Hhipjuni maakt er een luchtige zomer van! FAMILIEBERICHTEN En zoals altijd Knip juni is uit. Koop dat blad. WOENSDAG 4 JUNI 1980 TROUW/KWARTET PRS 10/H 12 Oma Burgersdijk- van der Meer te Voorburg vandaag 88 jaar. Onze hartelijke geluk wensen. Looft de Here mijn ziel, en vergeet niet een t>an zijn wel daden. Onze lieve ouders en Grootouders K. Oosta en H. Oosta-Kamphuis. Zijn D.V. 25 jaar getrouwd. Schoolstraat 7 9974 RL Zoutkamp. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Wormer: Cobie en Duurt Sikkens. Linda. Bart. Zoutkamp: Henk Oosta. Lenie de Blécourt. Appelscha: Petra en Marten de Wilde. Gelegenheid om te feliciteren op vrijdag 13 juni a.s. van 19.00-20.00 uur in gebouw ,,'t Anker". Verbin dingsweg 1 (ing. Sikkemastraat) te Zoutkamp. 1930 Wij vieren als uw kinderschaar. het feest van 50 jaar. Op woensdag 11 juni a.s. hopen wij, zo de Here wil, met onze ouders en grootouders Arie Dwarswaard Maart je Vos hun 50-jarig huwelijk te gedenken. Als u hen wilt feliciteren bent u van harte welkom van 20.00 tot 21.30 uur in Café-Restaurant Bloemen- lust. te Breezand. kinderen en kleinkinderen Breezand. juni 1980 Past. Verhoeffpark 24. Hartelijk dank voor uw attentie bij ons 50-jarig huwelijksfeest. M. Mosterd A. Mosterd-van Nierop Stationsstraat 78 3155 TN Maasland. Rectificatie Enige en algemene kennisgeving God nam tot Zich. mijn lieve man. onze vader en grootvader Arend Cornells Vreugdenhil op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam: W. Chr. Vreugdenhil-de Vrijer 1 juni 1980 Huize ..Te Hoogerbrugge" Varenhof 419 3069 KJ Rotterdam Liever geen bezoek, geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 5 juni om 13.30 uur in huize Te Hoogerbrugge Varenhof (le verdieping), waarna de begrafenis zal plaats hebben op de Ned. Herv. begraafplaats ..Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 te Rotterdam om 14.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. RECTIFICATIE overlijdensadvertentie A. C. Vreugdenhil Het juiste correspondentieadres is: Ds. A. Vreugdenhil. „Borghave", Wilgenlei 386. 3053 CL Rotterdam. Toch nog onverwacht kwam op 2 juni het bericht dat Renée Verhave overleden is -in het VU-Ziekenhuis te Am sterdam. Tijdens heel het lange en zware proces van haar ongeneeslijke ziekte heeft zij tot het laatst grote en daadwerkelijke belangstelling ge toond voor haar collega's en voor het werk van de NCO, waar zij zich volledig voor inzette. Wij zijn diep ontroerd om haar heengaan en dankbaar om de sterke inspiratie die van haar uitging. Staf. werkgroep Onderwijs en Da gelijks Bestuur van de Nationale Commissie Voorlichting en Be wustwording Ontwikkelingssa menwerking (NCO). Mauritskade 63. 1092 AD Amsterdam. Mijn wegen zijn niet uw wegen. Hij is onze vrede. God nam tot Zich onze oudste zwager en oom Gerard Sijtsma echtgenoot van Jochiena van Gooi hij is 62 jaar oud geworden. Zijn schoonzusters en zwagers: Wil en Arie Gerda Jos en Jaap Jan en Tanny Hans en Janny Ton en Puck Riet en Gerrit Gerry en Pim nichten en neven. Correspondentie-adres: Marco Pololaan 233 Utrecht 3 juni 1980. ..Maar zo hoog de Hemel is ooven de aarde. Zo machtig is Zijn goedertierenheid over wie Hem vrezen Psalm 103:11 Vol vertrouwen in haar Heer en Heiland ont slapen onze lieve zorgzame moeder en oma Aleida Harmina Meijer weduwe van C. van der Spek op de leeftijd van 66 jaar Bussum: Arnout en Trudie van der Spek Liesbeth, Fransje. Suzan Zoetermeer: Hans en Lucy van der Spek Aline. Els. Marike Bujumbura (Burundi): Cor en Anneke van der Spek Kees. Inge. Aleidje, Netty Ellecom: Henk en Bertie van der Spek Ynze, Jochem Hazerswoude: Lidy van der Spek Bart. Lidewij, Hans Zoetermeer: Aleid van der Spek Leiden: Bert van der Spek 2 juni 1980. Stationsstraat 47 2712 HB, Zoetermeer Vrijdag 6 juni is er D.V. om 11.45 uur een bijeenkomst, geleid door Ds. J. Waagmeester. in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, van Aalstlaan 24 te Zoetermeer (wijk 22, Palen- stein). De begrafenis zal plaats hebben om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Binnen weg te Zoetermeer. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemd rouwcentrum. Liever thuis geen bezoek Geen bloemen Heden nam de Here tot Zich in de volle zeker heid van haar geloof onze lieve zuster (Sis), schoonzuster en tante Aleida Harmina van der Spek-Meijer oud 66 jaar. Rijswijk: J. P, Meijer J. Meijer-Olivier GCeS H. H. J. C. Meijer M. Meijer-van den Berg Nicht en neven Zoetermeer, 2 juni 1980. Met droefheid geven wij u kennis, dat heden is overleden Aleid Meyer weduwe van Cornells van der Spek op de leeftijd van 66 jaar. De Here was haar Herder. Haar ontbrak niets. zelfs niet in dat dal van diepe duis ternis. Haar levensdoel is bereikt. Wij zullen haar hier missen. Zij betekende veel, ook voor ons. 's-Gravenhage: J. Krol-van der Spek 's-Gravenhage: J. Lankhuijzen-van der Spek P. A. Lankhuijzen Amsterdam: T. van der Spek-Verdam Voorburg: N. van der Spek-Linzel 's-Gravenhage: J. van der Spek-Koolstra Hardenberg: W. van der Spek J. P. van der Spek-de Kort Amstelveen: W. J. Hofstee-Van der Spek Beekbergen: P J. van dér Spek L. van der Spek-Brinkers Zoetermeer. 2 juni 1980. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets." Psalm 23 1 Heden is van ons heengegaan naar haar He melse Vader onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Elisabeth Maria Rappoldt weduwe van Gerrit Pieter Groenewegen in de ouderdom van bijna 93 jaar. Leiden: M. Groenewegen D. Groenewegen-van Wolfswinkel De Meern: H. C. Pouwels-Groenewegen H. Pouwels Sassenheim: J. C. Groenewegen C E. Groenewegen-van Rossen Rotterdam: E. J. Haak-van Gijssel klein- en achterkleinkinderen. Schiedam, 3 juni 1980 Bejaardencentrum „De Harg", Hargplein 100 Corr.adres: Boshuizerlaan 10, 2321 SG Leiden Vrijdag 6 juni zal er om 13.30 uur in de aula van het bejaardencentrum ,,De Harg" een rouwdienst worden gehouden, waarin zal voorgaan de Weleerwaarde Heer Ds. J. Nieuwsma, waarna de bijzetting in het familie graf zal plaatsvinden om 14.30 uur op de Alge mene Begraafplaats, Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula van de begraafplaats. Psalm 73:12 oude berijming In volle zekerheid des geloofs is. voor ons onverwacht opgenomen tot zijn Heere en Za ligmaker. onze lieve vader, grootvader en over grootvader Cornells van der Wijngaard sinds juli 1958 weduwnaar van Gijsbertje Copier 1 maart 1888 2 juni 1980 IJsselstein: G. Griffioen-van der Wijngaard W. Griffioen Cora Anneke Emmen: G. Bleijenberg-van der Wijngaard G. W. Bleijenberg Betty en Hans Suzanne en Martijn Arie Lia Els Christine IJsselstein, 2 juni 1980 Poortdijk 31 Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvin den zaterdag 7 juni om 11.00 uur in de Geref. Kerk, Poortdijk, IJsselsteii\. Aansluitend de begrafenis op de Algemene begraafplaats, Eiteren. IJsselstein. Rouwbezoek elke avond na 19.00 uur op Poort dijk 31 en na afloop van de begrafenis in het Geref. kerkcentrum. ,,'fc Zal nooit herroepen 't geen Ik eenmaal heb gesproken; 't geen uit mijn lippen ging, blijft vast en onverbroken!" Psalm 89 14 Heden nam de Heere van ons, voor ons nog onverwacht, onze lieve vader, groot-, over grootvader, broer, zwager en oom, Jacob van der Zwan weduwnaar van Dina Verheij op de leeftijd van 78 jaar. E. van der Zwan W. van der Zwan-den Heijer W. van der Zwan E. A. H. van der Zwan-Vogel J van der Zwan M. J. van der Zwan-van Beek A. den Heijer-van der Zwan A. J. den Heijer G. Hollebrandse-van der Zwan J. J. Hollebrandse Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie. Moerkapelle. 2 juni 1980. Wilde Veenen 29. Geen bloemen. Condoléance-bezoek donderdagavond van 8-9 uur in de aula van „Beth-San", Kerkplein 1, Moerkapelle. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 6 juni om 10.15 uur in de aula van „Beth-San", waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerk hoflaan te 's-Gravenhage. Aankomst aldaar om 12 uur. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze zorgzame man en vader Jan van der Meulen op de leeftijd van 47 jaar. Als 't donker wordt, doe mij uw zonlicht schijnen, mijn zaligheid, mijn kracht bij kruis en pijnen, verberg mij in uw hut voor ongeval, tot ik uw rust voor eeuwig smaken zal. Gezang 388 10 Tjitske van der Meulen-Miedema Ton, Jelmer en Maarten-Jan 7021 XG Zelhem, 2 juni 1980 Bergstraat 37. Op vrijdag 6 juni a.s. zal er om 12.30 uur een dienst van Schrift en Gebed worden gehouden in de Lambertikerk, Markt, Zelhem, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zelhem. Nadien is er in het gebouw „Dennenlust", Stephanotus- weg te Zelhem gelegenheid tot condoleren. Hierbij wordt u beleefd uitgenodigd. De Christelijke Scholengemeenschap te Aal ten deelt met grote verslagenheid mee dat plotseling is overleden de heer J. van der Meulen, leraar Engels aan onze scholen gemeenschap. De heer Van der Meulen heeft in de korte periode dat hij bij ons gewerkt heeft, met grote inzet zijn werk verricht. Wij zullen ons hem herinneren als een man met veel hart voor zijn leerlingen. Moge God zijn vrouw en kinderen troosten en de moed geven dit zware verlies te dragen. Namens bestuur, personeel en leerlingen. H. H. Obbink, voorzitter A. van Triest, rector Aalten, 3 juni 1980 Slingelaan 28. Met ontsteltenis vernamen wij het bericht van het overlijden van de heer J. van der Meulen leraar Engels Wij gedenken in dankbaarheid hoe hij gedu rende tal van jaren op zijn eigen wijze zijn beste krachten heeft gegeven voor onze scho lengemeenschap. God is zijn vrouw en kinde ren nabij. Voor de Prot. Chr Scholen gemeenschap te Doetinchem, H. E. Doedens, rector Knip juni geeft de zomerkleren het volle pond. Dus: zonnige kleren voor strand en vakantie, maar ook luchtig goed om lekker in te werken. Zoals zomerjurken,broeken,rokken en topjes. Plus cowboymode voor tieners, de nieuwe kostschoolstijl en een pierrot om zelf te maken. En nog veel meer nieuws: Pastelkleuren zijn deze zomer erg in trek. Roze,zachtgeel en licht blauw - soms gekombineerd met wit - j zijn geweldig om er een luchtige bloes- met-rok of bloes-met- broek kom- binatie van te maken. Fantastisch goeie kinderkleertjes in Kleintje Knip. In dit nummer het accent op rood-witte strand- en vakantiekleertjes.o.a. gemaakt van rulle badstof. En om 't u makke lijk te maken: alle patroontjes staan in 3 maten op het raderblad. Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij; Uw stok en Uw staf die vertroosten mij. Psalm 23. Op 3 juni j.l. nam God tot Zich mijn lieve man, onze vader, schoonvader en grootvader Derk Jan Knoppers op de leeftijd van bijna 73 jaar. Franeker: A. G. Knoppers-de Nooij Franeker: A. Knoppers J. Knopper-Gjaltema Anita, Robert, Sonja Franeker: D. J. Knoppers Leeuwarden: P. W. Knoppers W. Knoppers-Zwerver Leeuwarden: Th. Knoppers Franeker, 3 juni 1980 Th. de Grootstraat 36, 8802 TN Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond 6 juni van 7-8 uur in de Botniastins, Bredeplaats 1 te Franeker. De rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 7 juni 's nam. om 1 uur in de Vrije Evange lische kerk. Noord te Franeker. waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Al gemene Begraafplaats alcfaar. Het heeft de Here behaagd tót Zich te nemen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Elisabeth van Dorp geb. Los sinds 1968 weduwe van Gerrit van Dorp op de leeftijd van 87 jaar. Psalm 73:12 (oude ber.) Louzouer (Fr.): J Groeneweg-van Dorp J. W. Groeneweg Soest: A. Kwakkel-van Dorp H. Kwakkel Bonny (Fr.): A. van Dorp A. van Dorp-van Nes Tilley (Can.): G. M. Folkerts-van Dorp J. Folkerts Usqbert: G. C. van der Beek-van Dorp G. M. E. van der Beek Woerden: M. van Doornik-van Dorp A. van Doornik en kleinkinderen Bilthoven, 2 juni 1980 Dienst van Woord en Gebed in het bejaarden centrum „d'Amandelboom", Noord Hou- dringelaan 82 op donderdag 5 juni om 14.00 uur, begrafenis om 15.00 uur op de begraaf plaats Brandenburg te De Bilt. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de aula. Na een moeizaam leven is in volle rust van ons heengegaan, op de leeftijd van 86 jaar, onze zeer geliefde moeder, behuwdmoeder, groot moeder en overgrootmoeder, Gijsbertha van Varick-Rasser sinds 1935 weduwe van Cornelis van Varick Leeuwarden: A. van Varick S. J. C. van Varick-Leget Leiden: S. A. van Varick-'t Hart Voorburg: M. Hoogenboom-van Varick J. Hoogenboom 's-Hertógenbosch: C. van Varick J. van Varick-Borsboom Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Voorburg, 3 juni 1980. Correspondentie adres: Westeinde 13, 2275 AB Voorburg. Geen bezoek Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 6 juni a.s. op de begraafplaats aan de Rode laan, Voorburg, te 14.00 uur. Vertrek van West einde 13 Voorburg te 13.30 uur. Wegens overweldigende belangstelling enige en algemene kennisgeving. Wij willen allen, langs deze weg, hartelijk dank zeggen voor de blijken van grote genegenheid en medeleven voor Hub, bij zijn overlijden en begra fenis. De aanwezigheid van u allen, alsook de vele bloemen en persoonlijke brieven, waren voor ons een grote troost. Het gaf ons de wetenschap dat Hub Franken niet tevergeefs heeft geleefd. In dankbare herinnering moge hij bij u als bij ons verder leven. Sabine en dochter Regina -Franken Familie Franken Familie Vreuls zeggen u dank. De zeer grote belangstelling, de vele blijken van oprechte waardering voor, en het grote medeleven met onze voormalige directeur de heer H. A. Franken ten tijde van diens ziek zijn, overlijden en begrafenis hebben ons allen diep getroffen en getroost. Langs deze weg willen wij daarvoor onze grote erkentelijkheid uitspreken en wij zijn er van over tuigd dat de overledene nog zeer lang in dierbare herinnering zal worden gehouden. Raad van Commissarissen Directie Ondernemingsraad en Medewerkers van de Roda Fashion Group Langs deze weg willen wij u allen oprecht danken voor het medeleven en de belangstelling die wij mochten ondervinden na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Pier Stol Het heeft ons allen zeer goed gedaan. Namens de familie: T. H. Stol-Brouwer Grijpskerk, juni 1980. Dr de Waardlaan 9.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12