SINDS IK DE KRANT BEZORG KOOP IK ELKE WEEK EEN NIEUWE PLAAT. CZH A. JUNIOR INKOPER M/V B. FACTUURCONTROLEUR M/V middenkader JURIST (M/V) (vac.nr. MW/V 38). ALGEMEEN BELEIDSMEDEWERKER WELZIJN BELEIDS ASSISTEREND MEDEWERKER (M/V) (vac.nr. MW/V 40) MEDEWERKER WOON- WAGENBELEID (M/V) (vac.nr. MW/V 41) INSPECTEUR BEJAARDEN PROVINCIE GELDERLAND OORDEN Raak Lichtarchitektuur B.V. Raak Lichtarchitektuuri BV vereniging "bartiméus" twee schooiassistentes bartiméus V zeist Centraal Ziekenfonds Haarlemmermeer ZA TROUWKWARTET De afdeling Maatschappelijk Welzijn en Volksgezondheid van de Provinciale Griffie in Gelderland als volgt opgebouwd. Bureau Maat- ichappeliike Dienst verlening Bureau Jeugd- en Sportzaken Bureau Beiaarden- zaken Bureau Ai gemene 8ij standszaken Sectie Adm Juridische Het provinciale apparaat bevindt zich aan de vooravond van een algehele reorganisatie. Als gevolg daarvan zal de afdeling Maatschappe lijk Welzijn en Volksgezondheid samen met de afdeling Cultuur en Volksontwikkeling worden ondergebracht in de nieuw op te richten Dienst Welzijn. Daarbij wordt het Bureau Bejaardenzaken een zelfstan dige afdeling en gaat het Bureau Jeugd- en Sportzaken over naar de afdeling Cultuur en Volksontwikkeling. Het Bureau Planning zal voor de hele Dienst Welzijn functioneren. Mede als gevolg van de bevindingen van een onlangs ingesteld onderzoek (dat zich richtte op een analyse van de werkbelasting van de afdeling in relatie tot de personele bezetting) dient de afdeling Maatschappelijk Welzijn en Volksgezondhéid op korte termijn te worden versterkt. De volgende vacatures zijn opengesteld: Ten behoeve van het Bureau Algemene Bijstandszaken een Functie-informatie Het Bureau Algemene Bijstandszaken bestaat uit een achttal medewer kers en behartigt taken die op basis van de Algemene Bijstandswet (ABW) aan de provincie zijn opgedragen. Dat zijn onder meer: behandeling beroepsschriften ex artikel 41 ABW; hoger beroepszaken ex artikel 43 ABW; behandeling verzoeken om onverwijlde bijstand ex artikel 45 ABW; behandeling AROB-bezwaarschriften. De aan te stellen functionaris zal vanuit Zijn juridische deskundigheid een inbreng rrioeten leveren bij de behandeling van uiteenlopende kwesties op het gebied van de Algemene Bijstandswet. Hij zal van de dagelijkse werkzaamheden van het bureau een deel voor zijn rekening moeten nemen, daaronder begrepen het optreden als griffier voor de Kamer voor geschillenbehandeling uit Gedeputeerde Staten met betrekking tot bijstandszaken. Functie-eisen meester in derechten of juridisch doctorandus (bij voorkeur met specialisatie sociaal recht); goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; teamgeest; Enige ervaring bij de (semi) overheid met betrekking tot de toepas sing van sociale wetten strekt tot aanbeveling. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 4.062,— bruto per maand II. Ten behoeve van het Bureau Planning een (M/V) (vac.nr. MW/V 39) Functie-informatie Het Bureau Planning is onder meer belast met: het opstellen, evalueren en bijstellen van uiteenlopende nota's en plannen op het terrein van de sectoren zorg en educatie van het provinciale welzijAsbeieid; het ontwikkelen van criteria met betrekking tot spreiding van en behoefte aan welzijnsvoorzieningen; adviseringen ten aanzien van welzijnsaangelegenheden die het werkterrein van de afzonderlijke beleidsbureaus overschrijden. Van de nieuw aan te stellen functionaris wordt verwacht dat hij in beleidsinhoudelijke zin een bijdrage levert aan de hierboven aangeduide werkzaamheden van het bureau. Functie-eiserr academische of gelijkwaardige opleiding; ruime ervaring in een beleidsfunctie op welzijnsterrein bij voorkeur bij de (semi) overheid; gevoelig voor bestuurlijke signalen; uitstekende uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; teamgeest; analytisch vermogen, gecombineerd met een zakelijke instelling; drukte-bestendig; vermogen tot snelle oriëntatie op nieuwe taken. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 5.708,- per maand. III. Ten behoeve van het Bureau Planning een Functie-informatie Ten aanzien van de taak van het Bureau Planning wordt verwezen naar de informatie vermeld bij de vacature Algemeen beleidsmedewerker Welzijn. De taak van de beleids-assisterend medewerker is als volgt aan te duiden: het vergaren, rubriceren en interpreteren van gegevens ten behoeve van de welzijnsplanning; administratieve ondersteuning ten behoeve van de 4 overige mede werkers van het bureau; het gaandeweg verder ontwikkelen van een inhoudelijke inbreng bij de werkzaamheden van het bureau. Functie-eisen minimaal HAVO-opleiding, bij voorkeur aangevuld met een beroeps- opleiding; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; enige ervaring in de welzijnssector, bij voorkeur opgedaan bij de (semi) overheid; analytisch vermogen en gevoel voor systematiek; dynamische instelling; teamgeest. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 3.105,-- bruto per maand. IV. Ten behoeve van het Bureau Maatschappelijke Dienstverlening een Functie-informatie Het bureau Maatschappelijke Dienstverlening is zoals de naam al aanduidt belast met de voorbereiding en uitvoering van het provincia le beleid terzake van de maatschappelijke, dienstverlening met als hoofdelementen: maatschappelijk w^rk; revalidatie; woonwagénbeleid; achterstandsbeleid; alternatieve hulpverlenihg; minderhedenbeleid. De nieuwe functionaris zal (daarbij bijgestaan door een assistent) als eerst verantwoordelijke worden belast met de voorbereiding van het provinciale woonwagenbeleid. Als hoofdonderdelen van zijn taak zijn te noemen:" de bevordering in algemene zin van de participatie van woonwagen bewoners in de locale samenleving met een accent op onderwijs, werkgelegenheid en algemeen welzijn; de behandeling van verzoekschriften ex artikel 11 van de Woon- wagenwet; de behandeling van beroepschriftén ex artikel 10a van de Woon- wagenwet; de uitvoering van het provinciale woonwagënplan; goedkeuring van intergemeentelijke regelingen terzake van het woonwagenbeleid. Functie-eisen ruime ervaring op het gebied van het wo'onwagenbeléid, bij 'voorkeur opgedaan in dienst van de (semi) overheid; academische opleiding, bij voorkeur in de sociale wetenschappen; uitstekende uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; goede contactuele eigenschappen;*" gevoel voor planmatige aanpak van het werk. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f 5.3,14,— bruto per maand. V. Ten behoeve van de Sectie Inspectie van het bureau Bejaèrdenzaken een De Provincie Gelderland kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De werktijden zjn flexibel. Een kennismakingsgesprek met de bureau- (sectie-) medewerkers vormt een onderdeel van de .sollicitatie procedure. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Wie dat wenst kan telefonisch nadere informatie inwinnen omtrent bovenstaande vacatures. Gelet op het aantal vacatures en de wenselijkheid de dagelijkse werkzaamheden van de afdeling zo ongestoord mogelijk doorgang te doen vinden, is de mogelijkheid tot het inwinnen van telefonische informatie beperkt tot de MAAN DAG A VONDEN EN DONDERDAGAVONDEN tussen 20.00 en 22.00 uur bij de chef van de afdeling Maatschappelijk Welzijn en Volksgezondheid, de heer F.A.N.M. Clevers, telefonisch bereikbaar onder nummer (08897) 3081. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan het College van Gedepu teerde Staten van Gelderland, t.a.v. de Directeur Dienst Personeelszaken, Markt 11,6811 CG Arnhem, onder vermelding van het vacaturenummer van de betreffende functie aan de linker bovenzijde van de enveloppe. (M/V) (20 uur per week) (vac.nr. MW/V 42) Functie-informatie De Sectie Inspectie van het Bureau Bejaardenzaken is belast-met het toezicht op/inspectie van het algemeen functioneren van de Gelderse bejaardenoorden met onder meer als aandachtspunten: algemene verzorgingssituatie; huisvesting; voeding; interne organisatie; hygiëne; veiligheid. privacy bewoners; De Sectie Inspectie telt vijf inspecteur/inspectrices. Aan de nieuw aan te trekken functionaris zal de inspectietaak ten behoeve van een aantal verzorgingstehuizen worden opgedragen. In verband met de samenstelling van de Sectie gaat de voorkeur uit naar vrouwelijke kandidaten. Functie-eisen bezit van het diploma verpleegkundige A en/of B met stafopleiding verpleegkunde; praktische ervaring op het gebied van de intra- en extramurale bejaardenzorg; teamgeest; goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; goede contactuele eigenschappen. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 2.420,50 bruto per maand Raak Lichtarchitektuur BV is een middelgrote onderneming die deel uitmaakt van een groot internationaal concern Zij is toonaangevend op de verlichtingsmarkt voor wat betreft de moderne lichtarchitektuur. De collectie omvat ruim 800 verschillende artikelen welke voor het grootste gedeelte in eigen beheer worden ontwikkeld en geproduceerd. Een groot gedeelte van de afzet vindt zijn weg via projekten. Het bedrijf zal in de loop van 1980 worden verplaatst naar Aalsmeer. Op de afdeling inkoop die thans gehuisvest is te Kortenhoef zijn medewerk(st)ers werkzaam. Op deze afdeling ontstaan op korte termijn 2 vacatures: De junior inkoper zal onder leiding van een ervaren inkoper na een ruime inwerkperiode zelfstandig een gedeelte van het inkooppakket gaan beheren. Hij/zij zal zich daartoe op de hoogte moeten stellen van diverse marktgege vens. Hij/zij zal contact onderhouden met leveranciers in binnen- en buitenland en met diverse afdelingen binnen onze organisatie. Voor deze commercieel technische functie denken wij aan iemand met een technische achtergrond op het niveau van mts/wtb. Voorts dienen kandidaten te beschikken over goede contactuele eigenschappen en een redelijke beheersing, zowel mondeling als schriftelijk, van de Nederlandse, Engelse, Duitse en zo mogelijk Franse taal. Kandidaten die reeds enige inkoopervaring in de metaalsector hebben opgedaan genieten de voorkeur. De faktuurcontroleur zal zelfstandig rapporteren aan het hoofd van de afdeling inkoop. Naast de controle op en van de facturen zal hij/zij zich bezig houden met het administreren eri rapporteren van gegevens welke uit de controlerende taken voortvloeien. Tevens zal hij/zij regelmatig contact onderhouden met het comptrollers department waarmee hij/zij een functione le binding heeft. Voor deze functie denken wij aan kandidaten met een redelijke boekhoud kundige kennis, administratieve ervaring en goede contactuele eigenschap pen. Accuratesse is voor deze functie een vanzelfsprekendheid, voorts dienen kandidaten te beschikken over een redelijke kennis van de Engelse en Duitse taal. Zij die vooraf inlichtingen wensen, kunnen contact opnemen met de heer G. Schoonderwoerd, hoofd inkoop. Tijdens kantooruren bereikbaar onder num mer: 035-60444. Zij die schriftelijk willen solliciteren kunnen hun sollicitatiebrief zenden aan de afdeling personeelszaken van: Prinsengracht 771-773 1017 JZ Amsterdam Aan de "Bosschool" voor meervoudig gehandicapte kinderen is per 1 augustus a.s. plaats voor voor een begingroep (leeftijd 6-10 jaar) en (wegens ziekte) voor een eindgroep (leeftijd 15-20 jaar). Funktie-eisen: liefst ervaring in een soortgelijke funktie; een MAVO, OPM, KV/JV of daaraan gelijkwaardige opleiding; een protestants christelijke levensovertuiging. Salariëring overeenkomstig BBRA-schalen. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot P. Sybesma, tel. (03438) 58 22, toestel 147. Brieven met opgave van referenties kunnen worden gericht aan P. Sybesma, Oude Arnhemse Bovenweg 3, 3941 XM Doorn, en wel vóór 15 juni. christelijk instituut voor blindeen slechtziende kinderen De onderlinge waarborgmaatschappij CZH is een organisatie met ca. 160 medewerk(st)ers, gehuisvest in een modern kantoor te Amstelveen. Het Centraal Ziekenfonds CZH zoekt met spoed ervaren en energieke administratieve krachten ter versterking van het voor enkele afdelingen, zoals: groepsleider verstrekkingen, Interne Kontrole. Hiervoor wordt gevraagd een opleiding op HAVO-niveau, ten minste aan gevuld met het P.D. boekhouden en zo mogelijk het diploma M.B.A. Stilistische vaardigheid is een belangrijk pluspunt. Leeftijd tussen de 20 en 30 jaar. Het CZH biedt u: een aanvangssalaris, afhankelijk van de opleiding en ervaring, tot maximaal f 2.720,- 6% najaarsuitkering, 8vakantiegeld, 22 dagen vakantie per jaar, spaarregeling, studiekostenvergoeding. Telefonisch kunt u kontakt opnemen met de heer P.R. Beintema, telefoon 020 - 45'99 88. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Centraal Ziekenfonds CZHWelzijn 1 -3,1181 VW Amstelveen, t.a.v. de chef personeels zaken, de heer J. de Vries.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14