1 Rabobank êJ kredietadviseur opname funktionaris (mjv) Technische Hogeschool Twente wetenschappelijk (hoofd) medewerker voor de regio Haarlem INTERCONFESSIONELE STICHTING GEZONDHEIDSZORG TIEL BOUWINSPECTEUR V ZIEKENVERZORGEND hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen waarnemend hoofd van de opleiding ■di diakonessenhuis utrecht ZATERDAG 24 MEI 1980 TROUW/KWARTET Aan de Technische Hogeschool Twente is in gesteld de experimentele, multidisciplinaire stu dierichting TOEGEPASTE ONDERWIJSKUNDE, gericht op technologie en praktische toepassing. De opleiding van studenten begint per 1 septem ber 1981 De studierichting omvat vier deelgebieden: Instrumentatietechnologie. Kurrikulumtechnoio- gie. fnstruktietechnolggie en inrichtingstechnólo- gie (beleid en beheer van onderwijs). Onderwijs- Instrumentatietechnotogie richt ziöh op het behandelen en oplossen van problemen, die verband houden met het instrumenteren van onderwijs, waarbij gebruik wordt gemaakt van daartoe geëigende technologie en wetenschappe lijke kennis. Onder instrumenteren van onderwijs wordt verstaan het ontwerpen, konkretiseren en/of invoeren van-audiovisuele, computer- en an dere apparatuur en programmatuur, alsmede het inrichten van de fysieke omgeving van het lezen, met het oog op het beoordelen van onderwijs- en van leerprocessen, en op het realiseren van orga nisatorische doelen. Binnen de afdeling Toegepaste Onderwijskunde werkt een groep medewerkers aan de ontwikke ling van het gebied der Instrumentatietéchnolo- gie. Naast onderwijs in Instrumentatieleer, Onder wijskundig computergebruik. Audiovisuele tech nieken en Ergonomie, betreft dat bijdragen aan al gemene en inleidende onderwijskundige en onder wijstechnologische onderdelen. In het onderzoek binnen de thema's van de afdeling gaat het vooral om Ihteraktieve instrumentatie, Normering van onderwijs-leerinstrumenten, Leefomgeving en Mediatechnisphe ontwikkelingen. Deze groep kan thans worden uitgebreid met een Taken: Vanuit kennis der techniek bijdragen aan <Je onderwijs- en onderzoektaken van de groep. Meewerken aan de voorbereiding en inrichting van het onderwijskundig laboratorium van de afdeling. Vereisten: Een afgestudeerde in de technische wetenschap pen, die zich ontwikkelt in onderwijskundige rich ting, op de hoogte is van technische aspekten van leer- en onderwijsinstrumenten, ervaring heeft in én belangstelling voor het ontwikkelen van instru menten t.b.v. het onderwijs, waarbij m.n. ook wordt gedacht aan de audiovisuele média. Niveau: De aanstelling zal plaatsvinden in het rangen stelsel van wetenschappelijk medewerkers. Het salaris is afhankelijk van de ervaring en zal lig gen tussen I 3.033,- en I 7.338,- bruto per maand. Inlichtingen: Inlichtingen kunnen wordeningewonnen bij drs. A A. Jaspers, tel 053-894250, privé 05423-1119. Schriftelijke sollicitaties met een curriculum vitae kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze vakature worden gezonden aan de Tech nische Hogeschool Twente, Dienst Personeelsza ken, Postbus 217, 7500 AE Enschede, onder ver melding van vakaturenummef 0156/80/34. De Centrale Rabobank vraagt voor de activiteit Financiering Handel, Nijverheid en Instellingen een De taak van de kredietadviseur bestaat uit het adviseren van de aangesloten banken en activiteiten van de Centrale Bank ter zake van financieringsaanvragen en het beheer van bestaande financie ringen. Zijn werkgebied omvat de sectoren handel, nijverheid en dienstverlenende bedrijven, alsmede beoefenaars van vrije beroepen. De kredietadviseur verstrekt voorts algemene informatie en voorlichting op het gebied van financieringen. Nadat plaatselijk oriëntatie heeft plaatsgevonden wordt door middel van grondige rapportage advies uitgebracht. Voor de vervulling van deze ambulante functie, die contacten meebrengt met ondernemers, de aangesloten Rabobanken en de activiteiten van de Centrale Rabobank, worden de volgende eisen gesteld: - goede kennis van de sectoren Midden- en Kleinbedrijf en Vrije Beroepen: - bij voorkeur ervaring in soortgelijke functie; - zeer goede contactuele eigenschappen; - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - theoretische opleiding: VWO, SPD-I en II of andere bedrijfs economische opleidingen van tenminste gelijkwaardig niveau. Leeftijd: 30 tot 35 jaar. De standplaats is Haarlem. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de Centrale Rabobank, Personeelszaken, antwoordnummer 390, 5600 VB Eindhoven, onder vermelding van nr. Hi 4998. Z De Centrale Rabobank: bank achter duizend banken. Begeleidt met raad en daad de ruim 1000 Rabobanken die overal in het land midden tussen de mensen staan. geld en goede raad christelijk pedagogisch studiecentrum Amersfoortseslraal 30, 3871 BT Hoevelaken, telefoon 0349S-34214' Wegens benoeming van de huidige funktionaris bijeen andere organisa tie roept het Bestuur van bet CHRISTELIJK PEDAGOGISCH STUDIE CENTRUM te Hoevelaken gegadigden op voor de funktie van DIREKTEUR AFD. BEROEPSONDERWIJS im/vi van de Stichting, tevens sekretaris van de bestuurskommissie Funktie-omschrijving: De funktionaris heeft op het uitvoerende vlak de verantwoordelijkheid voor het werk van de afd. beroepsonderwijs, onder direkte verantwoorde lijkheid van en in koflegiale samenwerking met de algemeen direkteur en de CentralejStuurgroep. De funktionaris onderhoudt kontakten met de rijksoverheid, de inspektie en de onderwijsorganisaties. Funktie-eisen: Voor de vervulling van deze interessante funktie zoekt bet Bestuur: - iemand die op grond van eigen levenskeuze van harte bereid is een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van bet prot. chr. onderwijs; - iemand die presentabel is in zijn/haar optreden; iemand van wie een inspirerende werking uitgaat; - iemand die vanuit een bredere maatschappelijke oriënta tiezicht heeft op ontwikkelingen en vernieuwingen in het onderwijs; iemand die in staat is leiding te geven aan anderen en met anderen samen te werken; - iemand die efen akademische opleiding heeft gevolgd. ••-KV positie: Hul CPS wordt voor 100% door de rijksoverheid gesubsidieerd; alle medewerkers zijn ambtenaar in de zin der pensioenwet. Salaris volgens de schalen 149/151 van het BBBRA. Informatie en sollicitatie: Kandidaten worden door het bestuur benoemd op voordracht van een aanbevelingskommissie. waarin de betrokken geledingen binnen het CPS vertegenwoordigd zijn. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de huidige direkteur Dr. C. J. Gaakeer (tel. kantoor Ö3495-34214. privé 03423-2168). Belangstellenden worden uitgenodigd hun uitvoerige sollicitatie met vermelding van een curriculum vitae en referenties vóór 8 juni a s. in te zenden bij de sekretaris van het bestuur van het CPS. dr. H. G. van den Doel, postbus 30, 3870 CA Hoevelaken In de drie ziekenhuizen in de West-Betuwe, St. Barbara te Culemborg, St. Andreas en Bethesda te Tiet, worden voorbereidingen getroffen om begin 1982 op te gaan een nieuw streekziekenhuis voor de Betuwe in Tiet, waarvan de bouw reeds is begonnen. Het nieuwe ziekenhuis heeft een opname-kapaciteit voor 367patiënten; er zullen ongeveer 700 medewerkenden in werkzaam zijn. In verband met de ontwikkelingen in onze ziekenhuizen zullen de opname-afdelingen worden gereorganiseerd. Als gevolg hiervan ontstaat de vakature voor de full time funktie van die op basis van een recent tot stand gekomen beleidsnota vorm en inhoud zal geven aan de opname-afdelingen t.b.v. de twee Tielse ziekenhuizen. Bij gebleken geschiktheid zal hij of zij een koördinerende rol kunnen vervullen tussen de opname-afdelingen. Voor deze aantrekkelijke funktie wordt verwacht dat de aan te stellen medewerk(st)er beschikt over goede sociale vaardigheden en in staat is de werkzaamheden doeltreffend te organiseren; administratief inzicht is onontbeerlijk. Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige met ruime ervaring, bij voorkeur ook O.K.-ervaring. Inlichtingen worden graag verstrekt door zr. J. Wiering, verpleegkundig direktrice van het St. Andreas ziekenhuis, tel (03340) 1 26 41, tst. 111. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de afd. Personeelszaken van de Stichting Chr. Ziekenverpleging St. Andreas - Bethesda, Postbus 24, 4000 AA Tiel. noordelijk instituut voor toegepaste psychologie en bedrijfswetenschappen h.w. mesdagplein 5. 9718 HR groningen telefoon 050-136646 Voor het Bisdom Groningen zoeken wij een Tot zijn taak behoort onder meer - Het overleggen met kerkbesturen, architecten, adviseurs en aannemers over uit te voeren onderhoud en restauraties van parochiële kerkelijke gebouwen, en over eventuele nieuwbouw. - Het controle houden op door de bisschop afgegeven machtigingen inzake onderhoud, restauratie en eventuele nieuwbouw. - Het rapporteren van zijn bevindingen aan het sekretariaat van het Bisdom Groningen. - Het op verzoek van het sekretariaat adviseren van kerkbesturen van de parochies inzake preventief onderhoud. Het r.k. Bisdom Groningen omvat 103 parochiesin de provincies Groningen, Friesland en Drenthe en in de Noord-Oost Polder. Voor deze funktie komt in aanmerking iemand van ongeveer 40 jaar met een H.T.S.-bouwkunde- of een V.B.O.-opleiding, die R.K. is en die zowel commerciële ervaring als ervaring in het maken van kostprijs berekeningen heeft Het hebben van ervaring met de restauratie van kerkelijke gebouwen wordt op prijs gesteld. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatiebrieven, waarin levensloop en ervaring vermeld staan, te richten aan nevenstaand instituut. Drs. J.H. Abbas is gaarne bereid tot het geven vai nadere inlichtingen. het bestuur van de stichting stad en ommelanden nodigt belangstellenden uit te solliciteren naar de functie van DIRECTEUR VW GRONINGEN Groningen heeft 'een grote aanloop van bezoekers uit binnen- en buitenland. De werving daarvan en het bevorderen van plaatselijke en regionale recreatie zijn belangrijke werkterreinen. Landelijk, regionaal en plaatselijk vervult de stedelijke/provinciale VW Groningen alle taken en verleent zij alle diensten als i-kantoor. Het bureau heeft een vaste bezetting van tien per soneelsleden: informatiedienst, administratie, buitendienst, beheer en onderhoud. Voor de di recteursfunctie is geen specifieke vervanging ge regeld. De begroting van het bureau bedraagt ca. egn miljoen gulden, Men ontvangt jaarlijks ongevéer 100.000 bezoekers aan dg balie en behandelt rond 70,000 telefonische én 30.000 schriftelijke informatieverzoeken. Periodiek zijn er externe activiteiten, veelal, in samenwerking met de VW's Friesland en Drenthe. De gedachten gaan uit naar een kandidaat die op basis van een opleiding pp tenminste HBO- niveau reeds beschikt over aantoonbare leiding gevende ervaring en over kennis van informatie- en communicatietechnieken, financieel en admi nistratief beheer. Bekendheid met de recreatieve en toeristische wereld strekt tot aanbeveling. Aanstelling is mogelijk tot een maximumsalaris van 6.141,- bruto pier maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Vacaturenummer: WV 145 *Deze vacature staat in principe open voor zowel mannen als vrouwen. Overigens zijn de gebruikelijke, rechtspositieregelingen van de gemeente Groningen van toepassing. Belangstellenden wordt verzocht hun sollici tatie - onder vermelding van het vacature nummer - binnen .14 dagen na het verschij nen van dit blad in te zenden aan: Het bestuur van de Stichting Stad en Ommelan den p/a Afd, Personeelszaken kamer 25, Stadhuis. Grote Markt I. 9712 HN Gronin gen. In ons Hervormd Verpleeg- en Reactiveringscentn "Nassau-Odijckhof" te Driebergen-R hebben wij één van de verpleegafdelingen voor somatisch ziek een vacature voor een in de functie van waarnemend afdelingshoofd. Naast het werken in het team zullen de werkza; heden bestaan uit: het bij afwezigheid van het afdelingshoofd feidi geven aan het afdelingsgebeuren het mede uitvoeren van de verzorgingswerkzaa heden en het medebewaken van de kwaliteit de gehele zorgverlening op de afdeling het in de werksituatie begeleiden van mi werkenden waaronder leerling-ziekenverzorgend Voor deze functie dient de ziekenverzorgende beschikken over: leidinggevende capaciteiten ruime ervaring als ziekenverzorgende bereidheid in teamverband te werken •vhet diploma "Voortgezette Opleiding zieken zorgende" of de bereidheid deze opleiding te gi volgen. Aanstelling vindl plaats in de schaal ziekem zorgenden II en voorts is de C.A.O. ziekenhuiswe van toepassing. Gezien het karakter van onze stichting verwach wij van de aan te stellen kandidate een posi protestants christelijke levensovertuiging Wilt U meer informatie? Belt U dan dhr. G. Boom, hoofd verplegingsdienst, Nassau-Odi laan 3.3971 BN Driebergen-R. tel: 03438-5811 De afdeling Opleiding van het Diakonessenhuis te Utrecht heeft de taak: 200 leerlingen op te lelden voor het diploma A-verpleegkundige, 120 leerlingen op te leiden voor het diploma Ziekenverzorgende; deze opleiding wordt afgebouwd en zal in november 1981 worden gestaakt, de koördinatie van diverse specialistische opleidingen in de verpleegkunde, zorg te dragen voor her- en bijscholing van verpleegkundigen binnen het Diakonessenhuis. Het opleidingsteam bestaat uit een hoofd Opleiding, waarnemend hoofd, docenten voor de A-verpleegkur»de en Ziekenverzorging en medewerkers voor het sekretariaat. Verder is er nog een groot aantal vakdocenten aan de Opleiding verbonden. Door het vertrek van de huidige funktionaris is een vakature ontstaan van In verband met afbouw van de Opleiding tot ziekenverzorgende zal het hoofd van de Opleiding de koördinatie van deze opleiding en de afbouw ervan behartigpn. Het waarnemend hoofd zal tot het moment dat de opleiding tot ziekenverzorgende wordt beëindigd (eind 1981) de verantwoordelijkheid dragen voor de koördinatie van de opleiding tot A-verpleegkundige. De overige taken van het waarnemend hoofd zijn: de begeleiding van docenten, leerlingen en stagiaires, participatie in de selektie van leerlingen voor de opleiding A-verpleegkundige, medewerking verlenen aan opleidings- aktiviteiten die niet rechtstreeks verband houden met de koördinatie van de opleiding A-verpleegkundige, zelf ook de nodige lessen verzorgen. De gedachten gaan uit naar kandidaten die: in het bezit zijn van het Diploma A-verpleeg- kundige en ervaring als zodanig, een docentenopleiding hebben genoten en ervaring hebben als docent(e) in een "inser- vicé" opleiding. beschikken over leidinggevende kwaliteiten en goede kontaktuele vaardigheden, vaardigheid hebben in samenwerking, ook met medewerkers van andere afdelingen. Zodra de Opleiding tot Ziekenverzorgende zal zijn beëindigd, zal er een herverdeling van taken en verantwoordelijkheden plaatsvinden. Om deze reden zal het dienstverband van het waarnemend hoofd met de hiervoorgenoemde taakinhoud voor bepaalde tijd zijn tot 1 januari 1982. Hierna volgt een aanstelling voor onbe paalde tijd als waarnemend hoofd met een alsdan opnieuw vast te stellen taakinhoud. Het waarnemend hoofd zal worden gehono reerd overeenkomstig opleiding en ervaring. Informaties kunnen worden ingewonnen bij de heer G.W. van Osch, hoofd Opleiding, telefoon (030) 528 111, toestel 1139; na 19.00 uur (03450) 4204. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan het Hoofd Personeelszaken van het Diakonessenhuis, Bosboomstraat 1. 3582 KE Utrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22