FAMILIEBERICHTEN VRIJDAG 6 JUNI 1980 TROUWKWARTET p 8 ri kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Getrouwd: H. Nijenhuis en M. A. P. Verb ruggen Bramptonweg 96 Lynnwood Manor Pretoria, Zuid-Afrika. Goede morgen opa en oma Kempenaar Hartelijk gefeliciteerd met uw 50-jarig huwelijk. De kleinkinderen. Onze dank is groot voor wat wij j.l. 22 mei, op onze 50-jarige huwelijksdag ondervonden hebben van onze kinderen, kleinkin deren, familie, buren, kennissen, muziek en zangvereniging. Voor de geschenken, bloemen, post in alle vorm nog maals onze hartelijke dank. Giften voor het wereld- diakonaat 480,— 9862 PD Sebaldeburen, juni 1980 Prov.-weg 109 Echtpaar R. Horinga-Sikkema Gisteren was het 50 jaar geleden dat onze ouders A. J. van der Heeden L. van der Heeden- van der Schenk in het huwelijk zijn getreden. Wij hebben dit in familiekring gevierd. Dick en Willy Hans en Cecilia, Arjan Lia en Theo Flat „Helga", Hendrik Staetsweg 521, 3067 VX Rotterdam Daar het ons niet mogelijk is allen persoonlijk te bedanktyi voor de belangstelling bij ons 60-jarig huwelijksfeest ondervonden, willen wij dit alsnog langs deze weg doen. F. G. v. Vliet S. M. v. Vliet-v. d. Tang De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 1 Tot onze grote droefheid ging heden geheel onverwacht van ons heen, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en grootvader Lambertus van Vliet echtgenoot van Gerritje Francina Gijzen op de leeftijd van 79 jaar. Baarn: G. F. van Vliet-Gijzen Hoogland: M. Bogaard-van Vliet H. Bogaard Amsterdam: A. C. van Vliet-Kossen Wassenaar: N. van Vliet N. W. van Vliet-van Wijngaarden v Amsterdam: L. van Vliet M. A. M. van Vliet-Arp Santpoort: F. van Vliet G. M. A. van Vliet-Schreiner Hemen. G. van Vliet J. C. van Vliet-Mulder Amsterdam: J. van Vliet en kleinkinderen Baarn, 4 juni 1980. Verzorgingsflat „Roosterhoeck", Lt.-Gen. Van Heutszlaan 100. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de aula van de begraafplaats aan de Wijkamplaan 71 te Baarn. Gelegenheid tot afscheidnemen aldaar zater dag 7 juni a.s. van 19.00-19.30 uur. De teraarde bestelling zal plaatsvinden op maandag 9 juni a.s. om 12.00 uur op de Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Ik leen de opstanding en het leven, die in Mij gelooft zal leven, al ware hij ook gestorven Heden is in zijn Heer en Heiland Ontslapen onze innig geliefde vader, groot- en overgroot vader, Cornells van der Kraan Sinds 1972 weduwnaar van Petronella Splinter in de ouderdom van 94 jaar. Monnickendam: G. B. de Boer-v.d. Kraan Amsterdam: J. v.d. Kraan C. v.d. Kraan-v.d.Knijff Phelpstan (Can.): A. Kapteijn-v.d. Kraan J. Kapteijn 's-Gravenhage: W. de Weerd-Haring J. de Weerd klein- en achterkleinkinderen Nieuwkoop, 4 juni 1980 Huize Aar en Amstel Koekoestraat 1 Correspondentieadres: J. v.d. Kraan Nwe Prinsengracht 8'", 1018 XH Amsterdam De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maandag 9 juni a.s. in de Geref. kerk te Aar- landerveen, aanvang 13.00 uur, waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Aarlanderveen. Aankomst 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 6 juni van 20.00-21.00 uur in „Aar en Amstel," Koekoek straat 1 en na de begrafenis in de Gemeente zaal van de Geref. kerk te Aarlanderveen. De Here heeft thuis gehaald Zijn kind, onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Ebelina Rozema-Groenveld op de leeftijd van 83 jaar. sinds 3 december 1977 weduwe van Marten Rozema Psalm 42 1 oude berijming „Het Zonnehuis", Zuidhorn, 4 juni 1980 Oldehove: J. Rozema Euvelgunne: P. Berends-Rozema Edmonton (Can.): M. Rozema W. C. Rozema-de Vries Edmonton (Can.): P. Rozema T. J. Rozema-Musschinga Niehove: S. Meindertsma-Rozema A. Meindertsma Oldehove: G. Rozema Niehove: H. Rozema G. E. Rozema-de Vries Oldehove: R. Rozema T. Rozema-Offringa Klein- en achterkleinkinderen De rouwdienst zal gehouden worden op maan dag 9 juni om 13.30 uur in de Geref. Kerk te Kommerzijl, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Olde hove. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het dorpshuis „Humsterland" te Oldehove. Correspondentie-adres: H. Rozema, Gaaikemaweg 1, 9884 TB Niehove Met dank voor de goede verzorging in het Zonnehuis. 'k Zal Zijn lof zelfs in de nacht zingen, daar ik Hem verwacht. Heden is naar haar Heer in de hemel gegaan onze lieve tante en oudtante Leentje Alida Hopman-van Pelt geboren 13 januari 1886 sinds 1961 weduwe van Klaas Hopman Namens de familie: Fam: A. Westerdijk Fam: A. van Noort Vlaardingen 4 juni 1980 Arnold Hoogvlietstraat 29 Correspondentieadres: Markgraaflaan 85, 3131 VL Vlaardingen Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag a.s. van 3-6 uur in het woonhuis. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 9 juni a.s. op de algemene begraafplaats „EMAUS" te Vlaardingen, waar voorafgaande in de aula een rouwdienst zal worden gehouden, aan komst aldaar om 11.15 uur v.m. De Heer heeft mij gezien en onverwacht ben ik opnieuw geboren en getogen. Hij heeft mijn licht ontstoken in de nacht, gaf mij een levend hart en nieuwe ogen. Zo komt Hij steeds met stille overmacht en zo neemt Hij voor lief mijn onver mogen. Lied 487:1 Voor ons onverwachts in Jezus ontslapen mijn geliefde man, onze geliefde vader en groot vader Jan Treur op de leeftijd van 70 jaar. We mochten samen een gelukkig huwelijk van 45 jaar hebben. Niezijl, 5 juni 1980 /-\ Stein van Malsenstraat 2 Niezijl: A. Treur-Bos Noordhorn: A. Treur J. Treur-Huizinga Anneke, Jan, Dirk Noordhorn: T. E. Aalfs-Treur J. J. Aalfs Harry, Lidy, Henriëtte, Marianne Castrolanda (Brasil): J. Treur B. Treur-de Boer Roberto, Alice, Hillegonda, Anna Lucia, Nathalia Niezijl: C. D. Aalfs-Treur G. J. Aalfs Ronald Alphen a/d Rijn: J. J. Treur A. J. Treur-Hogeweg Bernard, Josje De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 9 juni a.s. om 13.30 uur in de Gerefor meerde Kerk te Niezijl, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Niezijl. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de bijgebouwen van de kerk. Heden nam de Here na een kortstondige ziekte plotseling tot zich onze geliefde broer, zwager en oom Jan Treur echtgenoot van A. Bos Leimuiden: C. D. Koolhaas-Treur E. J. Koolhaas Leiderdorp: M. M. van der Stoel-Treur Leimuiden: G. Treur M. C. Treur-Maat Nieuwveen: T. J. Reyneveld-Treur J. Reyneveld Leimuiden: L. Treur G. Treur-Verduyn neven en nichten. Na een kortstondig ziekbed heeft de Heere heden uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa, de heer Pieter de Weerdt op de leeftijd van 61 jaar H. de Weerdt-Weekhout Gerard en Yvonne Mathijs, Maarten Leo en Anneke Dordrecht, 4 juni 1980 Dubbelsteijnlaan 145 Geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaats vinden maandag 9 juni om 11.00 uur vanuit de aula op de Algeme ne Begraafplaats aan de Nassauweg te Dor drecht. Vertrek vanaf het woonhuis om 10.30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de aula van de begraafplaats. Tot ons leedwezen moeten wij u berichten dat op 4 juni is overleden de heer P. de Weerdt direkteur van kantoor Dordrecht Gedurende een dienstverband van ruim 45 jaar heeft hij onze instelling op diverse plaat sen met inzet van heel zijn persoonlijkheid gediend, waardoor hij de achting van kliënten en medewerkers heeft verkregen. Zijn heengaan betekent voor ons een groot verlies. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote en kinderen. Amsterdam, 4 juni 1980 Raad van bestuur Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. De direktie en medewerkers van de Amster dam-Rotterdam Bank N.V. distrikt Dordrecht namen met verslagenheid kennis van het over lijden van hun collega en direkteur, de heer P. de Weerdt Zijn grote inzet en collegialiteit waren steeds een stimulans voor ons allen. Wij wensen zijn echtgenote en zijn verdere familie de kracht toe dit verlies te dragen. Direktie-medewerkers Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. distrikt Dordrecht Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega en direkteur, de heer P. de Weerdt Door zijn heengaan verliezen wij niet alleen een goede collega, maar voor velen tevens een vriend en een bijzondere steun. Wij denken met dankbaarheid aan hem terug en wensen zijn vrouw, zijn kinderen en verdere familie de kracht toe om dit verlies te dragen. Personeelsvereniging Amroba Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. Dordrecht Voor ons nog onverwacht heeft de Heer in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze lieve, zorgzame zuster, behuwdzuster en tante Wilhelmina Witter op de leeftijd van 77 jaar. Amsterdam, F. Witter A. Witter Baarn, D. Witter A. C. C. Witter-Greep en verdere familie 4 juni 1980 Cornelis Lelylaan 79' 1065 CL Amsterdam Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 7 juni om 11.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats, Kruislaan 126 te Amsterdam. Vertrek van het gebouw van de Protestantse Coöpera tieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a., Von delstraat 101, Amsterdam, om 10.45 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. In plaats van kaarten Na een rijk gezegend leven heeft de Here tot Zich genomen, mijn geliefde man en onze zorgzame vader en opa Derk Jan Eenink in de ouderdom van 81 jaar. "Rust mijn ziel uw God is Koning, wees tevreden met uw lot, zie hoe alles hier verandert, en verlang alleen naar God." Aalten: H. H. Eenink-ter Horst kinderen, klein en achterkleinkinderen 7122 JW Aalten, 5 juni 1980 Rengelinkweg 10 De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op maan dag 9 juni in familiekring, op de begraafplaats „Berkenhove" te Aalten. De rouwdienst wordt gehouden om 15.00 uur in de Zuiderkerk, Lud- gerstraat, Aalten. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij uitgenodigd. Gelegen heid tot condoleren van 14.30 tot 14.55 uur in de Zuiderkerk. En ik zag de heilige stad een nieuw Jeruzalem Openb. 21 2 De hogeschoolgemeenschap van de Theologi sche Hogeschool van de Gereformeerde Ker ken in Nederland, Koornmarkt 1 te Kampen, geeft met droefheid kennis van het overlijden Dr H. H. Grosheide Wetenschappelijk hoofdmedewerker in het Oude Testament. De blijmoedigheid waarmee hij zich heeft in gezet voor onze hogeschool, zijn buitengewone vakkundigheid en gedegen onderwijs, zijn pas torale bewogenheid en hartelijke vriendschap gedenken wij met dankbaarheid en diep respect. Namens curatoren: Drs G. Y. Vellinga, president Namens de hogeschoolraad: Dr J. C. de Moor, rector Het bestuur van de Johannes Calvijnstichting te Kampen en de senaat van de Theologische Academie die van deze stichting uitgaat na men met ontroering kennis van het overlijden van Dr. H. H. Grosheide ere-doctor van de academie De Heer trooste zijn nabestaanden, in het bijzonder zijn zuster die hem zoveel jaren trouw heeft bijgestaan. Namens het bestuur: Ds G. Veeneman, voorzitter Dr H. B. Weijland, secretaris Namens de senaat: Dr J. C. de Moor, rector Kampen, 3 juni 1980 De Raad der Gereformeerde Kerk van Rotter- dam-Charlois nam met ontroering kennis van het plotseling overlijden van zijn vroegere pre dikant ds. H. H. Grosheide die in de periode 1946-1960 onze gemeente heeft gediend. Velen onzer herinneren zich in dankbaarheid de grote trouw, waarmee hij in onze gemeente is werkzaam geweest en de blijmoedigheid, waarmee hij het Evangelie van zijn Heer heeft gebracht. Wij bidden de achterblijvenden en inzonder heid zijn zuster, wier leven zo nauw met het zijne verweven is geweest, Gods vertroosting toe. Rotterdam, 4 juni 1980 Namens de kerkeraad voornoemd, J. Vlaardingerbroek - praeses h.t. W. Schaap - scriba Met ontroering vernamen wij het plotselinge overlijden van Herman H. Grosheide In grote dankbaarheid denken wij terug aan wat hij met zijn grote kennis, trouw en toewij ding heeft betekend voor het missionaire werk van de Gereformeerde Kerken. Vooral in het tot stand komen van het landelijk toerustings- werk en in de voortgang van de zendingsoplei ding. Namens het Evangelisatiecentrum: H. Wesseling Namens het Toerustingscentrum: A. P. van Woudenberg Namens het Zendingscentrum: A. Vos Leusden, 3 juni 1980 Met ontroering heeft de kerkeraad der ge meente van de Gereformeerde Kerk te Noor deloos het bericht vernomen van het plotseling overlijden van Dr. H. H. Grosheide Van 1940 tot 1943 heeft hij onze gemeente met grote trouw en toewijding gediend. Moge God zijn zuster en verdere familie de kracht geven om dit verlies te aanvaarden. Noordeloos, juni 1980 Namens de kerkeraad: J. A. van Vuren, praeses W. Kuil, scriba Wij werden diep geschokt door het bericht van het plotselinge overlijden op 3 juni van onze oud-predikant Dr. H. H. Grosheide Onze gemeente denkt met liefde aan de buiten gewoon deskundige en innemende manier waarop hij onze gemeente heeft mogen dienen. Onze gedachten gaan uit naar zijn zuster, mevrouw A. N. Grosheide. Moge de Here haar troosten bij dit zware verlies. Uithoorn, juni 1980 Namens de kerkeraad: S. E. Huismans, praeses S. van Straten, scriba Na een ernstige ziekte van enkele maanden nam God tot Zich onze zwager en oom Jan Cornelis Offereins echtgenoot van M. M. van Leeuwen Uit aller naam: C. G. van Leeuwen Assen, 3 juni 1980 Doorn Algemene Kennisgeving Ik zal raad geven, Mijn oog zal op u zijn Psalm 32- De Here heeft, nadat we bijna 25 jaar gelukl bij elkaar geweest zijn, tot Zich genomen, m lieve man Hendrik Riezebos op de leeftijd van 49 jaar. K>0 H. Riezebos-van Werve ie' éri 5 juni 1980 Sportlaan 9 8271 BC IJsselmuiden. Verzoeke geen bloemen. Thuis liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren na afloop van d begrafenisplechtigheid in één der zalen van (ÏTi Gereformeerde Kerk, Dijkgraafstraat te IJ ux selmuiden. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandajét 9 juni a.s. op de algemene begraafplaats IJsselmuiden. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebe i C worden gehouden in de Gereformeerde Keri Dijkgraafstraat te IJsselmuiden welke zal aai vangen om 13.30 uur en geleid zal worden don de weleerwaarde heer Ds. J. M. Brinkman. Vertrek vanaf het kerkgebouw om 14.00 uui Heden nam de Here uit onze familiekring to Zich onze schoonzoon, zwager en oom Hendrik Riezebos Echtgenoot van H. van Werven, op de leeftijd van 49 jaar. Kampen: G. van Werven H. van Werven-ten Hove Kampen: W. A. van Werven D. H. A. van Werven-Post Kampen: H. J. van Werven W. van Werven-Vinke IJsselmuiden: G. H. van Lagen-van Werven J. H. van Lagen Neven en nichten. 5 juni 1980, Sportlaan 9, 8271 BC IJsselmuiden. „Hij zal als een herder zijn kudde wei den, in zijn arm de lammeren vergade ren en ze in zijn schoot dragen; zogenden zal Hij zachtkens leiden." Jesaja 40:1 De Here heeft tot Zich genomen Zijn kind onze lieve Ineke Wim Siegers, Diesje en Maarten Bennekom: Ds. F. H. J. Bik B. J. Bik-Wentink Heelsum: H. W. Bik J. W. Bik-van de Poll Paulien, Frans en Annelies Oosterbeek: Tj. Siegers W. J. P. Siegers-Meijer Heelsum, 3 juni 1980 Prins Bernhardlaan 20 De begrafenis heeft in familiekring plaatsg^ vonden. Liever geen bezoek. Ps 27J In de verwachting van de Opstanding uit d doden, werd door haar Hemelse Vader uit haa: aardse lijden verlost mijn lieve, "altijd zorgza me Moeder Christina Elisabeth Mattsson. Zij werd 83 jaar. Dank lieve Mams voor alles wat je voor mi N deed. Christina Erns 5 juni 1980 Tweede Jan v.d. Heijdenstraat 66 I 1074 XW Amsterdam Gelegenheid tot condoleantie-bezoek zaterdaj middag van 4-5 uur in het gebouw van P.C.B. u.a., Vondelstraat 101 te Amsterdam. De begrafenis zal, voorafgegaan door een si menzijn in de aula van de Nieuwe Oosterbf graafplaats aan de Kruislaan, plaatsvinden o maandag 9 juni te 12.30 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenhei tot condoleren in de ontvangkamer. Geen bloemen. Dankbetuiging Wij -zijn diep getroffen door de zeer vele blijken belangstelling en medeleven welke wij mochten vangen tijdens de ziekte, na het overlijden en b' begrafenis van mijn geliefde man, onze lieve zoi me vader en opa Hendrik van den Ende Deze belangstelling was ons tot troost en steun. Daar het ons niet mogelijk is u allen persooi hiervoor dank te zeggen, betuigen wij u langs i weg onze welgemeende dank. Medp uit naam van de kinderen en klein deren. M. van den Ende-Valstar Maasdijk, juni 1980 Tuindersweg 22 Voor uw deelneming ons betoond bij het overli van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Annie Hartkamp zeggen wij onze -welgemeende dank. L. A. Treur Annette en Margreet Ermelo, 3 juni 1980 De La Reystraat 164.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14