■7A Weggestuurde Basken beschuldigen Nederlar FAMILIEBERICHTEN DAT BISTR00TJE UIT DEKRANT VAN ZATERDAG LIJKT ME HEEL GEZELLIG. Gemeente Veendi Consulent-Coördinator Muzikale Vorming CM/ o B-verpleegkundige w DONDERDAG 29 MEI 1980 TROUW/KWARTET NDEI kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Hartelijk gefeliciteerd lieve opa met uw 65ste verjaardag Henry, Lucette, Haijo Lumette, Allert Bertine Getrouwd W. Reeskamp weduwnaar van C. J. Koers en C. A. Houkes weduwe van Joh. Oosterbeek 23 mei 1980 Hora Siccamasingel 34a 9721 HN Groningen. Goedemorgen ELS, wordt nu niet hels, het is een blijk van mede leven, ook al loopt het vandaag tegen. Den Bjeest, Miene Bak, Pa en ma Gefeliciteerd met deze dag. Greet, Kees, Rudi, Ineke, Lies, Ruud, opa en oma Yvonne, Marcel, Miranda, Danielle, Sandra. Dankbaar en blij zijn we omdat onze ouders J. Nierop en N. Nierop-Kraan 2 Juni a.s. 25 jaar getrouwd zijn. Tevens is het 5 juni 25 jaar geleden dat vader als predikant bevestigd werd. Gelegenheid tot feliciteren vrijdag 6 juni a.s. van 17.00-18.30 uur in de „Kiem", Kon. Julianaweg 91, 's Gravezande. Nelien en Wim Wilma, Jeanet, Ada, Gerda, José. Langestraat 128, 2691 BX 's Gravenzande. Vandaag, 29 mei zijn onze lieve vader en moeder en opa en oma Hendrik Jansen en Sjoerdje Wissiena Muilender --s, „40 jaar" getrouwd Soest: Margriet Jansen en Anton Wolfkamp Jaike, Esther, Carine Hüntwangen (Zwits.): Klaas Jansen en Kati Luginbühl David, Ingrid, Simon Leusden-Zuid: Jaike Jansen en Theo Jeuring Jelmer Oet en Henk genieten tot 3 juni van een vakantie in Hüntwangen. Beetsterzwaag, Uleflecht 2. 1930 1980 „Maar één ding is nodig" (Lucas 1042a) Dankbaar en blij hopen onze lieve ouders en grootouders C. Post en C. A. Post-Weltevreden op 18 juni 1980 de dag te herdenken, dat zij vijftig jaar getrouwd zijn. Indien u hen met dit heuglijke feit wilt felicite ren, bent u op donderdag, 5 juni van half acht tot negen uur van harte welkom op de receptie in de grote zaal van de Emmauskerk, Van Linden van den Heuvellsingel 2a (hoek Kethel- weg) in Vlaardingen. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Leen Piet en Tine Yolanda, Conny, Cees Annie en Maarten Corine, Ron, Annemarie Van Schravendijkplein 66 3131 GX Vlaardingen. Bestuur, directie en personeelsleden van het Instituut voor Epilepsiebestrijding „Meer en Bosch" - „de Cruquiushoeve" geven met leed wezen kennis van het overlijden van hun me dewerker Reitze Libbe Ameling oud 35 jaar. Vanaf 23 oktober 1961 in dienst van het Insti tuut Wij verliezen in hem een sympathieke en be trouwbare medewerker. Heemstede, 26 mei 1980. Achterweg 5. Breda, 28 mei 1980 Gezang 288:4 en 7 uit het liedboek van de Kerken Vandaag hebben wij onze lieve zuster en schoonzuster Petronella Neeltje van der Burg weduwe van Christiaan Blok, naar haar laatste rustplaats gebracht. Zij is 84 jaar geworden. Vlaardingen, C. A. van der Burg Enschede, H. W. van der Burg-Wonink Vlissingen, P. Blok Vlissingen, M. J. Blok Bergen op Zoom, N. Blok J. Blok-Blok en verdere familieleden Correspondentie adres mevr. C. A. van der Burg Mr. A. Kesperweg IA 3135 BR Vlaardingen. Tijdens onze vakantie in Vaglio (Zw.) nam God plotseling tot Zich, mijn zeer geliefde en zorg zame man en onze vader, schoon- en groot vader Jakobus Boll geb. 9-11-1905 „Want gij zijt gestorven en uw leven is verborgen met Christus in God." Coloss. 3 3. J. C. Boll-Frijlink G. N. Boll E. Boll-Groeneveld Irene Marie Christine 24 mei 1980, Bongersstraat 60. 7071 CP Ulft (Gld.). De dienst van Woord en Gebed zal D.V. wor den gehouden op zaterdag 31 mei om 13.30 uur in de Geref. Kerk, Bontebrug 84, Silvolde, waarna de begrafenis plaats vindt op de Prot. Begraafplaats „Vrederust", Hofstraat te Ulft. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „de Smeltkroes", Kerkstraat 9 te Ulft. Op 24 mei nam God plotseling tot zich, onze geliefde broer, zwager en oom Jakob Boll Doorn S. J. Boll G. Boll-Messelink Luino (It) J. Boll D. Boll-v.d. Slaat Heiloo A. Boll-Kreger neven en nichten. Enige kennisgeving. „De Heer is mijn Herder" Veertien dagen na z'n vriend is plotseling in Heerlijkheid opgenomen onze broer, zwager, oom en vriend Cornells van den Berge op de leeftijd van 63 jaar. Winschoten, 26 mei 1980, Guido Gezellestraat 4. Heemskerk: H. van den Berge-Hoekstra Zaandijk: J. van den Berge-Krijt Wormerveer: D. van den Berge H. van den Berge-van Sloten Amsterdam: H. van den Berge Zaandam: P. van den Berge C. van den Berge-Koomen neven en nichten x De Krim: H. Jonker-Werkman Harderwijk: J. Rich ter-Werkman De begrafenis is bepaald op vrijdag 30 mei a.s. op de begraafplaats te Muntendam. Een rouw dienst wordt gehouden in de Hervormde Kerk te Muntendam, aanvang 11.00 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren van 10.30 tot 11.00 uur: Correspondentieadres: P. van den Berge, Thijssestraat 101, 1504 LD Zaandam. Geen bloemen. Psalm 3910 Ik ben verstomd, ik zal mijn mond, niet opendoen, want Gij hebt het gedaan. In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jacob Kamp echtgenoot van G. Visscher. op de leeftijd van 72 jaar Assen, G. Kamp-Visscher Nieuw Vennep. P. Kamp F. A. Kamp-de Boer Jaap Cynthia Vroomshoop, A. Uilhoorn-Kamp H. Uilhoorn Jan en Ingrid Jaap, Karin Assen, 27 mei 1980 Taxusplantsoen 6A, 9401 RG. De rouwdienst zal plaatsvinden D.V. zaterdag 31 mei a.s. om 11.00 uur in de Zuiderkerk, Zuidersingel 39 te Assen, waarna de begrafe nis zal plaatshebben om 12.00 uur op de be graafplaats „de Boskamp" te Assen, gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Zuiderkerk. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum de Boskamp 5 Assen. Bezoekuur van 17.00-18.00 uur. Geen bloemen. Diep geschokt namen wij vorige week kennis van het plotselinge overlijden van Dirk Folmer arts-specialist Sedert 1973 was hij als psychiater aan ons centrum verbonden en met dankbaarheid zul len wij terugdenken aan hetgeen hij voor ons centrum heeft betekend. Als medewerker, collega en vriend zullen wij hem node missen. De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Bestuur, directie en medewerkers van „Bloemendaal" Christelijk Psychiatirisch Centrum Den Haag, mei 1980. God heeft ons geen kalme reis beloofd maar wel een behouden aankomst. In vol vertrouwen is van ons heengegaan onze lieve moeder, behuwd-,, groot- en overgroot moeder Geertje van Donk weduwe van Corstiaan de Regt, eerder weduwe van Gerrit Yff, in de ouderdom van 95 jaar. Gouda, G. Yff J. E. Yff-Zandijk Corrie en Cor Gert en Tiny C. Yff Cora en Jan Kees Rijswijk (Z-H), C. W. de Regt S. A. de Regt L. M. de Regt-Buitelaar Cock en Lydia Wim en Willy Simone en achterkleinkinderen Gouda, 28 mei 1980 Huize „Gouwestein", van Bergen IJzendoornpark 7 Correspondentieadres: Generaal Berenschotlaan 155 2283 JK Rijswijk Z-H. Aan huis geen bezoek, geen bloemen De overledene is opgebaard in de aula van huize „Gouwestein". Gelegenheid voor condoléancebezoek aldaar zaterdag 31 mei van 18.00-18.30 uur. Maandag 2 juni zal er D.V. een rouwdienst worden gehouden in de kapel van huize „Gou westein", welke aanvangt om 11.00 uur waarna de begrafenis plaats zal vinden om 13.00 uur op de begraafplaats Eikelenburg in Rijswijk Z-H, Eikelenburglaan 7. „Wel gelukzalig is hij, die den God Ja cobs tot zijn hulp heeft, wiens verwach ting op den Heere, zijn God is." Psalm 146:5 Voor ons nog onverwacht nam God op Zijn tijd tot Zich onze lieve onvergetelijke man, vader, broer, zwager en oom Willem Floor op de leeftijd van 71 jaar Maarsbergen: ^S. G. Floor-Verschuur Hilversum, H. J. Dadema-Floor F. Dadema Maarn, J. H. Legemaat-Floor A. A. Legemaat en verdere familie Maarsbergen, 27 mei 1980 Scherpenzeelseweg 12 Aan huis liever geen bezoek. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum „Nijenheim", Kroostweg 33 (bij de Grift- laan) te Zeist. De teraardebestelling zal plaatsvinden te Maarsbergen op de begraafplaats Valkenhei- de. zaterdag 31 mei om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de „Valkenburcht". „Ik leef en gij zult leven" Heden nam de Here tot Zich onze lieve vader, groot- en overgrootvader Adrianus Mooij weduwnaar van Lies Mulder geboren 22 september 1887 7641 XZ Wierden, 26 mei 1980. Korianderhof 11. Wierden M. Schenk-Mooij W. S. Schenk Arnhem: J. A. Mooij J. F. Mooij-Borgardijn Gouda: A. C. Mooij T. Mooij-Ydo Klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot condoleren vrijdag 30 mei a.s. 's middags van 13.30 tot 13.45 uur in aula „Memoriam" te Wierden waarna de dienst van Woord en Gebed aldaar zal worden gehouden. De teraardebestelling zal daarna om 14.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, ingang W. de Clercqstraat te Almelo. Bedroefd maar vol dankbaarheid voor het geen hij voor ons is geweest berichten wij dat na een geduldig gedragen lijden zacht en kalm van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Arie Monster echtgenoot van Jacoba Christina Veldhuizen op de leeftijd van 71 jaar. Emmeloord, J. C. Monster-Veldhuizen Dordrecht, Jos en Corrie Monster Eline Emmeloord, Augusta en Henk Valkema Michel Natas ja Friso 8301 AA, Emmeloord, 28 mei 1980 Kompwal 4 De rouwdienst is bepaald op zaterdag 31 mei om 11.30 uur in de aula op de algemene be graafplaats aan de Espelerlaan te Emmeloord, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Een ieder, die de overledene de laatste eer wil bewijzen, wordt verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. „Mij geleidt des Heren hand" Voor mij nog onverwacht nam de Heere tot Zich mijn lieve echtgenote Josephina van Lankeren-Swen op de leeftijd van 85 jaar 1 L. J. van Lankeren. Amstelveen, 27 mei 1980 Amsterdamseweg 211 Correspondentieadres: Bevelandselaan 25 1181 JL Amstelveen De overledene is overgebracht naar het uit vaartcentrum Bouwens, Startbaan 7, hoek van der Hooplaan, Amstelveen. Zowel aan huis als aan uitvaartcentrum Bou wens geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 30 mei te 15.15 uur op de begraafplaats Zorgvliet, Amsteldijk 2?3, Amsterdam. Op de gezegende leef tijd van 93 jaar, werd dqor de Heer tot Zich genomen, onze lieve moeder, schoonmoe der, grootmoeder en overgrootmoeder Mathilda Petronella Wendte-Lablans Psalm 23. Ede: M. M. Wendte Veendam: v J. Wendte-van Tuijl Heemskerk: J. J. Wendte-de Wit kleinkinderen en achterkleinkin deren Blaricum, 28 mei 1980 Huize „De Beukelaar Corr.-adres: M. 'M. Wendte, Arnhemse- weg 57, 6711 GS Ede. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 30 mei a.s. tegen 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te La ren (N.H.). Gelegen heid tot condoleance na de begrafenis in de aula van de begraaf plaats. Heden nam de Here tot onze diepe droefheid van ons weg na een liefdevolle verpleging in het verpleeghuis „De Egmondshofonze innig geliefde zorgzame vader, groot- en overgroot vader Johannes Remmers sinds 14 maart 1967 weduwnaar van Neeltje Stolk op de leeftijd van 85 jaar. Oud-Beijerland: Th. J. Remmers C. Remmers-Hollaar B. Herrewijnen-Remmers Dordrecht: T. Baars-Remmers J. Baars klein- en achterkleinkinderen 3262 JH Oud-Beijerland, 28 mei 1980 Oost-Voorstraat 85 Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond na 8 uur aan het woonhuis. De begrafenis zal D.V. plaatshebben zaterdag 31 mei v.m. 11.30 uur op de algemene begraaf plaats te Oud-Beijerland. ,Geen bloemen. Het heeft ons zeer goed gedaan te ondervinden dat er zovelen waren die met ons meeleefden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader Gerrit Kwast Wij willen U daarvoor heel hartelijk dank zeggen. H. A. Kwast-van der Ploeg en kinderen. 5632 AC Eindhoven, mei 1980 Perseuslaan 1. De vele blijken van medeleven en belangstelling ondervonden na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Johannes Snaterse zijn voor ons een grote steun geweest. Gaarne had den wij u persoonlijk willen bedanken, maar door de vele reacties is ons dit helaas niet mogelijk. Mede namens de kinderen en kleinkin deren J. G. Snaterse-Wildeboer. Ermelo, mei 1980. Bij beschikking van de Ar rondissementsrechtbank te Zwolle dd 26-3-1980 is JAN GAASBEEK, geboren op 29- 9-1958 te Veenendaal. wonen de en verblijvende in huize „De Bijenkorf", te Elspeet aan de Stakenbergweg no. 8. onder curatele gesteld op grond van een geestelijke stoornis, zulks met benoe ming van Gerrit Jan Gaas beek, wonende te Veenendaal aan de Vijgendam 17a tot cu rator en Gerritje van de Scheur, echtgenote van G. J. Gaasbeek voornoemd, even eens wonende te Veenendaal aan de Vijgendam 17a tot toe ziend curatrice. procureur Mr J. J. van den Berg Koestraat 30 8011 NL ZWOLLE In het kader van het ontwikkelingsproject b school 1980/1981 kan door de gemeente V dam per 1 augustus 1980 worden aange een TAAKOMSCHRIJVING: on2 |ir de die wor het geven van cursussen aan scholen-! pels begeleiden van onderwijsgevenden in klas van bijwonen van koppelbesprekingen (klei iets en lagere scholen) raar in gezamenlijk overleg met de bestaa e e werkgroep inhoudelijk vorm geven aan ers project, waarvan de belangrijkste doels ^e.cl ling is de integratie van de muzikale vorn P!( binnen de basisschool FUNCTIE-EISEN: goede contactuele eigenschappen organisatorische kwaliteiten OPLEIDINGSEISEN: gegadigden dienen in het bezit te zijn vai§se' akte van bekwaamheid als volledig bevo F v. onderwijzer(es) en van de akte AMV/sch 1 muziek en ervaring te hebben opgedaa |ei het lager onderwijs enige ervaring met schoolwerkplanontwik te ling is gewenst x>rc zet ivori dist Inlichtingen worden verstrekt door de heer Dussel, projectcoördinator, telefi 05978-3855. Sollicitaties dienen binnen 10 gen na het verschijnen van dit blad te won gezonden aan burgemeester en wethoud B van Veendam, Postbus 20004, 9640 PA Ve dam, onder vermelding'van vakaturenumme en 80/81-4. Voor paviljoen Linden hol. een IT^ gesloten afdeling voor heren, vra HU wij op korte termijn 16 De verpleegkundigen zullen zich n de volgende taken bezighouden fg( verpleging en behandeling van d< c^r bewoners ee mede vormgeven aan de ontwikkeling van de groepsmatig ,j10( aanpak mede verantwoording dragen in voorbereiding van behandel programma's van de bewoners mede zorgdragen voor de dagelijkse leiding van de afdelinc Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer G Bakker toestel 325. of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220 Een positieve instelling ten aanziet van een christelijke levensovertuijj vinden wij belangrijk. Ie g ent rgi iuc ide Het salaris vérleert -afhankelijk vat ervaring- van 2.017.23 tot f 2.659.06 bruto per maand, op h e niveau van 1 juli 1979. Voorts is d lid C A O.-Ziekenhuiswezen van toepassing. •ak Schriftelijke sollicitaties kunt u binn eli 'ij*** 2 weken na verschijning van dit bli jd 58 en onder vermelding van het kode j '~'1* ler, richten aan de direktie. de heer H Huberts, van het fljj Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze ibi Wolfheze 2. 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem) Tel 08308 1121 Viertal in Madrid gearresteerd Van een onzer verslaggevers DEN HAAG De advocaten van vier Basken die vorige bij aankomst op Schiphol door de marechaussee naar M werden weggestuurd, beschuldigen Nederland ervan i één hoedje te hebben gespeeld met de Spaanse politie. De vier mannen, die ervan verdacht worden in het verleden te hebben deelgenomen aan aanslagen in BaSr kenland, zijn direct na aankomst in Madrid gearresteerd. Het ministerie van justitie in Den Haag ontkent de beschuldiging en zegt. dat de Basken alleen zijn terug gestuurd omdat zij niet voldoende geld bij zich hadden en bovendien geen retourticket bezaten. Met het oog op de door de uitwijzing ontstane verontwaardiging in Bas kenland laat de Spaanse politie de Nederlandse ambassade in Madrid en de consulaten elders in Spanje extra bewaken Volgens Madnd is het weggestuurde viertal lid van de afscheidingsbewe ging ETA Zij zouden een terroristen opleiding in Zuid-Jemen hebben gehad. Volgens de marechaussee op Schip hol waren zij met een toest Kuweit Airlines uit Aden men. Er zou toen gepoogd zi met dezelfde maatschappij Aden terug te sturen, maar da men hen niet meer hebben accepteren. Tickets Volgens de Nederlandse lezir Kuweit Airlines toen voor vier t hebben gezorgd voor de vluel de Spaanse maatschappij Ibet Amsterdam naar Madrid De advocaten beschuldigen derlandse autoriteiten ervan niet te hebben gezegd, dat zi Madrid zouden vliegen Zij zou de veronderstelling hebben ve naar Genêve te gaan Op verzoek van de gezagvoer den zij geëscorteerd door Ned se marechaussees d

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8