ADVERTENTIES ^ÏOWNSEnRESEll (&j amro bank 020-936868 020-936868 randstad ESAB medewerker Typistes (m/v) adm. medewerkster hoofd secretaresse Desk-Researcher Inval- boekhoudmachinste inkoopassistente/ sekretaresse reserveringsemploye(e) Van Moppes diamant bv ass. secretaresse assistent-groepschef (MEAO of MAVO met PD) jonge grafisch administratief medewerker (m/v) hoofd boekhouding (m/v) boekhouder m/v Een prima baan in het bont Teleforiist(e)/Typist(e) TD telefoniste/ receptioniste MS Mode medewerker/ster part-time dame sekretariaats- medewerker(ster) jonge aktieve kracht uitzendbureau Schoolverlaters nog eenmaal opgelet verkoopsters kassières Zeeman Textielsupers jonge man voor goederenbehandeling Alfa jongelui bedrijfsleider vakantiekrachten (m/v) Vereniging Ons Huis - Amsterdam huishoudelijk medewerkster Cesar-therapeut(e) ARTO service-medewerke binnendienst pijpmonteurs c.v. monteur ZATERDAG 24 MEI 1980 TROUW/KWARTET Dageli|ks m Het Parool Trouw de Volkskrant OPGEVEN VAN MINI-ADVERTENTIES MINI advertentios kunnen van maandag lot en met vri|dag van 08.30 uur tot 21.30 uur worden opgegeven. Teksten die voor 15.45 uur (vri|dag 13.45 uur) in ons bezit zijn kunnen de daarop volgende dag al geplaatst worden. Opdrachten kunnen telefonisch worden opgegeven onder telefoonnummer ol schriftelijk geadresseerd ian afdeling MINI-advertenties Postbus 1518 1000 BM Amsterdam en aan alle bijkantoren MINI-advertenties bereiken ca. 1.2 miljoen mensen in Nederland, onder wie bi|na de helft van alle mensen in Amsterdam. MINI: gezet over 1 kolom m kleine letters met een enkel woord m hoofdletters 6^58 per regel Regel MINI: Gezet over 1 of 2 kblom breedte, met keuze uit één of meer groot gezette woorden of regels 3.80 per mm-hoogte per kolom. Vignet MINI: Gezet over 1 of 2 kolom breedte met keuze uit één of meer groot gezette woorden of regels en gebruik van eigen (firma) naamvignet. 4.18 per mm- hoogte per kolom Bewijsnummers, uitsluitend op verzoek f 1 per krant Toeslag voor een advertentie onder briefnummer 3 - Alle prijzen zijn exclusief BTW Wij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor scha de van welke aard ook. ontstaan door het niet. niet ti|dig of onjuist plaatsen van advertenties. Klachten over de uit voering van télefonisch opgegeven advertentieopdrach ten of over fouten ontstaan door onduidelijk handschrift van de opdrachtgevers, kunnen door ons niet worden geaccepteerd Oproepen, verloren voorwerpen enz. RUIMTE NODIG? St. A'dam Gesprekcentrum heeft gezellige ruimte be schikbaar voor vergaderin gen. werkgroepen, exposities, gezelschappen, voor groepen tot 50 pers. Bar aanwezig. Bel na 13.00 uur 020-183623 of 124593. WEDUWNAARS! Lees over Uw toekomst. Be stel ons jaarverslag Stort 1,35 op giro 46.37.80 van Crisisgroep Weduwnaars. Den Haag. LIEVE OMA DOORNAAR van harte gefeliciteerd deor ons allemaal en nog vele jaren. Twee vrouwen willen op 28-6 of 29-6 een lift naar Z.FR ANKRIJK. Br. O. nr. 1- 10892 bur. bl In de nacht van dinsdag en woensdag 14 mei j.l. zijn wi| onze RODE KATER van ruim 13 maanden kwijtgeraakt. Hij is besneden, heeft witte voet jes witte bef. Hij luistert naar de naam Stoffel en laat zich los in de auto vervoeren. Misschien weet u iets van hem? Bel ons a.u.b. op Christoffel B.V.. Keizers gracht 247. Adam. Tel.020- 264193 Of 247964 of 792156. Géén plaats voor uw caravan/ tent tijdens 11 STEDEN TOCHT? Bel 05175-1967 of 1319 Echtscheidingen, omgangs regeling. alimentatie, boedel scheiding? Bel naar de AVOM 030-730616. In verband met tijdelijke werk zaamheden te DEVENTER, zoeken wij (man/vrouw) in de omgeving voor de maanden juli en augustus een vakantie woning/bungalow of comf. zomerhuisje. Brieven onder nr 1-10927 bureau van dit blad. A'dam-A'doorn-Ensch. Za 17-5 om 16.00. Keken elk. veel aan. Reag. alsjebl. onder nr. 1-10831 bur. v.d. blad. Weggelopen grijze gecastr, KATER, half Russische-blau- we met wit befje en middel groot in de buurt Looiers gracht. A'dam. Telef. 020-229699 ('s avonds). Ook verontrust over toekomst VPRO (Vrij Ned. 23/5). Bel za. na 17.00 uur 020-184959 (Dirk). Twee VROUWEN willen op 28-6 of 29-6 een lift naar Barjaq (Z.-Fr.). Br. ond. nr. 1 10920 bur. v.d. blad. Handels- en kantoorpers. gevraagd European Femes Veerdienst mij. onderhoudt 7 routes tussen het continent en Engeland zoekt op korte termijn: passage afdeling niet ouder dan 25 jaar. Minimum eisen: Havo, goede kennis Engels, contactuele eigenschappen, kantoorervaring (bij voorkeur reisbureau) Sollicitatie te richten aan de heer H. G. van der Kooij, manager. 223832. Leidsestraat 32. Amsterdam. Het Kredietbedrijf van de Amro Bank is gevestigd aan het Rokin in het centrum van Amsterdam. Voor een aantal afdelingen van het Kredietbedrijf zoeken wij op korte termijn typistes Hun taak zal voornamelijk bestaan uit het typen van offertes, leningsovereenkomsten, cijferover- zichten en brieven in het Nederlands en in sommige gevallen in het Engels. Naast het typen zullen er lichte administratieve werkzaamhe den verricht worden. Wij vragen een opleiding op minimaal MAVO-niveau, een type-diploma en enige werkervaring. Wij bieden, naast salaris en 8% vakantietoeslag, een zgn 13e maand, een winstdeling en 23 dagen vakantie. Voor meer informatie kunt u bellen met Personeelszaken Kredieten en Staven, telefoon 020-283238. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Amro Bank, afdeling Personeelsvoorziening, Herengracht 586. 1017 CJ Amsterdam. Op het bureau van de Ned. Chr. Vrouwenbond te Den Haag is plaats voor een: Leeftijd 20 iaar. Mavo typediploma gewenst. Soil schrift. Bestuur N.C.V.B Valkenboslaan 150. 2563 CP Den Haag. International Congress and Convention Association (ICCA) ICCA is de beroepsorganisatie van een groot aantal interna tionale (toeristische) bedrijven (reisbureaus, luchtvaartmaat schappij. congres organisatiebureaus, hotels, congresgebou wen e dwerkzaam in de congresindustrie in 65 landen. De functie van het ICCA hoofdkantoor is deze bedrijven te ondersteunen bij acquisitie en uitvoering van internationale congressen. Ter versterking van onze kleine staf op het hoofdkantoor in Amsterdam-Zuid zoeken wij op korte termijn een Bij een internationale organisatie is de (schriftelijke) communi catie van groot belang en het Sekretariaat vervult een sleutelpositie binnen onze organisatie. Voor deze interessante functie zoeken wij iemand tussen 25 en 35 jaar, met middelbare school en secretaresseopleiding, administratieve en/of secretariaatservaring, organisatie-ver mogen. enthousiasme en initiatief. Een goede kennis van de Engelse taal In woord en geschrift is noodzakelijk. 9 (mnl./vri.) Een van de belangrijkste dienstverleningen van ICCA is het documenteren en verwerken van een voortdurende stroom van marktinformatie Voor deze groeifunctie zoeken wij iemand tussen 20 en 25 jaar. met middelbare schoolopleiding en bij voorkeur enige ervaring in researchactiviteiten en/of kennis van automaten- sering en computeroperating. Passieve kennis van de Engel se taal is noodzakelijk. Belangstellenden verzoeken wij hun sollicitatiebrieven te rich ten aan ICCA, Postbus 5343, J W. Brouwersptein 27. Amsterdam. La.v. de heer J. E. Moreu. Het Antoni van Leeuwenhoekhuis vraagt voor de afdeling Financiële Administratie een boekhoudmachiniste die op afroep beschikbaar is. Wij denken aan kandidaten met enige jaren voortgezet onderwijs, die bij vakantie en/of ziekte van de vaste boek- houdmachinistes bereid zijn in te vallen. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Telefonische informatie kunt u inwinnen bij de heer J. K. Koppenol, afd. Financiële Administratie, tef. (020) 512 2234. Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van vakatu- renummer 60 richten aan de afdeling Personeelzaken, Plee- manlaan 121, 1066 CX Amsterdam. l£. T 'S' Antoni y.:- van 43^vv. Leeuwenhoekhuis Etalagecentrum Frans Beekwilder zoekt op korte termijn 'n event, part-time Zij zal op ons kleine kantoor 'n aantal taken zelfstandig gaan verrichten. Gevoel voor organisatie en administratie zijn hierbij belangrijk, en omdat wij met onze relaties in binnen- en buitenland zowel schriftelijk als telefonisch kontakt onderhou den zijn ook type vaardigheid en kennis van'Duits en Engels onontbeerlijk. Ervaring, bijv. in import- of expeditiebedrijf is gewenst. Door de veelzijdigheid 'n interessante baan voor wie zich in het bovenstaande herkent. Voor nadere inlichtingen of sollicitatie kunt u zich wenden tot de heer R. F. M. Beekwilder. Frans Beekwilder B.V.. Prins Hendrikkade 19. 1012 TL Amslerdam. t.o. C.S. Tel.: 020- 233222. Trusthouse Forte hotels Ltd met honderden hotels in meer dan 30 landen zoekt voor haar reserveringskantoor te Amsterdam een Geboden wordt: afwisselende baan in klein teamverband, 5- daagse werkweek, goed salaris. Verlangd wordt: MAVO-opleiding, goede kennis van de En gelse taal. woonachtig in Amsterdam, leeftijd 18-22 jaar. Gewenste datum van indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Sollicitaties, voorzien van recente pasfoto, te richten aan Carta van Reekum, Apollolaan 2, 1077 BA AMSTERDAM, of bel 020-737777. Albert Cuypstraat 2-6. Amsterdam vraagt met spoed: (vanaf 18 jr) die in staat moet zijn correspondentie, ook in het Engels zelfstandig af te handelen. Soil, persoonlijk na telefonische afspraak 020-761242 tst 13 mevr. Moscou. Op onze afdeling Boekhouding komt de ptaats vrij van een voor de eindcontrole op facturen en koderingen. Hiervoor zoeken wij iemand met leidinggevende capaciteiten, van tussen de 20 en 35 jaar, die de Engelse taal redelijk beheerst. Salaris en andere arbeidsvoorwaarden (waaronder een prima reiskostenvergoeding) zijn uitstekend. Verder biedt ons bedrijf goede promotiekansen. Bi) interesse kunt u contact opnemen met Handelsvereniging Tradax B V.. Coenhavenweg 2,1013 BL Amsterdam, telefoon 020-80 38 03 (vragen naar de heer F H. Nieuwenhulzen). Uitgeversmaatschappij Diligentia BV te Amsterdam vraagt voor haar advertentieafdeling een Deze medewerker(ster) zal verantwoordetijk zijn voor de opmaak, lay-out en matenaa[behandeling van de advertentie pagina's van een aantal vakbladen. Een intensief kontakt met adverteerders en reclamebureaus behoort evens tot zijn/haar taak. Wij denken aan iemand met een Mavo-opleiding, die beschikt over een kommerciële instelling, en kennis heeft van de grafische technieken (offset). Nadere informatie over deze interessante job wordt u graag verstrekt door de heer J. Wiegers, telefoon 020-211911. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afde ling personeelszaken van: Uitgeversmij Diligentia bv N.Z. Voorburgwal 225 - 1012 RL Amsterdam. De nog jonge uitgeverij Intermediair heeft in de jaren van haar bestaan een snelle groei doorgemaakt. Naast het gelijknamige weekblad verschijnen er uitgaven zoals het Jaarboek. Perspectief. Marketing Magazine. PW en Intermediar Magazine. Daarnaast ontwikkelden zich onder meer het instituut van Intermediar Seminars en een fonds van eigen Boekenuitgaven. Binnen het geheel van deze activiteiten nemen de administra tieve afdelingen een centrale plaats In. Voor de afdeling Boekhouding zoeken wij een die na een ruime inwerkperiode de huidige functionaris zal opvolgen. Voor deze funktie is een boekhoudkundige kennis op SPD- niveau vereist alsmede ervaring in een soortgelijke baan. U rapporteert in deze functie rechtstreeks aan de adjunct directeur/controller. Tot uw taak zal onder meer behoren het samenstellen van de periodieke verslaggeving, het bewaken van budgetten en krediettermijnen en het optimaliseren, waar nodig en mogelijk, door verdere automatisering van de administratie. Binnen uw afdeling geeft u leiding aan en coördineert u de werkzaamheden van een vijftal medewerkers waarvan één als adjunct hoofd uw directe rechterhand Is. Een psychotechnische test kan deel uitmaken van de selectie procedure. Bent u geïnteresseerd in deze zelfstandige en door de vele aspecten op het gebied van bedrijfsboekhouding, automatise ring en leidinggeven ook zeer gevarieerde funktie en voldoet u aan de door ons gestelde eisen? Schrijf dan naar Uitgevers mij Intermediair. Hoofd Personeelszaken Mw M J. Zoethout N. Z. Voorburgwal 225, 1012 RL Amsterdam. A.M.V.V. Algemene organisatie voor welzijnswerk voor de binnenvaart roept sollicitanten op voor de funktie van voor 4 5 dagen per week die na een inwerkperiode de boekhouding zelfstandig moet kunnen voeren. Taken: grootboekadministratie; opstellen balans, resuttatenoverzichten en subsidieberekeningen; voorbereiding van begrotingen sekretariaatswerkzaamheden. Funktie-eisen: praktijkdiploma boekhouden (Ned. ass.) m.b.a. (eventueel studerend voor); enige jaren ervaring. Indiensttreding: zo spoedig mogelijk De CAO welzijnswerk is van toepassing Inlichtingen: 020-263821 H. Genet (02206-3042) Schriftelijke sollicitaties aan: A.M.V.V., Keizersgracht 100, 1015 CV Amsterdam De A.V.P. één van de grootste bontverwerkende bedrijven in Nederland, zoekt enkele mannelijke of vrouwelijke administra tieve medewerkers. De werksfeer op onze (kleine) administra tieve afdeling is prima, de honorering goed en de aanvullende voorzieningen zeer interessant. Want wie In het bont zit enz Ben je geïnteressseerd in sen prima baan met toekomst, heb je een havo of mavo Jiptoma en ben je bereid te «verken met een moderne Philips computer (of geïnteresseerd dat te leren) bel dan snel voor het maken van een afspraak. Vraag naar de heer Van Zwam. Amsterdamse Vellen en Pelterijhandel Herengracht 310 1016 CD Amsterdam Telefoon: 020-242096 HET NEDERLANDS THEATER INSTITUUT «jaagt mol in- gang van half juni 1980: (met vakantieafspraken wordt reke ning gehouden) Leeftijd 18-27 jaar. Enige kennis van Frans. Duits en Engels vereist, ervaring in een soorgelijke functie strekt tot aanbeve ling. Salariëring volgens de BBRA-schalen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen E. Verkroost Tel. 020-235104 Sollicitaties voor 5 juni 1980 te richten aan Het Bestuur van het Nederlands Theater Instituut/Herengracht 166-168, 1016 BP Amsterdam. TD Associatie voor Total Design bv ontwerpers en adviseurs voor visuele informatieoverdracht en produktontwikkeling (boeken, tijdschriften, brochures, affi ches. bewegwijzering, jaarverslagen, kJentiteitsprogramma's en exposities) zoekt per 1 juli a s. een met gevoel voor representatie, een goede spreekvaardigheid In het Nederlands en kennis van de moderne talen. In verband mei assisténtie binnen het secretariaat is een goéde typevaar digheid eveneens gevraagd. Een full-time baan in een bedrijf met ca. 30 mensen waarvan 3 op het secretariaat. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: Total Design Herengracht 567, 1017 CD Amsterdam Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij Katrien van Hoorn, telefoon 020-247496. een snelgroeiend detailbedrijf in damesconfectie met 53 filialen in Nederland en 40 in België, vraagt voor haar personeelsafdeling op hel hoofdkantoor te Amsterdam een voor de salarisadministratie en -registratie Tot zijn/haar taak zal behoren het verwerken van de mutaties en het verzorgen van de input t.b.v. de geautomatiseerde salarisverwerking en de verdere werkzaamheden op het terrein van de salarisadministratie en -registratie. Voor deze afwisselende baan met veel mogelijkheden, vragen wij minimaal MAVO/MEAQ-opleiding. Type vaardigheid is ge wenst. Voorkeur genieten zij, die ervaring hebben op dit gebied. Voor nadere informatie en sollicitatie kunt u kontakt opnemen met onze personeelsafdeling en vragen naar de heer N. Truijens. Ons telefoonnummer en adres is: 020-110911. tsi. 232, Basisweg 52 te Amsterdam. Wij organiseren af en toe 2-daagse Seminars met deelnemers uit Europese landen in Hotels te Amsterdam Om de deelne mers te ontvangen, kleine problemen met het hotel te regelen e.d. vragen wij een Wij denken aan een (b.v. gehuwde) ex-stewardess, -retsleid- ster o.i.d. die 30 dagen per jaar een aantal uren kan werken, vriendelijk en kordaat kan optreden Leeftijd: 30+; woon plaats: Amsterdam of directe omgeving. Brieven en/of telefoontjes: De Gaian Groep. Comeniusiaan 25, 1404 AB Bussum. Tel. 02159-48000 HET GEZONDHEIDSCENTRUM „BANNE BUIKSLOOT' zoekt een voor 16 uur. verdeeld over de week, waaronder 1 wisselende avond, die een gedeelte van de administratieve taken op zich kan nemen. Deze taken zijn o.a.: notuleren en uitwerken van de vergaderingen van team. bestuur, gebruikers. Een aandeel in de patiëntenadministratie Opzetten en bijhouden van het archief. Algemene organisatorische ondersteuning. Onze gedachten gaan uit naar iemand met ervaring in een sekretariaatsfunktie die ongeveer 1 september bij ons kan beginnen. Ervaring in de gezondheidszorg strekt tot aanbeve ling Salaris maximaal 2672 p.m. op basis van een full-time aanstelling, afhankelijk van de ervaring Schriftelijke sollicitaties voor 31 mei aan GEZONDHEIDS CENTRUM „BANNE BUIKSLOOT Spinaker 201. 1034 MK Amsterdam, t.n.v. K. Buysrogge. Telef. inl. K. Buysrogge. Tel. 020-319157. Agent met collecties in herenkostuums en sportswear in hoog genre zoekt: ca. 25 jr.. ter algemené assistentie bij het bijhouden van de administratie en bij de verkoop op de showroom in het Confectiecentrum. Evt. zal hij later zelfstandig met de collec ties gaan reizen. Br. met levensloop ond. nr. 5-10846 bur. v.d. blad direct werk op kantoor voor: boekhoudkundig medewerker op PD niveau. Leeftijd 25-30 jaar. Het werk bestaat uit het controleren van onkostenno- ta's, foutanalyse verwerken en het typen van staten. Erva ring vereist. Deze baan bij een ingenieursbureau in Bui- tenveldert gaat langere tijd duren. A.J. ERNSTSTR. 593 (Gelderlandplein) 020-440469 Medewerker l.b.v. Meao-diploma. bedrijfs economisch gericht, voor een dienstverlenend bedrijf in Adam-West De werkzaam heden bestaan o.a. uit het maken van calculaties en het groeperen van info. Voor deze interessante baan zoe ken wij een ervaren kracht van 25 jaar. Wil je meer weten kom dan snel even langs of bel J. EVERTSENSTR. 10A 020-831231 Ben jij die secretaresse die haar steno Nederlands en Engels goed beheerst en een paar maanden wil werken, kom dan snel even langs. Wij hebben diverse leuke banen bij bedrijven in Buitenveldert A. J. ERNSTSTR 593 (Gelderlandplein) 020-440469 Personeel biedt zich aan Jonge vrouw 26 jr., met Muto- opleiding zoekt KREATIEF WERK in A'dam of omg. Werktijden en salaris in over leg. Br. ond. nr. 2-10904 bur. v.d. blad. Ervaren grafisch PUBLICI- TEITSMAN (organisator, vormgever G.V.N en tekst schrijver). gespecialiseerd in creatieve idee-ontwikkeling en totale drukwerkverzorging, zoekt werk of opdrachten in de sociaal/culturele sfeer. Br ond. nr. 2-10912 bur. v.d. blad. TUINMAN 36 jr. biedt zich aan voor gewoon tuinwerk en tuinontwerpen in of binnen in straal v. 30 km v. A'dam. Te gen red. vergoeding. Tel. 020-714617. Creat. flexibele j.m. (30 j.) wil een adm carrière opbouwen. Ik ben Engelstalig, spreek re delijk Ned. en Hebreeuws. Voorkeur: theater of creat. richting e.d. Ervaring: 10 j. adm. en bóekh. Br. o. nr. 2- 10875 bur. v.d. blad. Wed., 50 jr. met dochter 14 jr. wil HUISHOUDING doen te gen kost en inwoning voor 2 personen. Arnhem of naaste omgeving. Br. ond. 2-10911 bur. vjA. blad. Vriendelijke j. vrouw met er varing. z z.g g. als vri. BAR KEEPER m.i.v. 1 juni in A'dam. Br. o. nr. 2-10850 bur. v.d. blad. Kapperspersoneel gevraagd Kapsalon Willy vraagt 1e kapster gespecialiseerd in moderne kniptechnieken. Werktijden ma. t/m za. van 8.30 tot 17 u.. di. gesloten. Tel. 020-991243. Reflectanten op advertenties onder nummer gelieven er voor te zorgen dat het num mer op de enveloppe staat vermeld. Dit voorkomt vertraging in de behandeling. Winkelpersoneel gevraagd Juwelier te Amsterdam zoekt op korte termijn VLOTTE VERKOOPSTER Bij voorkeur met ervaring. Tel. 020-826820. Een jonge commerciële man wordt TV-verhuurder in Skala's TV-verhuurwinkel in Amsterdam. Skala is onderdeel van één van Europa's grootste organisa ties op 't gebied van TV-verhuur. Skala is jong en springle vend. Er zijn al 24 vestigingen in volle actie. Je kunt er tegen aantrekkelijke voorwaarden een kleuren-TV huren Dus niet kopen. Skala groeit snel. In het rayon Amsterdam hebben we een man nodig om al die kijkers en huurlustigen te woord te staan en advies te geven. In de winkel en thuis. Skala denkt in eerste instantie aan een jonge verkoper uit de RTV-branche. Maar iemand uit een andere branche is ook van harte welkom. Het salaris is verrassend. Er komt bij: auto van de zaak. Wie belangstelling heeft schrijft of belt met Skala Televisie bv.. Kinkerstraat 173, Amsterdam. De heer R. Hidding, tel.: 020- 183311. Voor onze texlielSupers in de Kinkerstraat en de Albert Cuypstraat vragen wij welke met leeftijdgenoten en in samenwerking met de chef van onze zaken mee gaan helpen runnen. Gewoon een leuke baan voor meisjes die het leuk vinden met mensen om te gaan. goed willen verdienen en een eigen stuk verantwoordelijkheid durven te dragen. Ervaring in de textiel of als kassière is niet nodig. Wij zorgen in de winkel voor de opleiding. Solliciteren kan je in onze zaken: Kinkerstraat 264-268. vragen naar de heer Verschoor. Albert Cuypstraat 175-179, vragen naar de heer Jut. Drogistore, Nieuwendijk 209 te Amsterdam heeft plaatsingsmogelijkheden voor een (vanaf '18 jaar) Voor ca. 20 uur per week. werktijden in overleg, interesse? Neem dan kontakt op met de bedrijfsleider van bovengenoemd filiaal, de heer Hartong van Ark. telefoonnum mer 277173. TE grootwinkelbedrijf in schoenen met 19 vestigingen Randstad en Brabant vraagt met tenminste Mavo- of M.D.S. dioloma die opgeleid worden tot Tijdens de opleiding fungeren zij als assistent-bedrljfsi* wtens voornaamste taak bestaat uit het vervangen var bedrijfsleiders op de diverse filialen tijdens hun afwezig^ Bel even, met de heer J. Koedoot. om een afspraak te nu voor een informalief gesprek 010-37 41.66 of na 18 OQ 01857-1460. of schrijf een brief naar Alfa Schoenen Thuriedeweg 91. 3044 ER Rotterdam Huishoudelijk personeel gevraagd t IQÓ Bejaarde artsenweduwe in Nijmegen zoekt een DAME voor haar verzorging en lichte hutsh. bezigheden. 2x per week. Huish. hulp aanwezig Aparte zit- en slaapkamer be schikbaar Inl. tel. 085-634150. Reacties o. nr. 8-10847 bur. v.d. blad Welk lief meisje (jonge vrouw) wil op onze DOCHTER pas sen en in het HUISHOUDEN helpen? Klein artsengezin. Zeist. tel. 03404-31803. na 19 Gezocht met spoed voori moeder (63 jr.) alleenwon in A'dam-Zvriei vrouwelijke HULP (Ned voor licht huishoudelijk Salaris en dageli|kse w den (niet in het n.o.t.k. Aanmeidingen 020-760766, iedere avorj 20.30 uur en zondag maandag de gehele dag, WERKSTER gevr. schoonmaken meubels, per dag Tel. 020-1226# Wij zoeken vanaf 17 jaar. voor huishoudelijke en verzorgende werkz» heden bij zelfstandig wonende bejaarden, alleenstaand» langdurig zieken, in de periode van 30 juni t/m 8 augustus ee een gedeelte van deze periode. Wij zoeken mensen, andere mensen tijdens hun vakantie willen helpen. De n week bedraagt max. 36 uur. Voor inlichtingen kunt u teret de akleling Personeelszaken, Tel. 225150 of 252424 Stichting Protestants Sociaal Centrum Herengracht 402, 1017 BX Amsterdam zoekt per 1 juli a.s. voor haar Centraal Bureau. Rozenstraj te Amsterdam, een voor 20 uur per week (verdeeld over 5 ochtenden) De werkzaamheden bestaan uit het goed schoonhouden de verschillende ruimtes, alsmede het zetten van koffie t Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. De CAO-wetq werk is van toepassing. Sollicitaties te nchten aan de afd personeelszaken, straat 16. 1016 NX Amsterdam. Telefoon 232133. (Para-)medisch personeel gevraag gevraagd in ziekenhuis- en particuliere praktijk in Purmefl Inl. en soH. bij mej. J. Heersche. tei. 02990-33737 Na 19 02990-22129. Uitzendburo vraagt met spoed bejaarden verzorgsters verzorgings assistentes verpleegkundigen A en/of B verpleeghulpen Bel voor inlichtingen: 020-244668/229316. Oude Leliestraat 8, Amsterdam. Gevraagd PRAKT1JKM bij huidarts in Arrihem. I dag t/m vrijdag 15.00 19.00 uur, foutloos typen eist Br. nr. 10-10971 Bur blad. Horeca personi gevraagd Restaurant in het centrum Amsterdam zoekt voor 5 gen p.w. handige, vrouw keukenhulp voor overdag voor afwisselend overdag 's avonds. Zondags altijd Horeca-ervanng is geen i eiste. Tel. 020-278794 226511. EEN MINI-ADVERTENTIE STAAT GELUK IN HET PAROOL, IN TROUW EN IN DE VOLKSKRANT. DIE DRIE KRANTEN BEREIKEN 1.2 MILJOEN MENSf IN HET HELE LAND EN BIJNA DE HELFT VAN ALLE MENSEN IN AMSTERDAM. Technisch personeel gevraagd EÏïAB B V. is de Nederlandse vestiging van een werekJon* tend Zweeds concern dat apparatuur en verbruiksmate ontwikkelt, produceert en verkoopt voor het lassen en snijd Voor onze afdeling Technische Dienst zoeken wij eer die zelfstandig reparatiewerkzaamheden zal verrichten I door ons geleverde lasapparatuur. Gaarne komen wij met u in kontakt, indien u opleiding op MTS niveau (E) hebt bereid bent u volledig in te zetten ca. 25 jaar bent Het salaris zal afhankelijk zijn van leeftijd, opleiding ervaring. Daarnaast kennen wij de gebruikelijke arbeidsvo waarden zoals 8% vakantiegeld, pensioenverzekering, on vallenverzekering, reiskoslenvergoeding etc. en variat werktijden! Doorgroeimogelijkheden zijn ruimschoots aanwezig. Geïnteresseerd? Bel of schrijf: ESAB B.V. Postbus 21 1380 AA Weesp Tel. 02940-15021 I.P.P. installatiebouw b.v. te Amsterdam. Wij vragen: voor A'dam en omg. en tevens een: voor onderhoudswerk in bedrijfspand Spoed Inl. tel. 020-232778. na 19.00 uur: 03465-64915. MEER MINI-ADVERTENTIES OP PAGINA

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 40