apotheker m/v verpleeg kundige-A Gemeente Rotterdam (Tlerweboldef verpleegkundige het ziekenhuis vraagt... Zgy3 ZIEKENHUI? 0PONOÖ NE130 ZIEKENHUI? gedipl. ziekenverzorgenden gedipl. bejaardenverzorgenden gedipl. bejaardenhelpenden verpleegkundigen of gedipl. ziekenverzorgenden 2£>j]j]ahul/ üujyl^Jy^j afdelingshoofd 'Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis tioordwest-Veluwe hoofd nachtdienst verpleegkundige solliciteren verpleegkundigen StAndneas-Bethesda hoofd van de operatie-afdeling eerste verpleegkundige praktijkbege!eider(-ster} Fbstbus121,3360AC Sliedrecht tel.01840-5166 bezigheldstherapeut(e) ZATERDAG 24 MEI 1980 TROUW/KWARTET INTERKERKELIJK VERPLEEGHUIS- en REAKTIVERINGSCENTRUM „LEYTHENRODE", Hoogmadeseweg 55, LEIDERDORP. Telefoon 071-899242 Of} één van onze vijf verpleegafdelingen met elk 32 bedden is plaats voor een Verpleegkundigen die: in het bezit zijn van het diploma A of A en 0 beschikken over verpleeghuiservaring of belangstelling hebben voor een verpleeghuis ervaring hebben in het leiding geven worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de directrice, mevr. M. Hoek-Nugteren. Voor tijdelijke huisvesting kunnen wij een flat in het internaat aanbieden. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform, de CAO voor het Ziekenhuiswezen. deel uitmak Vu Psychiatrisch Centrum SCHILD' te Amersfoort, uitmakend van de 'open ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg', Wegens pensionering van de huidige funktionaris ontstaat per 1 september a.s. een vakature voor de funktie van voor 32 uur per week Hij/zij zal werkzaam zijn ten behoeve van het psychiatrisch centrum 'Zon en Schild' en de zusterinstelling 'Eemeroord', een zwakzinnigen-inrich ting te Baam. Tot de taken behoren: leiding van de apotheek farmacotherapiebegeleiding medikatiebewaking geneesmiddelendistributie sterilisatie Van betrokkene wordt verwacht dat hij/zij beschikt over voldoende or ganisatorische en kontaktuele eigenschappen. Wij verwachten van de kandidaten dat zij de christelijke identiteit van ons centrum respekteren. Salariëring volgens N.Z.R. normen. Arbeidsvoorwaarden konform de CAO voor het ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de huidige apotheker. Mevr. drs. G.E.J. Herweyer-Snijders, toestel 450. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de dienst P.O.O. t.a.v. dhr. F. Meyers, postbus 3051, 3800 DB Amersfoort (tel. 033-38534). Het bejaardencentrum 'DE OPEN HOF te Amsterdam Watergraafsmeer (vlakbij het Amstel- Station) is een permanent tehuis voor 80 bewo ners. Op de kleine verpleegafdeling is plaats voor 10 meerverzorgingspatiënten. Het aantal medewerkers bedraagt 42. Het centrum is opgericht vanuit de Hervormde Gemeente in de Watergraafsmeer en voert een open opnarhe-beleid, gebaseerd op de urgentie van de opname-indikatie. Het meerendeel der bewoners is op dit moment van Protestants Christelijke signatuur. Ter uitbreiding van de staf zóeken wij een voor de funktie waarnemend hoofd van de ver zorging en verpleging. Een belangrijk onderdeel van zijn/haar taak zal mede bestaan uit de be geleiding van de leerling bejaardenhelpsters en verzorgsters. Belangstellenden voor deze funktie nodigen wij graag uit een afspraak te maken voor een oriënterend gesprek met mevrouw K.Lattmann, directrice 'De Open Hof', tel. 020-920622. Privé: 020-920422 of uw schriftelijke sollicitatie te richten aan 'De Open Hof', Fahrenheit- straat 115, 1097 PP Amsterdam. Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe te Harderwijk/Érmelo vraagt voor het Astma Centrum van het Ziekenhuis Salem te Ermelo een Onze gedachten gaan uit naar een: -jonge enthousiaste vrouw; - die mee leiding wil geven; - het fijn vindt de twaalf kinderen (leeftijd 4 -14 jaar) van onze kliniek in teamverband te begeleiden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directeur Personeelszaken van de Stichting Wilhelminalaan 15,3851XV ERMELO. De Stichting Bronovo-Nebo beheert twee ziekenhuizen: de Diakonesseninrichting Bronovo met 405 bedden en het Nebo- ziekenhuis met 135 bedden. Ziekenhuis Bronovo Voor de VERPLEEGDIENST van ons zieken huis vragen wij een vakaturenummer 000310 In samenwerking met een tweede nacht- hoofd is betrokkene verantwoordelijk voor de totale gang van zaken gedurende de nacht dienst. Er wordt 7 nachten aaneensluitend dienst gedaan, waarna 7 nachten vrij volgen. Voor deze funktie vragen wij een verpleeg kundige, die enige jaren ervaring heeft op diverse afdelingen. Aanstelling en rang zijn overeenkomstig de belangrijkheid van de funktie. Ziekenhuis Bronovo Voor onze VERLOSAFDELING vragen wij Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij het hoofd Verpleeg- dienst, telefoon 070 - 26.41.41, toestel 118. Ziekenhuis Bronovo. Voor onze VERPLEEGDIENST vragen wij voor diverse afdelingen vakaturenummer 000308 Degenen die in het bezit zijn van een MBO-V of een HBO-V-diploma kunnen ook solliciteren. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en bedraagt minimaal f 2048,73 en maximaal f 2698,16 per maand. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij het hoofd Verpleeg- dienst, telefoon 070 - 26.41.41, toestel 118. vakaturenummer 000308 die in het bezit is van de Kraamspecialisatie. Verpleegkundigen die niet in het bezit zijn van de Kraamspecialisatie, maar wel belang stelling hebben voor het werken op een ver- losafdeling, kunnen ook solliciteren. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en bedraagt minimaal f 2048,73 en maximaal f 2698,16 per maand. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van Ziekenhuis Bronovo, Postbus 96900, 2509 JH Den Haag. Vermeld in uw brief s.v.p. duidelijk het vakaturenummer dat bij de funktie is aange geven en de naam van het ziekenhuis. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Bronovolaan 5 - Den Haag Scheveningseweg 106 - Den Haag. Stichting Hervormd Bejaardencentrum EE 'PIJLETUINENHOF Verdilaan 43 - Naaldwijk Tel.: 01740-27846 In ons huis met ca. 11Ö bewoners en 47 bejaardenwoningen zijn vacatures voor: voor de nachtdienst zoeken wij: (b.v. 1 week wacht -1 week vrij) Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO voor Bejaardentehuizen. Nadere telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door Zr. J. Viereke. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan de directie van 'PIJLETUINENHOF' aan bovenstaand adres. STICHTING CHRISTELIJKE ZIEKENVERPLEGING TIEL In de drie ziekenhuizen in de West-Betuwe, St. Barbara te Culemborg, St. Andreas en Bethesda te Tiel, worden voorbereidingen getroffen om begin 1982 op te gaan in een nieuw Streekziekenhuis voor de Betuwe in Tiel, waarvan de bouw reeds is begonnen. Het nieuwe ziekenhuis heeft een opname-kapaciteit voor 367 patiënten. In het nieuwe ziekenhuis zal de afdeling O.K. bestaan uit 5 operatierunits, ingericht mét de meest moderne apparatuur en waarbij de nieuwste werkwijzen zullen worden toegepast. Wij streven er nu al naar een goed en enthousiast team van medewerkers samen te stellen, mede omdat dit jaar het aantal specialismen reeds zal zijn uitgebreid met orthopedie en urologie. Voor de uitbreiding van ons team vragen wij op korte termijn een enthousiast die bereid is zich in te zetfen voor een goed werkklimaat op de O.K. en die op grond van zijn of haar grote kennis en ervaring een bij drage wil leveren in de ontwikkelingen, die er plaats vinden. Onze gedachten voor deze aantrekkelijke funktie gaan uit naar een O.K.-verpleegkun dige of assistent(e) met het NZR-diploma, die beschikt over leidinggevende kapaciteiten en die belangstelling heeft voor de organisa torische aspekten van het O.K.-gebeuren. Een (bijna) voltooide kaderopleiding wordt noodzakelijk geacht; ervaring in een soortge lijke funktie is gewenst. Huisvesting hoeft geen probleem te zijn. Wij kunnen u wellicht aan woonruimte helpen of indien noodzakelijk daarvoor bij de officiële instanties bemiddelen. Wilt u meer informatie? Telefonische inlich tingen worden graag gegeven door mevrouw A.E. Schmidt, telefoon (03440) 1 33 44, toestel 112 of door zr. J. Wiering, telefoon (03440) 1 26 41toestel. 111. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de afd. Personeelszakën van de Stichting Christelijke Ziekenverpleging St. Andreas- Bethesda, Postbus 24, 4000 AA Tiel. Gemeentelijke Verpleeginrichtingen: Rotterdam vraagt voor de geriatrische kliniek aan de Pascal- weg een (m/v) De kliniek heeft 220 bedden verdeeld over 4 afdelingen. Op elke afdeling worden ca. 50 somatisch zieke bejaarden ver pleegd. De gevraagde verpleegkundige wordt belast met het mede lei dinggeven aan de ziekenverzorgenden. Voor deze functie is het diploma ziekenverpleging A en/of B vereist. Het salaris loopt tot f 2.818,— per maand, afhankelijk van leef tijd, opleiding en ervaring. Voor het verrichten van onregel matige diensten wordt een toelage gegeven. Inlichtingen worden verstrekt door de directrice zr. J. de Vos, telefoon 010 - 324011. Vacaturenummer 80.554/16299-049 Werk bij de Gemeente Rotterdam betekent alle voorde len van een overheidsfunctie. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacaturenummer, gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: hoofd Bureau Personeelvoorziening, Postbus 70015, 3000 KT Rotterdam. Merwebolder, behorend tot de AS.VZ., een medisch- pedagogisch instituut voor 478 geestelijk gehandikapten te Sliedrecht, vraagt voor de afdeling opleiding een De medewerk(st)er die wij zoeken heeft tot taak in overleg en samenwerking met het hoofd opleiding ki de paviljoenen en andere diensten praktijkbegeleidinj te bieden aan leerling Z.-verpleegkundigen De voorkeur gaat uit naai - kandidaten die enige jaren als Z- en/of A-ver - pleegkundige ervaring hebber - interesse en bij voorkeur ervaring hebben in he begeleiden van leerlingen f Een voortgezette opleiding strekt tol aanbeveling Een psychologisch onderzoek kan tot de selektieprocedure behoren. Inlichtingen over deze funktie kunnen wonden ingewonnen bij de heer J.M.M. de Keizer, hoofd opleiding Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken jj^i In ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum met een opnamekapaciteit 207 lichamelijk zieken en 84 geestelijk gestoorde bejaarden, vragen wij t (part-time tot max. 90%) Wij verwachten van u dat u: in het bezit bent van het diploma JMorel of Princenoord, of van'het diplom; Creatieve handvaardigheid A en B In teamverband kunt werken U zult werkzaam zijn op een afdeling met 7 bezigheidstherapeuten. Aanstelling zal geschieden conform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen Salariënng tot max. 2.176.88 bruto per maand (op full-tlme basis). Van de candidaat(e) wordt verwacht dat hij/zij kan instemmen met Evangelische grondslag van de Vereniging „Het Zonnehuis Inlichtingen over deze functie worden u graag verstrekt door mevrouw T. Dul Hoofd afdeling Bezigheidstherapie. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Laan van de Helende Meesters 2 1186 AM AMSTELVEEN Tel 020-45 83 51 Uitgaande van de Chnsteli/ke Vereniging Het Zonnehuis met verpleeghuizen te Amstelveen Beekbergen. Doorn Viaardmoen Zuidhorn en Z wolie

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18