drie groepsleiders. Voor de jongens die tijdelijk bij ons £ijn, proberen wij een zo optimaal mo gelijke leefsituatie te scheppen. In het jeugddorp werken we vanuit een christe lijke levensbeschouwing. Omdat onze vrouwelijke collega elders is benoemd, zoeken wij zo spoedig mogelijk een Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten, die: tenminste 24 jaar oud zijn; - het liefst ervaring hebben binnen het jeugd- welzijnswerk; een gerichte opleiding binnen het jeugdwel- zijnswerk hebben. Salariëring volgens salarisregeling voor de groepsopvoeders. Informatie in te winnen bij Drs. B.A.R. Dallinga, psycholoog van het Jeugddorp en/of het team van de "Glinde", telefoon (03425) 14 41. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur van het Jeugddorp De Glind, Drs. C. Goede Dzn., Postbus 130, 3770 AC Barneveld. Jeugddorp De Glind it een dorp waar kinderen wonen bij pleegouders en in groepshuiien. De kinderen die door omstandigheden niet in het eigen gezinsverband kunnen veebli/ven, krijgen een verzorging en opvoe ding die erop gericht is dat ze na enige tijd hun plaats in de maatschappij weer kunnen innemen. prot. chr. psycho - geriatrisch verpleeghuis .de breukelderhoP - bennekom. Ons huis maakt deel uit van het Prot. Chr. Streekziekenhuiskomplex Bennekom. De medewerkers van "De Breukelderhof" trach ten gezamenlijk een goed leefklimaat voor 160 psychisch gestoorde bejaarden te schep pen. In dit kader neemt de bezigheidstherapie een belangrijke plaatsin. Wegens uitbreiding van het team, hebben wij binnenkort plaats voor een die met 1 mannelijke en 5 vrouwelijke collega's zal werken op een éigen afdeling en/of op de centraal gelegen bezigheidstherapie-ruimte. Enige aktivitelten: zang en muziek; handvaardigheid en groepswerk; verder verzorgt de bezigheidstherapie de rekreatie. Vereist: Opleiding Princenoord of Norel, of een gelijk waardige opleiding. De nieuw aan te stellen medewerk(st)er zal de gelegenheid krijgen de leidstersaantekening te behalen. Inlichtingen over deze funktie worden u graag verstrekt door het hoofd van de bezigheids therapie mw. M. v.d. Wiel, tel. 08389-9101, toestel 2331. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken p/a Prot. Chr. Streek ziekenhuis, Edeseweg 118 te 6721 KC Bennekom. In ons tehuis voor moeilijk lerende kinderen "de Reeve" te Kampen is plaats voor een voor een jongensgroep (10-17 jaar). Vereisten: leeftijd min. 23 jaar; tenminste i.b.v. het diploma M.B.O.- I.W.; ervaring in soortgelijk werk beslist vereist; positief christelijke levensovertuiging. Voor telefonische informatie: 05202-1 25 88. Sollicitaties te richten aan de direkteur van het tehuis, Cellebroedersweg 14, 8261 GW Kampen. Voor deze funktie zoeken wij kontakt met belangstellenden die kunnen denken in heldère strukturen en het vermogen hebben om een goede mentaliteit te bevorderen in de samenwerking tussen mensen binnen en buiten de instelling. De taak omvat o.m.: het geven van adequate werk- en teambegeleiding aan zeven oudere en jongere kollega's, het op stafniveau meewerken aan beleidsvoorbereiding en -uitvoering, het verzorgen van opbouw en uitbouw van de afdeling maatschappelijk werk in samenwerking met de andere werksoorten, naar buiten mede gezicht geven aan het maatschappelijk werk. GEBODEN wordt een verantwoordelijke en zelfstandige funktie, waarvan salaris en arbeidsvoorwaarden worden bepaald volgens de CAO-Welzijnswerk. GEVRAAGD wordt het diploma Sociale Akademie Voortgezette Opleiding, terwijl wij - gezien de doelstelling van de stichting - van gegadigden een positief protestants- christelijke levensovertuiging verwachten. EDE ligt zeer centraal in Nederland, heeft prima weg-en treinverbindingen en biedt veel rekreatiemogelijkheden. Ook scholen zijn in grote verscheidenheid aanwezig. INLICHTINGEN worden graag verstrekt door de direkteur of door één van de maatschappelijk werkers (tel. 08380-3.48.00). SOLLICITATIEBRIEVEN te richten aan de heer T. Bouw, sekretaris van het bestuur, Klomperweg 96, 6741 PJ Lunteren. VOOR MAATSCHAPPELIJK WERK EN GEZINSVERZORGING Nieuwe Maanderbuurtweg 46 Ede Telefoon (08380) 3.48.00 Postbus 346 -6710 BH Ede(Gld STICHTING WELZIJN OUDEREN ZEIST Het bejaardenbeleid In Zeist (60.000 Inwoners, waarvan 9.000 65 jaar an ouder) is volop in beweging. In 1974 la door de instellingen, die zich met het bejaar denwerk bezighouden een stichting opgericht, die tot doel heeft de aktivitelten op het gebied van de bejaarden zorg In de ruimste zin des woords te stimuleren, te koérdineren en tot ontwikkeling te doen komen. De Stichting zoekt op korte termijn i funktionaris een verband met het vertrek van de huidige die in nauwe samenwerking met het bestuur van de Stichting gestalte zal geven aan genoemde doelstellingen en de verdere uitbouw van de Stichting. Tot de voornaamste werkzaamheden van de hoofdfunktionaris behoren: het voorbereiden en adviseren met betrekking tot het door het bestuur te voeren beleid en het evalueren daarvan; het onderhouden van kontakten met instellingen en organisaties welke werkzaam zijn op het gebied van het bejaardenwerk:' het opstellen van ontwerpen van vierjarenplannen en jaarprogramma's: het door middel van onderzoek inventariseren en signaleren van knelpunten en leemten binnen het welzijnswerk voor ouderen; het doen funktioneren van de Stichting ais koördinerende instantie voor de voorzieningen waartoe de adviezen strekken van de Commissie ex art. 6j van de Wet op de Bejaardenoorden; - het verzorgen van voorlichting en public relations; de dagelijkse leiding van het gekoördmeerd bejaardenwerk; het uitvoeren van het personeelsbeleid. Gedacht wordt aan iemand, die in staat is zelfstandig te funktioneren, voorzien van de nodige ervaringen op de beleidsterreinen van huisvesting, maatsch. gezondheidszorg, maatsch. dienstverlening en soc.culturee! werk. Kandidaten met opleiding in de gedragswetenschappen dan wel in het bezit van een vergelijkbare opleiding genieten de voorkeur. Een psychotechnisch onderzoek kan onderdeel van de selectieprocedure uitmaken. salaris volgens de salarisregeling gekoördineerd bejaardenwerk; pensioenregeling P.G.G.M. Sollicitaties binnen 2 weken na verschijning van de advertentie te richten aan het bestuur van de stichting p/a Kerkweg 19. 3701 HD Zeist. Inlichtingenbestuur (tel. 03404-14676) of huidige lunktionaris (tel. 03404-25443). BEHANDELINGSCENTRUM VOOR JONGEREN TE ERMEL0 GROENE ALLEE 16. 3853 JW ERMEL0 TELEFOON (03417) 52345. Wi) vragen voor de sector werkbegeleiding een In deze afdeling worden mentaal geretardeerde jong volwassenen (jongens en meisjes) voorbereid en opgeleid voor een arbeidsplaats in de sociale werkplaats en/of het bedrijfsleven. Voor do nieuw op te zetten leer» en observatie» afdeling wordt gezocht naar een fuctionaris die aan de navolgende eisen kan voldoen: e technische opleiding in hout- en/of metaalarbeid e het bezit van diploma M.B.O.-AT. of gelijkwaardige opleiding strekt tot aanbeveling e minimum leeftijd 25 jaar e goede contactuele vaardigheden e vaardigheid in schriftelijke verslaglegging e christelijke levensovertuiging. Salaris volgens de c.ao. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen bij de coördinator werkbegeleiding, de heer M. Visser of de pedagogisch adjunct-directeur, de heer P. de Graaff.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 20