FAMILIEBERICHTEN (oOK kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Tel je zegeningen, tel ze een voor een en je ziet Gods liefde dan door alles heen. Op 30 mei 1980 zijn onze ouders Henk Boonstra en Nel Boonstra-Torensma 40 jaar getrouwd Hun kinderen en kleinkinderen Harderwijk: Greet en Bert te Boveldt Ellen, Gerbrand, Marleen Clarens: (Zd. Afrika): Jaap en Hilda Boonstra Petra, Martin Nij-Beets: Dickie en Arjen Osinga Frans, Erik, Elisabeth, Hidde Midden-Beemster: Piet en Anneke Boonstra Marloeke, Jan-Peter Raymond: USA: Ettie en Chip Goeman Kimm, Xara Wie hen wil feliciteren is van harte welkom op 30 mei van 19.00-20.30 uur in gebouw „De Ark", Willem Eggertstraat 9, Purmerend. Chrysanthenstraat 16 1441 HT Purmerend. Na een arbeidzaam leven, waarin moeiten en tegenspoed haar niet bespaard bleven, is he den in het verpleeghuis „Sonnevanck" te Har derwijk van ons heengegaan onze zorgzame zuster, schoonzuster en tante, mevrouw Cornelia Verschoor oud-verpleegster, laatst directrice van „Nieuw Toutenburg" te Noordbergum, op de leeftijd van 77 jaar. 1 Joh. 5 1 Dordrecht: A. H. Verschoor-van der Heiden Schiedam: P. C. Verschoor J. W. Verschoor-Vogel Slied recht: S. Verschoor-van der Vlies Almelo: J. Oosterhof-Verschoor H. Oosterhof Noordwijk a/Zee: T. Terpstra-Verschoor Harderwijk: J. Verschoor J. A. Verschoor-IJzerman Sliedrecht: B. Baars-Verschoor K. Baars Harderwijk: C. Verschoor I. H. J. W. Verschoor-van Dalen Middelburg: J. Roode P. A. Roode-Volker en overige neven en nichten Harderwijk, 24 mei 1980 Leuvenumseweg 91 Corr.adres: C. Verschoor, De Wittenhagen 77, 3843 GG Harderwijk. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta Stichting, Beetsstraat 17 te Harderwijk. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 29 mei om 12.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 11.10 uur een rouw dienst worden gehouden in genoemd rouwcen- trum. In de aula op de begraafplaats is na afloop van de begrafenisplechtigheid gelegenheid tot con doleren. In plaats van kaarten en Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen." Met grote dankbaarheid voor wat zij voor ons betekend heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve móeder, schoonmoeder en grootmoeder, mevrouw Anna Juch-Wildschut Zij is 80 jaar geworden. Hendrik Ido Ambacht: T. Beenhakker-Juch M. Beenhakker Anneke Jannita Jan Oegstgeest: B. Snellen-Juch H. A: Snellen Canada: A. J. van Wijk-Juch M. van Wijk Jacky-Ann i Mary-Ann Betty-Ann Michael Kijkduin: L. H. Johannes-Juch G. G. M. Johannes Mijnhart Velp: A. Stel wagen-Juch Lowike Jan-Willem Noordwijk, 23 mei 1980 De begrafenis vindt plaats op woensdag 28 mei a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Oude Zeeweg te Noordwijk aan Zee. Na afloop daarvan bestaat gelegenheid tot condoleren aan het Picképlein 7 te Noordwijk aan Zee. Correspondentie-adres: T. Beenhakker-Juch, Antoniuslaan 11, 3341 GA Hendrik Ido Ambacht „Waar liefde woont gebiedt de Heer den zegen: Daar woont Hij Zelf daar wordt Zijn heil verkregen en 't leven tot in eeuwigheid!" Psalm 133:3 Heden ging naar zijn Heer en Heiland, onze geliefde broeder, zwager en oom Dirk Vegt op de leeftijd van 68 jaar. Drachten: G. Vegt-Mol Zeist: G. Danner-Vegt Barendrecht: J. Vegt neven en nichten 2991 CE Barendrecht, 16 mei 1980 Dorpsstraat 76 Aan huis geen bezoek Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed welke zal worden geleid door de Weleerwaarde heer Ds. M. Grashoff zal gehouden worden donderdag 29 mei in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat, aanvang 14.50 uur. Gelegenheid het condoleren na afloop van de plechtigheid. God nam tot Zich, op Zijn tijd, zijn moegestre den kind, onze zorgzame moeder en oma Gerda Wilhelmina Kuenen weduwe van H. M. Hengeveld op de leeftijd van 59 jaar Vreest niet, want Ik heb u verlost, Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn Glanerbrug: G. B. J. Tankink-Hengeveld P. A. Tankink Marjan, Esther, Geeraldt, Agnes Winterswijk: H. G. Hengeveld D. A. Hengeveld-Nijman Erica, Inge, Marco Winterswijk: G. Hengeveld F. J. Hengeveld-Legters Henk, Jurgen Huissen: J. G. Hengeveld M. J. Hengeveld-Schotanus Winterswijk: G. W. Legters-Hengevelü H. J. Legters 7101 BB Winterswijk, 23 mei 1980 Zuilenesstraat 57 Moeder is opgebaard in de aula van het Elisa beth ziekenhuis, Vredenseweg te Winterswijk. Gelegenheid tot bezoek aldaar dagelijks van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst zal D.V. gehou den worden, woensdag 28 mei om 13.30 uur in de gereformeerde kerk Zonnebrink, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Winterswijk. Gelegenheid tot condoleren voor aanvang van de rouwdienst vanaf 13.00 uur. Geen bloemen. Het hart des mensen overdenkt zijn weg, maar de Here bestiert zijn gang Spreuken 169 In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan Witterholt echtgenoot van A. H. Zandvliet eerder weduwnaar van G. Timersma op de leeftijd van 82 jaar. A. H. Witterholt-Zandvliet J. H. Witterholt G. Witterholt-Friskes Gerda en Gerrit Annette Nynke en Hans O. Witterholt W. G. Witterholt-Rietman Jan Enny 8031 DL Zwolle, 24 mei 1980 Monteverdilaan 149 Gelegenheid tot condoleren, woensdag 28 mei a.s. van 19.00-20.00 uur in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Potgietersingel 7 te Zwolle, alwaar mijn man, onze vader en opa is opgebaard. De rouwdienst is bepaald op donderdag 29 mei a.s. om 13.30 uur in de aula van genoemd centrum, waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats „Berg- klooster" te Zwolle. Indien U de plechtigheid wenst bij te wonen, wordt U verzocht tijdig aanwezig te zijn. Geen bloemen „God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden thuiskomst". Zeer bedroefd, maar dankbaar voor al hetgene wat zij voor ons in haar leven heeft mogen betekenen, geven wij u kennis dat God tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zeer zorgzame moeder, schoondochter, zuster, schoonzuster, tante en nicht Teuna Dorsman-van Dijk Zij mocht 55 jaar worden. Namens de familie: C. Dorsman Ineke en Arie Leen Martin 2995 BN Héerjansdam, 23 mei 1980 Prins Bernhardstraat 4 Liever geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.30- 21.00 uur in de Gereformeerde kerk te Heer- jansdam, Dorpsstraat 42. De dienst van woord en gebed zal gehouden worden op woensdag 28 mei in voornoemde kerk om 14.00 uur waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Onze lieve en zorgzame moeder en oma Elisabeth Johanna in 't Veld- Nieuwenhuisen weduwe van Willem in 't Veld, is gestorven. Zij werd 83 jaar Zij vertrouwde op God. En nu, wat verwacht ik, Here, mijn hoop, die is op U. Psalm 39:8 Bloemendaal: E. in 't Veld Amsterdam: H. in 't Veld Zwolle: J. in 't Veld T. J. in 't Veld-Hagen Apeldoorn: W. in *t Veld M. in 't Veld-van Heek en kleinkinderen 's-Gravenhage, 24 mei 1980 „Uitzicht" Daal en Bergselaan 52 Correspondentie-adres: Veen en Duin 70 2061 XH Bloemendaal. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden in de Opstandingskerk Daal en Bergselaan 50a, 's-Gravenhage, op donderdag 29 mei a.s. om 14.00 uur. De begrafenis zal daarna plaatsvinden om circa 15.00 uur op de begraafplaats „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38, 's-Gravenhage. Heden ontvingen wij het droeve bericht dat onverwacht van ons is heengegaan onze mede werker, de heer D. Bergambagt Gedurende ruim 32 jaar heeft hij met inzet en trouw in ons bedrijf gewerkt Moge God zijn vrouw en kinderen troosten in dit verlies en hen de kracht gegeven om verder te gaan. Direktie Fa. Dekker Naaldwijk, 25 mei 1980 Diep getroffen werden wij door het bericht van het plotselinge overlijden van ons be stuurslid en collega, de heer D. Bergambagt Bijna 11 jaar mocht hij zich als bestuurslid voor onze vereniging inzetten. Moge de Here zijn vrouw en kinderen sterken in dit verlies. Namens het bestuur van Voetbalvereniging „Lyra" C. Vellekoop, voorzitter C. Strijbis, secretaris De Lier, 24 mei 1980 „Vader is verlost. God heeft hem welgedm In vol vertrouwen op Hem, die alles rege heeft de Here tot Zich geroepen onze lieve zorgzame man, vader en opa Jan Gerardus van Leeuwen echtgenoot van Anke van Leeuwen-Broui eerder weduwnaar van M. Duijm, op de leeftijd van 81 jaar. Hillegom: A. van Leeuwen-Brouwer Barend van Leeuwen Marianne van Leeuwen-Brokt Sander Sassenheim, 23 mei 1980 Correspondentie-adres: B. van Leeuwen Nieuwstraat 41, 2161 PN Lisse Een dankdienst van Woord en Gebed, gi door Ds R. E. v.d. Wal, zal D.V. gehou worden op woensdag 28 mei 1980 om 14.00 in de Gereformeerde Kerk, Stationswe Hillegom, waarna de begrafenis zal plaats ben op de algemene begraafplaats Wilhelm laan te Hillegom. Gelegenheid tot condoleren na afloop va begrafenis in „Het Bolwerk", achter de formeerde Kerk te Hillegom. Vervolg familieberichten P12 RB

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14