030 j 041041; iCNV^i Geef 'n schoolverlater eens 'n cadeau dat na 5 jaar met de helft meer uitpakt coördinator aktiviteiten- begeleiding (m/v) Clara Feyoena Heem SAMEN i O? DE l i GOEDE WEG Het Spaarpandbiljet van de Westland/Utrecht Hypotheekbank twee full-time groepsleiders groepsleider(ster) Stichting voor Prot. Christ. Sociaal Pedagogische Zorg. 's-gravenhagee.0. DIREKTEUR (M/V) H00FDLEIDCSDER Sociaal Kultureel Werker(ster) (fulltime) Wie kan ons helpen? praktijk- begeleid(st)er U3 Gemeente Lelystad ZATERDAG 7 JUNI 1980 TROUWKWARTET Z Het KINDERDORP NEERBOSCH te Nijmegen zoekt zo spoedig mogelijk ter ondersteuning van haar huidig groepsmedewerkersbestand Wij zoeken medewerkers die in staat zijn om bij ziekte ol andere leemtes binnen bestaande teams tijdelijke hulp te bieden. Deze nieuwe taak vraagt - naast de nodige ervaring - een grote mate van zelfatandlg lunktioneren. In nauw overleg met de dlrektie zal de taak inhoudelijk gestalte moeten krijgen binnen de struktuurvan NEERBOSCH. Een minimumleeftijd van 25 jaar wordt vereist. Het KINDERDORP NEERBOSCH is een modern geoutilleerd internaat, dat ligt aan de rand van de stad Nijmegen. De jongens en meisjes volgen onderwijs op de interne lagere school en de school voor voongezet onderwijs, alsmede op scholen In de naaste omgeving. INFORMATIES bij de adjunkt-direkteur, dra. E. Woltjes, - telefoon (080) 77.04.17, toestel 113 SOLLICITATIES te richten aan de direkteurf ortho-pedagoog, drs. Ph.J.R. Zalsman Wlelenga, Scherpenkampweg 21 6545 AK Nijmegen. p7?JVns Kinderhuis der Herv. Gemeente te Rotterdam tehuis voor normale jongens en meisjes In de leeftijd van 2 tot 17 jaar vraagt: voor een vertikale ten dele gemengde groep van 12 kinderen. Gewenste opleiding min. Mavo/Havo niveau, KV JV en/of M.B.O. i.w. Erva ring strekt tot aanbeveling. Chr. levensovertuiging vereist. Min. leeftijd 23 jaar. Soil, te richten aan de directie: van Speykstraat 149, 3014 VJ Rotterdam. Tel. 010-360655. maatschappelijke dienstverlening t.b.v. verstandelijk gehandicapten, het gezin en de omgeving waarin zij verkeren zoekt op korte termijn een: Taakomschrijving: - vormgeving aan- en uitvoering van het beleid t.b.v. het bestuur - het begeleiden van het team - het behartigen van de public relations en de financiën - hulpverlening aan een aantal kliënten. Vereisten - diploma Soc. Academie of hbo (mw) - getuigschrift VSID-MWGG of de bereidwilligheid deze kursus (in diensttijd) te volgen - minimaal vijf jaar ervaring in het AMW of drie jaar ervaring in het maatschappelijk werk t.b.v. verstandelijk gehandicapten - rijbewijs BE - Prot. Christ, levenovertuiging. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Welzijnswerk Soc. Ped. Zorg. Sollicitaties te richten aan de wm. teamkoördinator van de Stichting voor Prot. Christ. S.P.Z., Laan van Meerdervoort 468, 2563 BH Den Haag, telefoon 070-634955. Ons verpleeghuis wordt bewoond door 100 somatische en 100 psycho-geriatrische patiënten. De afdeling psycho-geriatrie is eind maart in gebruik genomen. Met dagbehandeling zal omstreeks september een begin worden gemaakt. Op korte termijn zoeken wij een die - leiding geeft aan een team van bezigheidstherapeuten; - de samenwerking bevordert met de andere disciplines; - gedeeltelijk zelf werkt met een groep patiënten; - initiatieven neemt voor ontspanning en recreatie met patiënten. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. De salariëring zal in nader overleg worden vastgesteld en is in overeenstemming met het niveau van de funktie. Inlichtingen worden verstrekt door de algemeen direkteur, de heer A. Petersen, aan wie tevens de sollicitatiebrief kan worden gericht. N.H./G.K./C.G.K./GK. vrijg VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM Rheezerweg 73, 7771 TD Hardenberg In het medisch kinderhuis Bethanië te Zeist kan geplaatst worden: een medewerk(st)er in de functie van vooralsnog in tijdelijk dienstverband. De werkzaamheden zijn vooral gericht op twee leefgroepen en omvatten o.a.: de begeleiding van de groepsleiding, zowel individueel als in teamverband. coördineren van alle werkzaamheden. De voorkeur gaat uit naar iemand met HBO-rw- opleiding. echter ook andere geïnteresseerden met kennis van dit werkveld (zoals psychologen en pedagogen) kunnen solliciteren. Er wordt gewerkt in enigszins onregelmatige diensten. Vereist is een ProL Chr. levensbeschouwing. Salariëring volgens opleiding en ervaring. Sollicitaties kunt u richten aan de direktie, Verlengde SJotiaan 109. 3707 CE Zeist. Tel. 03404-24054. De Stichting Jeugd- en Wijlcwerk Beeklust/Ossen- koppelerhoek Almelo vraagt een die belast zal worden met: een gedeelte van het jongerenwerk; zbwef de uitvoering als begeleiden van vrijwilligers. het begeleiden van buurtgerichte activiteiten. organiseren en begeleiden van volwassenen- aktiviteiten. het begeleiden van staglares. het participeren in stedelijke overlegvormen samen met het team en bestuur het beleid voorbereiden en uitvoeren. Vereisten: H.B.O.-opleiding Soc. Kult Werk Ervaring Flexibel en goede contactuele eigenschappen. Het kunnen werken in een horizontaal georga niseerd team. Sollicitaties bmnen 10 dagen te richten aan: Secretariaat Stichting Jeugd- en Wijkwerk Beeklust/ Ossenkoppelerhoek Almelo p/a J Kroezen-Entjes, Jan van Goyenstraat 72. 7606 VE Almelo. Inlichtingen te verkrijgen bij de andere beroepskracht Renee Woolderink, tel. 05490-10353. "Kinderzorg" (Rotterdam-Den Haag- Apeldoorn) vraagt als voogdij/gezinsvoogdij - instelling een voor full-time (part-time niet geheel on mogelijk) i.v.m. het geven van werkbegelei- ding aan maatschappelijk werkers te Rotterdam. Wij vragen iemand met pedagogische kwaliteiten en tevens dipl. Soc. Academie en V.O. of vergelijk bare opleiding, minimaal 3 jaar ervaring in werken met opvoedingsproblematiek; bekendheid met kinderbeschermings- werk, bij voorkeur niet jonger dan 28 jaar; rijbewijs; pos.christelijke levensovertuiging. Wij bieden: een zelfstandige, boeiende werkkring; salariëring volgens Rijksregeling; opname in het Pensioenfonds P.G.G.M. Sollicitaties te richten aan Directie "Kinderzorg", Hoflaan 77, 3062 JC Rotterdam. Inlichtingen, tel. (010) 13 50 31 of 's avonds (010) 82 99 46. ^Christelijk Nationaal Vakverbond^ Bij bureau voorlichting, sectie publieksvoorlichting, wordt binnenkort gestart met de opzet van een informatiecentrum. Daarvoor wordt gevraagd een PUBLIEKSVOORLICHTER vacaturenummer 68/80 die zich gaat bezighouden met het opzetten van en het leiding geven aan het informatiecen trum en de coördinatie van werkzaamheden in de sectie publieksvoorlichting. Tot de taak van deze sectie behoren onder meer: verstrekken van schriftelijke en mondelinge informatie aan (toekomstige) inwoners en bezoekers van het informatiecentrum: opzetten van voorlichtingsprojecten, o.a. met behulp van audiovisuele programma's en tentoonstellingen; organiseren en begeleiden van ontvangsten en bezoeken; secretariaats- en archiefwerkzaamheden voor het bureau voorlichting; representatieve werkzaamheden. Van hem of haar wordt gevraagd: een middelbare opleiding; goede contactuele eigenschappen; kennis van audiovisuele middelen en de produktie van drukwerk; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, ook in vreemde talen: kennis van de gemeentelijke organisatie; ervaring in de voorlichting; bekendheid of ervaring met het werk in een informatiecentrum strekken tot aanbeveling. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer Thom Ummels, hoofd van het bureau voorlichting, tel. 03200-26844, tst. 321, privé 03200-47406. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, tot maximaal f 4.062,- bruto per maand. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voor het verkrijgen van huisvesting wordt alle medewerking verleend. Zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen naar deze functie solliciteren. Het gémeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. De per 1 januari 1980 ingestelde gemeente Lelystad is in de.Verstedelijkingsnota aangewezen als groeikern met een verhoogde taakstelling ten behoeve van de overloop van het noordelijk deel van de Randstad, met name Amsterdam. De stad zal moeten uitgroeien tot het regionale centrum van Flevoland. Het structuurplan van Lelystad voorziet in een groei tot minimaal 100.000 inwoners in het jaar 2000. Momenteel heeft Lelystad ruim 40.000 inwoners. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouder^. Postbus 91, 8200 AB Lelystad. Postbus 91.8200 AB Lelystad, telefoon 03200 - 26844 Een leuk idee voor wie eens verrassend uit de hoek wil komen: schenk een Spaar- pandbiljet van de Westland/ Utrecht Hypotheekbank. Want, in plaats van baar geld geven, is dat niet alleen een sympathieker gebaar, maar heeft het ook nog een educatieve waarde: u laat tenslotte zien hoe profijtelijk en verstandig het is om goed te sparen. Bij de huidige rentevoet van 10,2% koopt u een Spaarpandbiljet voor f 615,- en dat levert na 5 jaar f 1.000,- op. Dat is dus maar liefst f385,- rente. U kunt het Spaarpandbiljet probleemloos schenken, N// Je stlmhhigen zijn gelekt, moet want het is aan toonder. U geeft met het Spaar pandbiljet dus een cadeau da u f 615,- kost en de gelukkige ontvanger na 5 jaar'maar liefs f 1.000,- oplevert. Er is ook een Spaarpand biljet van f 3.075,- dat na 5 jaa f 5.000,- oplevert. (Door afror ding op f 5,- of f 25,- naar beneden wordt het effectief rendement 10,21%). Dagelijk ingaande rente. Meer informatie over dit profijtelijke cadeau kunt u inwinnen bij uw financieel adviseur of het dichtstbijzijnde Westland/Utrecht Hypotheekban kantoor. Hoofdkantoor: Amsterdam, Sarphatistraat 1,020-26 31 31

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18