go <S> diakonaal predikant veldwijk vraagt: adjunkt-direkteiir/trlce Gemeente Rotterdam ECHTPAAR leeftijd vanaf circa 30 jaar. -0 groepsleider groepsleidster DIREKTEUR UNITKOÖRDINATOR (hoofdleider) m/v (m/v) Docent(e) persoonlijkheidsvorming Mr. H. P. van Heukelomstlclitlng ELIZABETH KAUSHUIS sociaal-psychiatrisch verpleegkundige (m/vj maatschappelijk werker leidster bewe gingsvorming PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS VELDWIJK ERMELO ZATERDAG 31 MEI 1980 TROUWKWARTET Stichting Prot. Chr. Medisch Kinderhuis de Reggeberg een tehuis voor observatie behandeling met een opnameduur van 6 tot 10 maanden voor normaal begaafde kinderen met ontwikke lingsachterstand en/of problemen op geestelijk c.q lichamelijk gebied met begeleiding door een multidisciplinair team vraagt: en een voor de „Spechten '-groep, een gemengde verticale groep in de leeftijd van 7 tot 13 jaar. Vereisten voor deze functie: leeftijd minimaal 20 jaar Chr. levensovertuiging opleiding MBO-iw of P.A. ervaring is niet vereist, wel gewenst salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring conform salarisregeling Centrale Raad voor Kinderuitzen ding. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer H. v.d. Brink, supervisor, tel. 05486-54030. Sollicitaties te richten aan de sollicitatiecommissie van de Reggeberg, Luttenbergerweg 13. 4774 PB Hellendoorn. Elke zaterdag in Trouw de rubrieken lictoiMlcrwiiHvrnnyt vacnfiires ia 4e ucaoadhcidsaarg hoger pcrsencel weiüi jus cu vormingswerk Zorg er voor dat uw advertentiemateriaal donderdag met de eerste post in ons bezit is. Voor alle inlichtingen: Telefoon 020-913456 tst794 783 en 750 De Gereformeerde Stichting voor Gexlneverxorglng fa 't-Qravenhega la een A-lnatelllng, die zich bezig houdt met gezlnaverzorglng, hulpverlening een beiaarden en langdurig zieken en alphahulpverte- nlng. De Stichting heeft thana circa 570 meóewerk(at)era en 220 alphahelpatera. Een GSD-bestand van 295 kHinten wordt In 1900 overgeheveld. Wegens vertrek van de huidige direkteur in de loop van 1980 roepen wij sollicitanten op voor de functie van Voor deze functie is vereist: Een universitaire of hogere beroeps opleiding. Ervaring in het leidinggeven, bij voor keur aan een instelling voor maat schappelijke dienstverlening. Kennis van organisatie-structuren. Belijdend lid van de Gereformeerde Kerken zijn. Een minimumleeftijd van 30 jaar. Zijn/haar taak omvat: Het leveren van een initiërende en concrete bijdrage aan de beleidsvor ming en planning. Het geven van leiding aan de uitvoe ring van het werk. Het onderhouden van contacten met zusterinstellingen en andere instan ties op het gebied van de welzijns zorg. Het aandacht geven aan het financi eel en administratief beleid. In de selectieprocedure worden de medewerk(st)ers betrokken. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Rapport zal slechts worden uitgebracht na toestemming van de sollicitant. De CAO voor de Welzijnssektor is van toepassing. Voor serieuze sollicitanten is een functie- en taakomschrijving beschikbaar. De sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan het bestuur van de Stichting p/a Laan van Meerdervoort 436. 2563 BE. 's-Gravenhage. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de direkteur, de heer J. J. de Bruin, (tel. 070- 614961). SOCIAAL-AGOGISCH CENTRUM zoekt voor een GEZINSHUIS een In een gezinshuis woont een echtpaar, met of zonder eigen kinderen, met vier jongeren, die uit een kinderhuis komen. Deze jongeren, in de leeftijd van 10-16 jaar, kunnen om uiteenlopende redenen niet thuis wonen. De gezinshuizen worden intensief begeleid door een maat schappelijk werk(st)er. Zeker overdag komt het werk voor een groot deel neer op de schouders van één van beide ouders. Van de ander wordt verwacht een eigen werkkring te hebben en zodoende voor het eigen gezinsinkomen te zorgen. Het is van belang dat het echtpaar ervaring heeft in de omgang met oudere kinderen. Het echtpaar krijgt de beschikking over een ruime woning in, of in de naaste omgeving van Amsterdam. Voorts wordt er met de gezinshuisouders een goede financiële regeling getroffen. Na ontvangst van schriftelijke reacties op onderstaand adres, worden belangstellenden uitgenodigd voor een informatieve bijeenkomst. Telefo nisch kunnen inlichtingen worden ingewonnen bij de afdeling Gezinshuizen telefoonnummer (020) 73 50 25. Uw reactie kunt u, binnen twee weken, zenden aan het Sociaal-agogisch Centrum, t.a.v. de heer R. van Pagée, coördinator afdeling Gezinshuizen, IJsbaanpad 3, 1076 CV Amsterdam. het JONGENSHUIS t„HOENDERLOO" te Hoenderloo (Gld) is een protestants christelijk, orthopedagogisch en orthodidac- tisch instituut, dat zich richt op de opvang en begeleiding van jongens, die in een problematische opvoedingssituatie verkeren. Het Jongenshuis heeft 164 behandelplaatsen verdeeld over 15 leefgroepen. Het personeelsbestand: 130 medewerkers. Op korte termijn zal een van onze unitkoördinatoren een direktiefunktie elders gaan vervullen. In verband hiermede wordt kontakt gezocht met kandidaten voor de funktie van: Taken: De unitkoördinator is verantwoordelijk voor het richting geven aan en het uitvoeren van het beleid binnen zijn unit, hetwel gericht is op een verantwoord pedagogisch funktioneren van een viertal leefgroepen binnen de unit Bijdrage leveren aan het algemeen beleid. Het mede formuleren van behandelingsplannen. Samen met de groepsleiding uitvoering geven aan de behandeling binnen de leefgroep. Stimuleren en koördineren van de werkzaamheden van de groepsteams; Het geven van werkbegeleiding aan de groepsleiding zowel individueel als in teamverband. Bevordering van de samenwerking binnen de groepsteams en afstemming van de verschillende disciplines op elkaar. Signaleren van maatschappelijke ontwikkelingen die voor behandelingsmogelijkhe den en voor het algemeen beleid relevant zijn. Funktie-elsen: Voor de vervulling van de vakature gaat de voorkeur uit naar kandidaten die de leeftijd van 30 jaar hebben bereikt en die een opleiding H.B.O.-inrichtingswerk, bij voorkeur V.O.-groepswerk hebben gevolgd. Tevens is vereist een goed organisatievermogen en ervaring ki het werken met groepen en koördinatie van groepsaktiviterten. Arbeidsvoorwaarden. Ten aanzien van de arbeidsvoorwaarden is de CAO.-wetzijnswerk van toepassing. Het salaris bedraagt maximaal 4.093,02 bruto per maand, excl. de toeslag voor onregelmatige diensten. Inschaling is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Het wonen in een dienstwoning op het terrein van het Jongenshuis is verplicht. Een psychologisch onderzoek kan tot de selektieprocedure behoren. Sollicitatiebrieven kunt u, binnen 14 dagen na verschi]nen van deze advertentie, richten aan de personeelskoórdinator van het Jongenshuis „Hoenderloo", Door gangshuis 7, 7351 BG Hoenderloo. Nadere telefonische informatie is mogelijk via nr. 05768-341, tst. 230. De samenwerkende diakonieën van de Hervormde Gemeenten van Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest en Voorschoten zoeken contact met belangstellenden voor de functie van De functionaris vindt zijn/haar werkterrein in hoofdzaak in de stad Leiden. In de complexe en relatief snel veranderende samenleving raken ook in Leiden mensen het spoor nogal eens bijster. Werkloosheid, invaliditeit, stadsvernieuwing en renovatie zijn (ook) voorbeelden van gebeurte nissen die mensen voor korte of lange tijd uit hun doen brengen. De aan te stellen predikant zal moeten werken vanuit de overtuiging, dat de problemen in de samenleving ook de problemen zijn van de kerk. In aanvulling op het bestaande pastoraat, moet hij/zij zich vooral richten op het levend maken van het diakonaat. In dat proces verricht hij/zij de functie van voortrekker en gids. Na een oriëntatieperiode bij de in Leiden wer kende welzijnsinstellingen, bij de wijkkerkera- den, de werkgroep experimenteel kerkewerk en andere kerkelijke organen, kan een keus gemaakt worden uit de vele probleemvelden. Als werkgeefster treedt op de Leidse Hervormde Diakonie. Deze hecht eraan dat de predikant(e), na benoeming, beroepen wordt voor bijzondere werkzaamheden. Een geschakeerd maar niet te groot orgaan Van bijstand zal in samenwerking met de functionaris worden geformeerd. Aanstelling geschiedt volgens de regelingen voor Kerkelijke medewerkers. Het pensioen wordt verzekerd bij het PGGM. Verdere informaties worden namens de Centrale Kerkeraad gaarne verstrekt door Ds. J. Langenbach te Leiden, telefoon (071) 13 18 05 en door de Voorzitter van de Leidse Hervormde Diakonie, de heer F.H. van der Velde, telefoon (071) 12 33 63 (na 18.00 uur). Sollicitaties kunnen worden gericht aan de Secretaris van de diakonie van de hervormde gemeente te Leiden, Dr. C. Kalkman, De Gijselaarstraat 4,2313 JW Leiden. „HENDRIK VAN BOEIJEN-OORD" Assen, centrum voor geestelijk gehandicapten heeft in verband met uitbreiding en intensivering van de dienst geestelijke verzorging plaats voor een voor de uit ruim 300 leerlingen bestaande opleiding voor het diploma Z-verpleegkundige. De opleiding wordt in-service gegeven. Tot zijn/haar taken behoren onder meer 1. vorm en inhoud geven aan bovenvermeld vak; 2. begeleiden van cursisten bij de te maken werkstukken; 3. het leveren van een inhoudelijke bijdrage aan het totaal van de opleiding in verband met integratie van het totale vakkenpakket; 4. afstemmen van het inteme-exteme vormingswerk op elkaar. Vereiste opleiding en ervaring. Afgeronde studie soc. academie voortgezette opleiding of vergelijkbare opleiding. Ervaring in vormingswerk/groepswerk. Affiniteit met de doelgroep(en). Brede maatschappelijke/culturele/sociale belangstelling. Zo mogelijk onderwijs-ervaring. Leeftijd minimaal 30-35 jaar. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij de bereidheid hebben de christelijke signatuur van ons centrum te aanvaarden en te respecteren. Inlichtingen over de functie worden graag verstrekt door dhr. D. C. de Dreu, hoofd dienst geestelijke verzorging, tel. 05920-13843, toestel 451. Na 18.00 uur tel. 05920-52660. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de directie van „Hendrik van Boeijen-Oord Postbus 30014, 9400 RA ASSEN. De vraagt voor het e HUIZEN (t Gooi) (met de huizen „FLEVCWJORD" en BERKENRODE) woon- en werkgemeenschap voor 100 meervoudig ge handicapte blinden en slechtzienden vanaf 18 jaar, een Liefst met ervaring in soortgelijke funktie, die te zijner tijd de direktrice kan opvolgen. Minimumleeftijd: 35 jaar. De persoon die wij zoeken moet warme belangstelling hebben voor onze bewoners, goed met groepsleiding kunnen omgaan en openstaan voor de veranderde werk situatie van hoofd- en groepsleiding. Er zijn plannen om tot nieuwbouw te komen. Geboden wordt; een afwisselende funktie waarin veel eigen Inbreng en kreathhteit wordt verwacht. Salarisschaal van 4.500,- tot f 6.000. De C.A.O. Ziekenhuiswezen is van toepassing. Opname in het P.G.G.M. pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties en Informstles bij de huidige direktrice, mevr. A. Jonkheid, Amersfoortsestraatweg 180, 1272 RR HUI ZEN. TaL nummer 02159-31039, toestel 230. Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst: Rotterdam vraagt voor de afdeling Sociale Psychiatrie en Geestelijke Hygiëne een Binnen de genoemde afdeling wordt gewerkt in een multidisci plinair team dat de ambulante gezondheidszorg in een bepaal de wijk voor zijn verantwoording neemt. De sociaal-psychia trisch verpleegkundige is mede verantwoordelijk voor het totaal teamgebeuren. De werkzaamheden bestaan onder meer uit onderzoek, begeleiding en behandeling van patiënten en hun leefmilieu. Voorts uit het leggen en onderhouden van con tacten met andere instellingen op het gebied van de gezond heids- en welzijilszorg. Een ander taakdeel is het geven van ad viezen en consultaties, o.a. aan de eerstelijns gezondheidszorg. Voor deze functie gaan de gedachten uit naar een volledig op geleide sociaal-psychiatrisch verpleegkundige, zo mogelijk met een kaderopleiding EMGZ. Het salaris loopt tot f 3.537,— per maand, afhankelijk van leef tijd, opleiding en ervaring. Een uitloop tot f 4.062,— behoort tot de mogelijkheden. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het disciplinehoofd, de heer J.C. du Parand, telefoon 010-135000, toestel 235 of 296. Vacaturenummer 80.342/16299-049 Werk bij de Gemeente Rotterdam betekent alle voorde len van een overheidsfunctie. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacaturenummer, gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: hoofd Bureau Personeelvoorziening, Postbus 70015,3000 KT Rotterdam. De STICHTING WELZIJN JONGEREN in h arrondissement Zutphen zoekt, voor j begeleiding van jongeren op wie een maatreg van kinderbescherming van toepassing is Het diploma Sociale Akademie is vereist. Aanstelling geschiedt tot 31 december 19® Wij verwachten dat aanstelling ook na di datum mogelijk zal zijn. Betrokkene moet bereid zijn zich te vestigen het werkgebied van de instelling. Inlichtingen bij de heer J.W. Küchler, koördinj tor maatschappelijk werk. Cs ochtends vóó half tien) Sollicitatie's te richten aan de sollicitatiecoii missie van de Stichting binnen 14 dagen na hi verschijnen van dit blad. Adres: Nieuwstad 81,7201 NM Zuthpen. Tel.: 05750-14794. Het psychiatrisch ziekenhuis Veld wijk" is gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit zieken huis biedt de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes-en Zenuwzieken optima le herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzor ging aan psychiatrische patiën ten. Op de hoofdafdelingen: geronto-psychiatrie, algemene psychiatrie en langdurig psychia trische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en ver pleegd, terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings-en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. In de hoofdafdeling langdurige psychiatrische behandeling gaat het om patiënten die langer dan vijf jaar in het ziekenhuis verblij ven en in principe jonger zijn dai zestig jaar. In deze hoofdafdeling ligt het aksent op de woonfunktie, op verzorging en op de ontwikke ling van talenten. In deze hoofdafdeling funktio- neert de afdeling bewegingsvor ming vanuit het centrum voor ak- tiverende bezigheid De Kolbaan. De bewegingsvorming kan be schikken over een sportzaal in de Kolbaan, een trimbaan, een sportveld en gedurende een aan tal uren over een plaatselijk zwembad. Voor de afdeling bewegingsvor ming zoeken wij een Zij zal, in samenwerking met een kollega dié reeds in deze hoofdaf deling werkzaam is, patiënten in groepsverband of individueel akti- viteiten aanbieden, welke gericht zijn op het herstel van het verlo ren gegane kontakt tussen de pa tiënt en diens omgeving. Over deze aktiviteiten vindt regel matig overleg plaats met de ver schillende behandelteams en het team bewegingsvorming. De in onze ogen geschikte kandi date voor deze funktie bezit de C.i.O.S.-opleiding (zo mogelijk met de aantekening speciële be- wegingsagogie), is tenminste 20 jaaroud en heeft ervaring in zwakzinnigenzorg. Onze voorkeur gaat uit naar me dewerkers met een Christelijke levensinstelling. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicita tieformulier kan kontakt worden opgenomen met de afdeling per soneelszaken, tel. 03417-54848 toestel 205. Het formulier kunt u ook in het weekeinde en 's avonds via dit telefoonnummer bij de dienst doende telefoniste aanvragen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken Psychiatrisch Ziekenhuis ••VELDWIJK", Postbus 1000, 3850 BA Ermelo.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22