FAMILIEBERICHTEN li ZATERDAG 31 MEI 1980 TROUW/KWARTET ren kunnen van maandag lol en mei vntdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond ts d»l alleen mogeii)k van 18 00-20 00 uur Eddy is geslaagd, dat mag in de krant. Gefeliciteerd MARIJKE Goedemorgen lieve Opa en Oma Van harte gefeliciteerd! Ronald. Arjen, Arie, Jacco, Renate. Willeke. Pieter. Li es be th. Eric. Dat mag wel in de krant gezet Hartelijk gefeliciteerd Joop en Maaike Mojet Vrienden van Kairos Met grote vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Mark Joh&n J. K. Boeijinga M. Boeijinga-Schenk Jeroen en Judith Papehof 22. Abcoude. Tijd. adres: Andreas ziekenhuis, Th. de Bockstraat 8, Amsterdam. K. Goutbeek en G. Kuik hebben het genoegen u mee te delen dat hun huwelijk D.V. zal worden voltrokken op woensdag 4 juni 1980 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Dalfsen. De kerkdienst in de Gereformeerde Kerk, Pleyendal begint om 14.45 uur. Voorganger ds. H. Postma. Receptie in 1 Bruggehoofd t.o. het gemeentehuis van 16.30-18.00 uur. 7721 BV Dalfsen. mei 1980 Van Hauwestraat 1. Mede namens de kinderen geven C. Snoei en Nel Verkerk u kennis van hun voornemen D.V. 13 juni a.s. in het huwelijk te treden. De huwelijksbevestiging zal plaatsvinden in een kerkdienst in de St Joriskerk gelegen aan de Hof in het centrum van Amersfoort Deze dienst begint om 19.30 uur en zal worden geleid door Ds. J. van den Heuvel te Ede. Na afloop hiervan is er in de Gerfkamer van genoem de kerk gelegenheid tot feliciteren. 3818 HC Amersfoort. De Bosch Kemperlaan 11, mei 1980 In plaats van kaarten Pa 103 Op 12 juni hopen we 50 jaar getrouwd te zijn. Dankbaar aan God voor de vele zegeningen die we mochten ontvangen, willen we dit met onze kinderen D.V. vieren ZATERDAG 14 JUNI in hotel Smit Amersf.weg 26. Doorn. Receptie aldaar van 16-18 uur. We hebben liever geen geschenken, maar willen eventuele giften bestemmen voor de nood in Cam bodja of voor de hartstichting. M. van Helden L. A. van Helden-Groeneveld De Ruyterlaan 2. 3941 WR Doorn. 1930 1980 Gode dankbaar, delen wij u mede, dat onze ouders en grootouders J. Nijwening J. Nijwening-Linde D.V. 6 juni a.s hun 50-jarig huwelijk gedenken. Ps, 121 8. Dronten, Wim en Tineke Willem Aart en Jan Willem Dedemsvaart Gé en Jaap Johan en Wilma Linderveldweg 9 7925 PS Linde (Dr.) Mei 1980 Gelegenheid om hen te feliciteren 's avonds van 19.30 tot 21.30 uur in „Antenne". Wilhelminaftraat 3, De demsvaart. De receptie van ons 50-jarig huwelijksfeest die we gens ziekte was uitgesteld willen we graag houden op donderdag 5 juni des nam. van 15.00 tot 18.00 uur in hotel de Haas, Jufferenstraat, Elburg. C. Schreurs A. Schreurs-Deetman Bagijnendijkje 1, Elburg. Hij zorgt voor u 1 Petrus. 5 vers 76 Onze lieve ouders en grootouders J. A. Mulder en T. M. Mulder-Drent hopen op donderdag 5 juni a.s. 50 jaar getrouwd te zijn. Vrienden en bekenden willen ze graag ontmoe ten op zaterdag 7 juni in ,,'t Jachthuis" te Hoog Soeren. Receptie: 11.00-12.30 uur Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Thuisadres: Arendsburght 58, Soerenseweg 125, 7313 EK Apeldoorn. 1955 1980 Ieder die ons en cmze kinderen met dit zilveren huwelijksfeest wil gelukwensen, bieden wij daartoe de gelegenheid op zaterdag 14 juni van 19.30-21.00 uur in wijkgebouw ..De Heul". Nieuwe Hoven 143 te Gorinchem A. Ippel T. lppel-de Bok Mei 1980 Hoofdwal 105. 4207 EC Gorinchem. 1940 1980 Daniël 6: 1 Met deze trouwtekst is het 5 juni a.s. 40 jaar geleden dat onze ouders en grootouders H. Theisens en W. A. Theisens-Feddes in het huwelijk werden verbonden. Zij hopen dit feit met ons te herdenken D.V. op zaterdag 7 juni a.s. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. 7691 BB Bergentheim, mei 1980 Dr H. J. PosUaan 47 Gelegenheid hen hiermede te feliciteren is er van 15.30 tot 17.30 uur in zaal Mulder te Baaider, Grams- bergerweg 68. Liever geen kado's of bloemen, een gift voor hulp aan vluchtelingen is welkom Enige en algemene kennisgeving In zijn Jezus ontslapen mijn Geliefde; liefheb bend Vader en Grootvader en zijn kinderen en kleinkinderen Jacob Ozinga Emeritus predikant der Gereformeerde Kerk te Lunteren; oud-voorzitter van de N.C.R.V. de discipelen dan waren ver blijd toen zij de heer zagen Joh. 20:20 Bennekom: L. J. Ozinga-Gilhuis Wageningen-hoog: N. Houweling-Ozinga P. Houweling Otterlo: P. J. L. J. Ozinga R. W. Ozinga-Ackerman Driebergen: J. Ozinga E. G. C. Ozinga-van Schuppen Amstelveen: G. J. Douwes-Ozinga A. C. Douwes Lunteren: A. H. Ozinga N. Ozinga-van Broekhoven Amsterdam: W. M. Ozinga Zutphen: A. J. H. Ozinga en kleinkinderen Bennekom, 29 mei 1980. Edeseweg 103. Op maandag 2 juni a.s. zal er een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde Kerk te Bennekom aan de Brinkstraat, aanvang 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsheb ben om 11.30 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats aan de Alexanderweg te Benne kom. Na afloop zal er gelegenheid zijn de familie te condoleren. Heden onthief de Here van zijn aardse taak en roept tot Zich onze lieve broer Jacob Ozinga geliefde echtgenoot van Louise Johanna Gilhuis. Vervulle de Here met zijn troostende aanwe zigheid de ledige plaats in onze familie. Bennekom: J. Ozinga Middelburg: E. N. Ozinga Bennekom, 29 mei 1980. Juist voor zijn aftreden als voorzitter van onze bestuurscommissie werden wij geschokt door het overlijden van Dr. Mr. J. Ozinga Een grote vriend ging van ons heen. Wij zijn. hem veel dank verschuldigd. God sterke zijn vrouw en kinderen. Namens de medewerkers van de Obser vatiekliniek de Ederhorst te Ede: G. Kuipers, geneesheer-direkteur. Enige en algemene kennisgeving Ontslapen in de Hope des Eeuwigen Levens, onze zwager en oom Jacob Willem Brugsma sinds 25 februari 1980 weduwnaar van Sientje Venema in de ouderdom van bijna 82 jaar. Uit aller naam: T. Schaap-Venema Hilversum, 29 mei 1980 Lopes Diaslaan 273 Corr.adres: M. Stokezijde- 242 2543 GP 's-Gravenhage. De overledene is overgebracht naar de rouw kamer „Van Vuure". Meikpad 21a te Hilver sum. Aldaar geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 3 juni a.s. om 13.15 uur in bovengenoemde rouw kamer „Van Vuure" te Hilversum, waarna aansluitend de teraardebestelling zal plaats hebben, tegen 14.30 uur op de Nieuwe Algeme ne Begraafplaats aan de Valkeveenselaan te Naarden. Na een moedig gedragen lijden is van ons heengegaan Elise Bongartz Lerares Christelijke religie aan het Dr. F. H. de Bruijne Lyceum. In de korte tijd dat zij aan onze schoei verbonden was heeft zij veel voor ons betekend. Mr. G. H. von Meyenfeldt, presi dent curator Drs. P. H. Bikker, rector Utrecht. 28 mei 1980 'k Zal dan gedurig bij U zijn. Ik in al mijn nooden, angst en pijn: U al mijn liefde waardig schatten. Wijl Gij mijn rechterhand woudt vatten. Gij zult mij leiden door Uw raad. O God, mijn heil, mijn toeverlaat. En mij, hiertoe door U bereid. Opnemen in Uw heerlijkheid. Psalm 73 12 Bedroefd maar dankbaar dat haar een verder lijden is bespaard gebleven delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze zuster, schoon zuster en tante Jeanne Passchier weduwe van Arie Boogertman op de leeftijd van 89 jaar. Utrecht: C. Passchier-Freen Dordrecht: W. P. Passchier I. Passchier-van Loon Dordrecht: D. Passchier Dordrecht: M. Passchier-de Deugd Utrecht: F. Passchier K. Passchier-Tempelaar Neven en nichten Dordrecht, 29 mei 1980 Monarda 32 Correspondentieadres: Blekersdijk 45, 3311 LD Dordrecht De overledene ligt opgebaard in het rouwcen- trum. Kon. Wilhelminastraat 48 te Dordrecht. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag 31 mei van 17.00-17.45 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 2 juni om 15.00 uur vanuit de aula op de Algemene Begraafplaats aan de Nassauweg te Dor drecht Vertrek vanaf het rouwcentrum om 14.30 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Psalm 68:20 Geprezen zij de Heere. Dag aan dag draagt Hij ons; die God is ons heil Met droefheid geef ik u kennis dat de Heere van mij heeft weggenomen na een moedig gedragen lijden, mijn innig geliefde en zeer zorgzame vrouw Huibertje Elisabeth Kraai}- Snatersen op de leeftijd van 54 jaar. Hazerswoude, 30 mei 1980 Huygensstraat 2. Chr. Kraaij Aan huis geen bezoek. De overledene is opgebaard in het rouwcen trum Schellingerhout, Dorpsstraat 24 Koude kerk a.d. Rijn, aldaar is gelegenheid tot condo leren zondag 1 juni des avonds van 7.30 tot 9.00 uur. en na de begrafenis in de aula van de .begraafplaats. De rouwdienst waarin hoopt voor te gaan Ds Doesburg van Leiderdorp wordt gehouden op maandag 2 juni om 1.00 uur in de Geref. kerk te Koudekerk a.d. Rijn, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats. Aankomst aan de aula plm. 2.00 uur. Al ging ik door een dal van diepe duisternis Gij zijt met mij. De Heere heeft thuis gehaald Zijn moegestre den kind, onze lieve dochter, schoondochter, zuster, schoonzuster en tante Huibertje Elisabeth Kraaij-Snatersen op de leeftijd van 54 jaar. Familie Snatersen Familie Kraaij Hazerswoude, 30 mei 1980. „De Heer is mijn Herder". In Jezus ontslapen onze lieve moeder en oma, Maria den Braber-Bijkerk, weduwe van J. C. den Braber. Moeder mocht 79 jaar worden. Aarlanderveen: E. Schuller-den Braber A. S. Schuller Uithoorn: L. M. Bakker-den Braber A. Bakker 's-Gravenhage: A. F. van Oosterhoudt-den Braber A. van Oosterhoudt De Meern: J. Boers-den Braber PI. Boers - St. Albert (Can.): L. den Brabef J. T. den Braber-Bruinsma Huizen: J. den Braber A. den Braber-Middelkoop Los Gatos (California): H. M. Balmforth-den Braber E. Balmforth Rotterdam: J. den Braber A. den Braber-Schuurman en kleinkinderen. 's-Gravenhage, 30 mei 1980. Klimophof 13. Correspondentie-adres: Klimopstraat 15, 2565 VE "s-Gravenhage. Maandag en dinsdag van 20.00-21.30 uur is er gelegenheid tot condoleren op het woonadres van moeder (Klimophof 13). De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden woensdag 4 juni om 13.00 uur in de aula van „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's-Gravenhage/Loosdujnen, waarna de begra fenis zal plaatsvinden. Zij zullen saam. de groten met de kleinen. dansend de harpen en cymbalen slaan. en onder fluitspel in het ronde gaan. zingend: .Jn U zijn al onze fon teinen". Voor ons geheel onverwacht, heeft de Heer bij Zich thuis geroepen, onze lieve moeder en oma Hillegonda Hendrika Siemons- van der Vegte Zij is 70 jaar geworden. Den Helder: B. A. Siemons H. Siemons-Leeuwis Haarlem: G. A. A. Dekker-Siemons P. J. F. Dekker Heist-op-den-Berg (B): A. J. R. Siemons J. G. van der Grient-Does A. Th. Siemons-Hageman Valkenswaard: A. A. Th. Gerkema-Siemons J. Gerkema Velp: C. G. Brinktauis-Siemons J. G. Brinkhuis Zoetermeer H. H. Storm-Siemons D. Storm Heerlen: G. H. A. Siemons G. Siemons-van Zanten Blaricum: H. J. Siemons Th. Kuipers en kleinkinderen Velp (Gld.), 28 mei 1980 Pres. Kennedylaan 5 Correspondentie-adres: J. G. Brinkhuis, Pres. Kennedylaan 3, 6881 VM Velp (Gld). Geen toespraken De rouwdienst zal worden gehouden in de Gereformeerde Kerk aan de Parkstraat te Velp, maandag 2 juni a.s. om 12.45 uur, waarna de crematie zal plaatsvinden te Dieren om 14.00 uur. Aula I. Gelegenheid tot condoleren, na de plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Onverwacht heeft de Here in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze zuster, schoonzuster en tante Hillegonda Hendrika Siemons- van der Vegte op de leeftijd van 70 jaar Wij zullen haar zeer missen, want zij was in onze familiekring bijzonder geliefd Groningen: Tr. van der Vegte T. van der Vegte Utrecht: T. H. Schaafsma-van der Vegte K. J. Schaafsma Paterswolde: D. J. van Arkel-van der Vegte E. E. Zimmerman Neven en Nichten ,Jk weet mijn Verlosser leeft." Na een zeer gelukkig huwelijk van bijna 54 jaar heeft de Here in Zijn eeuwige Heerlijk heid opgenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zeer zorgzame moeder en groot moeder Cornelia van den Haspel-Looijé in de ouderdom van 80 jaar. Bilthoven: C. P. van den Haspel Tholen: P. C. Guijt-van den Haspel L. Guijt Dieren: W. N. Prins-van den Haspel H. Prins en kleinkinderen. 30 mei 1980, „De Koperwiek" Koperwieklaan 3 (k. 319), 3722 CB. Bilthoven. De rouwdienst, geleid door de weleerv/. heer Ds. T. H. L. Pieterse, wordt gehouden op dinsdag 3 juni om 13.45 uur in de aula van „De Koperwiek", waarna aansluitend de crematie plechtigheid zal plaatshebben om 15.00 uur in aula I van het crematorium „Daelwijck", aan de Floridadreef te Utrecht (Óvervecht). Gelegenheid tot condoleren in „De Koper wiek" op 3 juni van 12.30-13.00 uur en tevens na de crematieplechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Wij zien het, maar doorgronden het niet." Na 3 jaar, waarin hoop en vrees elkaar afwis selden. is toch van ons heengegaan, na een moedig gevecht voor zijn aardse leven, onze lieve zeer zorgzame zoon en onze fijne broer, zwager en oom Dirk Pieter Jan Feddes (Dick) geliefde echtgenoot van Annelies Gons en papa van Mark, op de leeftijd van 31 jaar. Door de nacht, hoe zwart hoe dicht, bracht Hij hem naar het eeuwig licht De Krim: M. Feddes A. M. Feddes-v. d. Zand Enschede: Meinco en Dineke Henry, Patrick De Krim: Bert en Clara 7782 PD De Krim, 29 mei 1980 Parallelweg 27. De begrafenis zal plaatshebben maandag 2 juni a.s. op de begraafplaats té De Krim. De rouwdienst zal worden gehouden in de Geref. Kerk te De Krim; aanvang 14.00 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 14.30 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Plotseling nam God tot Zich onze lieve zu> schoonzuster en tante Josephina van Lankeren-Swen Haar leven was geborgen in Christus. C. H. Tom-Swen en verdere familie. De Bilt 27 mei 1980. „Zij heeft de goede strijd gestrf en het geloof behouden". Na een korte ziekte is overleden, onze I moeder en grootmoeder, zuster en sch] zuster Cornelia Veldt-Bosch weduwe van Christiaan Veldt. Zij werd 77 jaar en is nu Thuis. Yakima (U.S.A.): Aty en Leo van Bergeyk-Veld Ronald, Art, Lindy Apeldoorn: Chris en Nel Veldt-Hartman i Christiaan, Hans. Arjen, Myoj Hoevelaken: Con en Joke Veldt-Hartman Matthijs en Corinne Zevenaar: Frank Veldt en Joop Randewi Bunde (L.): Dineke Veldt en Herman Muil jsl en familie ind Arnhem, 29 mei 1980 Verpleegtehuis „Elderhoeve" Correspondentie-adres: Kinkelenburg 6, 7339 DL Ugchelen. Moeder is opgebaard in het rouwcentn Groot Hertoginnelaan 1 te 's-Gravenhage. zoekuren: zaterdag en zondag van 14-14.45 u maandag van 19-20 uur. De Dienst van Woord en Gebed zal wor< gehouden op dinsdag 3 juni om 14.30 uur in aula van de begraafplaats „Nieuw Eyk duynen". Kamperfoeliestraat 2 A te 's-Gravileci hage, waarna de teraardebestelling zal pla<en vinden. Na de teraardebestelling gelegenheid tot doleren in de ontvangkamer van de begra plaats. „De Heer is mijn Herder" Dankbaar voor alles wat zij voor ons he re betekend delen wij u mede dat zacht en ka 00 van ons is heengegaan in de volle zekerhi k' van het geloof onze lieve moeder, behu n groot- en overgrootmoeder Maria Klaassen sedert 1945 weduwe van Willem Cornelis Wardenaar, ij: in de ouderdom van 88 jaar. Stadskanaal: Joh. Wardenaar A. Wardenaar-Meijer Beverwijk: C. E. Smit-Wardenaar D. Smit Amsterdam: A. Appeldoorn-Wardenaar Delft: M. Wardenaar-Badenhop Goes: J. Wardenaar A. Wardenaar-Zijl Brielle: H. Wardenaar G. Wardenaar-Timmer Niagara Falls (Can.) W. Suk IJmuiden: A. Wardenaar-Turkenburg Heemskerk: C. Hekman-Wardenaar P. Hekman Daisy Hill (Austr.): A. E. Wardenaar Veine Mornington (Austr.): P. Wardenaar M. Wardenaar-Kok kléin- en achterkleinkinderen Heemstede, 29 mei 1980 Correspondentieadres P. Hekman Jacob Marisstraat 63 1964 RL Heemskerk Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrui aan de Eemstraat 27 te IJmuiden. Gelegenhei tot afscheid nemen aldaar maandag 2 juni va 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaat hebben dinsdag 3 juni om 14.00 uur op begraafplaats „Duinhof" te IJmuiden nat halte Zeeweg. Samenkomst der familie om 13.15 uur in h uitvaartcentrum. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren de ontvangkamer van de begraafplaats. Wij zijn dankbaar aan u allen voor uw blijken van meeleven tijdens de ziek te en na het overlijden van onze lieve tante en huisgenote Martina de Kam ■overleden te Middelburg 11 april 1980 Mede namens de familie: Mien Ton 4334 AG Middelburg, mei 1980 Seisweg 121. Met het medeleven betoond na het overlijde mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame m lieve grootmoeder en overgrootmoeder S. van Bezooijen-van der Wiel heeft U ons de kracht gegeven door te gaan a* ons voorbeeld was. Mede namens mijn kinderen, klein- en achtei kinderen zeg ik u hiervoor hartelijk dank Uit alier naam: C. van Bezooijen huize „groenland" kamer 212 1506 VB Zaandam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10